Participant List in Alphabetical Order | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Country | Event | Session | ||
A | ||||||
ABDELRAHEEM Ahmed | 107A | EGY - EGYPT | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
ALHASSAN Ammar | 1A | EGY - EGYPT | Cadet Men Beginners | Qualification round 1 | ||
AMAISTROAIE Madalina | 214A | ROMR - ROMANIA, RADAUTI | Recurve Youth Women | Qualification round 1 | ||
AMR ABUELKIER Hana | 157A | ALE - EGYPT,ALEXANDRIA | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
AMR Joud | 5A | EGY - EGYPT | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
ANDREI Avram | 221A | ROMM - ROMANIA, MURES | Compound Men | Qualification round 1 | ||
AVRAM Andrei | 184A | ROMM - ROMANIA, MURES | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
AZAB Hamza | 3A | EGY - EGYPT | Cadet Men Beginners | Qualification round 1 | ||
D | ||||||
DANILA Andrei | 215A | ROMR - ROMANIA, RADAUTI | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
DEMA Sonam Dema | 183A | BHU - BHUTAN,THIMPHU | Recurve Women | Qualification round 1 | ||
E | ||||||
ELGIBILY Nancy | 9A | EGY - EGYPT | Compound Women | Qualification round 1 | ||
ELZARIF Youssef | 158A | ALE - EGYPT,ALEXANDRIA | Recurve Youth Men | Qualification round 1 | ||
F | ||||||
FRENKEL Niv | 109A | ISR - ISRAEL | Recurve Cadet Men | Qualification round 1 | ||
H | ||||||
HABIAN Denis | 220A | ROMD - ROMANIA, DEVA | Recurve Cadet Men | Qualification round 1 | ||
HANAFY Jasmine | 4A | EGY - EGYPT | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
HELAL Ahmed Alaa | 8A | EGY - EGYPT | Compound Men | Qualification round 1 | ||
I | ||||||
ILINCA Fecioru | 197A | ROMM - ROMANIA, MURES | Recurve Youth Women | Qualification round 1 | ||
IOANA Cocan | 198A | ROMM - ROMANIA, MURES | Recurve Women | Qualification round 1 | ||
K | ||||||
KAPUSTA Małgorzata | 10A | POL - POLAND, CRACOW | Compound Women | Qualification round 1 | ||
KARMA Karma | 182A | BHU - BHUTAN,THIMPHU | Recurve Women | Qualification round 1 | ||
KARPAVICIUS Zydrunas | 101A | KAU - LITHUANIA, KAUNAS | Compound Men | Qualification round 1 | ||
KASETA Ramunas | 103A | KAU - LITHUANIA, KAUNAS | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
KINLEY TSHERING Kinley tshering | 181A | BHU - BHUTAN,THIMPHU | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
L | ||||||
LEVICKAS Vilius | 105A | KAU - LITHUANIA, KAUNAS | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
LVOVSKYY Dmytro | 199A | КИЇ - КИЇВ | Compound Men | Qualification round 1 | ||
M | ||||||
MALACHI Yaniv | 113A | ISR - ISRAEL | Cadet Men Beginners | Qualification round 1 | ||
MARGELEVIČIUS Povilas | 100A | KAU - LITHUANIA, KAUNAS | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
MIKLOS Beatrice | 218A | ROMD - ROMANIA, DEVA | Recurve Youth Women | Qualification round 1 | ||
MOHAMED AbdElrahman | 106A | EGY - EGYPT | Youth Men beginners | Qualification round 1 | ||
MOR Harel | 111A | ISR - ISRAEL | Cadet Men Beginners | Qualification round 1 | ||
MOR Oran | 110A | ISR - ISRAEL | Recurve Cadet Men | Qualification round 1 | ||
O | ||||||
OMAR Jude | 6A | EGY - EGYPT | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
P | ||||||
PEMA Pema rigsel | 186A | BHU - BHUTAN,THIMPHU | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
POLIMER Noga | 112A | ISR - ISRAEL | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
R | ||||||
RAVIV Shlomi | 11A | ISR - ISRAEL | Compound Men | Qualification round 1 | ||
S | ||||||
SADEK Aya | 2A | EGY - EGYPT | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
SALCA Codrin | 185A | ROMM - ROMANIA, MURES | Compound Youth Men | Qualification round 1 | ||
SANDOR Kacso | 212A | ROMM - ROMANIA, MURES | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
SANDOR Kacso | 213A | ROMM - ROMANIA, MURES | Compound Men | Qualification round 1 | ||
SERBAN Rachita | 195A | ROMM - ROMANIA, MURES | Compound Men | Qualification round 1 | ||
SHANNY Itay | 108A | ISR - ISRAEL | Recurve Youth Men | Qualification round 1 | ||
SIGAUSKAS Vladas | 75A | KAU - LITHUANIA, KAUNAS | Compound Men | Qualification round 1 | ||
SOHAILA Ahmed | 7A | EGY - EGYPT | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
T | ||||||
TAMAS Moreh | 196A | ROMM - ROMANIA, MURES | Recurve Cadet Men | Qualification round 1 | ||
TIMPU Mario | 219A | ROMD - ROMANIA, DEVA | Recurve Youth Men | Qualification round 1 | ||
Є | ||||||
ЄМЧИК Богдан | 33A | ЛЬВ - ЛЬВІВ | Recurve Youth Men | Qualification round 1 | ||
ЄФІМЧИК Максим | 56A | ХАР - ХАРКIВ | Youth Men beginners | Qualification round 1 | ||
І | ||||||
ІОРДАКІ Микола | 136A | ОСА - ОДЕСА | Cadet Men Beginners | Qualification round 1 | ||
А | ||||||
АВРАМКІНА Дар'я | 80A | ХАР - ХАРКIВ | Youth Women beginners | Qualification round 1 | ||
АКІНЧИЦЬ Ілля | 170A | ЧГВ - ЧЕРНІГІВ | Recurve Cadet Men | Qualification round 1 | ||
АЛЄКСЄЄВ Роман | 82A | ЛУЦ - ЛУЦЬК | Cadet Men Beginners | Qualification round 1 | ||
АНІСІМОВ Роман | 146A | НКА - НОВА КАХОВКА, ХЕРСОНСЬКА | Recurve Cadet Men | Qualification round 1 | ||
АНІСІМОВА Анна | 147A | НКА - НОВА КАХОВКА, ХЕРСОНСЬКА | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
АНДРУШКЕВИЧ Денис | 95A | ЖИТ - ЖИТОМИР | Youth Men beginners | Qualification round 1 | ||
АНТОНЕНКО Тетяна | 130A | ХАР - ХАРКIВ | Recurve Women | Qualification round 1 | ||
АРИСТОВА Олександра | 66A | ХАР - ХАРКIВ | Recurve Youth Women | Qualification round 1 | ||
АРХИПСЬКА Марина | 27A | КИЇ - КИЇВ | Compound Women | Qualification round 1 | ||
АРХИПСЬКИЙ Олександр | 25A | КИЇ - КИЇВ | Compound Men | Qualification round 1 | ||
Б | ||||||
БIЛОБОРОДОВА Веронiка | 225A | ХАР - ХАРКIВ | Youth Women beginners | Qualification round 1 | ||
БЄЛЯЄВА Анастасія | 210A | ЧЕР - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Cadet Women | Qualification round 1 | ||
БІЛОБРИЦЬКА Олександра | 134A | ЧЕР - ЧЕРНІВЦІ | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
БАБЕНКО Владислав | 54A | ХАР - ХАРКIВ | Youth Men beginners | Qualification round 1 | ||
БЕСАРАБ Артем | 161A | ЗОЛ - ЗОЛОТОНОША. ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ | Cadet Men Beginners | Qualification round 1 | ||
БЕСАРАБ Артем | 187A | ЗОЛ - ЗОЛОТОНОША. ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ | Cadet Men Beginners | Qualification round 1 | ||
БЕСПАЛОВ Святослав | 35A | МАР - МАРІУПОЛЬ, ДОНЕЦЬКА | Compound Men | Qualification round 1 | ||
БЕСПАЛОВА Ольга | 40A | МАР - МАРІУПОЛЬ, ДОНЕЦЬКА | Recurve Women | Qualification round 1 | ||
БОГАТИРЕЦЬ Віктор | 124A | ЧЕР - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Youth Men | Qualification round 1 | ||
БРИКУН Віктор | 160A | ЗОЛ - ЗОЛОТОНОША. ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ | Cadet Men Beginners | Qualification round 1 | ||
БРОВІНСЬКА Лілія | 179A | КИЇ - КИЇВ | Recurve Cadet Women | Qualification round 1 | ||
БУДАНОВА Ярослава | 67A | ХАР - ХАРКIВ | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
В | ||||||
ВАКСМАН Констянтин | 98A | ЛЬВ - ЛЬВІВ | Recurve Cadet Men | Qualification round 1 | ||
ВАНДІЛОВСЬКИЙ Борис | 20A | КИЇ - КИЇВ | Compound Youth Men | Qualification round 1 | ||
ВЛАСЕНКО Михайло | 99A | ХАР - ХАРКIВ | Cadet Men Beginners | Qualification round 1 | ||
ВОЙТКО Анатолій | 17A | КИЇ - КИЇВ | Compound Youth Men | Qualification round 1 | ||
ВОЛКОВСЬКА Ангеліна | 73A | ЧГВ - ЧЕРНІГІВ | Youth Women beginners | Qualification round 1 | ||
ВОЛНЕНКО Тарас | 228A | КИЇ - КИЇВ | Compound Men | Qualification round 1 | ||
ВОЛОЩУК Елизавета | 216A | ЧЕР - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Cadet Women | Qualification round 1 | ||
ВОРОБЙОВА Євгенія | 18A | КИЇ - КИЇВ | Compound Youth Women | Qualification round 1 | ||
ВОРОНЦОВ Назарій | 83A | ХАР - ХАРКIВ | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
Г | ||||||
ГАЛАЙКО Віталій | 169A | ЧГВ - ЧЕРНІГІВ | Recurve Cadet Men | Qualification round 1 | ||
ГАНЗЮК Назарій | 116A | ЧЕР - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Youth Men | Qualification round 1 | ||
ГАРБАРЧУК Софія | 90A | ЖИТ - ЖИТОМИР | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
ГАРКАВЕНКО Егор | 91A | ЖИТ - ЖИТОМИР | Cadet Men Beginners | Qualification round 1 | ||
ГИЧКА В'ячеслав | 92A | ХАР - ХАРКIВ | Recurve Cadet Men | Qualification round 1 | ||
ГЛАДИШЕВА Софія | 156A | НКА - НОВА КАХОВКА, ХЕРСОНСЬКА | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
ГОРДЕЙ Юрій | 211A | ЧЕР - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Youth Men | Qualification round 1 | ||
ГРАБІВЧУК Марія | 168A | ХАР - ХАРКIВ | Youth Women beginners | Qualification round 1 | ||
ГРАБІК Олександра | 24A | КИЇ - КИЇВ | Compound Youth Women | Qualification round 1 | ||
ГРАФОВА Вероніка | 135A | ОСА - ОДЕСА | Youth Women beginners | Qualification round 1 | ||
ГРИНШПУН Олена | 175A | ХАР - ХАРКIВ | Compound Youth Women | Qualification round 1 | ||
ГУЛИЧ Олег | 45A | ХАР - ХАРКIВ | Recurve Youth Men | Qualification round 1 | ||
Д | ||||||
ДАВИДЕНКО Тетяна | 51A | ХАР - ХАРКIВ | Youth Women beginners | Qualification round 1 | ||
ДАНИЛЕВСЬКА Маргарита | 60A | ХАР - ХАРКIВ | Youth Women beginners | Qualification round 1 | ||
ДАНИЛЮК Михайло | 21A | КИЇ - КИЇВ | Compound Men | Qualification round 1 | ||
ДАНЧЕНКО Анастасія | 206A | ЧГВ - ЧЕРНІГІВ | Compound Youth Women | Qualification round 1 | ||
ДАШКЕВИЧ Ольга | 162A | ЧЕР - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Cadet Women | Qualification round 1 | ||
ДЖУНЬ Аліса | 193A | ДНП - ДНІПРО | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
ДОВБИШ Сергій | 74A | ЧГВ - ЧЕРНІГІВ | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
ДОРОЖЕНКО Кіра | 152A | НКА - НОВА КАХОВКА, ХЕРСОНСЬКА | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
ДОРОШЕНКО Богдан | 28A | КИЇ - КИЇВ | Compound Men | Qualification round 1 | ||
ДОРОШЕНКО Микита | 194A | ХАР - ХАРКIВ | Cadet Men Beginners | Qualification round 1 | ||
ДОРОШЕНКО Юрий | 122A | ХАР - ХАРКIВ | Compound Men | Qualification round 1 | ||
ДУБОВИК Андрiй | 208A | КИЇ - КИЇВ | Compound Men | Qualification round 1 | ||
ДУБОВИК Дар'я | 142A | ХАР - ХАРКIВ | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
ДУРАНДІН Олександр | 145A | НКА - НОВА КАХОВКА, ХЕРСОНСЬКА | Compound Men | Qualification round 1 | ||
ДУШИН Антон | 171A | ЧГВ - ЧЕРНІГІВ | Cadet Men Beginners | Qualification round 1 | ||
ДЮНЯШЕВ Микита | 53A | ХАР - ХАРКIВ | Recurve Youth Men | Qualification round 1 | ||
ДЮНЯШЕВ Микита | 226A | ХАР - ХАРКIВ | Compound Youth Men | Qualification round 1 | ||
Ж | ||||||
ЖУК Поліна | 119A | ЧГВ - ЧЕРНІГІВ | Recurve Youth Women | Qualification round 1 | ||
З | ||||||
ЗІБОРОВ Денис | 189A | ДНП - ДНІПРО | Compound Men | Qualification round 1 | ||
ЗАБЛОЦЬКИЙ Тимур | 29A | КИЇ - КИЇВ | Compound Men | Qualification round 1 | ||
ЗАВ'ЯЛОВ Андрій | 43A | МЕЛ - МЕЛІТОПОЛЬ, ЗАПОРІЗЬКА | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
ЗАВКА Степан | 117A | ЧЕР - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Cadet Men | Qualification round 1 | ||
ЗАГРЕБЕЛЬНА Галина | 65A | ХАР - ХАРКIВ | Youth Women beginners | Qualification round 1 | ||
ЗАКЛАДНИЙ Вадим | 77A | ЛУЦ - ЛУЦЬК | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
ЗАРОВНА Елізавета | 172A | ЧГВ - ЧЕРНІГІВ | Recurve Cadet Women | Qualification round 1 | ||
ЗВЄРЄВА Поліна | 47A | ХАР - ХАРКIВ | Recurve Cadet Women | Qualification round 1 | ||
К | ||||||
КІМ Катерина | 190A | ДНП - ДНІПРО | Compound Youth Women | Qualification round 1 | ||
КІСЕЛЬОВА Марія | 192A | ДНП - ДНІПРО | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
КАРЕТНА Алла | 126A | ОСА - ОДЕСА | Youth Women beginners | Qualification round 1 | ||
КИРИЧИНСЬКИЙ Дмитро | 23A | КИЇ - КИЇВ | Compound Men | Qualification round 1 | ||
КОВАЛЕНКО Максим | 191A | ДНП - ДНІПРО | Cadet Men Beginners | Qualification round 1 | ||
КОВАЛЕНКО Марія | 143A | ЧСИ - ЧЕРКАСИ, ЧЕРКАСЬКА | Recurve Cadet Women | Qualification round 1 | ||
КОВАЛЬ Тарас | 140A | ОСА - ОДЕСА | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
КОВАЛЬСЬКИЙ Павло | 32A | ЛУЦ - ЛУЦЬК | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
КОЛОС Анна-Христина | 174A | ЛЬВ - ЛЬВІВ | Recurve Youth Women | Qualification round 1 | ||
КОЛЯДА Карина | 229A | ЧГВ - ЧЕРНІГІВ | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
КОНДРАТЬЄВ Олександр | 114A | ЧЕР - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Cadet Men | Qualification round 1 | ||
КОРЖОВ Дмитро | 224A | ХАР - ХАРКIВ | Youth Men beginners | Qualification round 1 | ||
КОСТЄЛОВ Микола | 30A | ЛУЦ - ЛУЦЬК | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
КОСТИК Стефан | 217A | ЧЕР - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Youth Men | Qualification round 1 | ||
КОСТРАШ Роман | 81A | МАР - МАРІУПОЛЬ, ДОНЕЦЬКА | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
КОСЯЧЕНКО Кристина | 176A | ХАР - ХАРКIВ | Recurve Cadet Women | Qualification round 1 | ||
КРАВЧЕНКО Аліна | 173A | ЧГВ - ЧЕРНІГІВ | Recurve Cadet Women | Qualification round 1 | ||
КРАВЧУК Микита | 57A | ХАР - ХАРКIВ | Recurve Youth Men | Qualification round 1 | ||
КРИВКО Сергій | 68A | ХАР - ХАРКIВ | Recurve Cadet Men | Qualification round 1 | ||
КРИВОПИША Олексій | 137A | ЧГВ - ЧЕРНІГІВ | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
КУЗЬМІЧОВ Артур | 52A | ХАР - ХАРКIВ | Youth Men beginners | Qualification round 1 | ||
КУРАС Софія | 150A | НКА - НОВА КАХОВКА, ХЕРСОНСЬКА | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
КУРБАТОВА Ксенія | 154A | НКА - НОВА КАХОВКА, ХЕРСОНСЬКА | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
КУРБАТОВА Марія | 153A | НКА - НОВА КАХОВКА, ХЕРСОНСЬКА | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
КУРБИКО Володимир | 13A | ДНП - ДНІПРО | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
КУЦ Ярослав | 79A | КИЇ - КИЇВ | Compound Men | Qualification round 1 | ||
КУЦЕНКО Оксана | 201A | ЧГВ - ЧЕРНІГІВ | Compound Women | Qualification round 1 | ||
Л | ||||||
ЛІТВІНЦОВА Олександра | 155A | НКА - НОВА КАХОВКА, ХЕРСОНСЬКА | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
ЛАНІНА Єлізавєта | 133A | ХАР - ХАРКIВ | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
ЛЕБІДЬ Вікторія | 55A | ХАР - ХАРКIВ | Youth Women beginners | Qualification round 1 | ||
ЛЕБІДЬ Владислав | 129A | ХАР - ХАРКIВ | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
ЛЕОНОВ Юрій | 49A | ХАР - ХАРКIВ | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
ЛЕОНОВА Поліна | 48A | ХАР - ХАРКIВ | Recurve Women | Qualification round 1 | ||
ЛОБАНОК Антон | 16A | ДНП - ДНІПРО | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
ЛОМАЧЕНКО Анастасія | 127A | ОСА - ОДЕСА | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
ЛЯХОВЕН Ігор | 177A | ХАР - ХАРКIВ | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
М | ||||||
МІГУРА Анна | 132A | ХАР - ХАРКIВ | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
МАЗЕПА Іван | 93A | ЖИТ - ЖИТОМИР | Compound Men | Qualification round 1 | ||
МАРЧЕНКО Марина | 131A | КИЇ - КИЇВ | Compound Women | Qualification round 1 | ||
МАТЛАК Олександр | 115A | ЧЕР - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Youth Men | Qualification round 1 | ||
МАХНІЙ Софія | 200A | ЧГВ - ЧЕРНІГІВ | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
МАШКОВ Андрій | 15A | ДНП - ДНІПРО | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
МЕДВЕДЄВА Дар'я | 97A | ХАР - ХАРКIВ | Youth Women beginners | Qualification round 1 | ||
МЕДВЕДЄВА Лера | 94A | ЖИТ - ЖИТОМИР | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
МИКОЛАЙЧУК Максим | 204A | ЖИТ - ЖИТОМИР | Cadet Men Beginners | Qualification round 1 | ||
МОЗГОВИЙ Володимир | 138A | ЧГВ - ЧЕРНІГІВ | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
МУСЕВИЧ Катерина | 148A | НКА - НОВА КАХОВКА, ХЕРСОНСЬКА | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
Н | ||||||
НАРСЄЄВА Ольга | 37A | МАР - МАРІУПОЛЬ, ДОНЕЦЬКА | Compound Youth Women | Qualification round 1 | ||
НАСТАС Олександра | 71A | ЧЕР - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Cadet Women | Qualification round 1 | ||
НЕЖИВИЙ Максим | 167A | КИЇ - КИЇВ | Compound Youth Men | Qualification round 1 | ||
НЕМЦОВ Андрей | 144A | ЧЕР - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Youth Men | Qualification round 1 | ||
НЕРОДА Володимир | 31A | ЛУЦ - ЛУЦЬК | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
НЕСТЕРОВА Катерина | 188A | ХАР - ХАРКIВ | Recurve Youth Women | Qualification round 1 | ||
НОВОХАТНІЙ Дмитро | 42A | МЕЛ - МЕЛІТОПОЛЬ, ЗАПОРІЗЬКА | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
О | ||||||
ОЛЕКСЕНКО Дар’я | 69A | ХАР - ХАРКIВ | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
ОМЕЛЬКО Кірілл | 164A | ЧЕР - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Cadet Men | Qualification round 1 | ||
ОНІКІЄНКО Георгій | 85A | ХАР - ХАРКIВ | Recurve Cadet Men | Qualification round 1 | ||
П | ||||||
ПАВЛОВ Михайло | 46A | ХАР - ХАРКIВ | Recurve Cadet Men | Qualification round 1 | ||
ПАВЛЮК Катерина | 58A | ХАР - ХАРКIВ | Compound Youth Women | Qualification round 1 | ||
ПАНIН Вячеслав | 223A | ХАР - ХАРКIВ | Youth Men beginners | Qualification round 1 | ||
ПАНДРАК Анастасія | 159A | ГОР - ГОРОДОК, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Compound Youth Women | Qualification round 1 | ||
ПЕНТЕСКУЛ Давид | 163A | ЧЕР - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Cadet Men | Qualification round 1 | ||
ПЕРЦЕВА Анастасія | 121A | МАР - МАРІУПОЛЬ, ДОНЕЦЬКА | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
ПЛОТНИКОВА Ірина | 78A | ХАР - ХАРКIВ | Youth Women beginners | Qualification round 1 | ||
ПОПРАВКО Марія | 149A | НКА - НОВА КАХОВКА, ХЕРСОНСЬКА | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
ПОСТЕЛЬНЯК Софія | 123A | ХАР - ХАРКIВ | Recurve Cadet Women | Qualification round 1 | ||
Р | ||||||
РЯЗАНОВА Диана | 178A | ХАР - ХАРКIВ | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
С | ||||||
СІДОР Антоніна | 128A | ЧЕР - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Cadet Women | Qualification round 1 | ||
САКЛАКОВ Микита | 165A | КИЇ - КИЇВ | Compound Youth Men | Qualification round 1 | ||
СВІНЦІЦЬКИЙ Влад | 89A | ЖИТ - ЖИТОМИР | Compound Youth Men | Qualification round 1 | ||
СЕМЕНОВА Єлизавета | 139A | ЧЕР - ЧЕРНІВЦІ | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
СЕМЕНОВА Ірина | 125A | ЧЕР - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Women | Qualification round 1 | ||
СИДОРЕНКО Данило | 70A | ХАР - ХАРКIВ | Compound Youth Men | Qualification round 1 | ||
СЛІЖУК Ольга | 180A | ЧЕР - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Women | Qualification round 1 | ||
СЛЮСАРЧУК Вадим | 118A | ЧЕР - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Cadet Men | Qualification round 1 | ||
СМІЛКА Анастасія | 12A | ГОР - ГОРОДОК, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Compound Youth Women | Qualification round 1 | ||
СОКОЛОВ Олександр | 227A | ХАР - ХАРКIВ | Compound Men | Qualification round 1 | ||
СРИВКОВА Єлизавета | 19A | КИЇ - КИЇВ | Compound Youth Women | Qualification round 1 | ||
СТАЦЕНКО Марія | 36A | МАР - МАРІУПОЛЬ, ДОНЕЦЬКА | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
СТЕПАНЕНКО Вікторія | 50A | ХАР - ХАРКIВ | Youth Women beginners | Qualification round 1 | ||
Т | ||||||
ТІТАМИР Арсеній | 166A | КИЇ - КИЇВ | Compound Youth Men | Qualification round 1 | ||
ТІТОВА Надія | 151A | НКА - НОВА КАХОВКА, ХЕРСОНСЬКА | Recurve Cadet Women | Qualification round 1 | ||
ТАБАКА Ігор | 203A | ЛЬВ - ЛЬВІВ | Recurve Youth Men | Qualification round 1 | ||
ТАРАНЕНКО Діана | 64A | ХАР - ХАРКIВ | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
ТЕМЧЕНКО Марія | 59A | ХАР - ХАРКIВ | Recurve Cadet Women | Qualification round 1 | ||
ТКАЧ Олександр | 88A | ЖИТ - ЖИТОМИР | Compound Men | Qualification round 1 | ||
ТКАЧОВ Владіслав | 84A | ХАР - ХАРКIВ | Cadet Men Beginners | Qualification round 1 | ||
ТОЛОКНЄЄВ Іван | 61A | ХАР - ХАРКIВ | Youth Men beginners | Qualification round 1 | ||
ТРАПЕЗНІКОВ Олександр | 26A | КИЇ - КИЇВ | Compound Youth Men | Qualification round 1 | ||
ТРЕТЬЯКОВА Ірина | 222A | ХАР - ХАРКIВ | Recurve Youth Women | Qualification round 1 | ||
ТРЕТЯКОВ Микита | 62A | ХАР - ХАРКIВ | Recurve Cadet Men | Qualification round 1 | ||
У | ||||||
УСТИНОВ Артем | 202A | ЛЬВ - ЛЬВІВ | Recurve Youth Men | Qualification round 1 | ||
Х | ||||||
ХОМУТОВСЬКА Ольга | 87A | ЖИТ - ЖИТОМИР | Compound Women | Qualification round 1 | ||
ХРАМЧЕНКО Нікіта | 230A | ЧГВ - ЧЕРНІГІВ | Cadet Men Beginners | Qualification round 1 | ||
Ц | ||||||
ЦАРЕГОРОДЦЕВ Вiталiй | 44A | ХАР - ХАРКIВ | Recurve Cadet Men | Qualification round 1 | ||
ЦАРЕГОРОДЦЕВ Денис | 86A | ХАР - ХАРКIВ | Recurve Youth Men | Qualification round 1 | ||
Ч | ||||||
ЧЕПІК Олексій | 205A | ЛЬВ - ЛЬВІВ | Recurve Cadet Men | Qualification round 1 | ||
ЧОРНИЙ Сергій | 72A | ЧЕР - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
ЧОРНОЛІС Анна | 22A | КИЇ - КИЇВ | Compound Youth Women | Qualification round 1 | ||
ЧУВАРОВ Юрій | 39A | МАР - МАРІУПОЛЬ, ДОНЕЦЬКА | Recurve Men | Qualification round 1 | ||
ЧУВАРОВА Анна | 38A | МАР - МАРІУПОЛЬ, ДОНЕЦЬКА | Recurve Women | Qualification round 1 | ||
ЧУЙКО Вероніка | 14A | ДНП - ДНІПРО | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
Ш | ||||||
ШЕВЧЕНКО Андрій | 63A | ХАР - ХАРКIВ | Compound Youth Men | Qualification round 1 | ||
ШЕВЧЕНКО Анна-Вікторія | 207A | КИЇ - КИЇВ | Recurve Women | Qualification round 1 | ||
ШИМЧАК Сергій | 34A | ЛЬВ - ЛЬВІВ | Compound Men | Qualification round 1 | ||
ШУБКІНА Ольга | 209A | ЧЕР - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Youth Women | Qualification round 1 | ||
ШУКЛІНА Дар'я | 41A | МАР - МАРІУПОЛЬ, ДОНЕЦЬКА | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
Щ | ||||||
ЩЕБЛИКІНА Софія | 96A | ХАР - ХАРКIВ | Youth Women beginners | Qualification round 1 | ||
ЩЕРБАК Іванна | 120A | МАР - МАРІУПОЛЬ, ДОНЕЦЬКА | Cadet Women Beginners | Qualification round 1 | ||
Я | ||||||
ЯРМАК Ірина | 141A | ХАР - ХАРКIВ | Recurve Cadet Women | Qualification round 1 |