Спортын мастер Ц.Жамсранжав агсаны нэрэмжит Мөнгөн сум тэмцээн
Шавь нар (Шавь нар)
Ulaanbaatar, Mongolia, 5-7 Aug 2022
Participant List in Alphabetical Order
AthleteTargetCountryEventSession
А
АМАРБАЯСГАЛАН А13CДОБУ. - ДОБУ МЭРГЭНRecurve MenSes. 2
АМАРЗАЯА .16CД.ЭЛЧ - ДОРНЫН ЭЛЧRecurve WomenSes. 2
АНАНД .4AН.ӨРГ - НИЙСЛЭЛ ӨРГӨӨRecurve Under 18 MenSes. 1
АНАНДА Ц5AЗЭВТ. - ЗЭВТ ХАСАРRecurve MenSes. 2
АНДИМАНА Э8AБЗД - БАЯНЗҮРХ ДҮҮРЭГRecurve Under 18 WomenSes. 1
АНУ-ҮЖИН Н16AЗЭВТ. - ЗЭВТ ХАСАРRecurve WomenSes. 2
АНХБААТАР Б5BДАРХ. - ДАРХАНRecurve MenSes. 2
АРИУНБИЛЭГ Н21CАЛДАР - АЛДАР СХRecurve WomenSes. 2
АРИУНТУНГАЛАГ Г14BАЛДАР - АЛДАР СХRecurve Under 18 WomenSes. 1
Б
БААТАРЖАВ Д3CД.ЭЛЧ - ДОРНЫН ЭЛЧRecurve MenSes. 2
БАТ-АМАР А4BУВС - УВСRecurve Under 18 MenSes. 1
БАТБИЛЭГ Э10CБЗД - БАЯНЗҮРХ ДҮҮРЭГRecurve MenSes. 2
БАТЛАЙСҮРЭН .24AН.ӨРГ - НИЙСЛЭЛ ӨРГӨӨRecurve WomenSes. 2
БАЯРСАЙХАН Л13AХАНГ. - ХАНГАРЬДRecurve MenSes. 2
БАЯРЧУЛУУН Ө1BАЛДАР - АЛДАР СХRecurve Under 18 MenSes. 1
БОДЬ-ЭРДЭНЭ Э1BУВС - УВСRecurve MenSes. 2
БОЛОРСАРНАЙ .12BН.ӨРГ - НИЙСЛЭЛ ӨРГӨӨRecurve Under 18 WomenSes. 1
БУЛГАНТУЯА Ц22AН.ӨРГ - НИЙСЛЭЛ ӨРГӨӨRecurve WomenSes. 2
БУЯН-УНДРАХ Э4BУВС - УВСRecurve MenSes. 2
БУЯНТҮШИГ Б10BАЛДАР - АЛДАР СХRecurve MenSes. 2
Г
ГАН-ЭРДЭНЭ Г2AЗЭВТ. - ЗЭВТ ХАСАРRecurve MenSes. 2
ГАНТӨГС Ж14AХАНГ. - ХАНГАРЬДRecurve MenSes. 2
ГҮНБИЛЭГ .1AН.ӨРГ - НИЙСЛЭЛ ӨРГӨӨRecurve Under 18 MenSes. 1
Д
ДАГИЙЖАНЧИВ Ж16BХАНГ. - ХАНГАРЬДRecurve WomenSes. 2
ДАШНАМЖИЛ Д10AХАНГ. - ХАНГАРЬДRecurve MenSes. 2
ДЭЛГЭРМӨРӨН Х17AХАНГ. - ХАНГАРЬДRecurve Under 18 WomenSes. 1
ДӨЛГӨӨН А14BЭРЧ - ЭРЧRecurve MenSes. 2
Ж
ЖАВХЛАНТӨГС .23BДОБУ. - ДОБУ МЭРГЭНRecurve WomenSes. 2
ЖАМЪЯНГОМБО П1AЗЭВТ. - ЗЭВТ ХАСАРRecurve MenSes. 2
З
ЗАНАА Ж21BМАСТ. - МАСТЕРУУДRecurve WomenSes. 2
ЗАНДАН .4CМСУМ - МӨНГӨН СУМRecurve MenSes. 2
ЗОЛБОО Б12CДОБУ. - ДОБУ МЭРГЭНRecurve MenSes. 2
Л
ЛХАГВАДОРЖ .7AН.ӨРГ - НИЙСЛЭЛ ӨРГӨӨRecurve MenSes. 2
ЛХАГВАСҮРЭН Б5CМАСТ. - МАСТЕРУУДRecurve MenSes. 2
М
МАРАЛ М14AЭРЧ - ЭРЧRecurve Under 18 WomenSes. 1
МАРГАД Б11BЭРЧ - ЭРЧRecurve MenSes. 2
МИШЭЭЛ А16BАЛДАР - АЛДАР СХRecurve Under 18 WomenSes. 1
МИШЭЭЛ А17CУВС - УВСRecurve WomenSes. 2
МИШЭЭЛТ П22CАЛДАР - АЛДАР СХRecurve WomenSes. 2
МӨНХ-ЭРДЭНЭ М6BДАРХ. - ДАРХАНRecurve MenSes. 2
МӨНХБААТАР .2CД.ЭЛЧ - ДОРНЫН ЭЛЧRecurve MenSes. 2
МӨНХБААТАР .9AН.ӨРГ - НИЙСЛЭЛ ӨРГӨӨRecurve MenSes. 2
МӨНХБАЯСГАЛАН Б6AХАНГ. - ХАНГАРЬДRecurve Under 18 MenSes. 1
МӨНХЧИМЭГ Б18BХАНГ. - ХАНГАРЬДRecurve WomenSes. 2
Н
НАНДИН-ЭРДЭНЭ О11BДАРХ. - ДАРХАНRecurve Under 18 WomenSes. 1
НАНДИНЦЭЦЭГ Н9AБЗД - БАЯНЗҮРХ ДҮҮРЭГRecurve Under 18 WomenSes. 1
НАРАНГЭРЭЛ М9BДАРХ. - ДАРХАНRecurve Under 18 WomenSes. 1
НАРМАНДАХ Д3BУВС - УВСRecurve MenSes. 2
НАРМАНДАХ М12BЭРЧ - ЭРЧRecurve MenSes. 2
НАРМАНДАХ Э12AХАНГ. - ХАНГАРЬДRecurve MenSes. 2
НОМИН-ЭРДЭНЭ Б20CЭРЧ - ЭРЧRecurve WomenSes. 2
НОМИН-ЭРДЭНЭ Г11AБЗД - БАЯНЗҮРХ ДҮҮРЭГRecurve Under 18 WomenSes. 1
НЭХИЙТ Ө9CБЗД - БАЯНЗҮРХ ДҮҮРЭГRecurve MenSes. 2
НЯМБАЯР У6BДАРХ. - ДАРХАНRecurve Under 18 MenSes. 1
НЯМСҮРЭН Г6CМАСТ. - МАСТЕРУУДRecurve MenSes. 2
О
ОРЧЛОН С2BАЛДАР - АЛДАР СХRecurve Under 18 MenSes. 1
ОТГОНБОЛД Б8BАЛДАР - АЛДАР СХRecurve MenSes. 2
ОЮУН-ЭРДЭНЭ Б10BДАРХ. - ДАРХАНRecurve Under 18 WomenSes. 1
ОЮУН-ЭРДЭНЭ Б20AЗЭВТ. - ЗЭВТ ХАСАРRecurve WomenSes. 2
ОЮУНЦЭЦЭГ .20BМАСТ. - МАСТЕРУУДRecurve WomenSes. 2
С
САРАНТУЯА Э18AЗЭВТ. - ЗЭВТ ХАСАРRecurve WomenSes. 2
СЭЛЭНГЭЭ .24CДОБУ. - ДОБУ МЭРГЭНRecurve WomenSes. 2
Т
ТАМИР Г12AЭРЧ - ЭРЧRecurve Under 18 WomenSes. 1
ТЭМҮҮЖИН Ү13BЭРЧ - ЭРЧRecurve MenSes. 2
ТҮВШИНБАЯР Х4AЗЭВТ. - ЗЭВТ ХАСАРRecurve MenSes. 2
ТӨГСТӨГӨЛДӨР Б3BАЛДАР - АЛДАР СХRecurve Under 18 MenSes. 1
ТӨРБОЛД .1CД.ЭЛЧ - ДОРНЫН ЭЛЧRecurve MenSes. 2
У
УРАНБИЛЭГ .23AН.ӨРГ - НИЙСЛЭЛ ӨРГӨӨRecurve WomenSes. 2
УРАНГОО С18CУВС - УВСRecurve WomenSes. 2
УРАНТУНГАЛАГ Б22BДОБУ. - ДОБУ МЭРГЭНRecurve WomenSes. 2
Х
ХАЛИУН Г15AЭРЧ - ЭРЧRecurve Under 18 WomenSes. 1
ХАЛИУН Э13AЭРЧ - ЭРЧRecurve Under 18 WomenSes. 1
ХАЛИУН Ө16AХАНГ. - ХАНГАРЬДRecurve Under 18 WomenSes. 1
ХАЛИУНАА Г10AБЗД - БАЯНЗҮРХ ДҮҮРЭГRecurve Under 18 WomenSes. 1
ХАЛИУНСАЙХАН О23CАЛДАР - АЛДАР СХRecurve WomenSes. 2
ХАТАНЗОРИГ Н2BУВС - УВСRecurve MenSes. 2
ХАТАНСАЙХАН .2AН.ӨРГ - НИЙСЛЭЛ ӨРГӨӨRecurve Under 18 MenSes. 1
ХАШ-ЭРДЭНЭ .8AН.ӨРГ - НИЙСЛЭЛ ӨРГӨӨRecurve MenSes. 2
ХИШИГТОГТОХ Б17BУВС - УВСRecurve Under 18 WomenSes. 1
ХУЛАН З15BАЛДАР - АЛДАР СХRecurve Under 18 WomenSes. 1
Ц
ЦОЛМОН Б17AЗЭВТ. - ЗЭВТ ХАСАРRecurve WomenSes. 2
ЦЭНГҮҮН Ц11AХАНГ. - ХАНГАРЬДRecurve MenSes. 2
ЦЭРЭНДЭМБЭРЭЛ .3AН.ӨРГ - НИЙСЛЭЛ ӨРГӨӨRecurve Under 18 MenSes. 1
Ч
ЧИНГҮҮН М5BЭРЧ - ЭРЧRecurve Under 18 MenSes. 1
ЧУЛУУНБААТАР .6AН.ӨРГ - НИЙСЛЭЛ ӨРГӨӨRecurve MenSes. 2
Э
ЭМҮЖИН С19CУВС - УВСRecurve WomenSes. 2
ЭНХБАЯР М9BАЛДАР - АЛДАР СХRecurve MenSes. 2
ЭНХГЭРЭЛ О16CУВС - УВСRecurve Under 18 WomenSes. 1
ЭНХЖИН Г17BХАНГ. - ХАНГАРЬДRecurve WomenSes. 2
ЭНХЛЭН .21AН.ӨРГ - НИЙСЛЭЛ ӨРГӨӨRecurve WomenSes. 2
ЭНХМАНДАХ М5AДАРХ. - ДАРХАНRecurve Under 18 MenSes. 1
ЭНХРЭЛ .13BН.ӨРГ - НИЙСЛЭЛ ӨРГӨӨRecurve Under 18 WomenSes. 1
ЭНХСАРУУЛ О8BДАРХ. - ДАРХАНRecurve Under 18 WomenSes. 1
ЭНХТУНГАЛАГ Б24BБЗД - БАЯНЗҮРХ ДҮҮРЭГRecurve WomenSes. 2
ЭНХТУЯА А19BХАНГ. - ХАНГАРЬДRecurve WomenSes. 2
ЭНХТӨГӨЛДӨР А1CДАРХ. - ДАРХАНRecurve Under 18 MenSes. 1
ЭНХТӨР Д3AЗЭВТ. - ЗЭВТ ХАСАРRecurve MenSes. 2
ЭНЭРЭЛ М18AХАНГ. - ХАНГАРЬДRecurve Under 18 WomenSes. 1
Ү
ҮЛЭМЖ Г18BУВС - УВСRecurve Under 18 WomenSes. 1
Ө
ӨЛЗИЙБАЯР О7BДАРХ. - ДАРХАНRecurve MenSes. 2
ӨЛЗИЙДЭЛГЭР Б19AЗЭВТ. - ЗЭВТ ХАСАРRecurve WomenSes. 2
ӨСӨХБАЯР .14CДОБУ. - ДОБУ МЭРГЭНRecurve MenSes. 2
ӨСӨХБАЯР Г11CБЗД - БАЯНЗҮРХ ДҮҮРЭГRecurve MenSes. 2