Kejohanan Memanah Pembangunan MSN/SSC 2021
Kejohanan Memanah Pembangunan MSN/SSC 2021
MSN Sarawak, Sarawak Sports Corporation, PEMASA dan XTune (MSNSWK)
Miri Outdoor Stadium, 15-18 Sep 2021
Kejohanan Memanah Pembangunan MSN/SSC 2021
Participant List ordered by Target
TargetAthleteCountry NameEvent
Session 1
1AEAKIN LAU HUI KANG SSCSIBU - SSC PP SIBURecurve Boy Under 15
1BNATHAN TANG CHOK HAN PCMIRI-A - PUSAT CEMERLANG MIRI TEAM ARecurve Boy Under 15
2AISAAC TING ANN ZHE SSCSIBU - SSC PP SIBURecurve Boy Under 15
2BMOHD HAFIZ WALID BIN FAIZAL PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRIRecurve Boy Under 15
3AIVAN HII CHEE KIING SSCSIBU - SSC PP SIBURecurve Boy Under 15
3BMUHD DHANI MIQAYL PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRIRecurve Boy Under 15
4ADARREN CHUA HUAY ZHE MSNSSC - MSN/SSC TEAMRecurve Boy Under 15
4BBRENDAN NOEL ONG HWANG LEONG PCMIRI-B - PUSAT CEMERLANG MIRI TEAM BRecurve Boy Under 15
5AAARON AGAN LISER MSNSSC - MSN/SSC TEAMRecurve Boy Under 15
5BMUHAMMAD ZAFRAN BIN MASRI PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRIRecurve Boy Under 15
6AETHAN HOU PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRIRecurve Boy Under 15
6BHOLDEN YIP WANG PING PCMIRI-B - PUSAT CEMERLANG MIRI TEAM BRecurve Boy Under 15
7ACHIEW YU KANG PCMIRI-B - PUSAT CEMERLANG MIRI TEAM BRecurve Boy Under 15
7BLOKE WEN CENT PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRIRecurve Boy Under 15
8AENSON HOU PCMIRI-A - PUSAT CEMERLANG MIRI TEAM ARecurve Boy Under 15
8BMUHAMMAD NUR SYAHMI NAZIRIN PEKCH - PUSAT ELITE KUCHINGRecurve Boy Under 15
9AGOI NIXIN PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRIRecurve Boy Under 15
9BAWANG AHMAD GABRIEL MSNSSC - MSN/SSC TEAMRecurve Boy Under 15
10AASYRAFF HARRAZ BIN ANIZAM PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRIRecurve Boy Under 15
10BQHUMAINIE QHAIRANIE BIN MAHRAN PEKCH - PUSAT ELITE KUCHINGRecurve Boy Under 15
11AMUHAMMAD NAZRI NAZMI PCMIRI-A - PUSAT CEMERLANG MIRI TEAM ARecurve Boy Under 15
11BANIQ SYAHMI BIN SHAHRULNIZAM PEKCH - PUSAT ELITE KUCHINGRecurve Boy Under 15
Session 2
1AADAM AIMAN BIN AIZUDDIN SSCMIRI - SSC PC MIRICompound Men Under 21
1BAMEER YUSUF BIN MUHAMMAD RANDI PEKCH - PUSAT ELITE KUCHINGCompound Men Under 21
2ANICHOLAS LAW WEE JIE SSCMIRI - SSC PC MIRICompound Men Under 21
2BJOSIAH HONG XIANG WIN PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRICompound Men Under 21
3AHANSON LIM WEI YUAN SSCMIRI - SSC PC MIRICompound Men Under 21
3BAKID IMAN BIN MOHAMAD SAFARI PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRICompound Men Under 21
4AMUHAMMAD IRFAN BIN BUJANG PEKCH - PUSAT ELITE KUCHINGCompound Men Under 21
4BZHORIF FAHIM BIN FADHILLAH PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRICompound Men Under 21
5AMOHAMMAD ADZLIEZAM BIN SARI PEKCH - PUSAT ELITE KUCHINGCompound Men Under 21
5BWONG CHIONG JUNG PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRICompound Men Under 21
6AAIZA NATASYA AIZUDDIN SSCMIRI - SSC PC MIRICompound Woman Under 21
6BNATASHA BINTI MOHD SHAHRUDDIN MSNSSC - MSN/SSC TEAMCompound Woman Under 21
7ASITI AISYAH BT AHMAD ISHAK SSCMIRI - SSC PC MIRICompound Woman Under 21
7BNURFATIMA IRDINA MOHAMAD AZAMI PEKCH - PUSAT ELITE KUCHINGCompound Woman Under 21
8AAIRA NADIRAH BINTI AIZUDDIN SSCMIRI - SSC PC MIRICompound Woman Under 21
8BSHAHEEN AQILAH BINTI FADHILLAH MSNSSC - MSN/SSC TEAMCompound Woman Under 21
9ACINDY LIM SHIN YEE SSCMIRI - SSC PC MIRICompound Woman Under 21
9BISABELLE SIM MEI ING MSNSSC - MSN/SSC TEAMCompound Woman Under 21
10AWARDAH HANIM BINTI WAHID MSNSSC - MSN/SSC TEAMCompound Woman Under 21
Session 3
1ACECIL NATHANEAL BUSU POLYCAP PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRIRecurve Men Under 21
1BEASON LAU HUI WAN SSCSIBU - SSC PP SIBURecurve Men Under 21
2APUI JER MIN PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRIRecurve Men Under 21
2BMELVIN TIEH XUAN RUEY SSCSIBU - SSC PP SIBURecurve Men Under 21
3ABRYAN LEE PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRIRecurve Men Under 21
3BLIEW YU VUI SSCMIRI - SSC PC MIRIRecurve Men Under 21
4ASEAN ASHLEY PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRIRecurve Men Under 21
4BLIEW YU JIE SSCMIRI - SSC PC MIRIRecurve Men Under 21
5ADESMOND HO LIANG HONG SSCSIBU - SSC PP SIBURecurve Men Under 21
5BALVIN TAN SIEN MING SSCMIRI - SSC PC MIRIRecurve Men Under 21
7ALIEW YU EN SSCMIRI - SSC PC MIRIRecurve Girl Under 15
7BEUNICE KONG PCMIRI-A - PUSAT CEMERLANG MIRI TEAM ARecurve Girl Under 15
8ANUR UMAIRAH SYAHMINA SSCMIRI - SSC PC MIRIRecurve Girl Under 15
8BVINCY CHAN WEI SZE PCMIRI-B - PUSAT CEMERLANG MIRI TEAM BRecurve Girl Under 15
9AWEE YEE QI SSCMIRI - SSC PC MIRIRecurve Girl Under 15
9BARIELLE SIM MEI LING PCMIRI-B - PUSAT CEMERLANG MIRI TEAM BRecurve Girl Under 15
10AZAKIRAH BINTI MOHD FEROZ KHAN SSCMIRI - SSC PC MIRIRecurve Girl Under 15
10BLAURA LAU YUK SIN PCMIRI-A - PUSAT CEMERLANG MIRI TEAM ARecurve Girl Under 15
11ATWINKLEBELLE SHAMIN PEKCH - PUSAT ELITE KUCHINGRecurve Girl Under 15
11BARIFAH ATHIRAH BINTI ABDUL AZI PCMIRI-A - PUSAT CEMERLANG MIRI TEAM ARecurve Girl Under 15
12ACHERYL NATALIE ANAK SYLVESTER PEKCH - PUSAT ELITE KUCHINGRecurve Girl Under 15
12BNATHALIE TOH PCMIRI-B - PUSAT CEMERLANG MIRI TEAM BRecurve Girl Under 15
13ACAMISHA OPHELIA ANAK SYLVESTER PEKCH - PUSAT ELITE KUCHINGRecurve Girl Under 15
Session 4
1AAMY WONG SIEW TIN SSCMIRI - SSC PC MIRIRecurve Woman Under 21
1BLEE SIAW YING PCMIRI - PUSAT CEMERLANG MIRIRecurve Woman Under 21
2AJOEY TAN XING LEI SSCMIRI - SSC PC MIRIRecurve Woman Under 21
2BCHRISTINE LI YING ZHEN SSCSIBU - SSC PP SIBURecurve Woman Under 21

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter