Entries by Country | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Name | Target | Category | Session | |||
4 - ARCHERY GB | ||||||
BIRDSALL Harvey | 37A | Recurve Under 18 Men | ||||
BIRDSALL Samuel | 38B | Recurve Under 18 Men | ||||
BLYTHE Anna | 24B | Recurve Under 18 Women | ||||
CHEUNG Sum Hin Moses | 10B | Recurve Under 21 Men | ||||
FALLOUH Alia | 23B | Recurve Under 18 Women | ||||
KENDAL Olivia | 60B | Compound Youth Women | ||||
KESHAV Kavina | 5A | Recurve Under 21 Women | ||||
MCGUANE Mia | 59B | Compound Youth Women | ||||
35 - CITY OF BELFAST AC | ||||||
ABDELFATTAH Marjan | 32B | Recurve Under 18 Women | ||||
ABDELFATTAH Youseff | 37B | Recurve Under 18 Men | ||||
SABER Yehia | 38A | Recurve Under 18 Men | ||||
41 - MUCKAMORE COMPANY OF ARCHERS | ||||||
BARKER Evie | 33B | Recurve Under 18 Women | ||||
CRAIG Aaron | 12B | Recurve Under 21 Men | ||||
118 - LINKS JUNIOR ARCHERS | ||||||
PACUT Artur | 41A | Recurve Under 18 Men | ||||
173 - AYR AC | ||||||
OTTERSON Victoria | 8A | Recurve Under 21 Women | ||||
PATERSON Laura | 26A | Recurve Under 18 Women | ||||
RADIGAN Cameron | 16B | Recurve Under 21 Men | ||||
WARD Kristin | 25A | Recurve Under 18 Women | ||||
174 - ANCIENT SOCIETY OF KILWINNING | ||||||
BOYD Cairn | 66B | Compound Youth Men | ||||
BOYD Shay | 40B | Recurve Under 18 Men | ||||
MOORE Zoe | 35B | Recurve Under 18 Women | ||||
252 - ROYAL RICHMOND AC | ||||||
LINDSLEY-FROST Isobel | 21A | Recurve Under 18 Women | ||||
LINDSLEY-FROST Phoebe | 23A | Recurve Under 18 Women | ||||
259 - GUILDFORD AC | ||||||
LINFIELD Holly | 22B | Recurve Under 18 Women | ||||
ROBERTSON Meghan | 21B | Recurve Under 18 Women | ||||
272 - OXFORD A | ||||||
ACKLAND-SNOW Hannah | 22A | Recurve Under 18 Women | ||||
PINK Chloe | 24A | Recurve Under 18 Women | ||||
366 - ABBEY B (HERTS) | ||||||
TANG Midas | 42B | Recurve Under 18 Men | ||||
374 - GREEN DRAGON B | ||||||
LIVERSIDGE William | 39B | Recurve Under 18 Men | ||||
430 - AC DELCO B | ||||||
EDWARDS Rebecca | 29B | Recurve Under 18 Women | ||||
431 - JERSEY ARCHERY SOCIETY | ||||||
CROSBY Freddie | 12A | Recurve Under 21 Men | ||||
PERRETT Mollie | 6A | Recurve Under 21 Women | ||||
464 - WEST ESSEX B | ||||||
CLAMPIN Ella | 26B | Recurve Under 18 Women | ||||
MANTRAVADI Siri Vennela | 25B | Recurve Under 18 Women | ||||
483 - BRAINTREE B | ||||||
SHUKLA Hari | 49A | Recurve Under 14 Men | ||||
526 - B OF BURLEIGH | ||||||
BELSHAW Emelia | 27A | Recurve Under 18 Women | ||||
CARRIE Lexie | 28A | Recurve Under 18 Women | ||||
537 - SOUTH WANSDYKE AC | ||||||
CROOK Harriet | 34B | Recurve Under 18 Women | ||||
YOUNG Sophie | 9A | Recurve Under 21 Women | ||||
544 - BURNHAM C OF A | ||||||
JOYCE Darragh | 43A | Recurve Under 18 Men | ||||
WELLS Hannah | 30A | Recurve Under 18 Women | ||||
568 - CHELTENHAM A | ||||||
AMATA Carlos | 49B | Recurve Under 14 Men | ||||
WHITMARSH Austin | 13A | Recurve Under 21 Men | ||||
570 - CLEVE A | ||||||
COSTANZA Marco | 15A | Recurve Under 21 Men | ||||
637 - B OF WADEBRIDGE | ||||||
SCOTT Chloe | 65B | Compound Youth Women | ||||
692 - REDHILL A | ||||||
DANIELS Matthew | 10A | Recurve Under 21 Men | ||||
PALMER Heike | 28B | Recurve Under 18 Women | ||||
ROADKNIGHT Katie | 6B | Recurve Under 21 Women | ||||
697 - EVESHAM AC | ||||||
SHEHATA-MORGAN Alexander | 45B | Recurve Under 18 Men | ||||
731 - MERIDEN AC | ||||||
BOWMAN Daniel | 14B | Recurve Under 21 Men | ||||
FIRTH Terri-Ann | 65A | Compound Youth Women | ||||
KNOWLES Amber | 31A | Recurve Under 18 Women | ||||
780 - BOWBROOK A | ||||||
MUNDY-GILL Katie | 31B | Recurve Under 18 Women | ||||
PIGGOTT Callum | 11B | Recurve Under 21 Men | ||||
RAWLINGS Lauren | 5B | Recurve Under 21 Women | ||||
WALKER Violet | 61B | Compound Youth Women | ||||
788 - AUDCO A | ||||||
BODKIN Lewis | 50A | Recurve Under 14 Men | ||||
LOUGHRAN Matthew | 45A | Recurve Under 18 Men | ||||
MEADOWS Lucas | 58A | Compound Youth Men | ||||
TONKINSON Katie | 3B | Recurve Under 21 Women | ||||
WIGGIN Toby | 14A | Recurve Under 21 Men | ||||
WIGGIN Tom | 54B | Barebow Youth | ||||
809 - YORK A SOCIETY | ||||||
HUNT Emma | 27B | Recurve Under 18 Women | ||||
814 - AIRE VALLEY A | ||||||
RHODES Bethany | 62A | Compound Youth Women | ||||
853 - ASSHETON B | ||||||
FINNEGAN Evie | 53B | Barebow Youth | ||||
871 - ROCHDALE C OF A | ||||||
HEMPSALL Charlotte | 8B | Recurve Under 21 Women | ||||
873 - NETHERMOSS A | ||||||
ADDISON William | 42A | Recurve Under 18 Men | ||||
ROBERTS Samantha | 35A | Recurve Under 18 Women | ||||
928 - NESTON C OF A | ||||||
POLLITT Jessica | 62B | Compound Youth Women | ||||
943 - NORTH CHESHIRE B | ||||||
MORRILLO Rhys | 46A | Recurve Under 18 Men | ||||
989 - A OF RAUNDS | ||||||
BROMLEY Archie | 40A | Recurve Under 18 Men | ||||
1003 - BOWMEN OF RUTLAND JUNIOR AC | ||||||
COULAM Grace | 64B | Compound Youth Women | ||||
1011 - SOAR VALLEY A | ||||||
STANLEY-WRIGHT Kaci | 54A | Barebow Youth | ||||
1035 - DERWENT B | ||||||
HASLAM Isabelle | 63A | Compound Youth Women | ||||
HASLAM Lewis | 57A | Compound Youth Men | ||||
IBRAHIM Zac | 50B | Recurve Under 14 Men | ||||
1210 - NOAK HILL A | ||||||
EASTON Rhiannon | 7A | Recurve Under 21 Women | ||||
GULVIN Samuel | 43B | Recurve Under 18 Men | ||||
LOCK Andrew | 15B | Recurve Under 21 Men | ||||
VAN KLEEF-BOLTON Eva | 36A | Recurve Under 18 Women | ||||
1246 - DEER PARK A | ||||||
BASSETT Louise | 60A | Compound Youth Women | ||||
BECKINSALE-SMITH Harriet | 61A | Compound Youth Women | ||||
FAULKNER Ryan | 66A | Compound Youth Men | ||||
HOLLINGWORTH Jemima | 59A | Compound Youth Women | ||||
LYGOE Harriet | 52A | Barebow Youth | ||||
SPENCER-NICE Riley | 16A | Recurve Under 21 Men | ||||
SUMMERS Emily | 53A | Barebow Youth | ||||
1297 - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | ||||||
FOSTER Sienna | 32A | Recurve Under 18 Women | ||||
KELLY Zack | 51A | Recurve Under 14 Men | ||||
MCKINNEY Ethan | 41B | Recurve Under 18 Men | ||||
WHEELER Luke | 13B | Recurve Under 21 Men | ||||
1373 - SWANSEA UNI | ||||||
BARRETT-REES Jakob | 9B | Recurve Under 21 Men | ||||
1565 - LARGS JUNIOR | ||||||
COUTTS Lucy | 36B | Recurve Under 18 Women | ||||
RADIGAN Keith | 56B | Compound Youth Men | ||||
WATT Ross | 56A | Compound Youth Men | ||||
1570 - WORCESTER B | ||||||
BRUCKSHAW Ethan | 44B | Recurve Under 18 Men | ||||
1654 - BLANDY JENKINS A | ||||||
JONES Molly | 64A | Compound Youth Women | ||||
1666 - ELY A | ||||||
TAPP Harry | 11A | Recurve Under 21 Men | ||||
1718 - WYKE A | ||||||
HERDSMAN Rowen | 63B | Compound Youth Women | ||||
1772 - LEICESTER ARCHERY ACADEMY | ||||||
ALI Yusuf | 44A | Recurve Under 18 Men | ||||
1952 - SITTINGBOURNE COM COLL A | ||||||
MAY Matthew | 39A | Recurve Under 18 Men | ||||
1982 - BALBARDIE JUNIOR ARCHERS | ||||||
MORGAN Kathleen | 3A | Recurve Under 21 Women | ||||
YULE Mirran | 4A | Recurve Under 21 Women | ||||
2374 - SIX TOWNS C OF A | ||||||
LATOS Nicole | 30B | Recurve Under 18 Women | ||||
2393 - NEWNHAM AC | ||||||
PLOWMAN Isabel | 52B | Barebow Youth | ||||
2627 - PEACOCK ARCHERS | ||||||
ROBERTS Sophie | 29A | Recurve Under 18 Women | ||||
2685 - ARROWHAWKS | ||||||
STEEPER Holly | 34A | Recurve Under 18 Women | ||||
2688 - BRIDLINGTON BAY ARCHERS | ||||||
JORDAN Liam | 46B | Recurve Under 18 Men | ||||
TITCHENER Niamh | 7B | Recurve Under 21 Women | ||||
2738 - TOWCESTER ARCHERS | ||||||
STEVENS Rebecca | 4B | Recurve Under 21 Women | ||||
2742 - LAKELAND ARCHERY CLUB (UK) | ||||||
RIDDING Alfie | 57B | Compound Youth Men | ||||
2751 - LAUDERDALE ARCHERY CLUB | ||||||
MACDONALD Eleanor | 33A | Recurve Under 18 Women |