ADAM Čivre | 10C | 14 - DOŠ 1 LENDAVA | Goli lok Učenci 7-9 razred | Ses. 3 |
AJDA Fidler | 12C | 11 - OŠ ŠMARJE PRI JELŠAH | Goli lok Učenke 7-9 razred | Ses. 1 |
ALEKSANDER Hercog | 6A | 13 - OŠ HRUŠEVEC | Goli lok Učenci 4-6 razred | Ses. 1 |
ALEKSANDER Mubi | 13A | 42 - OŠ TOMA BREJCA | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred | Ses. 1 |
ALEKSEJ Nemec | 6C | 35 - OŠ MONTESSORI | Goli lok Učenci 4-6 razred | Ses. 2 |
ALJA Perovšek | 8A | 46 - OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK | Ukrivljeni lok Učenke 7-9 razred | Ses. 2 |
ALJAŽ Bratkovič Odar | 9A | 14 - DOŠ 1 LENDAVA | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred | Ses. 3 |
ALJAŽ Matija Brenk | 15D | 120 - SŠ ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN | Sestavljeni lok Dijaki | Ses. 3 |
ALJAŽ Pečaver | 10B | 28 - OŠ VAVTA VAS | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred | Ses. 3 |
ALJOŠA Dragič | 3C | 30 - OŠ BRŠLJIN | Goli lok Učenci 4-6 razred | Ses. 3 |
ANDRAŽ Lorger | 4C | 13 - OŠ HRUŠEVEC | Goli lok Učenci 4-6 razred | Ses. 1 |
ANDREJ Zupanc | 4B | 6 - OŠ MOZIRJE | Goli lok Učenci 4-6 razred | Ses. 1 |
ANEJ Bahor | 14D | 105 - SŠ ČRNOMELJ | Ukrivljeni lok Dijaki | Ses. 3 |
ANJA Šarec | 15C | 103 - GIMNAZIJA ŠIŠKA | Ukrivljeni lok Dijakinje | Ses. 3 |
ARNE MIRJAN Poljak | 10A | 10 - OŠ KOSEZE | Goli lok Učenci 7-9 razred | Ses. 2 |
ARTUR Bezenšek | 9C | 20 - OŠ VODMAT | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred | Ses. 3 |
JAKA Gnidovec | 8C | 45 - OŠ FRANCETA BEVKA LJUBLJANA | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred | Ses. 1 |
JAKOB Golob | 10D | 5 - OŠ VRANSKO | Goli lok Učenci 7-9 razred | Ses. 1 |
JAN Jurhar | 11A | 9 - OŠ GRIŽE | Goli lok Učenci 7-9 razred | Ses. 1 |
JAN Kovač Zorjan | 10C | 26 - OŠ MUTA | Goli lok Učenci 7-9 razred | Ses. 1 |
JAN Krašovc | 9A | 9 - OŠ GRIŽE | Goli lok Učenci 7-9 razred | Ses. 1 |
JAN Sokolič | 8C | 51 - OŠ SOSTRO | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred | Ses. 2 |
JANEZ Pečaver | 3A | 27 - OŠ DOLENJSKE TOPLICE | Goli lok Učenci 4-6 razred | Ses. 3 |
JERCA Tessari | 8A | 24 - OŠ LOKA ČRNOMELJ | Ukrivljeni lok Učenke 7-9 razred | Ses. 3 |
JERNEJ Turk | 7B | 27 - OŠ DOLENJSKE TOPLICE | Goli lok Učenci 7-9 razred | Ses. 3 |
JERNEJA Štarkel | 15D | 101 - SREDNJA ZD.IN KOZMETIKA | Ukrivljeni lok Dijakinje | Ses. 1 |
JULIJA Peterle | 14C | 102 - SŠ ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFI | Sestavljeni lok Dijakinje | Ses. 3 |
JURE Kovač | 8B | 33 - OŠ MIRNA | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred | Ses. 3 |
LARA Ošap | 13B | 122 - GIMNAZIJA BEŽIGRAD | Ukrivljeni lok Dijakinje | Ses. 2 |
LARA Skale | 12D | 11 - OŠ ŠMARJE PRI JELŠAH | Goli lok Učenke 7-9 razred | Ses. 1 |
LIN Movern Lukše | 13D | 42 - OŠ TOMA BREJCA | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred | Ses. 1 |
LUČKA Filipič | 15C | 118 - PRVA GIMNAZIJA MARIBOR | Ukrivljeni lok Dijakinje | Ses. 2 |
LUKA Hrovat | 12D | 108 - SREDNJEŠOLSKI CENTER NOVO MEST | Goli lok Dijaki | Ses. 3 |
LUKA Lorbek | 12A | 29 - OŠ TONETA ČUFARJA MARIBOR | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred | Ses. 2 |
LUKA Pleško | 14C | 107 - SŠ ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM | Goli lok Dijaki | Ses. 2 |
LUKA Škerlavaj | 10B | 19 - OŠ WALFDORSKA ŠOLA LJUBLJANA O | Goli lok Učenci 7-9 razred | Ses. 2 |
MAJ Berčič | 14B | 117 - GIMNAZIJA POLJANE | Ukrivljeni lok Dijaki | Ses. 1 |
MAJ Brezovnik | 15B | 118 - PRVA GIMNAZIJA MARIBOR | Ukrivljeni lok Dijaki | Ses. 2 |
MAJA Pirc Jevšenak | 13A | 106 - ERSŠG LJUBLJANA | Goli lok Dijakinje | Ses. 3 |
MAKS Pavšar Skok | 6B | 34 - OŠ SPODNJA ŠIŠKA | Goli lok Učenci 4-6 razred | Ses. 2 |
MAKS Umek | 13B | 110 - SREDNJA GRADBENA GEODETSKA IN | Ukrivljeni lok Dijaki | Ses. 3 |
MANCA Šega | 8B | 49 - OŠ METLIKA | Goli lok Učenke 7-9 razred | Ses. 2 |
MANJA Vodeb | 12A | 8 - OŠ PETROVČE | Goli lok Učenke 7-9 razred | Ses. 1 |
MANU Nonkovič | 14B | 102 - SŠ ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFI | Goli lok Dijakinje | Ses. 2 |
MARUŠA Šega | 13A | 116 - BIC LJUBLJANA, GIMNAZIJA IN VE | Goli lok Dijakinje | Ses. 2 |
MATIC Kafader | 10C | 18 - OŠ BOŽIDARJA JAKCA | Goli lok Učenci 7-9 razred | Ses. 2 |
MATYAŠ Foršček | 10A | 22 - OŠ STARI TRG OB KOLPI | Goli lok Učenci 7-9 razred | Ses. 3 |
MELANIJA Zidanski | 5B | 12 - OŠ SLIVNICA PRI CELJU | Goli lok Učenke 4-6 razred | Ses. 1 |
MIA Grilič | 12B | 37 - OŠ BRATOV POLANČIČEV | Ukrivljeni lok Učenke 7-9 razred | Ses. 2 |
MIHA Župnek | 7A | 4 - OŠ VOJNIK | Sestavljeni lok Učenci 7-9 razred | Ses. 1 |
MILA Šolmajer | 9A | 17 - OŠ KOLEZIJA | Goli lok Učenke 7-9 razred | Ses. 2 |
TARA Menart | 13D | 123 - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA LJUBL | Sestavljeni lok Dijakinje | Ses. 2 |
TEA Petrov | 8C | 41 - OŠ TRNOVO | Ukrivljeni lok Učenke 7-9 razred | Ses. 3 |
TEODOR Bartolj | 5A | 33 - OŠ MIRNA | Sestavljeni lok Učenci 4-6 razred | Ses. 3 |
TIM Kresnik | 11C | 26 - OŠ MUTA | Goli lok Učenci 7-9 razred | Ses. 1 |
TIM Ričnik | 2A | 48 - OŠ RADJE OB DRAVI | Sestavljeni lok Učenci 4-6 razred | Ses. 1 |
TIMOTEJ Kladnik | 11B | 11 - OŠ ŠMARJE PRI JELŠAH | Goli lok Učenci 7-9 razred | Ses. 1 |
TINKA Hrovat Lamovšek | 11A | 33 - OŠ MIRNA | Sestavljeni lok Učenke 7-9 razred | Ses. 3 |
TINKARA Kogej Kardinar | 15A | 103 - GIMNAZIJA ŠIŠKA | Ukrivljeni lok Dijakinje | Ses. 3 |
TIT Kleh Planko | 8A | 36 - OŠ DRAMLJE | Goli lok Učenci 7-9 razred | Ses. 1 |
TOBIJA Hojker Šivic | 14A | 114 - SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠO | Goli lok Dijaki | Ses. 2 |
TOM Pavlič | 11C | 33 - OŠ MIRNA | Sestavljeni lok Učenci 7-9 razred | Ses. 3 |
ULA Kastelec | 12C | 108 - SREDNJEŠOLSKI CENTER NOVO MEST | Ukrivljeni lok Dijakinje | Ses. 3 |
URBAN Jurhar | 10A | 9 - OŠ GRIŽE | Goli lok Učenci 7-9 razred | Ses. 1 |
URBAN Pisar | 6C | 13 - OŠ HRUŠEVEC | Goli lok Učenci 4-6 razred | Ses. 1 |
URBAN Šimec | 9D | 52 - OŠ ŠENTVID | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred | Ses. 1 |
URŠA Aleksandra Bergant | 14D | 120 - SŠ ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN | Ukrivljeni lok Dijakinje | Ses. 1 |
URŠKA Filipič | 12C | 40 - OŠ TABOR 1 , MARIBOR | Ukrivljeni lok Učenke 7-9 razred | Ses. 2 |
URŠKA Hribernik | 1B | 23 - OŠ MIRANA JARCA ČRNOMELJ | Ukrivljeni lok Učenke 1-3 razred | Ses. 3 |
VERONIKA Bratkovič Odar | 1C | 14 - DOŠ 1 LENDAVA | Goli lok Učenke 1-3 razred | Ses. 3 |
VID Pečaver | 13D | 108 - SREDNJEŠOLSKI CENTER NOVO MEST | Ukrivljeni lok Dijaki | Ses. 3 |
VID Pišek | 5A | 13 - OŠ HRUŠEVEC | Goli lok Učenci 4-6 razred | Ses. 1 |
VID Smrtnik | 4C | 7 - OŠ BREZOVICA PRI LJUBLJANI | Goli lok Učenci 4-6 razred | Ses. 3 |
VIKTOR Primožič Gogala | 14A | 113 - SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA Š | Sestavljeni lok Dijaki | Ses. 3 |
VIKTORIJA Divjak | 7D | 31 - OŠ STIČNA - PODRUŽNICA VIŠNJA | Goli lok Učenke 7-9 razred | Ses. 3 |
VILI Grobovšek | 1D | 30 - OŠ BRŠLJIN | Goli lok Učenci 1-3 razred | Ses. 3 |
VITA Gregorčič | 5C | 32 - OŠ MOKRONOG | Sestavljeni lok Učenke 4-6 razred | Ses. 3 |
VITA Popovič | 9B | 16 - OŠ VIČ | Goli lok Učenke 7-9 razred | Ses. 2 |
VITO Dukovčič | 9B | 23 - OŠ MIRANA JARCA ČRNOMELJ | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred | Ses. 3 |
VITO Matkovič | 4B | 21 - OŠ KOMANDANTA STANETA DRAGATUŠ | Ukrivljeni lok Učenci 4-6 razred | Ses. 3 |