10 ROUND-900 XXIX LLIGA 2021 CLUB ARC MONTJUÏC
10 ROUND-900 XXIX LLIGA 2021 CLUB ARC MONTJUÏC
Club Arc Montjuïc (CAM)
Castell de Montjuïc - Barcelona, 17 Oct 2021
10 ROUND-900 XXIX LLIGA 2021 CLUB ARC MONTJUÏC
Llistat de Participants agrupats per Assoc./Club
ArquerDianaCategoriaTorn
ACC - ARQUERS CLUB CASTELLDEFELS
GARCÍA ESCANES José Manuel6BInstintiu Veterà HomeTorn-1
MARTÍ SIMÓ Victor Manuel7BInstintiu Veterà HomeTorn-1
GUITART COMAS Joan9CNu Veterà HomeTorn-1
NOGUEIRA NOGUEIRA Violeta8CNu Sénior DonaTorn-1
CAM - CLUB ARC MONTJUÏC
AIXA TORRES Fernando17DCompost Sénior HomeTorn-1
SANZ SANZ Vicente18BCompost Sénior HomeTorn-1
MARTÍ ESTAPÉ Carles18ACompost Veterà HomeTorn-1
MUÑOZ TREJO Jose Manuel18CCompost Veterà HomeTorn-1
AZUAGA Rafael7DInstintiu Sénior HomeTorn-1
GALÁN MANTRANA Miguel6CInstintiu Sénior HomeTorn-1
PÉREZ DE TUDELA BERNAL Pedro José5AInstintiu Sénior HomeTorn-1
PEREZ RIBAS FCO. JAVIER7AInstintiu Sénior HomeTorn-1
GARCIA SERRANO Ramon7CInstintiu Veterà HomeTorn-1
BUENO GALVEZ Miguel6ANu Veterà HomeTorn-1
GONZALEZ CORDON Antonio8ANu Veterà HomeTorn-1
MARTIN PEREZ Jose9ANu Veterà HomeTorn-1
GALÁN IGNACIO Miguel3CRecorbat Aleví HomeTorn-1
LOPEZ GABAS Jose3ARecorbat Aleví HomeTorn-1
LOPEZ GABAS Marc11CRecorbat Cadet HomeTorn-1
GALÁN IGNACIO Gael1ARecorbat Esquirol HomeTorn-1
PAU Núria5DRecorbat Infantil HomeTorn-1
GONZÀLEZ GRAU Joan13DRecorbat Júnior HomeTorn-1
ZAMORA GARCÍA Pablo13ARecorbat Júnior HomeTorn-1
EL KHATTABI IGLESIAS Karim16ARecorbat Sénior HomeTorn-1
FLETCHER ORTEGA Luis15DRecorbat Sénior HomeTorn-1
VELASCO MARCÈ Eduard15CRecorbat Sénior HomeTorn-1
DELGADO CÁMARA Carlos16DRecorbat Veterà HomeTorn-1
GOMEZ ARMADA Boni14DRecorbat Veterà HomeTorn-1
DE LA HOZ SANZ M.LIDIA5BLong Bow Veterà DonaTorn-1
PEREZ DE TUDELA ALBALAT Laia2ARecorbat Benjamí DonaTorn-1
MORELLA CASAÑÉ Nora11ARecorbat Cadet DonaTorn-1
DOMENECH TORROBA Sílvia10ARecorbat Infantil DonaTorn-1
PEREZ DE TUDELA ALBALAT Maria10BRecorbat Infantil DonaTorn-1
RUBIO MARTÍNEZ Vinyet10CRecorbat Infantil DonaTorn-1
FISA MILLAN Anna13CRecorbat Júnior DonaTorn-1
ARRIETA SAYALERO Alba17ARecorbat Sénior DonaTorn-1
CAMPOY MORENO Alba14ARecorbat Sénior DonaTorn-1
MANZANERA ESTÉVEZ Cristina15ARecorbat Sénior DonaTorn-1
GUSTEMS MARTÍNEZ Montserrat16BRecorbat Veterà DonaTorn-1
CTAA - CLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇ
RODRIGUEZ MONTORO Manuel Rafael5CNu Sénior HomeTorn-1
RODRIGUEZ GARCIA Elisabet8DNu Sénior DonaTorn-1
CTAF - CLUB DE TIR AMB ARC LES FRANQU
GONZALEZ HERNANDEZ Tomas15BCompost Veterà HomeTorn-1
MUÑOZ BAÑEZ Fidel16CCompost Veterà HomeTorn-1
GALIANO HERNANDEZ Angel8BNu Sénior HomeTorn-1
RODRÍGUEZ ÁLVAREZ Luís9BNu Sénior HomeTorn-1
CTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYES
TARRAGÓ MARTÍ Jordi14BRecorbat Sénior HomeTorn-1
CTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍ
CABELLO VIDAL Manuel Alejandro6DNu Sénior HomeTorn-1
TEM - TIR ESPORTIU MATARO
FLORIACH RUIZ Salvador13BCompost Sénior HomeTorn-1
GRIS Francisco17BCompost Sénior HomeTorn-1
MATA MARTÍNEZ Jordi14CCompost Sénior HomeTorn-1
FLORIACH LLOBERA Anna17CCompost Sénior DonaTorn-1

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter