Participant List group by Country | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Category | Session | |||
AUS - AUSTRALIA | ||||||
IRVINE Russ | 3A | Compound Scaled Target | Target Round Q | |||
IRVINE Russ | 6A | Compound Scaled Target | Target Round Q | |||
BAR - BARBADOS | ||||||
ANNEL John | 19B | Compound 30m | Target Round Q | |||
GALL Roger | 19A | Compound 30m | Target Round Q | |||
BEL - BELGIUM | ||||||
ACKX Enzo | 7A | Compound Field | Field Rounds | |||
ACKX Enzo | 23B | Compound 50m | Target Round Q | |||
AERTS Steven | 1A | Recurve 25m | 25m 3P | |||
BOECKX Sonja | 25B | Recurve 30m | Target Round Q | |||
COLLAS Arne | 12A | Recurve 60m | Target Round Q | |||
DE RYCKÈRE Eric | 7A | Compound Scaled Target | Target Round Q | |||
DE SMEDT Jarno | 14A | Recurve 70m | Target Round Q | |||
DEMEY Dominiek | 2A | Compound 50m | Target Round Q | |||
DEMEY Dominiek | 5A | Compound 30m | Target Round Q | |||
DEMEY Henri | 20A | Compound 30m | Target Round Q | |||
JANSSENS Niels | 1A | Compound Field | Field Rounds | |||
MEBIS Stijn | 9B | Compound 30m | Target Round Q | |||
MEURRENS Kathleen | 13A | Recurve 30m | Target Round Q | |||
SCHROEDERS Ronald | 14A | Compound 30m | Target Round Q | |||
SCHROEDERS Ronald | 23A | Compound 30m | Target Round Q | |||
STUYCK Silke | 25A | Recurve 30m | Target Round Q | |||
VAN DAMME Kelly | 9A | Compound 30m | Target Round Q | |||
VAN MONTAGU Piotr | 26A | Compound 50m | Target Round Q | |||
VANDERPERRE Chris | 16A | Compound Scaled Target | Target Round Q | |||
WATTIEZ Anthony | 2A | Compound 25m | 25m 3P | |||
WATTIEZ Anthony | 10A | Compound 50m | Target Round Q | |||
DEN - DENMARK | ||||||
BRAMSEN Rasmus | 7A | Compound 50m | Target Round Q | |||
MUNK CARLSEN Pil | 8A | Compound 50m | Target Round Q | |||
ESP - SPAIN | ||||||
FRANCISCO Ramirez Jiminez | 10A | Compound 50m | Target Round Q | |||
FRA - FRANCE | ||||||
ALBANESE Rémy | 4A | Compound Field | Field Rounds | |||
BAZIN Thibaud | 3A | Compound Field | Field Rounds | |||
BERGUIN Philippe | 5A | Compound 50m | Target Round Q | |||
BRISSET Aurélien | 10B | Recurve Field | Field Rounds | |||
CHARTIER Matthieu | 9A | Recurve Field | Field Rounds | |||
COLLADO Christine | 18B | Compound Scaled Target | Target Round Q | |||
COLLADO VIVAZ Eric | 18A | Compound Scaled Target | Target Round Q | |||
CORBALAN Clément | 5A | Barebow Field | Field Rounds | |||
CREUZET Timothée | 6A | Recurve Field | Field Rounds | |||
FRANZE Salvatore | 12C | Compound Field | Field Rounds | |||
GAUTHE Christine | 2A | Barebow Field | Field Rounds | |||
HERVE Bruno | 11A | Compound Field | Field Rounds | |||
HERVE Christine | 11B | Compound Field | Field Rounds | |||
HUIN Thomas | 12A | Compound Field | Field Rounds | |||
KERBAUL Yves | 2A | Barebow 50m | Target Round Q | |||
LACOMBE Pascale | 11C | Compound Field | Field Rounds | |||
LEBRE Anthony | 12B | Compound Field | Field Rounds | |||
LYET Henri | 13B | Barebow Field | Field Rounds | |||
LYET Stéphane | 13A | Compound Field | Field Rounds | |||
MAILLET Brigitte | 9B | Barebow Field | Field Rounds | |||
PERRET Eric | 10A | Compound Field | Field Rounds | |||
PONCET Jean-Marc | 8A | Barebow Field | Field Rounds | |||
SALLES Delphine | 14B | Barebow Field | Field Rounds | |||
SALLES Noël | 14A | Barebow Field | Field Rounds | |||
GBR - GREAT BRITAIN | ||||||
BARLOW Ru | 5A | Recurve Scaled Target | Target Round Q | |||
BYFORD Mike | 22A | Recurve 70m | Target Round Q | |||
JOYCE Adam | 17B | Compound 30m | Target Round Q | |||
PEERS Tim | 8A | Recurve Scaled Target | Target Round Q | |||
GUY - GUYANA | ||||||
DUNCAN Samira | 3A | Recurve 25m | 25m 3P | |||
GROVESNOR Dwayne | 9A | Recurve 30m | Target Round Q | |||
LAWRENCE Winette | 27A | Compound 30m | Target Round Q | |||
SINGH Robert | 11A | Recurve 30m | Target Round Q | |||
INA - INDONESIA | ||||||
ABU AZZAM Ilham | 8A | Barebow 50m | Target Round Q | |||
AYAH Dedi | 12A | Barebow Scaled Target | Target Round Q | |||
HARITS Harits | 4A | Recurve 30m | Target Round Q | |||
HIDAYAT Anang ludfi | 3A | Barebow 30m | Target Round Q | |||
YUNUS Suriani | 8B | Barebow 50m | Target Round Q | |||
ZEN Dzar El Ghifar | 11A | Recurve 30m | Target Round Q | |||
IND - INDIA | ||||||
BALASUBRAMANIYAM Kiraan | 11C | Recurve 30m | Target Round Q | |||
KARTHIKEYAN Yukendiran | 11D | Recurve 30m | Target Round Q | |||
S.B.RAVI Yogesh R.V | 11A | Compound 50m | Target Round Q | |||
SAKTHIVEL Nikhil Raj | 11B | Compound 30m | Target Round Q | |||
IRL - IRELAND | ||||||
JOYCE Darragh | 17A | Recurve 30m | Target Round Q | |||
IVB - BRITISH VIRGIN ISLANDS | ||||||
FRETT Javlyn | 7A | Recurve 30m | Target Round Q | |||
POTTER Michaela | 6A | Recurve 30m | Target Round Q | |||
KOR - KOREA | ||||||
KITAE Kim | 1A | Recurve Scaled Target | Target Round Q | |||
NED - NETHERLANDS | ||||||
COLIJN Bart | 3A | Barebow Scaled Target | Target Round Q | |||
SAUREN Yvo | 1A | Recurve Scaled Target | Target Round Q | |||
VREEMAN Gerben | 15A | Recurve Scaled Target | Target Round Q | |||
NOR - NORWAY | ||||||
REFSETH George | 1A | Recurve 60m | Target Round Q | |||
SKODJE Cecilie | 4A | Barebow 50m | Target Round Q | |||
RSA - SOUTH AFRICA | ||||||
KRAMER Gunther | 9A | Compound 30m | Target Round Q | |||
LYNCH Mark | 2A | Recurve 30m | Target Round Q | |||
SWANEPOEL Arrie | 4A | Compound 30m | Target Round Q | |||
TTO - TRINIDAD AND TOBAGO | ||||||
FRANCIS Sherwin | 24A | Compound 30m | Target Round Q | |||
GARCIA Darnell | 24B | Recurve 30m | Target Round Q | |||
GARCIA Nigel | 21A | Recurve 30m | Target Round Q | |||
GOPEE Kaylee | 24C | Recurve 30m | Target Round Q | |||
RAMCHANDAR Josiah | 21B | Recurve 30m | Target Round Q | |||
SIMON Kelsie | 21C | Recurve 30m | Target Round Q | |||
TUR - TURKEY | ||||||
MERKEN Bilge | 13A | Recurve 70m | Target Round Q | |||
MERKEN Mete | 13B | Compound 50m | Target Round Q | |||
USA - USA | ||||||
WALTH Courtney | 10B | Recurve Scaled Target | Target Round Q | |||
WALTH Janice | 10A | Compound Scaled Target | Target Round Q | |||
ZIM - ZIMBABWE | ||||||
HILL Bryce Lee | 6A | Recurve 60m | Target Round Q |