Deelnemers gesorteerd op wedstrijd | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sporter | Land / Vereniging | Sessie | Doel | |||
BH - Dames en Heren Barebow | ||||||
DE GRAEF Paul | 1092 - BEATRIX | Ses. 1 | 8A | |||
DEKKERS Gerard | 1092 - BEATRIX | Ses. 1 | 7A | |||
VAN DER VEN Loe | 1199 - DE ROZENJAGERS STEIN | Ses. 1 | 8B | |||
WEILAND Peter | 1228 - HBS ARTEMIS | Ses. 1 | 7B | |||
BERTRAND Gail | 1397 - SV ALPHEN | Ses. 1 | 8C | |||
CD - Dames Compound | ||||||
OVERES Annette | 1003 - ARC ROTTERDAM | Ses. 1 | 1C | |||
SPARREBOOM Veerle | 1003 - ARC ROTTERDAM | Ses. 1 | 5A | |||
ENTHOVEN Inge | 1004 - SINT SEBASTIAEN DEN HAAG | Ses. 1 | 2B | |||
CH - Heren Compound | ||||||
GOSTYNSKI Jacek | 1003 - ARC ROTTERDAM | Ses. 1 | 1A | |||
NÖLLEN Lukas | 1003 - ARC ROTTERDAM | Ses. 1 | 2A | |||
REULE Jelle | 1003 - ARC ROTTERDAM | Ses. 1 | 6A | |||
VAN DER KAMP Casper | 1003 - ARC ROTTERDAM | Ses. 1 | 3A | |||
VERBURG Koen | 1003 - ARC ROTTERDAM | Ses. 1 | 4A | |||
ENTHOVEN Jan | 1004 - SINT SEBASTIAEN DEN HAAG | Ses. 1 | 4C | |||
VERWOERDT Max | 1079 - LEW | Ses. 1 | 5B | |||
WILLEMS Stef | 1119 - OBK HAPERT | Ses. 1 | 5C | |||
EVERAERS J.P. | 1199 - DE ROZENJAGERS STEIN | Ses. 1 | 2C | |||
KLEIJNJANS Jos | 1199 - DE ROZENJAGERS STEIN | Ses. 1 | 3C | |||
VAN CRUCHTEN Arno | 1199 - DE ROZENJAGERS STEIN | Ses. 1 | 6B | |||
ELSTGEEST Dorus | 1228 - HBS ARTEMIS | Ses. 1 | 3B | |||
TJIN-A-DJIE Jay | 1312 - HBS ALMERE | Ses. 1 | 4B | |||
VAN DEN BERG Coen | 1315 - ASV PRINS WILLEM ALEXANDER | Ses. 1 | 1B | |||
DE VISSER Patrick | 1334 - JVB GOUDA | Ses. 1 | ||||
RD - Recurve Dames | ||||||
POLS Jennifer | 1001 - FREDERIK HENDRIK | Ses. 1 | 9A | |||
VAN DER ZANDEN Wendy | 1088 - DOELE WILLEM III BOEKEL | Ses. 1 | 12C | |||
VAN GRINSVEN Marit | 1088 - DOELE WILLEM III BOEKEL | Ses. 1 | 9B | |||
VAN DE VEN Fleur | 1140 - RECHT DOOR ZEE | Ses. 1 | 15B | |||
ROEFFEN Quinty | 1155 - DE SCHUTROE | Ses. 1 | 16B | |||
VAN ASSEMA Natascha | 1228 - HBS ARTEMIS | Ses. 1 | 16A | |||
HOLLANDER Ilona | 1241 - HS HILVERSUM | Ses. 1 | 15A | |||
RH - Recurve Heren | ||||||
HARTMAN Hans | 1001 - FREDERIK HENDRIK | Ses. 1 | 10B | |||
AJODHIA Vikash | 1003 - ARC ROTTERDAM | Ses. 1 | 12A | |||
DOORNBOSCH Geoffrey | 1003 - ARC ROTTERDAM | Ses. 1 | 10A | |||
FOGET Koen | 1003 - ARC ROTTERDAM | Ses. 1 | 11A | |||
JEURISSEN Damiaan | 1003 - ARC ROTTERDAM | Ses. 1 | 13A | |||
VERMEER Nord-Jan | 1003 - ARC ROTTERDAM | Ses. 1 | 15C | |||
SCHIPHORST Franc | 1006 - HKS ZOETERMEER | Ses. 1 | 12B | |||
SCHURING Peter | 1006 - HKS ZOETERMEER | Ses. 1 | 11B | |||
ZAGERS Max | 1088 - DOELE WILLEM III BOEKEL | Ses. 1 | 10C | |||
ROWBOTHAM Erik | 1239 - KNHS CONCORDIA | Ses. 1 | 13C | |||
GRIEMELINK Wirdmer | 1261 - DE GOUDEN TREFFER | Ses. 1 | 13B | |||
REUKERS Mike | 1267 - SINT SWITBERTUS | Ses. 1 | 11C | |||
WISSELINK Luuk | 1267 - SINT SWITBERTUS | Ses. 1 | 9C | |||
STEPHENS James | 1312 - HBS ALMERE | Ses. 1 | 14B | |||
DE BOER Joeri | 1391 - EEMSCHUTTERS WEDSTRIJD HV | Ses. 1 | 14A | |||
JANSSEN Rob | 1400 - HBS DE STER | Ses. 1 | 14C |