KEJOHANAN MEMANAH MSSM PERINGKAT NEGERI MELAKA TAHUN 2022
KEJOHANAN MEMANAH MSSM PERINGKAT NEGERI MELAKA TAHUN 2022
SEKOLAH PENGELOLA : SMK DATUK BENDAHARA (JPN MELAKA)
JASIN,MELAKA, 8-11 Aug 2022
KEJOHANAN MEMANAH MSSM PERINGKAT NEGERI MELAKA TAHUN 2022
Participant List ordered by Target
TargetAthleteCountry NameEvent
PUSINGAN 1 dan 2 LELAKI/PEREMPUAN B12
1A Amina Nur Ayesha Binti AzmanSKDN - SK DATO' NANINGRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
1B Nur Kairen Qariesya Binti FazlPERNU - SRA JAIM PERNURECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
1C Nurul Alma Sumayyah Binti MuhaTUNSAS - SK TUN SYED AHMAD SHAHABUDINRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
1D Nurin Insyirah Binti AzmerSKSG - SK SUNGAI UDANGRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
2A Nur Almira Awatif Binti AgosSKDN - SK DATO' NANINGRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
2B Nur Alma Binti Mohd FairusPERNU - SRA JAIM PERNURECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
2C Auni Nur Batrisyia Binti RushdTUNSAS - SK TUN SYED AHMAD SHAHABUDINRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
2D Hany Allesyah Binti MazrulhishSKSG - SK SUNGAI UDANGRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
3A Nurul Nadiah Binti KhuzaimiSKDTL - SK DURIAN TUNGGALRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
3B Ummu Nur Qurratu'aini Binti MoPERNU - SRA JAIM PERNURECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
3C Nurul Iman Binti Nur IdhamTUNSAS - SK TUN SYED AHMAD SHAHABUDINRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
3D Amrina Irdina Binti AmranSKSG - SK SUNGAI UDANGRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
4A Az-Zahira Binti Zul'izzi'SKDN - SK DATO' NANINGRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
4B Siti Nur Sofiyyah Binti RosmanPERNU - SRA JAIM PERNURECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
4C Nurul Liyana Safiyyah Bt Mohd TUNSAS - SK TUN SYED AHMAD SHAHABUDINRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
4D Adriana Rafilah Binti AmizanSKSG - SK SUNGAI UDANGRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
5A Nur Qalesya Nuha Binti SaifullSKDN - SK DATO' NANINGRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
5B Irdyna Binti Muhammad SaufeTUNSAS - SK TUN SYED AHMAD SHAHABUDINRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
5C Auni Khadijah Binti Mohd HusryPERNU - SRA JAIM PERNURECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
5D Adlina Rifqah Binti AmizanSKSG - SK SUNGAI UDANGRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
6A Auni Syadiyah Binti AzizSKDN - SK DATO' NANINGRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
6B Lutfiyyah Binti OmarPERNU - SRA JAIM PERNURECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
6C Nur Khayra Sofea Binti KamarulTUNSAS - SK TUN SYED AHMAD SHAHABUDINRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
6D Nureen Ismahani Binti Mohd AslSKBM - SK BATANG MELAKARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
7A Nasreen Humaira Binti Zairol ASKLB - SK LESONG BATURECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
7B Zara Nour Adelia Binti Mohd KhSRAB3T - SRA JAIM BATANG TIGA TIMURRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
7C Nur Izaz Dafeea Binti Fairul AMUSLEH - SR I-MUSLEHRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
7D Auni Batrisyia Imanina Binti MSKBM - SK BATANG MELAKARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
8A Tengku Nur Ellisya Binti TengkSKLB - SK LESONG BATURECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
8B AFIQAH DAYINI BINTI M. RAFFISRAB3T - SRA JAIM BATANG TIGA TIMURRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
8C Nur Damia Balqis HasmiMUSLEH - SR I-MUSLEHRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
8D Damia Saffiya Binti Lukman HakSKBM - SK BATANG MELAKARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
9A Nur Damia Qistina Binti Mohd ISKLB - SK LESONG BATURECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
9B Nur Darwisyah Binti NazliSRAB3T - SRA JAIM BATANG TIGA TIMURRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
9C Zara Aleesya Binti Mohd RozainMUSLEH - SR I-MUSLEHRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
9D Nur Damia Adriana Binti ZaidiSKBM - SK BATANG MELAKARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
10A Nur Atikah Nasuha Binti HazimiSKLB - SK LESONG BATURECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
10B Amna Arissa Binti Mohd SyafiqSKAK - SK AYER KEROHRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
10C Nur Hannan Nabihah Binti MuhamSKHP - SK HUTAN PERCHARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
10D Auni Solehah Binti Nor AznanSKMET2 - SK (P) METHODIST 2, TENGKERA.RECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
11A Asy Syifa' Binti Mohamad ShafiSRAFAIZIN - SRA JAIM AL FAIZINRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
11B Nur Aqillah Husna Binti Irman SKAK - SK AYER KEROHRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
11C Putri Syaffienaz Qazeem Binti SKHP - SK HUTAN PERCHARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
11D Nur Qurratu Aini Binti MuhamadSKMET2 - SK (P) METHODIST 2, TENGKERA.RECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
12A Nurul Iris Farizza Binti AzlanSKBSM - SK BENDAHARA SERI MAHARAJARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
12B Noorhumaira Az Zahra Binti MohSKTER - SK TERENTANGRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
12C Puteri Ainur Afirsya Binti Md SKHP - SK HUTAN PERCHARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
12D Marissa Ayesha Binti Mohd AnuaJAIMTR - SRA JAIM TUN RAZAKRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
13A Nur Nayli Farhan Binti MohammaSKKTR - SK KAMPUNG TUN RAZAKRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
13B Nur Liyana Amni Binti KhalilSKAG1 - SK ALOR GAJAH 1RECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
13C Iman Muslihah Binti MusaSKPM - SK PARIT MELANARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
13D Nur Arissa Maesarra Binti AbduSKBH - SK BERTAM HULURECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
14A Nur Batrisyia Binti NorhisamSKKT1 - SK KEM TERENDAK (1)RECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
14B Nurzulfa Zulaikha Bt FaizulazmSKL - SK LENDURECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
14D Aya Sophia Aisha Binti Zafrul SKUJ - SK UJONG PASIRRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
15A Mia Zahraa' Sofea Binti Mohd FSKSB - SK SERI BANDARRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
15C Amirah Sumayyah Binti HatrihalSKTUA - SK KESANG TUARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 12 WOMEN
16A Muhammad Nur Iman Bin AzmanPERNU - SRA JAIM PERNURECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
16B Muhammad Alif Raiyan Bin YusraSRAB3T - SRA JAIM BATANG TIGA TIMURRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
16C Muhammad Azryl Danish Bin MohdTUNSAS - SK TUN SYED AHMAD SHAHABUDINRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
16D An'nur Daniel Bin Muhammad DahSKDN - SK DATO' NANINGRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
17A Ahmad Naufal Bin Abu SamahPERNU - SRA JAIM PERNURECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
17B Muhammad Irfan Reza Bin HasmizSRAB3T - SRA JAIM BATANG TIGA TIMURRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
17C Aqeef Fawwaz Bin Mohd ZaidTUNSAS - SK TUN SYED AHMAD SHAHABUDINRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
17D Mohamad Asyraf Sufiyyan Bin MoSKDN - SK DATO' NANINGRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
18A Muhammad Farish Bin Nor AzmanPERNU - SRA JAIM PERNURECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
18B Ahmad Firas Fikri Bin SofianSRAB3T - SRA JAIM BATANG TIGA TIMURRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
18C Faheim Uzair Ad-Dhuha Bin MuhaTUNSAS - SK TUN SYED AHMAD SHAHABUDINRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
18D Muhammad Aliff Firdaus Bin IbrSKDN - SK DATO' NANINGRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
19A Abdul Basit Bin Abdul HalimPERNU - SRA JAIM PERNURECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
19B Muhammad Darwisy Bin NazliSRAB3T - SRA JAIM BATANG TIGA TIMURRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
19C Muhammad Naquib Bin Mohd NizamTUNSAS - SK TUN SYED AHMAD SHAHABUDINRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
19D Nor Amier Irfan Bin Nor HishamSKDN - SK DATO' NANINGRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
20A Ahmad Fuad Bin Ahmad FirdausPERNU - SRA JAIM PERNURECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
20B Kamarularfan Putra Bin KamarulSKSU - SK SUNGAI UDANGRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
20C Muhammad Nabil Hanif Bin Mohd TUNSAS - SK TUN SYED AHMAD SHAHABUDINRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
20D Muhammad Khalish Firdaus Bin SSRAFAIZIN - SRA JAIM AL FAIZINRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
21A Ahmad Sufian Bin Muhammad KhaiPERNU - SRA JAIM PERNURECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
21B Muhammad Harith Zaeem Bin HizaSKSU - SK SUNGAI UDANGRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
21C Muhammad Aidid Bin Mohd AshrafTUNSAS - SK TUN SYED AHMAD SHAHABUDINRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
21D Muhammad Izhar Fahmi Bin MohdSRAFAIZIN - SRA JAIM AL FAIZINRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
22A Muhammad Safwan Bin Muhammad KPERNU - SRA JAIM PERNURECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
22B Muhammad Arif Solihin Bin AbduSKSU - SK SUNGAI UDANGRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
22C Irfan Hamizan Bin Akmal HadiSKBD - SK BELIMBING DALAMRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
22D Muhammad Adli Bin BaharudinSRAFAIZIN - SRA JAIM AL FAIZINRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
23A Putra Asyraf Bin AswariSKAB - SK AIR BARUKRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
23B Ahmad Iyaad Bin Azizul AzharSKSU - SK SUNGAI UDANGRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
23C Muhammad Fauzan Danish Bin MohSKBD - SK BELIMBING DALAMRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
23D Alfatih Bin Mohd SanusiMUSLEH - SR I-MUSLEHRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
24A Nuruddin Ihsan Bin NorasidinSKAB - SK AIR BARUKRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
24B Aisy Huzaifa Bin Eedi AminSKJDP - SK JALAN DATUK PALEMBANGRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
24C Muhammad Fathul Bari Bin FazilSKBD - SK BELIMBING DALAMRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
24D Muhammad Atif Bin ArmanMUSLEH - SR I-MUSLEHRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
25A Tarwish A/L NehruSKAB - SK AIR BARUKRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
25B Muhammad Hasif Ahnaf Bin AbdulSKJDP - SK JALAN DATUK PALEMBANGRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
25C Ahmad Shafi'e Bin SanizamSKST - SK SUNGAI TUANGRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
25D Afif Zuhairi Bin Zainul AriffiMUSLEH - SR I-MUSLEHRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
26A Muhammad Qaid Nafeez Bin Mohd SKMALIM - SK MALIMRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
26B Muhammad Waiz Irfan Bin ShahriSKJDP - SK JALAN DATUK PALEMBANGRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
26C Muhammad Najhan Bin Mohammad NSKST - SK SUNGAI TUANGRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
26D Muhammad Fis Haikal Bin YusriSKBM - SK BATANG MELAKARECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
27A Muhammad Faiq Nazeem Bin Mohd SKMALIM - SK MALIMRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
27B Ahmad Nu'man Bin Muhamad EdySKTM - SK TAMAN MERDEKARECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
27C Muhammad Imam Syafiq Bin KamarSKKT - SK KEM TERENDAK(1)RECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
27D Muhammad Isma Wadi Bin MuhammaSKBM - SK BATANG MELAKARECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
28A Amirun Zafran Bin Mohd AshmadSKBG - SK BATU GAJAHRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
28B Adam Fahri Bin Mohamad KhairilSKTM - SK TAMAN MERDEKARECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
28C Muhammad Khaalish Darwisy Bin SKKT - SK KEM TERENDAK(1)RECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
28D Muhammad Umair Qais Bin RhomieSKLB - SK LESONG BATURECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
29A Amirun Zafri Bin Mohd AshmadSKBG - SK BATU GAJAHRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
29B Ahmad Fawwaz Bin HatrihaloborSKTUA - SK KESANG TUARECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
29C Muhammad Niyyaz Khalif Bin AlfSKP - SK PULAIRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
29D Muhammad Afeef Harith Bin MohdSKAM - SK AYER MOLEKRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
30A Muhammad Rayyan Aiman Bin HamdSJKCEKTE - SJKC EK TERECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
30B Muhammad Aqil Rifqi Bin Mohd FSKSB - SK SERI BANDARRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
30C Al Aisy Azhad Bin AlfaizalSKPR - SK PAYA RUMPUTRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
30D Erfan Faris bin Mohd RidzwanSKPLS - SK PULAU SEBANGRECURVE MEN RECURVE UNDER 12 MEN
PUSINGAN 1 dan 2 LELAKI/PEREMPUAN B15
1A Siti Nur Damia Irdina Binti MoDOLSAID - SMK DATO' DOL SAIDRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
1B Nur Shahidah Binti SohaimiSMKAK - SMK AYER KEROHRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
1C Noor Areena Binti Fauzi AbbasKYS - KOLEJ YAYASAN SAAD MELAKARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
1D Aimi Zarifah Hadirah Binti HasELKARIM - SMA AL-EHYA EL-KARIMRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
2A Nur Alya Fatini Binti KhalilDOLSAID - SMK DATO' DOL SAIDRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
2B Aimee Hadirah Binti Mohd ZaidSMKAK - SMK AYER KEROHRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
2C Nisreen Hannah Binti Mohd NazmKYS - KOLEJ YAYASAN SAAD MELAKARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
2D Nur Qairawani Binti Nomy NurulELKARIM - SMA AL-EHYA EL-KARIMRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
3A Auni Suhailah Binti AzizDOLSAID - SMK DATO' DOL SAIDRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
3B Siti Ariana Hazira Binti HairuSMKAK - SMK AYER KEROHRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
3C Marissa Safiya Binti Mohd SaifKYS - KOLEJ YAYASAN SAAD MELAKARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
3D Alya Nur Syazwani Binti ZulkifELKARIM - SMA AL-EHYA EL-KARIMRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
4A Nor Husna Binti SabriDOLSAID - SMK DATO' DOL SAIDRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
4B Nurul Alya Nabilah Binti Mohd SMKAK - SMK AYER KEROHRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
4C Nada Maisara Binti Mohd RadziKYS - KOLEJ YAYASAN SAAD MELAKARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
4D Nur Sabrina Zahirah Binti RudiELKARIM - SMA AL-EHYA EL-KARIMRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
5A Nur Alyaa Sufiya Binti Mohd FaDOLSAID - SMK DATO' DOL SAIDRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
5B Fiezlyn Binti JafriMRSMAG - MRSM ALOR GAJAHRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
5C Ayra Alisha Binti Mohd AffandiKYS - KOLEJ YAYASAN SAAD MELAKARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
5D Nur Faiezah Haneesa Binti FauzSHARODZ - SMKA SHARIFAH RODZIAHRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
6A Nur Syifa Najwa Binti NorismanMRSMTK - MRSM TERENDAKRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
6B Syarafana Ruqya Binti Mohd NadMRSMAG - MRSM ALOR GAJAHRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
6C Nuratiqah Insyirah Binti HazmaALAHMADI - SMA JAIM AL AHMADIRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
6D Nurul Humaira' Binti FazilanSHARODZ - SMKA SHARIFAH RODZIAHRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
7A Putri Syazmimi Arinie Binti SuMRSMTK - MRSM TERENDAKRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
7B Shayna Jasmine Binti ShahrezaMRSMAG - MRSM ALOR GAJAHRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
7C Damia Batrisyia Binti Muhamad ALAHMADI - SMA JAIM AL AHMADIRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
7D Engku Sarahbatrisyia Binti EngSHARODZ - SMKA SHARIFAH RODZIAHRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
8A Qistina Aleeya Binti Mohd HariMRSMTK - MRSM TERENDAKRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
8B Nurul Fawzatul Husna Binti SamMRSMAG - MRSM ALOR GAJAHRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
8C Nur Wafa Irdina Binti MuhammadALAHMADI - SMA JAIM AL AHMADIRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
8D Nur Balqis Farhanah Binti FazrSMKBB - SMK BUKIT BARURECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
9A Noorsofea Hanim Binti Mohd ZulTUNPERAK - SMKA TUN PERAK, JASINRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
9B Qistina Amani Binti Mohd HafieSMKRU - SMK KRUBONGRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
9C Dhia Zahra Binti Mohd HisharudSMALIM - SMK MALIMRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
9D Afiqah Binti Mohd HanafiSMKBB - SMK BUKIT BARURECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
10A Nur A'eisyah Binti IsmahishamTUNPERAK - SMKA TUN PERAK, JASINRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
10B Aina Humaira Binti Lal SabriSMKRU - SMK KRUBONGRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
10C Ilyana Alya Binti Mohd AliSMALIM - SMK MALIMRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
10D Nur Izzati Farhanah Binti FazrSMKBB - SMK BUKIT BARURECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
11A Puteri Ainina Qistina Binti MoTUNPERAK - SMKA TUN PERAK, JASINRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
11B Hawa Najiha Binti ZainalSMKSA - SMK SULTAN ALAUDDINRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
11C Nur Qurratul Fatihah Binti JaaSSNSK - SSN SERI KOTARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
11D Nur Aini Syifa Binti Mohd SuhaSMKDHT - SMK DATO' HAJI TALIB KARIMRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
12A Qistina Sofea Binti SafariALAMIN - SMI AL-AMIN BESTARIRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
12B Nur Zahirah Binti NoraziziSMKSA - SMK SULTAN ALAUDDINRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
12C Nurul Aleesya Binti Muhamat AzSSNSK - SSN SERI KOTARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
12D Nurafniey Binti Rd@ZahirudinALASYRAF - SMA JAIM AL-ASYRAFRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
13A Nurul Amirah Binti SamsulkaharSMKPR - SMK PAYA RUMPUTRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
13B Siti Nur Anisah Binti Mohd IrhSMKKT - SMK KEM TERENDAKRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
13C Arisya Qistina Binti Mohd FadlSMSS - SM SAINS MUZAFFAR SYAHRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
13D Naurah Nurhusna Binti HasbullaSMTM - SMK TELOK MASRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
14A Nurin Dalily Binti ArmanCONVENT - SM INFANT JESUS CONVENTRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
14B Awni Binti Abdul HadiSBPISE - SBPI SELANDARRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
14C Nur Alia Maysara Binti AbdullaSMDT - SMK DURIAN TUNGGALRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
14D Iesya Insyirah Binti Ilyasa'SMKAM - SMK AIR MOLEKRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
15A Nur Kamalin Dayini Bt ZaifuzamSMKDB - SMK DATUK BENDAHARARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
15C Balqish Durra Binti FuadSTDAVID - SMK TINGGI ST DAVIDRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 15 WOMEN
16A Shawn Najmi Bin Mat BakiMRSMTK - MRSM TERENDAKRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
16B Muhammad Nur Hasif Bin Noor IzSSNSK - SSN SERI KOTARECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
16C Muhammad Aidil Bin Mohd RiduanALAHMADI - SMA JAIM AL AHMADIRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
16D Muhammad Wafiq Muqri Bin MohamSMKASM - SMKA SULTAN MUHAMMADRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
17A Nurul Qawiem Wa'ie Bin NurulhuMRSMTK - MRSM TERENDAKRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
17B Muhammad Aqil Bin Mohd Aidil ISSNSK - SSN SERI KOTARECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
17C Muhammad Hafizzuddin Bin AbdulALAHMADI - SMA JAIM AL AHMADIRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
17D Aryan Hakim Bin HasnanSMKASM - SMKA SULTAN MUHAMMADRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
18A Muhammad Adam Amsyar Bin RazimMRSMTK - MRSM TERENDAKRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
18B Nasirudin Bin Mohd WazirSSNSK - SSN SERI KOTARECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
18C Ahmad Muhsin Bin Mohd NizamALAHMADI - SMA JAIM AL AHMADIRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
18D Aqqif Muhammad Fahrim Bin AlliSMKASM - SMKA SULTAN MUHAMMADRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
19A Muhammad Aqief Nirwan Bin MohdMRSMTK - MRSM TERENDAKRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
19B Muhammad Nur Aisy`izz Haziq BiSSNSK - SSN SERI KOTARECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
19C Muhammad Nur Salam Bin Mohd SaALAHMADI - SMA JAIM AL AHMADIRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
19D Amirul Safwan Bin Irman EzminSMKASM - SMKA SULTAN MUHAMMADRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
20A Thinakaran A/L SureshMRSMTK - MRSM TERENDAKRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
20B Muhammad Aidiel Bin Rudi AzahaSSNSK - SSN SERI KOTARECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
20C Muhammad Aliff Danial Bin SopiALAHMADI - SMA JAIM AL AHMADIRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
20D Muhammad Irfan Bin Nur IdhamSMKASM - SMKA SULTAN MUHAMMADRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
21A Muhammad Akid Aqil Bin WazirMRSMTK - MRSM TERENDAKRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
21B Muhammad Zawawi Bin Mohd YusofSSNSK - SSN SERI KOTARECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
21C Adeeb Ziqri Bin Mohamad ShafieALAHMADI - SMA JAIM AL AHMADIRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
21D Muhammad Raiyan Ad-Din Bin SuhSMKDB - SMK DATUK BENDAHARARECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
22A Izz-Muhammad Darwish Osman BinMRSMTK - MRSM TERENDAKRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
22B Firdaus Hazmi Bin FaizulSMDT - SMK DURIAN TUNGGALRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
22C Aliff Najmi Bin Shahrul NizamSMKKB - SMK KLEBANG BESARRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
22D Amir Nur Rizqin Bin Nor KaharSMKDB - SMK DATUK BENDAHARARECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
23A Muhammad Aliff Haikal Bin AbduSMAJC - SMA JAIM CHENDERAHRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
23B Muhammad Fahim Bin FauziSMDT - SMK DURIAN TUNGGALRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
23C Muhammad Irfan Bin IrwanSMKKB - SMK KLEBANG BESARRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
23D Muhammad Aisy Akashah Bin MohdSMKDB - SMK DATUK BENDAHARARECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
24A Muhammad Syahmi Bin Mohd ArifSMAJC - SMA JAIM CHENDERAHRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
24B Muhammad Adib Iqbal Bin AmirSMDT - SMK DURIAN TUNGGALRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
24C Muhammad Hariz Haikal Bin SofiSMKKB - SMK KLEBANG BESARRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
24D Afiq Danial Bin Mohd RozainiSMKDB - SMK DATUK BENDAHARARECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
25A Adam Zuqran Bin Nor HasimSMAJC - SMA JAIM CHENDERAHRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
25B Muhammad Aidil Ikhwan Bin KamaSMDT - SMK DURIAN TUNGGALRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
25C Syafiq Raiyan Bin SahaizatSMKKB - SMK KLEBANG BESARRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
25D Irfan Farihin Bin AzlanSMTM - SMK TELOK MASRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
26A Tengku Ahmad Akif Iqbal Bin TeMRSMAG - MRSM ALOR GAJAHRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
26B Muhammad I'zzuddin Najmi Bin NSMAAT - SMK TAN SRI HAJI ABDUL AZIZ TARECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
26C Ali Akbar SabirSTFRAN - SMK ST. FRANCISRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
26D Ahmad Faiz Bin Mohd ThariqSMTM - SMK TELOK MASRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
27A Muhammad Harith Akmal Bin MohdMRSMAG - MRSM ALOR GAJAHRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
27B Nuruddin Irfan Bin NorasidinSMAAT - SMK TAN SRI HAJI ABDUL AZIZ TARECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
27C Haydem Keevan DineshSTFRAN - SMK ST. FRANCISRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
27D Muhammad Bin Mohamed YunosSMTM - SMK TELOK MASRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
28A Ammar Hakim Bin Ahmad AzlanMRSMAG - MRSM ALOR GAJAHRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
28B Muhammad Adam Iqwan Bin Mohd ZSMAAT - SMK TAN SRI HAJI ABDUL AZIZ TARECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
28C Dhivyan KumarasenSTFRAN - SMK ST. FRANCISRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
28D Muhammad Hanif Bin ShamsulSMSS - SM SAINS MUZAFFAR SYAHRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
29A Muhammad Faiz Bin Faizul AzlyALASYRAF - SMA JAIM AL-ASYRAFRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
29B Muhammad Hakimi Bin JasmeSBPISE - SBPI SELANDARRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
29C Muhamad Mikhail Bin Muhamad MiKYS - KOLEJ YAYASAN SAAD MELAKARECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
29D Arif Adham Bin ZulkifliSMSS - SM SAINS MUZAFFAR SYAHRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
30A Muhamad Afif Daniel ImranALASYRAF - SMA JAIM AL-ASYRAFRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
30B Ahmad Arif Bin AhmadSBPISE - SBPI SELANDARRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
30C Hilman Aref Bin Annuar SofiKYS - KOLEJ YAYASAN SAAD MELAKARECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
30D Muhammad Amer Ramadan Bin IsmaSMSS - SM SAINS MUZAFFAR SYAHRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
31A Muhammad Haikal Sofwan Bin MohALASYRAF - SMA JAIM AL-ASYRAFRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
31B Tengku Ahmad Azaim Bin Tengku SBPISE - SBPI SELANDARRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
31C Aydin Zachary Bin Muhammad ImrKYS - KOLEJ YAYASAN SAAD MELAKARECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
31D Muhammad Iqbal Bin AbdullahALAMIN - SMI AL-AMIN BESTARIRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
32A Muhammad Aqil Syawal Bin HendrSMKRU - SMK KRUBONGRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
32B Muhammad Wahy Bin NazliSMKKT - SMK KEM TERENDAKRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
32C Aniq Esqandar Bin HasediSMKAK - SMK AYER KEROHRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
32D Amirul Hakeem Bin Ainal IdhamALAMIN - SMI AL-AMIN BESTARIRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
33A Muhammad Adib Aqil Bin MazriSMKRU - SMK KRUBONGRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
33B Hariz Daniel Bin Saiful BahariSMKKT - SMK KEM TERENDAKRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
33C Aniq Faris Bun Azmin FadliSMKAK - SMK AYER KEROHRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
33D Muhammad Nazhim Anwar Bin MohdSMALIM - SMK MALIMRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
34A Muhammad Farish Zafran Bin AhmTUNPERAK - SMKA TUN PERAK, JASINRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
34B Ivan Tiu Chun KitSMTCM - SMJK TINGGI CINA MELAKARECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
34C Aaron Elisha OngSSP - SMK SERI PENGKALANRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
34D Akid Iskandar Bin ZulkarnainSMALIM - SMK MALIMRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
35A Abdul Qoyyum Hyaikal Bin IbrahASSYAKIRIN - SMA JAIM ASSYAKIRINRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
35B Muhammad Hadiff Haikal Bin HazDOLSAID - SMK DATO' DOL SAIDRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
35C Ashraf Shafiq Bin AbdullahSMKBB - SMK BUKIT BARURECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
35D Haiman Danish Bin HasmiSMKMA - SMK MUNSHI ABDULLAHRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
36A Ahmad Amer Haikal Bin SamsrazySKMER - SK MERLIMAURECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
36C Muhammad Akid Afif Bin Mohd KhASSYAKIRIN - SMA JAIM ASSYAKIRINRECURVE MEN RECURVE UNDER 15 MEN
PUSINGAN 1 dan 2 LELAKI PEREMPUAN B18
1A Syaza Affhanni Binti SahliMRSMTK - MRSM TERENDAKRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
1B Nur Alisya Nazira Binti Mohd FTGB - MRSM TUN GHAFAR BABARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
1C Nur Aqiela Bt Aminuhaisham AzrSMKKB - SMK KLEBANG BESARRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
1D Nur Syazwana Binti Mohamad AliSMKHAD - SMA (JAIM) ASSAIYIDAH KHADIJAHRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
2A Siti Maizurah Binti Abdul RashMRSMTK - MRSM TERENDAKRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
2B Nur Damia Farzana Binti HairiTGB - MRSM TUN GHAFAR BABARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
2C Siti Nur Syafiqah Bt FaizalSMKKB - SMK KLEBANG BESARRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
2D Nur Ain Atisa Binti RosmanSMKHAD - SMA (JAIM) ASSAIYIDAH KHADIJAHRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
3A Rabi'atul' Adawiyah Binti WahiMRSMTK - MRSM TERENDAKRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
3B Nur Nazifah Binti Mohd AzimaruTGB - MRSM TUN GHAFAR BABARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
3C Nursalehah Binti BorhanSMKKB - SMK KLEBANG BESARRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
3D Nur Syazwani Binti Mohamad AliSMKHAD - SMA (JAIM) ASSAIYIDAH KHADIJAHRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
4A Fatin Adriana Binti Mohd HazleMRSMTK - MRSM TERENDAKRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
4B Nur Zuhayra Iwani Binti Mohd ZTGB - MRSM TUN GHAFAR BABARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
4C Noor Ainaa Madihah Binti MohamSMKKB - SMK KLEBANG BESARRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
4D Nurul Ain Izzati Binti Mohd NoSMKHAD - SMA (JAIM) ASSAIYIDAH KHADIJAHRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
5A Amni Irdina Binti MuhammadMRSMTK - MRSM TERENDAKRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
5B Nur Hasya Humaira Bt HassanSBPISE - SBPI SELANDARRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
5C Nurin Afiqah Bt Shamsul BahriSMKKB - SMK KLEBANG BESARRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
5D Khaireen Najeehah Binti IzdianSMSS - SM SAINS MUZAFFAR SYAHRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
6A Putri Nur Alleya Binti MohamadMRSMTK - MRSM TERENDAKRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
6B Farzanah Afiqah Bt HairolSBPISE - SBPI SELANDARRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
6C Nur Aleeya Dhumaira Binti AzmaSMTEM - SM TEKNIK MELAKARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
6D Nur Qashrina Maisarah Binti ZuSMSS - SM SAINS MUZAFFAR SYAHRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
7A Nur Hanis Zulaikha Binti JamalMRSMTK - MRSM TERENDAKRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
7B Nur Asyiffa Natasha Bt IbrahimSBPISE - SBPI SELANDARRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
7C Nur Farisha Irdina Binti Mohd SMTEM - SM TEKNIK MELAKARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
7D Nur Zawanah Binti Mohd NizamSMSS - SM SAINS MUZAFFAR SYAHRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
8A Aiman Batrisyia Binti RozainiSMKDB - SMK DATUK BENDAHARARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
8B Ahmad Adib Muhklis Bin Mohd IzALASYRAF - SMA JAIM AL-ASYRAFRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
8C Anis Saffiyya Binti AlfaizalSMTEM - SM TEKNIK MELAKARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
8D Alisha Binti Hamman AminMRSMAG - MRSM ALOR GAJAHRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
9A Aini Najwa Binti Mohd SuhairiSMKDB - SMK DATUK BENDAHARARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
9B Nurizyani Fahmi Binti IsmailALASYRAF - SMA JAIM AL-ASYRAFRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
9C Nurul Afiqah Binti SamsulkaharSMKPR - SMK PAYA RUMPUTRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
9D Diya Dayana Binti Mior AzimMRSMAG - MRSM ALOR GAJAHRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
10A Amirah Nadiah Binti Mohd RasidSMKDB - SMK DATUK BENDAHARARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
10B Nur Aliffah Syuhaidah Binti MoALASYRAF - SMA JAIM AL-ASYRAFRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
10C Nur Madiha Binti RohelmySMKPER - SMK PERNURECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
10D Elisha Ho Pui YanSTDAVID - SMK TINGGI ST DAVIDRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
11A Farah Asyikin Binti Tengku ShaSMKBB - SMK BUKIT BARURECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
11B Nur Annis Hafizza Binti HasmadALAHMADI - SMA JAIM AL AHMADIRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
11C Alifah Ilyana Binti Zainul AriTUNPERAK - SMKA TUN PERAK, JASINRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
11D Nurmusfirah Binti YghaparollahSMAAT - SMK TAN SRI HAJI ABDUL AZIZ TARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
12A Sofea Anis Binti ShahrilnizamKYS - KOLEJ YAYASAN SAAD MELAKARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
12B Nur Syazwani Bt ZahariSSNSK - SSN SERI KOTARECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
12D Nurul Izzah Binti Muhammad RidSMDT - SMK DURIAN TUNGGALRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
13A Sofia Binti SanuriALAMIN - SMI AL-AMIN BESTARIRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
13C Nurul Akmal Najihah Bt MohamadDOLSAID - SMK DATO' DOL SAIDRECURVE WOMEN RECURVE UNDER 18 WOMEN
14A Zulkarnain Irsyad Bin ZulkifliMRSMTK - MRSM TERENDAKRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
14B Muhammad Dani Hadi Bin MuradSMTEM - SM TEKNIK MELAKARECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
14C Ahmad Ashman Harith Bin ZulkhaSMKKB - SMK KLEBANG BESARRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
14D Abdul Mun’im Ajwad Bin Ashraf DOLSAID - SMK DATO' DOL SAIDRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
15A Muhammad Ameerul Bin RuslanMRSMTK - MRSM TERENDAKRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
15B Muhammad Amiruddin Bin MuhammaSMTEM - SM TEKNIK MELAKARECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
15C Muhammad Zakaria Bin JohariSMKKB - SMK KLEBANG BESARRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
15D Muhammad Hakim Bin SabriDOLSAID - SMK DATO' DOL SAIDRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
16A Adam Rafiq Bin Mohd DazriMRSMTK - MRSM TERENDAKRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
16B Ahmad Zafran Zakwan Bin FardziSMTEM - SM TEKNIK MELAKARECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
16C Muhammad Nur Haiqal Bin SallehSMKKB - SMK KLEBANG BESARRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
16D Abdurrasyid bin AbdullahDOLSAID - SMK DATO' DOL SAIDRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
17A Syamil Tawfiq Bin Zulkifli FitMRSMTK - MRSM TERENDAKRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
17B Muhammad Wafiuddin Bin IwanuddSMTEM - SM TEKNIK MELAKARECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
17C Muhammad Zulhaikal Bin AffandiSMKKB - SMK KLEBANG BESARRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
17D Muhammad Amir Hakim Bin Mohd MDOLSAID - SMK DATO' DOL SAIDRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
18A Nor Aniq Bin Nor AzimMRSMTK - MRSM TERENDAKRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
18B Muhammad Hakimi Danish Bin MohSMTEM - SM TEKNIK MELAKARECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
18C Muhammad Alif Bin RasyedySMKKB - SMK KLEBANG BESARRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
18D Muhammad Ali Bin Ahmad SadikinDOLSAID - SMK DATO' DOL SAIDRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
19A Hafiy Khuzairi Bin Mohd RahimMRSMTK - MRSM TERENDAKRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
19B Muhammad Afiq Haikal Bin Mohd SMTEM - SM TEKNIK MELAKARECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
19C Adam Haikal Nizam Bin AzizSMKKB - SMK KLEBANG BESARRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
19D Muhammad Hazim Muqri Bin Mohd TGB - MRSM TUN GHAFAR BABARECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
20A Adib Haikal Bin Zainal AbidinMRSMTK - MRSM TERENDAKRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
20B Ahmad Fathurrahman Bin FaizalTUNPERAK - SMKA TUN PERAK, JASINRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
20C Muhammad Qshairy Yamani Bin MoMRSMAG - MRSM ALOR GAJAHRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
20D Haikal Danial Bin HasmiTGB - MRSM TUN GHAFAR BABARECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
21A Muhammad Amirul Hakim Bin RoslMRSMTK - MRSM TERENDAKRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
21B Muhammad Izzat Harith Bin ZahiTUNPERAK - SMKA TUN PERAK, JASINRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
21C Muhammad Hazim Arif Bin MuhammMRSMAG - MRSM ALOR GAJAHRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
21D Muhammad Azim Bin Hazizul HishTGB - MRSM TUN GHAFAR BABARECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
22A Muhammad Izzat Farhan Bin MohaSMKASM - SMKA SULTAN MUHAMMADRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
22B Muhammad Hasnul Adam Bin MazliTUNPERAK - SMKA TUN PERAK, JASINRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
22C Mohd Danial Syafiq Bin Mohd DiMRSMAG - MRSM ALOR GAJAHRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
22D Muhammad Hariz Hilman Bin Md NTGB - MRSM TUN GHAFAR BABARECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
23A Aiman Hafiz Bin Zainol AbidinSMKASM - SMKA SULTAN MUHAMMADRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
23B Gideon Jesudasan JosephSTDAVID - SMK TINGGI ST DAVIDRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
23C Hadeaz Afiq Bin Mohd Khairul AMRSMAG - MRSM ALOR GAJAHRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
23D Muhammad Amin Bin Mohamed HasnTGB - MRSM TUN GHAFAR BABARECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
24A Amir Mua'mmar Bin Mohammad ZamSMKASM - SMKA SULTAN MUHAMMADRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
24B Barron Chio Hwan XuanSTDAVID - SMK TINGGI ST DAVIDRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
24C Muhammas Shukri Bin JasniSMKDB - SMK DATUK BENDAHARARECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
25A Amir Bin AnasSSNSK - SSN SERI KOTARECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
25B Hoe DominikSTDAVID - SMK TINGGI ST DAVIDRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
25C Muhammad Amirul Ikhwan Bin MuhSMKDB - SMK DATUK BENDAHARARECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
26A Wan Muhammad Irfan Bin Wan MuhSSNSK - SSN SERI KOTARECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
26B Haridz Uzair Bin Annuar SofiKYS - KOLEJ YAYASAN SAAD MELAKARECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
26C Muhammad Aminnur Haziq Bin MohSMKDB - SMK DATUK BENDAHARARECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
26D Muhammad Nor Shaamel Bin SaifuSMJCHEN - SM JAIM CHENDERAHRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
27A Muhammad Irsyad MahadirALAMIN - SMI AL-AMIN BESTARIRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
27B Umar Khaleed Bin SazalizaKYS - KOLEJ YAYASAN SAAD MELAKARECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
27C Muhammad Danish Irfan Bin MohaALAHMADI - SMA JAIM AL AHMADIRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
27D Muhammad Aiman Bin IsmailSMJCHEN - SM JAIM CHENDERAHRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
28A Muhammad Ammar Bin Muhamad RizALAMIN - SMI AL-AMIN BESTARIRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
28B Syaddad Nahlan Bin ShamsullahSMKAM - SMK AIR MOLEKRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
28C Muhammad Amir Muqmin Bin OsmanALAHMADI - SMA JAIM AL AHMADIRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
28D Muhammad Mirzan Bin IsmailSIS - SMK ISKANDAR SHAHRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
29A Ahmad Adib Muhklis Bin Mohd IzALASYRAF - SMA JAIM AL-ASYRAFRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
29B Muhammad Amyrul Haziq Bin AlfiSMKSEM - SMK SERI MAHKOTARECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
29D Muhammad Irwan Danish Bin MohaSMKDHT - SMK DATO' HAJI TALIB KARIMRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
30A Choo Ming Hwee WilliamSMTCM - SMJK TINGGI CINA MELAKARECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
30C Muhammad Azran Iman Bin MuhamaSMSS - SM SAINS MUZAFFAR SYAHRECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN
30D Muhammad Danish Izuwan bin ShaSMKDB - SMK DATUK BENDAHARARECURVE MEN RECURVE UNDER 18 MEN