ABAD ARPAL Jose | 7B | CAM - ARC MONTJUIC | Recorbat Plus 50 Home | Torn 2 |
ABAD HERAS Alicia | 19B | CACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLES | Tradicional Sénior Dona | Torn 2 |
AIXA MARTÍNEZ Nicolas | 14A | CAM - ARC MONTJUIC | Recorbat Aleví Home | Torn 1 |
AIXA TORRES Fernando | 9D | CAM - ARC MONTJUIC | Compost Sénior Home | Torn 2 |
ALCARAZ CASAS Elsa | 2C | CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES | Recorbat Sub 18 Dona | Torn 1 |
ALMIRALL PAÜLS Jordi | 18D | CAOLI - CLUB ARQUERS OLIVELLA | Long Bow Sénior Home | Torn 1 |
ALSINA MOLINS Berta | 1C | CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES | Recorbat Sub 18 Dona | Torn 1 |
ALVAREZ BANDALA Maria Fernanda | 2C | CTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDA | Recorbat Sénior Dona | Torn 2 |
AMBROS CASTELLA Jordi | 15C | CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES | Nu Infantil Home | Torn 1 |
AMIGO GUTIÉRREZ Lucia | 23A | CEAB - ESCOLA ARQUERS DE BARCELONA | Recorbat Benjamí Dona | Torn 1 |
ARNAL SELGA Joan | 1C | CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES | Recorbat Sub 21 Home | Torn 2 |
ARQUES CACERES Arnau | 21C | CACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLES | Tradicional Infantil Home | Torn 1 |
ARRASTIA COVELLA Ariel | 16B | CCTA - CLUB CATALA DE TIR AMB ARC | Nu Sénior Home | Torn 2 |
ARRIETA SAYALERO Alba | 3A | CAM - ARC MONTJUIC | Recorbat Sénior Dona | Torn 2 |
AZUAGA MERIDA Rafael | 20D | CAM - ARC MONTJUIC | Tradicional Sénior Home | Torn 2 |
BACH MARTÍNEZ Marga | 20A | CACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLES | Tradicional Sénior Dona | Torn 2 |
BADIA VILLANUEVA Gerard | 24C | CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES | Nu Benjamí Home | Torn 1 |
BAÑOS GIMENEZ Pedro José | 24D | TAU - TAU DE TIR AMB ARC | Tradicional Plus 50 Home | Torn 2 |
BARQUERO MARTINEZ Alberto | 24C | CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES | Tradicional Plus 50 Home | Torn 2 |
BARREDA COMAS Pau | 7D | CAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYA | Recorbat Sub 18 Home | Torn 1 |
BAUTISTA ROSELL Miriam | 8C | CACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLES | Compost Sénior Dona | Torn 2 |
BEGUÉ ABADIAS Mar | 25B | AECP - ASSOCIACIÓ ESPORTIVA CULTURAL | Recorbat Esquirol Dona | Torn 1 |
BEGUÉ ARBONES Jordi | 20B | AECP - ASSOCIACIÓ ESPORTIVA CULTURAL | Long Bow Plus 50 Home | Torn 1 |
BERICAT MUNTANER Iker | 5C | CEAB - ESCOLA ARQUERS DE BARCELONA | Recorbat Sub 18 Home | Torn 1 |
BLANCH SOROLLA Josep | 11D | CTAVG - CLUB DE TIR AMB ARC VILANOVA I | Compost Plus 50 Home | Torn 2 |
BORDES NICOLAS Carla | 19A | CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES | Tradicional Sub 21 Dona | Torn 2 |
BORRULL SOLANES Arnau | 10B | CACAM - CLUB ARQUERS CAMBRILS | Recorbat Infantil Home | Torn 1 |
BRAVO GIL Tomas | 4A | CAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYA | Recorbat Sub 18 Home | Torn 1 |
BRAVO NAVAS José | 5A | CTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYES | Recorbat Plus 50 Home | Torn 2 |
BROCAL MAÑAS Josep | 9C | CTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYES | Compost Sénior Home | Torn 2 |
CAMÍ BLÁZQUEZ Guerau | 4C | CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES | Recorbat Sub 18 Home | Torn 1 |
CANDEAL BANUS Josep | 19C | CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES | Long Bow Sénior Home | Torn 1 |
CARBO LOPEZ Cloe | 2A | CAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYA | Recorbat Sub 18 Dona | Torn 1 |
CÁRCAMO CANUTO Carlos | 22C | CTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍ | Tradicional Sénior Home | Torn 2 |
CARNICERO HUERTA DENíS | 4D | CTAA - CLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇ | Recorbat Sub 18 Home | Torn 1 |
CARRETERO CARACENA VICENç | 16D | CTAA - CLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇ | Long Bow Infantil Home | Torn 1 |
CASTILLO MOLINA Ainara | 9A | CAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYA | Recorbat Infantil Dona | Torn 1 |
CASTILLO TORRES Francesc | 13B | TAO - TIR ARC OLESA | Compost Plus 50 Home | Torn 2 |
CLUA FERNÁNEZ Laura | 3D | CAT - CLUB ARQUERS TORREFARRERA | Recorbat Sénior Dona | Torn 2 |
COMPTE ANDRÉS Pau | 23A | CACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLES | Tradicional Sénior Home | Torn 2 |
COSTA PÉREZ Ruben Dario | 16C | CAM - ARC MONTJUIC | Nu Sénior Home | Torn 2 |
CUELLO PEREZ Santiago | 13C | CATER - CLUB D'ARQUERS TERRASSA | Compost Plus 50 Home | Torn 2 |
CURIEL LABRADOR Luis | 6B | CTTA - CLUB TAU DE TIR AMB ARC | Recorbat Plus 50 Home | Torn 2 |
GABRIEL GOMEZ Marti | 10C | CASCV - CLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VA | Recorbat Infantil Home | Torn 1 |
GALÁN IGNACIO Gael | 25A | CAM - ARC MONTJUIC | Recorbat Esquirol Home | Torn 1 |
GALÁN IGNACIO Miguel | 10A | CAM - ARC MONTJUIC | Recorbat Infantil Home | Torn 1 |
GALÁN MANTRANA Miguel | 20B | CAM - ARC MONTJUIC | Tradicional Sénior Home | Torn 2 |
GALERA RODRÍGUEZ Jose Antonio | 5C | CAAC - TIR AMB ARC CONSTANTÍ | Recorbat Plus 50 Home | Torn 2 |
GALIANO HERNÁNDEZ Ángel | 16D | CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES | Nu Sénior Home | Torn 2 |
GALLARDO FONOYET Arnau | 3C | CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES | Recorbat Sub 18 Home | Torn 1 |
GALLEGOS LOZANO Roland | 7A | CATER - CLUB D'ARQUERS TERRASSA | Recorbat Plus 50 Home | Torn 2 |
GARCIA BALMASEDA Claudia | 9B | TAO - TIR ARC OLESA | Recorbat Infantil Dona | Torn 1 |
GARCÍA BELLIDO Victor | 4D | CACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLES | Recorbat Sénior Home | Torn 2 |
GARCÍA CALLEJÓN Leire | 1B | CAAC - TIR AMB ARC CONSTANTÍ | Recorbat Sub 18 Dona | Torn 1 |
GARCÍA CALLEJÓN Unai | 16A | CAAC - TIR AMB ARC CONSTANTÍ | Compost Aleví Home | Torn 1 |
GARCÍA CAMPOS Izaskun | 3B | CACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLES | Recorbat Sub 18 Dona | Torn 1 |
GARCÍA FERNÁNDEZ ANTONIO JOSé | 9B | CAAC - TIR AMB ARC CONSTANTÍ | Compost Sénior Home | Torn 2 |
GARCÍA MORENO Francisco | 17B | CAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYA | Nu Plus 50 Home | Torn 2 |
GARCIA SERRANO Ramon | 25B | CAM - ARC MONTJUIC | Tradicional Plus 50 Home | Torn 2 |
GARCÍA TARAZONA Riccardo | 4A | CAOLI - CLUB ARQUERS OLIVELLA | Recorbat Sénior Home | Torn 2 |
GEORGIEV KRASTEV Ivan | 13C | CEAB - ESCOLA ARQUERS DE BARCELONA | Recorbat Aleví Home | Torn 1 |
GHEBRELUL Paulo | 23D | CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES | Nu Benjamí Home | Torn 1 |
GLAHN RALL Erich | 23D | CAM - ARC MONTJUIC | Tradicional Plus 50 Home | Torn 2 |
GÓMEZ GUTIÉRREZ José | 9A | CTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYES | Compost Sénior Home | Torn 2 |
GÓMEZ RIGAT Jordi | 23B | CACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLES | Tradicional Sénior Home | Torn 2 |
GONZALEZ HERNANDEZ Daniel | 14B | CTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDA | Recorbat Aleví Home | Torn 1 |
GONZALEZ HERNANDEZ Pablo | 25C | CTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDA | Recorbat Esquirol Home | Torn 1 |
GONZÁLEZ HERNANDEZ Tomas | 13D | CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES | Compost Plus 50 Home | Torn 2 |
GRACIAN SAAVEDRA Eric | 14B | CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES | Nu Sub 21 Home | Torn 2 |
GRAU BALDIVIESO Alicia | 22B | CAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYA | Long Bow Aleví Dona | Torn 1 |
MADI ALSINA Jordi | 12D | ASCEL - ARC SANT CELONI | Compost Plus 50 Home | Torn 2 |
MAJO ORTUÑO Noa | 14A | CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES | Nu Sub 21 Dona | Torn 2 |
MANERO BRICIO Matias | 6A | CEAB - ESCOLA ARQUERS DE BARCELONA | Recorbat Sub 18 Home | Torn 1 |
MANZANERA ESTEVEZ Cristina | 3C | CAM - ARC MONTJUIC | Recorbat Sénior Dona | Torn 2 |
MARTI SIMO Victor | 25A | ACC - ARQUERS CASTELLDEFELS | Tradicional Plus 50 Home | Torn 2 |
MARTÍN FERNANDEZ Noelia | 2B | CACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLES | Recorbat Sub 18 Dona | Torn 1 |
MARTINEZ I ASENSIO Iban | 20C | CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES | Tradicional Sénior Home | Torn 2 |
MARTÍNEZ LUQUE Javier | 24A | CTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYES | Recorbat Benjamí Home | Torn 1 |
MARTÍNEZ OCHOA Rosa | 18A | CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES | Long Bow Sénior Dona | Torn 1 |
MARTÍNEZ PERAL Juan Ramon | 13A | CACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLES | Compost Plus 50 Home | Torn 2 |
MEDINA Carlos | 10D | CTAU - CLUB DE TIR AMB ARC URGELL | Compost Plus 50 Home | Torn 2 |
MOLÍ ASTUDILLO Yanay | 2D | CACAM - CLUB ARQUERS CAMBRILS | Recorbat Sub 18 Dona | Torn 1 |
MONFORT FERNÁNDEZ Miriam | 19C | CAM - ARC MONTJUIC | Tradicional Sénior Dona | Torn 2 |
MORETON GUIRAO Gloria | 23B | CTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LA | Recorbat Benjamí Dona | Torn 1 |
MOURA RIBEIRO GOMES DE SOUSA Alexandra | 8A | CETADS - DRACO SAGITTARIIS | Compost Sénior Dona | Torn 2 |
MUÑOZ BAÑEZ Fidel | 10C | CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES | Compost Plus 50 Home | Torn 2 |
MUÑOZ TREJO JOSé MANUEL | 12C | CAM - ARC MONTJUIC | Compost Plus 50 Home | Torn 2 |
PARDILLOS PÉREZ Alvaro | 3D | CACAM - CLUB ARQUERS CAMBRILS | Recorbat Sub 18 Home | Torn 1 |
PÉREZ DE TUDELA ALBALAT Laia | 12A | CAM - ARC MONTJUIC | Recorbat Aleví Dona | Torn 1 |
PÉREZ DE TUDELA ALBALAT Maria | 9C | CAM - ARC MONTJUIC | Recorbat Infantil Dona | Torn 1 |
PÉREZ DE TUDELA BERNAL PEDRO JOSé | 21A | CAM - ARC MONTJUIC | Tradicional Sénior Home | Torn 2 |
PÉREZ MESAS José | 20C | AECP - ASSOCIACIÓ ESPORTIVA CULTURAL | Long Bow Plus 50 Home | Torn 1 |
PEREZ PEREZ Jose | 10B | CTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍ | Compost Sénior Home | Torn 2 |
PEREZ RIBAS FCO. JAVIER | 22A | CAM - ARC MONTJUIC | Tradicional Sénior Home | Torn 2 |
PERUGA GIL Oscar | 11B | CTAU - CLUB DE TIR AMB ARC URGELL | Compost Plus 50 Home | Torn 2 |
PITARCH LAGUNA Maria | 2B | CACAM - CLUB ARQUERS CAMBRILS | Recorbat Sénior Dona | Torn 2 |
PLA AYMERICH Josep | 14D | CAS - CLUB ARQUERS DE SALT | Nu Sénior Home | Torn 2 |
PLA CASELLAS ADRIà | 19A | CAM - ARC MONTJUIC | Long Bow Sénior Home | Torn 1 |
PLA MANJAVACAS Aina | 1B | TAO - TIR ARC OLESA | Recorbat Sub 21 Dona | Torn 2 |
PRIANTE I VIDAL Adolf | 15B | CASCV - CLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VA | Nu Sénior Home | Torn 2 |
PRIETO MARTÍN Santiago Prieto | 11C | CAM - ARC MONTJUIC | Compost Plus 50 Home | Torn 2 |
PUJOL SENDRA Montse | 2A | CAOLI - CLUB ARQUERS OLIVELLA | Recorbat Sénior Dona | Torn 2 |
RAMIREZ MORENO Miguel | 17C | CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES | Nu Plus 50 Home | Torn 2 |
RAMOS VILLACRECES Eduardo | 18D | CTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LA | Nu Plus 50 Home | Torn 2 |
RIBATALLADA ESPASA Xavier | 14C | CTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUI | Nu Sénior Home | Torn 2 |
RODRÍGUEZ ÁLVAREZ Luis | 16A | CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES | Nu Sénior Home | Torn 2 |
RODRIGUEZ CAMACHO Victor David | 14C | CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES | Nu Infantil Home | Torn 1 |
RODRÍGUEZ MONTORO Manuel Rafael | 15C | CTAA - CLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇ | Nu Sénior Home | Torn 2 |
ROMERO LOZANO Cloe | 14D | CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES | Nu Infantil Dona | Torn 1 |
ROMERO VALERO Paula | 13A | CASCV - CLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VA | Recorbat Aleví Dona | Torn 1 |
ROSELL NICOLAU Pep | 10D | CTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYES | Recorbat Infantil Home | Torn 1 |
RUBIO MARTIN Pedro | 24B | CTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LA | Tradicional Plus 50 Home | Torn 2 |
RUEDA CASTRO Jordi | 6A | CATER - CLUB D'ARQUERS TERRASSA | Recorbat Plus 50 Home | Torn 2 |
RUEDA OLIVER Amador | 18A | CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES | Nu Plus 50 Home | Torn 2 |
RUIZ LORENTE Mario | 21B | CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES | Nu Aleví Home | Torn 1 |
SÁEZ TAMAYO Loli | 19D | CTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LA | Tradicional Sénior Dona | Torn 2 |
SAFONT CATENA Gerard | 6B | CTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDA | Recorbat Sub 18 Home | Torn 1 |
SALVADO MORENO Oriol | 5B | CAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYA | Recorbat Sub 18 Home | Torn 1 |
SANCHEZ ABAD Adrian | 21D | CACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLES | Tradicional Sénior Home | Torn 2 |
SANCHEZ MIRABAL Juan Carlos | 22D | CACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLES | Tradicional Sénior Home | Torn 2 |
SANCHEZ TORRES Felix | 25C | CTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUI | Tradicional Plus 50 Home | Torn 2 |
SEMIS ASTIER Ester | 8B | CATER - CLUB D'ARQUERS TERRASSA | Compost Sénior Dona | Torn 2 |
SERRA GONZÀLEZ Emma | 1D | CTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDA | Recorbat Sub 18 Dona | Torn 1 |
SERRA TRENCANSKA Ian | 4B | CACAM - CLUB ARQUERS CAMBRILS | Recorbat Sub 18 Home | Torn 1 |
SERRA TRENCANSKA Martí | 16C | CACAM - CLUB ARQUERS CAMBRILS | Compost Aleví Home | Torn 1 |
SERRANO PÁJARO Victor | 10A | CTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYES | Compost Sénior Home | Torn 2 |
SIERRA JIMÉNEZ Francisco | 15D | CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES | Nu Sénior Home | Torn 2 |
SIERRA MARTINEZ Alex | 19B | CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES | Long Bow Sénior Home | Torn 1 |
SOLA GUIRFANOVA Alexandra | 11D | CACAM - CLUB ARQUERS CAMBRILS | Recorbat Infantil Dona | Torn 1 |
SOTERAS ROIG Antonio | 12B | CTAU - CLUB DE TIR AMB ARC URGELL | Compost Plus 50 Home | Torn 2 |
SUÁREZ GARROTE Laura M | 2D | CTTA - CLUB TAU DE TIR AMB ARC | Recorbat Sénior Dona | Torn 2 |
VALENTIN-FDEZ MATHIEU Marco | 7C | CACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLES | Recorbat Plus 50 Home | Torn 2 |
VALLE ARIAS Antonio | 24A | CATER - CLUB D'ARQUERS TERRASSA | Tradicional Plus 50 Home | Torn 2 |
VENTURA LLOPART Joel | 7A | CAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYA | Recorbat Sub 18 Home | Torn 1 |
VERDEJO FERNANDEZ FRANCISCO JOSé | 17D | CTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUI | Nu Plus 50 Home | Torn 2 |
VILANOVA DIAZ Alba | 13B | CTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYES | Recorbat Aleví Dona | Torn 1 |
VIÑALS MÀRQUEZ Pau | 12D | CTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYES | Recorbat Aleví Dona | Torn 1 |
VIÑAS SERRAT Pol | 1D | CAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYA | Recorbat Sub 21 Home | Torn 2 |