Deelnemers gesorteerd op wedstrijd | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sporter | Land / Vereniging | Sessie | Doel | |||
BD - Barebow Dames | ||||||
SCHIPHORST Renate | 1006 - HKS ZOETERMEER | Ses. 1 | 9D | |||
DE WIT Larissa | 1230 - ABC TAXUS | Ses. 1 | 10A | |||
VREUGDENHIL Kayleigh | 1329 - HBC DOELGERICHT | Ses. 1 | 10B | |||
BERTRAND Gail | 1397 - S.V. ALPHEN | Ses. 1 | 10C | |||
HOEMKE Grit | 8000 - EXTERN | Ses. 1 | 10D | |||
BH - Barebow Heren | ||||||
BOLT Jaap | 1239 - K.N.H.S. CONCORDIA | Ses. 1 | 9C | |||
KUP Marijn | 1412 - STADSSCHUTTERIJ CULEMBORG | Ses. 1 | 9B | |||
CD - Compound Dames | ||||||
HATAMIPOUR Forough | 1016 - OUDE DOELEN | Ses. 1 | 11B | |||
STAS-COUWENBERG Martine | 1103 - ROZEN VAN ORANJE | Ses. 1 | 13D | |||
STALLEN Fenna | 1108 - HSV DE VRIENDSCHAP | Ses. 1 | 15A | |||
COLSTERS VAN LOGTEN Linda | 1120 - OEFENING EN UITSPANNING | Ses. 1 | 15B | |||
JAGERS Yinthe | 1193 - SINT HUBERTUS | Ses. 1 | 14A | |||
CH - Compound Heren | ||||||
VAN OIJEN Lars | 1021 - EMM WAALWIJK | Ses. 1 | 8D | |||
HOOGENBOOM John | 1045 - LANDMANS UNIE | Ses. 1 | 15D | |||
ELSTGEEST Dorus | 1088 - DOELE WILLEM III | Ses. 1 | 11C | |||
VENTER Marius | 1098 - OGIO EINDHOVEN | Ses. 1 | 14D | |||
VAN DER WIEL Bert | 1099 - HBV ONTSPANNING | Ses. 1 | 11A | |||
STAS Hareld | 1103 - ROZEN VAN ORANJE | Ses. 1 | 12D | |||
SEBREGTS Peter | 1120 - OEFENING EN UITSPANNING | Ses. 1 | 14B | |||
GHIJZEN Arold | 1193 - SINT HUBERTUS | Ses. 1 | 12A | |||
PAULSSEN Andre | 1193 - SINT HUBERTUS | Ses. 1 | 13A | |||
EVERAERS Jean-Pascal | 1199 - HBS DE ROZENJAGERS | Ses. 1 | 13C | |||
KLEIJNJANS Jos | 1199 - HBS DE ROZENJAGERS | Ses. 1 | 12C | |||
VAN CRUCHTEN Arno | 1199 - HBS DE ROZENJAGERS | Ses. 1 | 14C | |||
SNELDER Rik | 1230 - ABC TAXUS | Ses. 1 | 13B | |||
VAN ROOSMALEN Quinten | 1230 - ABC TAXUS | Ses. 1 | 12B | |||
VAN DER STOK Max | 1231 - AHV CENTAUR | Ses. 1 | 11D | |||
HEEG Tobias | 8000 - EXTERN | Ses. 1 | 15C | |||
RD - Recurve Dames | ||||||
BOSMA Ziva | 1016 - OUDE DOELEN | Ses. 1 | 7D | |||
VERLOUW - HEIJKOOP Anouk | 1022 - DE HEERLIJKHEID | Ses. 1 | 7C | |||
VERLOUW Michelle | 1022 - DE HEERLIJKHEID | Ses. 1 | 6C | |||
VAN ASSEMA Natascha | 1088 - DOELE WILLEM III | Ses. 1 | 7A | |||
MEIJERSE Frederique | 1095 - SINT JOZEF DOELEN | Ses. 1 | 8C | |||
PIETERS Vera | 1099 - HBV ONTSPANNING | Ses. 1 | 6D | |||
PRICOP Sofia | 1100 - PIETER BREUGEL | Ses. 1 | 8B | |||
DE WIT Karina | 1230 - ABC TAXUS | Ses. 1 | 8A | |||
VAN DER MEER Kirsten | 1230 - ABC TAXUS | Ses. 1 | 6A | |||
BOSCHMA Sabine | 1249 - DE WATERLANDSCHUTTERS | Ses. 1 | 5D | |||
ZEEDERS Yalenka | 1356 - AVALONSPORTS | Ses. 1 | 7B | |||
ZEEDERS-KONING Danielle | 1356 - AVALONSPORTS | Ses. 1 | 6B | |||
RH - Recurve Heren | ||||||
KOENIS Jasper | 1001 - FREDERIK HENDRIK | Ses. 1 | 1C | |||
LOBBIA Marco | 1001 - FREDERIK HENDRIK | Ses. 1 | 2C | |||
NAUTA Kirill | 1004 - SINT SEBASTIAEN | Ses. 1 | 5B | |||
SCHIPHORST Franc | 1006 - HKS ZOETERMEER | Ses. 1 | 1A | |||
SCHIPHORST Pascal | 1006 - HKS ZOETERMEER | Ses. 1 | 2A | |||
VERMEIJ Jurre | 1006 - HKS ZOETERMEER | Ses. 1 | 3A | |||
VAN DIJK-HACK Remond | 1016 - OUDE DOELEN | Ses. 1 | 4D | |||
JANSEN Koen | 1060 - ALLIANCE D'AMITIÉ | Ses. 1 | 1B | |||
NONNEKES Koen | 1060 - ALLIANCE D'AMITIÉ | Ses. 1 | 2B | |||
WOLFS Erik | 1071 - ST SEBASTIAAN | Ses. 1 | 3C | |||
VAN DEN BERG Sjef | 1099 - HBV ONTSPANNING | Ses. 1 | 5C | |||
PRICOP Valentin | 1100 - PIETER BREUGEL | Ses. 1 | 3D | |||
JAGERS Quinn | 1193 - SINT HUBERTUS | Ses. 1 | 5A | |||
VAN DER STOK Tim | 1231 - AHV CENTAUR | Ses. 1 | 3B | |||
VAN SLEEUWEN Cas | 1247 - V.Z.O.S. SANTPOORT-NOORD | Ses. 1 | 1D | |||
WALGREEN Rick | 1249 - DE WATERLANDSCHUTTERS | Ses. 1 | 4C | |||
DIELEMAN Tristan | 1284 - DE MEIERIJERS | Ses. 1 | 4B | |||
KUIJVENHOVEN Kevin | 1329 - HBC DOELGERICHT | Ses. 1 | 4A | |||
LINDERS Thijmen | 1342 - GRENSSCHUTTERS | Ses. 1 | 2D |