regiocompetitie ronde 3
regiocompetitie ronde 3
Regio 105 (Regio 105)
Sint Sebastian Den Haag, 12-17 Oct 2021
regiocompetitie ronde 3
Participant List ordered by Target
TargetAthleteCountry NameEvent
Session 1
1A Olaf van Vlodrop1004 - SINT SEBASTIAENCompound junioren t/m Senioren
1B Leo Liefhebber1334 - GRAVIN JACOBA VAN BEIERENCompound junioren t/m Senioren
2A Chantal Noest1004 - SINT SEBASTIAENCompound junioren t/m Senioren
2B Niels Huijbrchtse1334 - GRAVIN JACOBA VAN BEIERENCompound junioren t/m Senioren
2C Piet Hogerwerf1329 - DOELGERICHTCompound junioren t/m Senioren
3A Gerard Claassen1004 - SINT SEBASTIAENCompound junioren t/m Senioren
3C Ate de Groot1329 - DOELGERICHTCompound junioren t/m Senioren
4A Mark v.d. Zwet1397 - SV ALPHENRecurve DT junioren t/m Senioren
4B Marc van den Wijngaard1001 - FREDERIK HENDERIKRecurve DT junioren t/m Senioren
4C Vikash Ajodhia1003 - ARC ROTTERDAMRecurve DT junioren t/m Senioren
5A Kor Kuiper1329 - DOELGERICHTRecurve junioren t/m Senioren
5B Hans Hartman1001 - FREDERIK HENDERIKRecurve junioren t/m Senioren
5C Martijn v.d. Klauw1397 - SV ALPHENRecurve junioren t/m Senioren
6A Pierre van der Nat1329 - DOELGERICHTRecurve junioren t/m Senioren
6C Rob v.d. Werf1397 - SV ALPHENRecurve junioren t/m Senioren
7A Maximilian Schulmeister1004 - SINT SEBASTIAENRecurve junioren t/m Senioren
7B Nord-Jan Vermeer1003 - ARC ROTTERDAMRecurve junioren t/m Senioren
7C Gerard Maas1004 - SINT SEBASTIAENRecurve junioren t/m Senioren
8A Nico Bontenbal1329 - DOELGERICHTInstinctive Bow junioren t/m Senioren
8B Jeroen Wolf1003 - ARC ROTTERDAMBarebow junioren t/m Senioren
Session 2
1ACLAASSEN Gerard1004 - SINT SEBASTIAENCompound junioren t/m Senioren
1B David Leenman1329 - DOELGERICHTCompound junioren t/m Senioren
1C Jan Enthoven1004 - SINT SEBASTIAENCompound junioren t/m Senioren
1D Stephan van Zijl1006 - HKS ZOETERMEERCompound junioren t/m Senioren
2A Chantal Noest1004 - SINT SEBASTIAENCompound junioren t/m Senioren
2B Jaap Vijfvinkel1329 - DOELGERICHTCompound junioren t/m Senioren
2C Lukas Nöllen1003 - ARC ROTTERDAMCompound junioren t/m Senioren
2D Peter Schuring1006 - HKS ZOETERMEERRecurve DT junioren t/m Senioren
3A Inge Enthoven1004 - SINT SEBASTIAENCompound junioren t/m Senioren
3B Arie van der Linden1329 - DOELGERICHTCompound junioren t/m Senioren
3C Stef Bardelmeijer1001 - FREDERIK HENDERIKRecurve DT junioren t/m Senioren
3D Olaf van Vlodrop1004 - SINT SEBASTIAENCompound junioren t/m Senioren
4A Lisa de Regt1006 - HKS ZOETERMEERRecurve junioren t/m Senioren
4B Ben Broekhuis1005 - WILLEM TELLRecurve junioren t/m Senioren
4C Leo Hordijk1002 - REINEVELDRecurve junioren t/m Senioren
4D William Deur1396 - SCHIETSPORT WESTLANDRecurve junioren t/m Senioren
5A Roeland van Ochten1005 - WILLEM TELLInstinctive Bow junioren t/m Senioren
5B Jos Jurczik1001 - FREDERIK HENDERIKBarebow junioren t/m Senioren
5C Adriaan van den Berg1006 - HKS ZOETERMEERInstinctive Bow junioren t/m Senioren
5D Thomas Braithwaite1397 - SV ALPHENRecurve junioren t/m Senioren
6ADE RUITER-V.D. SMAN Nathalie1006 - HKS ZOETERMEERRecurve junioren t/m Senioren
6B Jacques van Westing1001 - FREDERIK HENDERIKLongbow junioren t/m Senioren
6C Lysette van Roemburg1004 - SINT SEBASTIAENRecurve junioren t/m Senioren
6D Gerard Kouwijzer1397 - SV ALPHENRecurve junioren t/m Senioren
7A Michel de Wijs1003 - ARC ROTTERDAMRecurve junioren t/m Senioren
7B Theo Polderman1001 - FREDERIK HENDERIKLongbow junioren t/m Senioren
7C Chito Sneek1004 - SINT SEBASTIAENRecurve junioren t/m Senioren
7D Tim Boersma1003 - ARC ROTTERDAMRecurve junioren t/m Senioren
8A Jan van der Sman1006 - HKS ZOETERMEERLongbow junioren t/m Senioren
8B Murat Celik1001 - FREDERIK HENDERIKInstinctive Bow junioren t/m Senioren
8C Robin Struik1003 - ARC ROTTERDAMRecurve junioren t/m Senioren
Session 3
1A Elwin Dreef1290 - ATILLACompound junioren t/m Senioren
1B Chito Sneek1004 - SINT SEBASTIAENCompound junioren t/m Senioren
1C Koen Verburg1003 - ARC ROTTERDAMCompound junioren t/m Senioren
2A Quintin Oudijn1002 - REINEVELDRecurve DT junioren t/m Senioren
2B Jasper Koenis1001 - FREDERIK HENDERIKRecurve DT junioren t/m Senioren
3A Veerle Sparreboom1003 - ARC ROTTERDAMCompound junioren t/m Senioren
3B Axel van Ettinger1006 - HKS ZOETERMEERRecurve DT junioren t/m Senioren
3C Pippa vd Velde1397 - SV ALPHENRecurve Aspiranten
4A Paula van Hees1001 - FREDERIK HENDERIKRecurve junioren t/m Senioren
4B Niek Ruiter1290 - ATILLARecurve junioren t/m Senioren
4C Erik Troost1006 - HKS ZOETERMEERRecurve junioren t/m Senioren
5A Jada Zitvast1397 - SV ALPHENBarebow junioren t/m Senioren
5B Andre Steentjes1329 - DOELGERICHTLongbow junioren t/m Senioren
5C Ryan van der Hoek1006 - HKS ZOETERMEERLongbow junioren t/m Senioren
6A Nova Schutte1006 - HKS ZOETERMEERRecurve junioren t/m Senioren
6B Dries Vermeer1290 - ATILLARecurve junioren t/m Senioren
6C Henk Hofman1001 - FREDERIK HENDERIKRecurve junioren t/m Senioren
7A Scotty ter Braake1006 - HKS ZOETERMEERRecurve junioren t/m Senioren
7B charles Yeung1290 - ATILLARecurve junioren t/m Senioren
7C Hans de Jong1006 - HKS ZOETERMEERRecurve junioren t/m Senioren
8A Ron van Niel1006 - HKS ZOETERMEERRecurve junioren t/m Senioren
8B Rinus van Tongeren1290 - ATILLARecurve junioren t/m Senioren
8C Ray Fliermans1006 - HKS ZOETERMEERRecurve junioren t/m Senioren
Session 4
1A Koen Verburg1003 - ARC ROTTERDAMCompound junioren t/m Senioren
1B Annette Overes1003 - ARC ROTTERDAMCompound junioren t/m Senioren
2A Stefan Wallner1004 - SINT SEBASTIAENRecurve DT junioren t/m Senioren
2B Gerben van den Berg1003 - ARC ROTTERDAMRecurve DT junioren t/m Senioren
3A Marc van der Veen1290 - ATILLARecurve junioren t/m Senioren
3B Stan Brocx1006 - HKS ZOETERMEERRecurve junioren t/m Senioren
4A Lennart Prein1397 - SV ALPHENRecurve junioren t/m Senioren
4B Kenny Heuseveldt1290 - ATILLARecurve junioren t/m Senioren
5A Sachin Umans1001 - FREDERIK HENDERIKBarebow junioren t/m Senioren
5B Gail Bertrand1397 - SV ALPHENBarebow junioren t/m Senioren
6A Maarten Bakker1397 - SV ALPHENRecurve junioren t/m Senioren
6B Gijs Clarenburg1001 - FREDERIK HENDERIKRecurve junioren t/m Senioren
7A Ben Broekhuis1005 - WILLEM TELLRecurve junioren t/m Senioren
7B Geert Bos1004 - SINT SEBASTIAENRecurve junioren t/m Senioren
Session 5
1A Patrick de Visser1334 - GRAVIN JACOBA VAN BEIERENCompound junioren t/m Senioren
1B Tom Zuidgeest1006 - HKS ZOETERMEERCompound junioren t/m Senioren
1C Geoffrey Doornbosch1003 - ARC ROTTERDAMRecurve DT junioren t/m Senioren
1D Casper van der Kamp1003 - ARC ROTTERDAMCompound junioren t/m Senioren
2A Roland van Gog1003 - ARC ROTTERDAMRecurve DT junioren t/m Senioren
2B Bryan Voskamp1305 - ODYSSEUSRecurve DT junioren t/m Senioren
2C Damiaan Jeurissen1003 - ARC ROTTERDAMRecurve DT junioren t/m Senioren
2D Marco Lobbia1001 - FREDERIK HENDERIKRecurve DT junioren t/m Senioren
3A Koen Foget1003 - ARC ROTTERDAMRecurve DT junioren t/m Senioren
3B Bryan Oosthoek1305 - ODYSSEUSRecurve DT junioren t/m Senioren
3C Chito Sneek1004 - SINT SEBASTIAENCompound junioren t/m Senioren
3D Bert Cuypers1003 - ARC ROTTERDAMRecurve DT junioren t/m Senioren
4A Frank van Holsteijn1396 - SCHIETSPORT WESTLANDBarebow junioren t/m Senioren
4B Rikus Woortmeijer1290 - ATILLARecurve junioren t/m Senioren
4C Floor Anna van den Boom1006 - HKS ZOETERMEERRecurve junioren t/m Senioren
4D Quentin van Boven1003 - ARC ROTTERDAMRecurve junioren t/m Senioren
5A Mike Neuteboom1396 - SCHIETSPORT WESTLANDRecurve junioren t/m Senioren
5B Sem Lont1004 - SINT SEBASTIAENRecurve junioren t/m Senioren
5D Tara de Jong1397 - SV ALPHENRecurve junioren t/m Senioren
6A Jessica Suanet1396 - SCHIETSPORT WESTLANDRecurve junioren t/m Senioren
6B Frans ten Hengel1004 - SINT SEBASTIAENBarebow junioren t/m Senioren
6C Luuk van der Schaft1002 - REINEVELDRecurve junioren t/m Senioren
6D Robbert de Jong1397 - SV ALPHENRecurve junioren t/m Senioren
7A Henny v/d Sloot1334 - GRAVIN JACOBA VAN BEIERENRecurve junioren t/m Senioren
7B Marco Zoon1004 - SINT SEBASTIAENBarebow junioren t/m Senioren
7C Anne van Slingerland1002 - REINEVELDRecurve junioren t/m Senioren
8A Matthieu Kalthof1334 - GRAVIN JACOBA VAN BEIERENRecurve junioren t/m Senioren
8B Niels Bouterse1305 - ODYSSEUSRecurve junioren t/m Senioren
8C Tonio Fakkers1337 - USV ROTTERDAMRecurve junioren t/m Senioren
Session 6
1A Hedwig Roest1334 - GRAVIN JACOBA VAN BEIERENCompound junioren t/m Senioren
1B Stijn Verhoeff1003 - ARC ROTTERDAMCompound junioren t/m Senioren
1C Ruud Pardoel1006 - HKS ZOETERMEERRecurve DT junioren t/m Senioren
2C Damiaan Jeurissen1003 - ARC ROTTERDAMRecurve DT junioren t/m Senioren
3A Stan Brocx1006 - HKS ZOETERMEERRecurve junioren t/m Senioren
3B Chito Sneek1004 - SINT SEBASTIAENRecurve junioren t/m Senioren
4A Marcel Staas1006 - HKS ZOETERMEERRecurve junioren t/m Senioren
4B Cees Ederveen1001 - FREDERIK HENDERIKRecurve junioren t/m Senioren
5B Sem Lont1004 - SINT SEBASTIAENRecurve junioren t/m Senioren
5C Jan Garnier1005 - WILLEM TELLBarebow junioren t/m Senioren
6A Renate Schiphorst1006 - HKS ZOETERMEERRecurve junioren t/m Senioren
6B Johan Kingma1004 - SINT SEBASTIAENRecurve junioren t/m Senioren
6C Jan van Rosmalen1397 - SV ALPHENBarebow junioren t/m Senioren
7A Pascal Schiphorst1006 - HKS ZOETERMEERRecurve junioren t/m Senioren
7B Ronald van Rosmalen1397 - SV ALPHENRecurve junioren t/m Senioren
7C Marleen Besseling1290 - ATILLARecurve junioren t/m Senioren
8A Martijn Schiphorst1006 - HKS ZOETERMEERRecurve junioren t/m Senioren
8B Richard Robberegt1004 - SINT SEBASTIAENRecurve junioren t/m Senioren

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter