Відкрите онлайн-змагання зі стрільби з лука у приміщенні "Кубок Каразінського університету"/ Open online archery tournament "Karazin university cup"
Каразінський університет (ХНУ імені В.Н.Каразіна)/ Karazin university (V.N.Karazin Kharkiv national university) (УнКаразіна)
ХНУ імені В.Н.Каразіна, 30 Oct - 5 Dec 2021
Participant List group by Country
AthleteTargetCategorySession
21S - MACABI 21ST CENTURY ARCHERY
FRENKEL Niv109ARecurve Cadet MenQualification round 1
MOR Oran110ARecurve Cadet MenQualification round 1
MALACHI Yaniv113ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
MOR Harel111ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
POLIMER Noga112ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
SHANNY Itay108ARecurve Youth MenQualification round 1
9СК - 9СК, ЗСУ ОДЕСА
КОВАЛЬ Тарас140ARecurve MenQualification round 1
ГРАФОВА Вероніка135ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
КАРЕТНА Алла126ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
ІОРДАКІ Микола136ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
ЛОМАЧЕНКО Анастасія127ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ALE - EGYPT,ALEXANDRIA
ELZARIF Youssef158ARecurve Qualification round 1
AMR ABUELKIER Hana157ARecurve Qualification round 1
BAA - BRILLIANT ARCHERY ACADEMY
ALHASSAN Ammar1ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
AZAB Hamza3ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
AMR Joud5ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
HANAFY Jasmine4ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
OMAR Jude6ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
SADEK Aya2ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
SOHAILA Ahmed7ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
BAF - BHUTAN ARCHERY FEDERATION
KINLEY TSHERING Kinley tshering181ARecurve MenQualification round 1
PEMA Pema rigsel186ARecurve MenQualification round 1
DEMA Sonam Dema183ARecurve WomenQualification round 1
KARMA Karma182ARecurve WomenQualification round 1
BHU - BHUTAN,THIMPHU
KINLEY TSHERING Kinley tshering181ARecurve MenQualification round 1
PEMA Pema rigsel186ARecurve MenQualification round 1
DEMA Sonam Dema183ARecurve WomenQualification round 1
KARMA Karma182ARecurve WomenQualification round 1
DEVA - SPORT CLUB MUNICIPAL DEVA
HABIAN Denis220ARecurve Cadet MenQualification round 1
TIMPU Mario219ARecurve Youth MenQualification round 1
MIKLOS Beatrice218ARecurve Youth WomenQualification round 1
DLS - TARGET ARCHERY SCHOOL OF DMYTR
LVOVSKYY Dmytro199ACompound MenQualification round 1
ДОРОШЕНКО Богдан28ACompound MenQualification round 1
ДУБОВИК Андрiй208ACompound MenQualification round 1
ЗАБЛОЦЬКИЙ Тимур29ACompound MenQualification round 1
АРХИПСЬКА Марина27ACompound WomenQualification round 1
EGY - EGYPT
HELAL Ahmed Alaa8ACompound MenQualification round 1
ALHASSAN Ammar1ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
AZAB Hamza3ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
ELGIBILY Nancy9ACompound WomenQualification round 1
MOHAMED AbdElrahman106ARecurve Youth Men BeginnersQualification round 1
ABDELRAHEEM Ahmed107ARecurve MenQualification round 1
AMR Joud5ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
HANAFY Jasmine4ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
OMAR Jude6ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
SADEK Aya2ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
SOHAILA Ahmed7ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
FLE - FLEET CLUB
AMR ABUELKIER Hana157ARecurve Qualification round 1
GOL - GOLDEN ARROW ACADEMY
MOHAMED AbdElrahman106ARecurve Youth Men BeginnersQualification round 1
ISR - ISRAEL
RAVIV Shlomi11ACompound MenQualification round 1
FRENKEL Niv109ARecurve Cadet MenQualification round 1
MOR Oran110ARecurve Cadet MenQualification round 1
MALACHI Yaniv113ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
MOR Harel111ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
POLIMER Noga112ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
SHANNY Itay108ARecurve Youth MenQualification round 1
KAU - LITHUANIA, KAUNAS
KARPAVICIUS Zydrunas101ACompound MenQualification round 1
SIGAUSKAS Vladas75ACompound MenQualification round 1
KASETA Ramunas103ARecurve MenQualification round 1
MARGELEVIČIUS Povilas100ARecurve MenQualification round 1
LEVICKAS Vilius105ARecurve MenQualification round 1
KRA - PŁASZOWIANKA KRAKÓW
KAPUSTA Małgorzata10ACompound WomenQualification round 1
KSA - KAUNAS SPORTS ASOTIATION
KARPAVICIUS Zydrunas101ACompound MenQualification round 1
SIGAUSKAS Vladas75ACompound MenQualification round 1
KASETA Ramunas103ARecurve MenQualification round 1
MARGELEVIČIUS Povilas100ARecurve MenQualification round 1
LEVICKAS Vilius105ARecurve MenQualification round 1
MAC - MACCABI TEL AVIV
RAVIV Shlomi11ACompound MenQualification round 1
POL - POLAND, CRACOW
KAPUSTA Małgorzata10ACompound WomenQualification round 1
RAD - CLUBUL SPORTIV SCOLAR RADAUTI
AMAISTROAIE Madalina214ARecurve Youth WomenQualification round 1
ROMD - ROMANIA, DEVA
HABIAN Denis220ARecurve Cadet MenQualification round 1
TIMPU Mario219ARecurve Youth MenQualification round 1
MIKLOS Beatrice218ARecurve Youth WomenQualification round 1
ROMM - ROMANIA, MURES
ANDREI Avram221ACompound MenQualification round 1
SANDOR Kacso213ACompound MenQualification round 1
SERBAN Rachita195ACompound MenQualification round 1
TAMAS Moreh196ARecurve Cadet MenQualification round 1
AVRAM Andrei184ARecurve MenQualification round 1
SANDOR Kacso212ARecurve MenQualification round 1
SALCA Codrin185ACompound Youth MenQualification round 1
IOANA Cocan198ARecurve WomenQualification round 1
ILINCA Fecioru197ARecurve Youth WomenQualification round 1
ROMR - ROMANIA, RADAUTI
DANILA Andrei215ARecurve MenQualification round 1
AMAISTROAIE Madalina214ARecurve Youth WomenQualification round 1
SHO - SHOOTING CLUB
HELAL Ahmed Alaa8ACompound MenQualification round 1
ELZARIF Youssef158ARecurve Qualification round 1
ELGIBILY Nancy9ACompound WomenQualification round 1
ABDELRAHEEM Ahmed107ARecurve MenQualification round 1
SOI - CS SOIMII DE MURES
ANDREI Avram221ACompound MenQualification round 1
AVRAM Andrei184ARecurve MenQualification round 1
SALCA Codrin185ACompound Youth MenQualification round 1
SUC - CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL SUCEA
DANILA Andrei215ARecurve MenQualification round 1
TAR - CSM TARGU MURES
SANDOR Kacso213ACompound MenQualification round 1
SERBAN Rachita195ACompound MenQualification round 1
TAMAS Moreh196ARecurve Cadet MenQualification round 1
SANDOR Kacso212ARecurve MenQualification round 1
IOANA Cocan198ARecurve WomenQualification round 1
ILINCA Fecioru197ARecurve Youth WomenQualification round 1
TC - TARGET CLUB
ЗІБОРОВ Денис189ACompound MenQualification round 1
КОВАЛЕНКО Максим191ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
КІМ Катерина190ACompound Youth WomenQualification round 1
ДЖУНЬ Аліса193ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
КІСЕЛЬОВА Марія192ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ІСП - КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР З ФІЗИ
ШЕВЧЕНКО Анна-Вікторія207ARecurve WomenQualification round 1
АВА - АВАНГАРД
ВАНДІЛОВСЬКИЙ Борис20ACompound Youth MenQualification round 1
ВОЙТКО Анатолій17ACompound Youth MenQualification round 1
ТІТАМИР Арсеній166ACompound Youth MenQualification round 1
ВОРОБЙОВА Євгенія18ACompound Youth WomenQualification round 1
СРИВКОВА Єлизавета19ACompound Youth WomenQualification round 1
БЄЛЯЄВА Анастасія210ARecurve Cadet WomenQualification round 1
АДМ - АДМ
ДАНИЛЮК Михайло21ACompound MenQualification round 1
КУЦ Ярослав79ACompound MenQualification round 1
ГОР - ГОРОДОК, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.
ПАНДРАК Анастасія159ACompound Youth WomenQualification round 1
СМІЛКА Анастасія12ACompound Youth WomenQualification round 1
ДИН - ЖОДЮСШ "ДИНАМІВЕЦЬ"
ДУРАНДІН Олександр145ACompound MenQualification round 1
МАЗЕПА Іван93ACompound MenQualification round 1
СОКОЛОВ Олександр227ACompound MenQualification round 1
ТКАЧ Олександр88ACompound MenQualification round 1
СВІНЦІЦЬКИЙ Влад89ACompound Youth MenQualification round 1
АНДРУШКЕВИЧ Денис95ARecurve Youth Men BeginnersQualification round 1
ГАРКАВЕНКО Егор91ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
МИКОЛАЙЧУК Максим204ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
ДОРОШЕНКО Юрий122ACompound MenQualification round 1
ХОМУТОВСЬКА Ольга87ACompound WomenQualification round 1
ГАРБАРЧУК Софія90ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
МЕДВЕДЄВА Лера94ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ДНП - ДНІПРО
ЗІБОРОВ Денис189ACompound MenQualification round 1
КУРБИКО Володимир13ARecurve MenQualification round 1
ЛОБАНОК Антон16ARecurve MenQualification round 1
МАШКОВ Андрій15ARecurve MenQualification round 1
КОВАЛЕНКО Максим191ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
КІМ Катерина190ACompound Youth WomenQualification round 1
ДЖУНЬ Аліса193ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
КІСЕЛЬОВА Марія192ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ЧУЙКО Вероніка14ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ДОС - "ДОСТУПНИЙ" (М. ГОРОДОК)
ПАНДРАК Анастасія159ACompound Youth WomenQualification round 1
СМІЛКА Анастасія12ACompound Youth WomenQualification round 1
ЕЛІ - СК ЄЛІТ
ЧОРНИЙ Сергій72ARecurve MenQualification round 1
СЕМЕНОВА Єлизавета139ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
СЕМЕНОВА Ірина125ARecurve WomenQualification round 1
СЛІЖУК Ольга180ARecurve WomenQualification round 1
ЕЛЕ - КЗ СДЮШОР "ЕЛЕКТРОН"
ВАКСМАН Констянтин98ARecurve Cadet MenQualification round 1
ЧЕПІК Олексій205ARecurve Cadet MenQualification round 1
ЄМЧИК Богдан33ARecurve Youth MenQualification round 1
ТАБАКА Ігор203ARecurve Youth MenQualification round 1
УСТИНОВ Артем202ARecurve Youth MenQualification round 1
КОЛОС Анна-Христина174ARecurve Youth WomenQualification round 1
ЖИТ - ЖИТОМИР
МАЗЕПА Іван93ACompound MenQualification round 1
ТКАЧ Олександр88ACompound MenQualification round 1
СВІНЦІЦЬКИЙ Влад89ACompound Youth MenQualification round 1
АНДРУШКЕВИЧ Денис95ARecurve Youth Men BeginnersQualification round 1
ГАРКАВЕНКО Егор91ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
МИКОЛАЙЧУК Максим204ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
ХОМУТОВСЬКА Ольга87ACompound WomenQualification round 1
ГАРБАРЧУК Софія90ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
МЕДВЕДЄВА Лера94ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ЗОЛ - ЗОЛОТОНОША. ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
БЕСАРАБ Артем161ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
БЕСАРАБ Артем161ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
БЕСАРАБ Артем187ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
БЕСАРАБ Артем187ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
БРИКУН Віктор160ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
БРИКУН Віктор160ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
КИЇ - КИЇВ
LVOVSKYY Dmytro199ACompound MenQualification round 1
АРХИПСЬКИЙ Олександр25ACompound MenQualification round 1
ВОЛНЕНКО Тарас228ACompound MenQualification round 1
ДАНИЛЮК Михайло21ACompound MenQualification round 1
ДОРОШЕНКО Богдан28ACompound MenQualification round 1
ДУБОВИК Андрiй208ACompound MenQualification round 1
ЗАБЛОЦЬКИЙ Тимур29ACompound MenQualification round 1
КИРИЧИНСЬКИЙ Дмитро23ACompound MenQualification round 1
КУЦ Ярослав79ACompound MenQualification round 1
ВАНДІЛОВСЬКИЙ Борис20ACompound Youth MenQualification round 1
ВОЙТКО Анатолій17ACompound Youth MenQualification round 1
НЕЖИВИЙ Максим167ACompound Youth MenQualification round 1
САКЛАКОВ Микита165ACompound Youth MenQualification round 1
ТІТАМИР Арсеній166ACompound Youth MenQualification round 1
ТРАПЕЗНІКОВ Олександр26ACompound Youth MenQualification round 1
АРХИПСЬКА Марина27ACompound WomenQualification round 1
МАРЧЕНКО Марина131ACompound WomenQualification round 1
ВОРОБЙОВА Євгенія18ACompound Youth WomenQualification round 1
ГРАБІК Олександра24ACompound Youth WomenQualification round 1
СРИВКОВА Єлизавета19ACompound Youth WomenQualification round 1
ЧОРНОЛІС Анна22ACompound Youth WomenQualification round 1
БРОВІНСЬКА Лілія179ARecurve Cadet WomenQualification round 1
ШЕВЧЕНКО Анна-Вікторія207ARecurve WomenQualification round 1
КНУ - КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРС
ЩЕБЛИКІНА Софія96ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
КОМ - СДЮСШОР «КОМУНАР»
ПАВЛОВ Михайло46ARecurve Cadet MenQualification round 1
ЦАРЕГОРОДЦЕВ Вiталiй44ARecurve Cadet MenQualification round 1
ДОРОШЕНКО Микита194ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
ГУЛИЧ Олег45ARecurve Youth MenQualification round 1
ЦАРЕГОРОДЦЕВ Денис86ARecurve Youth MenQualification round 1
ГРИНШПУН Олена175ACompound Youth WomenQualification round 1
АВРАМКІНА Дар'я80ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
ЗВЄРЄВА Поліна47ARecurve Cadet WomenQualification round 1
КОСЯЧЕНКО Кристина176ARecurve Cadet WomenQualification round 1
ПОСТЕЛЬНЯК Софія123ARecurve Cadet WomenQualification round 1
ЯРМАК Ірина141ARecurve Cadet WomenQualification round 1
ЛАНІНА Єлізавєта133ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
МІГУРА Анна132ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
РЯЗАНОВА Диана178ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
НЕСТЕРОВА Катерина188ARecurve Youth WomenQualification round 1
ТРЕТЬЯКОВА Ірина222ARecurve Youth WomenQualification round 1
КОР - ПІВНІЧНИЙ КОРПУС
КРИВОПИША Олексій137ARecurve MenQualification round 1
ЛУС - ЛУЦЬКІ СОКОЛИ
НЕРОДА Володимир31ARecurve Qualification round 1
ЗАКЛАДНИЙ Вадим77ARecurve MenQualification round 1
КОВАЛЬСЬКИЙ Павло32ARecurve MenQualification round 1
КОСТЄЛОВ Микола30ARecurve MenQualification round 1
АЛЄКСЄЄВ Роман82ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
ЛУЦ - ЛУЦЬК
НЕРОДА Володимир31ARecurve Qualification round 1
ЗАКЛАДНИЙ Вадим77ARecurve MenQualification round 1
КОВАЛЬСЬКИЙ Павло32ARecurve MenQualification round 1
КОСТЄЛОВ Микола30ARecurve MenQualification round 1
АЛЄКСЄЄВ Роман82ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
ЛЬВ - ЛЬВІВ
ШИМЧАК Сергій34ACompound MenQualification round 1
ВАКСМАН Констянтин98ARecurve Cadet MenQualification round 1
ЧЕПІК Олексій205ARecurve Cadet MenQualification round 1
ЄМЧИК Богдан33ARecurve Youth MenQualification round 1
ТАБАКА Ігор203ARecurve Youth MenQualification round 1
УСТИНОВ Артем202ARecurve Youth MenQualification round 1
КОЛОС Анна-Христина174ARecurve Youth WomenQualification round 1
МАР - МАРІУПОЛЬ, ДОНЕЦЬКА
БЕСПАЛОВ Святослав35ACompound MenQualification round 1
КОСТРАШ Роман81ARecurve Qualification round 1
ЧУВАРОВ Юрій39ARecurve MenQualification round 1
НАРСЄЄВА Ольга37ACompound Youth WomenQualification round 1
ПЕРЦЕВА Анастасія121ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
СТАЦЕНКО Марія36ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ШУКЛІНА Дар'я41ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ЩЕРБАК Іванна120ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
БЕСПАЛОВА Ольга40ARecurve WomenQualification round 1
ЧУВАРОВА Анна38ARecurve WomenQualification round 1
МЕЛ - МЕЛІТОПОЛЬ, ЗАПОРІЗЬКА
ЗАВ'ЯЛОВ Андрій43ARecurve MenQualification round 1
ЗАВ'ЯЛОВ Андрій43ARecurve MenQualification round 1
НОВОХАТНІЙ Дмитро42ARecurve MenQualification round 1
НОВОХАТНІЙ Дмитро42ARecurve MenQualification round 1
МФС - МФСЛД
КУРБИКО Володимир13ARecurve MenQualification round 1
ЛОБАНОК Антон16ARecurve MenQualification round 1
МАШКОВ Андрій15ARecurve MenQualification round 1
ЧУЙКО Вероніка14ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
НКА - НОВА КАХОВКА, ХЕРСОНСЬКА
ДУРАНДІН Олександр145ACompound MenQualification round 1
АНІСІМОВ Роман146ARecurve Cadet MenQualification round 1
ТІТОВА Надія151ARecurve Cadet WomenQualification round 1
АНІСІМОВА Анна147ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ГЛАДИШЕВА Софія156ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ДОРОЖЕНКО Кіра152ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
КУРАС Софія150ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
КУРБАТОВА Ксенія154ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
КУРБАТОВА Марія153ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ЛІТВІНЦОВА Олександра155ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
МУСЕВИЧ Катерина148ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ПОПРАВКО Марія149ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ОСА - ОДЕСА
КОВАЛЬ Тарас140ARecurve MenQualification round 1
ГРАФОВА Вероніка135ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
КАРЕТНА Алла126ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
ІОРДАКІ Микола136ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
ЛОМАЧЕНКО Анастасія127ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
РК - РК ДЮСШ АВАНГАРД
НЕЖИВИЙ Максим167ACompound Youth MenQualification round 1
САКЛАКОВ Микита165ACompound Youth MenQualification round 1
СДЮ - СДЮСШОР М.ЧЕРНІВЦІ ЗІ СТРІЛЬБИ
НЕМЦОВ Андрей144ARecurve Qualification round 1
ОМЕЛЬКО Кірілл164ARecurve Cadet MenQualification round 1
ПЕНТЕСКУЛ Давид163ARecurve Cadet MenQualification round 1
КОСТИК Стефан217ARecurve Youth MenQualification round 1
ЗАВКА Степан117ARecurve Cadet MenQualification round 1
КОНДРАТЬЄВ Олександр114ARecurve Cadet MenQualification round 1
СЛЮСАРЧУК Вадим118ARecurve Cadet MenQualification round 1
ВОЛОЩУК Елизавета216ARecurve Cadet WomenQualification round 1
ДАШКЕВИЧ Ольга162ARecurve Cadet WomenQualification round 1
НАСТАС Олександра71ARecurve Cadet WomenQualification round 1
СІДОР Антоніна128ARecurve Cadet WomenQualification round 1
БІЛОБРИЦЬКА Олександра134ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
БОГАТИРЕЦЬ Віктор124ARecurve Youth MenQualification round 1
ГАНЗЮК Назарій116ARecurve Youth MenQualification round 1
МАТЛАК Олександр115ARecurve Youth MenQualification round 1
ШУБКІНА Ольга209ARecurve Youth WomenQualification round 1
ССО - СІВЕРСЬКИ ОРЛИ
ДОВБИШ Сергій74ARecurve MenQualification round 1
МОЗГОВИЙ Володимир138ARecurve MenQualification round 1
СЧК - СПОРТИВНИЙ КЛУБ «ЧОРНИЙ КІТ»
ШИМЧАК Сергій34ACompound MenQualification round 1
ТАВ - ДЮСШ "ТАВРІЯ"
АНІСІМОВ Роман146ARecurve Cadet MenQualification round 1
ТІТОВА Надія151ARecurve Cadet WomenQualification round 1
АНІСІМОВА Анна147ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ГЛАДИШЕВА Софія156ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ДОРОЖЕНКО Кіра152ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
КУРАС Софія150ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
КУРБАТОВА Ксенія154ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
КУРБАТОВА Марія153ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ЛІТВІНЦОВА Олександра155ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
МУСЕВИЧ Катерина148ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ПОПРАВКО Марія149ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ТОТ - ТОТЕМ
БЕСПАЛОВ Святослав35ACompound MenQualification round 1
КОСТРАШ Роман81ARecurve Qualification round 1
ЧУВАРОВ Юрій39ARecurve MenQualification round 1
НАРСЄЄВА Ольга37ACompound Youth WomenQualification round 1
ПЕРЦЕВА Анастасія121ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
СТАЦЕНКО Марія36ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ШУКЛІНА Дар'я41ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ЩЕРБАК Іванна120ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
БЕСПАЛОВА Ольга40ARecurve WomenQualification round 1
ЧУВАРОВА Анна38ARecurve WomenQualification round 1
ФОР - ДЮСШ «ФОРТУНА» ЧМР
АКІНЧИЦЬ Ілля170ARecurve Cadet MenQualification round 1
ГАЛАЙКО Віталій169ARecurve Cadet MenQualification round 1
ДУШИН Антон171ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
КУЦЕНКО Оксана201ACompound WomenQualification round 1
ДАНЧЕНКО Анастасія206ACompound Youth WomenQualification round 1
ВОЛКОВСЬКА Ангеліна73ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
ЗАРОВНА Елізавета172ARecurve Cadet WomenQualification round 1
КРАВЧЕНКО Аліна173ARecurve Cadet WomenQualification round 1
МАХНІЙ Софія200ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ЖУК Поліна119ARecurve Youth WomenQualification round 1
ФХО - ФСЛХО
ЛЕОНОВ Юрій49ARecurve MenQualification round 1
ЛЯХОВЕН Ігор177ARecurve MenQualification round 1
ЛЕОНОВА Поліна48ARecurve WomenQualification round 1
ХАР - ХАРКIВ
СОКОЛОВ Олександр227ACompound MenQualification round 1
ДЮНЯШЕВ Микита226ACompound Youth MenQualification round 1
СИДОРЕНКО Данило70ACompound Youth MenQualification round 1
ШЕВЧЕНКО Андрій63ACompound Youth MenQualification round 1
ЄФІМЧИК Максим56ARecurve Youth Men BeginnersQualification round 1
БАБЕНКО Владислав54ARecurve Youth Men BeginnersQualification round 1
КОРЖОВ Дмитро224ARecurve Youth Men BeginnersQualification round 1
КУЗЬМІЧОВ Артур52ARecurve Youth Men BeginnersQualification round 1
ПАНIН Вячеслав223ARecurve Youth Men BeginnersQualification round 1
ТОЛОКНЄЄВ Іван61ARecurve Youth Men BeginnersQualification round 1
ГИЧКА В'ячеслав92ARecurve Cadet MenQualification round 1
КРИВКО Сергій68ARecurve Cadet MenQualification round 1
ОНІКІЄНКО Георгій85ARecurve Cadet MenQualification round 1
ПАВЛОВ Михайло46ARecurve Cadet MenQualification round 1
ТРЕТЯКОВ Микита62ARecurve Cadet MenQualification round 1
ЦАРЕГОРОДЦЕВ Вiталiй44ARecurve Cadet MenQualification round 1
ВОРОНЦОВ Назарій83ARecurve MenQualification round 1
ЛЕОНОВ Юрій49ARecurve MenQualification round 1
ЛЯХОВЕН Ігор177ARecurve MenQualification round 1
ВЛАСЕНКО Михайло99ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
ДОРОШЕНКО Микита194ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
ТКАЧОВ Владіслав84ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
ГУЛИЧ Олег45ARecurve Youth MenQualification round 1
ДЮНЯШЕВ Микита53ARecurve Youth MenQualification round 1
КРАВЧУК Микита57ARecurve Youth MenQualification round 1
ЦАРЕГОРОДЦЕВ Денис86ARecurve Youth MenQualification round 1
ДОРОШЕНКО Юрий122ACompound MenQualification round 1
ГРИНШПУН Олена175ACompound Youth WomenQualification round 1
ПАВЛЮК Катерина58ACompound Youth WomenQualification round 1
АВРАМКІНА Дар'я80ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
БIЛОБОРОДОВА Веронiка225ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
ГРАБІВЧУК Марія168ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
ДАВИДЕНКО Тетяна51ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
ДАНИЛЕВСЬКА Маргарита60ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
ЗАГРЕБЕЛЬНА Галина65ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
ЛЕБІДЬ Вікторія55ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
МЕДВЕДЄВА Дар'я97ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
ПЛОТНИКОВА Ірина78ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
СТЕПАНЕНКО Вікторія50ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
ЩЕБЛИКІНА Софія96ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
ЗВЄРЄВА Поліна47ARecurve Cadet WomenQualification round 1
КОСЯЧЕНКО Кристина176ARecurve Cadet WomenQualification round 1
ПОСТЕЛЬНЯК Софія123ARecurve Cadet WomenQualification round 1
ТЕМЧЕНКО Марія59ARecurve Cadet WomenQualification round 1
ЯРМАК Ірина141ARecurve Cadet WomenQualification round 1
ЛЕБІДЬ Владислав129ARecurve MenQualification round 1
БУДАНОВА Ярослава67ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ДУБОВИК Дар'я142ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ЛАНІНА Єлізавєта133ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
МІГУРА Анна132ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ОЛЕКСЕНКО Дар’я69ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
РЯЗАНОВА Диана178ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ТАРАНЕНКО Діана64ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
АНТОНЕНКО Тетяна130ARecurve WomenQualification round 1
ЛЕОНОВА Поліна48ARecurve WomenQualification round 1
АРИСТОВА Олександра66ARecurve Youth WomenQualification round 1
НЕСТЕРОВА Катерина188ARecurve Youth WomenQualification round 1
ТРЕТЬЯКОВА Ірина222ARecurve Youth WomenQualification round 1
ХКС - ХФКС
ГИЧКА В'ячеслав92ARecurve Cadet MenQualification round 1
КРИВКО Сергій68ARecurve Cadet MenQualification round 1
ОНІКІЄНКО Георгій85ARecurve Cadet MenQualification round 1
ТКАЧОВ Владіслав84ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
БУДАНОВА Ярослава67ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ОЛЕКСЕНКО Дар’я69ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
АРИСТОВА Олександра66ARecurve Youth WomenQualification round 1
ХНУ - ХНУ ІМЕНІ В.Н. КАРАЗІНА
ДЮНЯШЕВ Микита226ACompound Youth MenQualification round 1
СИДОРЕНКО Данило70ACompound Youth MenQualification round 1
ШЕВЧЕНКО Андрій63ACompound Youth MenQualification round 1
ЄФІМЧИК Максим56ARecurve Youth Men BeginnersQualification round 1
БАБЕНКО Владислав54ARecurve Youth Men BeginnersQualification round 1
КОРЖОВ Дмитро224ARecurve Youth Men BeginnersQualification round 1
КУЗЬМІЧОВ Артур52ARecurve Youth Men BeginnersQualification round 1
ПАНIН Вячеслав223ARecurve Youth Men BeginnersQualification round 1
ТОЛОКНЄЄВ Іван61ARecurve Youth Men BeginnersQualification round 1
ТРЕТЯКОВ Микита62ARecurve Cadet MenQualification round 1
ВОРОНЦОВ Назарій83ARecurve MenQualification round 1
ВЛАСЕНКО Михайло99ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
ДЮНЯШЕВ Микита53ARecurve Youth MenQualification round 1
КРАВЧУК Микита57ARecurve Youth MenQualification round 1
ПАВЛЮК Катерина58ACompound Youth WomenQualification round 1
БIЛОБОРОДОВА Веронiка225ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
ГРАБІВЧУК Марія168ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
ДАВИДЕНКО Тетяна51ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
ДАНИЛЕВСЬКА Маргарита60ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
ЗАГРЕБЕЛЬНА Галина65ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
ЛЕБІДЬ Вікторія55ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
МЕДВЕДЄВА Дар'я97ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
ПЛОТНИКОВА Ірина78ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
СТЕПАНЕНКО Вікторія50ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
ТЕМЧЕНКО Марія59ARecurve Cadet WomenQualification round 1
ЛЕБІДЬ Владислав129ARecurve MenQualification round 1
ДУБОВИК Дар'я142ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ТАРАНЕНКО Діана64ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
АНТОНЕНКО Тетяна130ARecurve WomenQualification round 1
ЦШВ - ЦШВСМ
АРХИПСЬКИЙ Олександр25ACompound MenQualification round 1
ВОЛНЕНКО Тарас228ACompound MenQualification round 1
КИРИЧИНСЬКИЙ Дмитро23ACompound MenQualification round 1
ТРАПЕЗНІКОВ Олександр26ACompound Youth MenQualification round 1
МАРЧЕНКО Марина131ACompound WomenQualification round 1
ГРАБІК Олександра24ACompound Youth WomenQualification round 1
ЧОРНОЛІС Анна22ACompound Youth WomenQualification round 1
БРОВІНСЬКА Лілія179ARecurve Cadet WomenQualification round 1
ЧГВ - ЧЕРНІГІВ
АКІНЧИЦЬ Ілля170ARecurve Cadet MenQualification round 1
ГАЛАЙКО Віталій169ARecurve Cadet MenQualification round 1
ДОВБИШ Сергій74ARecurve MenQualification round 1
ДУШИН Антон171ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
ХРАМЧЕНКО Нікіта230ARecurve Cadet Men BeginnersQualification round 1
КУЦЕНКО Оксана201ACompound WomenQualification round 1
ДАНЧЕНКО Анастасія206ACompound Youth WomenQualification round 1
ВОЛКОВСЬКА Ангеліна73ARecurve Youth Women BeginnersQualification round 1
ЗАРОВНА Елізавета172ARecurve Cadet WomenQualification round 1
КРАВЧЕНКО Аліна173ARecurve Cadet WomenQualification round 1
КРИВОПИША Олексій137ARecurve MenQualification round 1
МОЗГОВИЙ Володимир138ARecurve MenQualification round 1
КОЛЯДА Карина229ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
МАХНІЙ Софія200ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ЖУК Поліна119ARecurve Youth WomenQualification round 1
ЧЕР - ЧЕРНІВЦІ
НЕМЦОВ Андрей144ARecurve Qualification round 1
ОМЕЛЬКО Кірілл164ARecurve Cadet MenQualification round 1
ПЕНТЕСКУЛ Давид163ARecurve Cadet MenQualification round 1
ЧОРНИЙ Сергій72ARecurve MenQualification round 1
СЕМЕНОВА Єлизавета139ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
ГОРДЕЙ Юрій211ARecurve Youth MenQualification round 1
КОСТИК Стефан217ARecurve Youth MenQualification round 1
ЗАВКА Степан117ARecurve Cadet MenQualification round 1
КОНДРАТЬЄВ Олександр114ARecurve Cadet MenQualification round 1
СЛЮСАРЧУК Вадим118ARecurve Cadet MenQualification round 1
БЄЛЯЄВА Анастасія210ARecurve Cadet WomenQualification round 1
ВОЛОЩУК Елизавета216ARecurve Cadet WomenQualification round 1
ДАШКЕВИЧ Ольга162ARecurve Cadet WomenQualification round 1
НАСТАС Олександра71ARecurve Cadet WomenQualification round 1
СІДОР Антоніна128ARecurve Cadet WomenQualification round 1
БІЛОБРИЦЬКА Олександра134ARecurve Cadet Women BeginnersQualification round 1
СЕМЕНОВА Ірина125ARecurve WomenQualification round 1
СЛІЖУК Ольга180ARecurve WomenQualification round 1
БОГАТИРЕЦЬ Віктор124ARecurve Youth MenQualification round 1
ГАНЗЮК Назарій116ARecurve Youth MenQualification round 1
МАТЛАК Олександр115ARecurve Youth MenQualification round 1
ШУБКІНА Ольга209ARecurve Youth WomenQualification round 1
ЧМР - КДЮСШ №2 ЧМР
КОВАЛЕНКО Марія143ARecurve Cadet WomenQualification round 1
ЧСИ - ЧЕРКАСИ, ЧЕРКАСЬКА
КОВАЛЕНКО Марія143ARecurve Cadet WomenQualification round 1
ШВСМ - ШВСМ
ГОРДЕЙ Юрій211ARecurve Youth MenQualification round 1

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter