Malokarpatská terčová WA1440
Malokarpatská terčová WA1440
Blue Arrows Viničné (BAV)
Lukostrelnica Viničné, 7 Aug 2022
Malokarpatská terčová WA1440
Zoznam Účastníkov zoradených podľa Kategórie
ŠportovecKlubSkupinaTerčovnica
HLM - Holý Luk Muži
VEREŠ SebastiánHAR - LUKOSTRELECKÝ KLUB HUBERT ARRO1.Skupina24B
FUČÍK CyrilJAS - LUKOSTRELECKÝ KLUB JASOV1.Skupina25A
BOTLÓ PatrikSKO - ŠK ORLÍK SLIAČ1.Skupina24A
MAŽING RobertSRB1 - SK PANČEVO, SERBIA1.Skupina25B
HLVM - Holý Luk Veteráni
KÚDELA JánHH3 - HORNÉ HÚŠČIE 3D1.Skupina27A
DUBČÁK AntonSAB - SLÁVIA ARCHERY BRATISLAVA1.Skupina26A
KRÁTKY PavelSAB - SLÁVIA ARCHERY BRATISLAVA1.Skupina26B
HLZ - Holý Luk Ženy
LACKOVIĆ AnicaCRO5 - ZGSK ZAGREBAČKI SK, CROATIA1.Skupina27B
KLKM - Kladkový Luk Kadeti
KAŠPAR SebastiánLBB - LUKOSTRELEC BB1.Skupina8B
ZACHAR OliverLBB - LUKOSTRELEC BB1.Skupina11A
KLKZ - Kladkový Luk Kadetky
KOČUTOVÁ LuciaREF - REFLEX ŽILINA1.Skupina23B
KLM - Kladkový Luk Muži
DUBAŠÁK MartinBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ1.Skupina11B
ČURIĆ MihaelCRO3 - PSK ZAGREB, CROATIA1.Skupina9B
JURANIĆ MarkoCRO5 - ZGSK ZAGREBAČKI SK, CROATIA1.Skupina12B
KUKLIŠ OndrejLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA1.Skupina9A
ŠEDIVÝ ŠimonLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA1.Skupina13B
BOŠANSKÝ JozefMTB - MATHEWS-TRUBALL1.Skupina10A
KIŠŠIMON MichalRAP - RED ARROWS POPRAD, SLOVAKIA1.Skupina12A
JEVŠNIK TimREF - REFLEX ŽILINA1.Skupina13A
WINKLER JanTIG - SK TIGAR, CROATIA1.Skupina10B
KLVM - Kladkový Luk Veteráni
DEÁK KarolHAR - LUKOSTRELECKÝ KLUB HUBERT ARRO1.Skupina22A
GÁL PeterLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA1.Skupina22B
KLZ - Kladkový Luk Ženy
DROBNJAK LaraCRO5 - ZGSK ZAGREBAČKI SK, CROATIA1.Skupina17A
GÁLOVÁ BarboraLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA1.Skupina18A
KOČUTOVÁ PetraREF - REFLEX ŽILINA1.Skupina17B
OLJM - Olympijsky Luk Juniori
MACKOVČIN ViliamBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ1.Skupina8A
SULIK LeoCRO5 - ZGSK ZAGREBAČKI SK, CROATIA1.Skupina6B
MACHÁN MarošLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA1.Skupina7B
MAJERÍK AndrejLSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK1.Skupina7A
PLUHÁŘ JánLSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK1.Skupina6A
OLJZ - Olympijsky Luk Juniorky
INGELIOVÁ EmmaBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ1.Skupina16B
JIRKU EmaBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ1.Skupina16A
OLKM - Olympijsky Luk Kadeti
BÁBA NorbertJAS - LUKOSTRELECKÝ KLUB JASOV1.Skupina19A
MEDVECZKY DanielLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA1.Skupina19B
OLKZ - Olympijsky Luk Kadetky
ŠTIMAC AnaCRO5 - ZGSK ZAGREBAČKI SK, CROATIA1.Skupina23A
OLM - Olympijsky Luk Muži
ŽIAK JánBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ1.Skupina4A
HLAHŮLEK MichalCZE2 - LUKOSTŘELBA PROSTĚJOV1.Skupina5A
LI AdamCZE3 - LUKOSTŘELBA OLOMOUC1.Skupina4B
NAGY PavolJAS - LUKOSTRELECKÝ KLUB JASOV1.Skupina1A
NAGY PeterJAS - LUKOSTRELECKÝ KLUB JASOV1.Skupina2A
FRANCŮ OndrejLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA1.Skupina3A
ARNEŽ LukaSLO2 - LK KAMNIK, SLOVENIA1.Skupina3B
JEVTIĆ DragišaSRB1 - SK PANČEVO, SERBIA1.Skupina5B
DUCHOŇ JurajX10 - X10 ACADEMY - 1. LUKOSTRELECKÁ1.Skupina2B
DUCHOŇ MiroslavX10 - X10 ACADEMY - 1. LUKOSTRELECKÁ1.Skupina1B
OLVM - Olympijsky Luk Veteráni
SLANÝ DušanBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ1.Skupina21B
KÓSY NándorEAAF - EUROPEAN ARCHERY ATHLETES FOUN1.Skupina20A
KOLLÁRIK IvanSNP - LUKOSTRELECKÝ KLUB SUCHÁ NAD P1.Skupina21A
GRBIĆ DušanSRB1 - SK PANČEVO, SERBIA1.Skupina20B
OLZ - Olympijsky Luk Ženy
LONGOVÁ AlexandraBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ1.Skupina14B
HORÁČKOVÁ MarieCZE1 - LK ARCUS PLZEŇ1.Skupina14A
ZAHRÁDKOVÁ IvetaCZE1 - LK ARCUS PLZEŇ1.Skupina15A
NÉMETHOVÁ NinaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA1.Skupina15B