Entries by Event | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Target | Rank | Name | Session | |||
RMO Recurve Men Open | ||||||
AUS - AUSTRALIA | ||||||
24A | DAVIS Richard | Ses. 1 | ||||
23A | FERNANDES Joel | Ses. 1 | ||||
22A | HELMY Anas | Ses. 1 | ||||
25A | HOLLAND Thomas | Ses. 1 | ||||
20A | 32 | KENTON-SMITH Taymon | Ses. 1 | |||
21A | 42 | STEINER Marek | Ses. 1 | |||
INA - INDONESIA | ||||||
24B | 10 | KHOLIDIN | Ses. 1 | |||
19B | 21 | SETIAWAN Setiawan | Ses. 1 | |||
IND - INDIA | ||||||
25B | 12 | SINGH Harvinder | Ses. 1 | |||
KOR - KOREA | ||||||
23B | 77 | KIM Kanghun | Ses. 1 | |||
20B | 32 | KWAK Geonhwi | Ses. 1 | |||
21B | 29 | LEE Jihoon | Ses. 1 | |||
MGL - MONGOLIA | ||||||
22B | 30 | AZBILEG Amarbayasgalan | Ses. 1 | |||
26A | 34 | PUREVSED Munkhbaatar | Ses. 1 | |||
19A | PUREVTSEREN Batkhuyag | Ses. 1 | ||||
RWO Recurve Women Open | ||||||
AUS - AUSTRALIA | ||||||
17A | 33 | JENNINGS Amanda | Ses. 1 | |||
16A | MOBBS Matilda | Ses. 1 | ||||
15A | 27 | OKTRININDA Imalia | Ses. 1 | |||
INA - INDONESIA | ||||||
18B | 23 | AULIA Mahda | Ses. 1 | |||
17B | 18 | WULANDARI Wahyu Retno Wulandari | Ses. 1 | |||
IND - INDIA | ||||||
18A | 7 | POOJA | Ses. 1 | |||
MGL - MONGOLIA | ||||||
16B | 22 | BUYANJARGAL Oyun-Erdene | Ses. 1 | |||
CMO Compound Men Open | ||||||
AUS - AUSTRALIA | ||||||
10B | DINNERVILLE Kieran | Ses. 1 | ||||
14A | 49 | FRENCH Patrick | Ses. 1 | |||
11A | 57 | MARCHANT Pete | Ses. 1 | |||
13A | 17 | MILNE Jonathon | Ses. 1 | |||
12A | 46 | ROBINSON Garry | Ses. 1 | |||
HKG - HONG KONG, CHINA | ||||||
14B | 24 | NGAI Ka Chuen | Ses. 1 | |||
INA - INDONESIA | ||||||
13B | 4 | SWAGUMILANG Ken | Ses. 1 | |||
KOR - KOREA | ||||||
10A | 96 | GO Sung Kil | Ses. 1 | |||
11B | KOO Ja Yong | Ses. 1 | ||||
12B | 62 | LEE Ouk Soo | Ses. 1 | |||
CWO Compound Women Open | ||||||
AUS - AUSTRALIA | ||||||
7B | 47 | LEE Ameera | Ses. 1 | |||
6A | 33 | TANNER Melissa-Anne | Ses. 1 | |||
INA - INDONESIA | ||||||
7A | 23 | FERELLY Teodora Audi Ayudia | Ses. 1 | |||
IND - INDIA | ||||||
8A | 5 | SARITA | Ses. 1 | |||
SGP - SINGAPORE | ||||||
6B | 3 | ALIM Nur Syahidah | Ses. 1 | |||
MW1 Men W1 Open | ||||||
AUS - AUSTRALIA | ||||||
4B | 16 | DAVIS Christopher | Ses. 1 | |||
KOR - KOREA | ||||||
4A | KOO Dong Sub | Ses. 1 | ||||
5B | 3 | PARK Hong Jo | Ses. 1 | |||
WW1 Women W1 Open | ||||||
AUS - AUSTRALIA | ||||||
3A | WOODS Rebecca | Ses. 1 | ||||
VI1 Visually Impaired 1 | ||||||
AUS - AUSTRALIA | ||||||
2A | HOLMES Paul | Ses. 1 | ||||
1B | 6 | NEWBERY Craig | Ses. 1 | |||
2B | PARKINS Lewis | Ses. 1 |