Participant List in Alphabetical Order | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Country or State Code | Event | Session | ||
A | ||||||
ARMSTRONG Chris | 4A | 602 - SOUTHAMPTON AC | Worcester Barebow Men | Ses. 1 | ||
B | ||||||
BAKER Christopher | 7A | 2472 - WATERSIDE A | Worcester Recurve Men | Ses. 1 | ||
BORJA SANCHEZ Jose Maria | 6C | 9999 - ARQUEROS MURSIYA | Worcester Recurve Men | Ses. 1 | ||
BRYAN Karen | 11B | 2263 - TRACKSIDE A | Worcester Recurve Women | Ses. 1 | ||
BURFITT Pauline | 9C | 1595 - CHIPPENHAM A | Worcester Compound Women | Ses. 1 | ||
BUTLER John | 2B | 1595 - CHIPPENHAM A | Worcester Barebow Men | Ses. 1 | ||
C | ||||||
CALDWELL Gary | 4D | 602 - SOUTHAMPTON AC | Worcester Compound Men | Ses. 1 | ||
CAMPBELL Rory | 6A | 602 - SOUTHAMPTON AC | Worcester Recurve Men | Ses. 1 | ||
CHAUDHRY Saira | 11A | 1669 - EXETER C OF A | Worcester Recurve Women | Ses. 1 | ||
COTTEE Jane | 9A | 1993 - CANFORD MAGNA B | Worcester Barebow Women | Ses. 1 | ||
D | ||||||
DAVIS Donna | 8C | 2395 - TENZONE B | Worcester Barebow Women | Ses. 1 | ||
DAVIS Luke | 1A | 2395 - TENZONE B | Worcester Compound Junior Men | Ses. 1 | ||
DAY Sue | 10B | 1255 - LIZARD PENINSULA B | Worcester Recurve Women | Ses. 1 | ||
E | ||||||
ELSON Mandie | 8D | 1142 - NEWARK CASTLE A | Worcester Barebow Women | Ses. 1 | ||
F | ||||||
FARMER Frances | 11C | 1708 - GOSPORT B | Worcester Recurve Women | Ses. 1 | ||
FENWICK Mark | 5A | 2263 - TRACKSIDE A | Worcester Compound Men | Ses. 1 | ||
FOWLER Steve | 3C | 1669 - EXETER C OF A | Worcester Barebow Men | Ses. 1 | ||
FRENCH Colin | 8A | 1708 - GOSPORT B | Worcester Recurve Men | Ses. 1 | ||
G | ||||||
GRAHAM Rachael | 9D | 602 - SOUTHAMPTON AC | Worcester Compound Women | Ses. 1 | ||
GRASSIE Karen | 8B | 1669 - EXETER C OF A | Worcester Barebow Women | Ses. 1 | ||
H | ||||||
HARRISON Matthew | 3B | 602 - SOUTHAMPTON AC | Worcester Barebow Men | Ses. 1 | ||
HAYBALL Nick | 2D | 602 - SOUTHAMPTON AC | Worcester Barebow Men | Ses. 1 | ||
HEATHCOTE Richard | 2C | 1384 - TALISMAN B | Worcester Barebow Men | Ses. 1 | ||
J | ||||||
JAMES Mollie | 11D | 2472 - WATERSIDE A | Worcester Recurve Women | Ses. 1 | ||
JAMES Simon | 7D | 2472 - WATERSIDE A | Worcester Recurve Men | Ses. 1 | ||
JONES Dave | 4B | 1595 - CHIPPENHAM A | Worcester Compound Men | Ses. 1 | ||
JONES Owen | 1B | 1708 - GOSPORT B | Worcester Recurve Junior Men | Ses. 1 | ||
L | ||||||
LOADER Vicky | 9B | 602 - SOUTHAMPTON AC | Worcester Compound Women | Ses. 1 | ||
M | ||||||
MEECH Terry | 7C | 2408 - FOREST OF BERE B | Worcester Recurve Men | Ses. 1 | ||
MITCHELL Hannah | 10D | 602 - SOUTHAMPTON AC | Worcester Recurve Women | Ses. 1 | ||
N | ||||||
NUTMAN Andrew | 5D | 602 - SOUTHAMPTON AC | Worcester Recurve Men | Ses. 1 | ||
O | ||||||
O'CONNOR Stephen | 1C | 2263 - TRACKSIDE A | Worcester Recurve Junior Men | Ses. 1 | ||
P | ||||||
PARSONS Peter | 6D | 2472 - WATERSIDE A | Worcester Recurve Men | Ses. 1 | ||
PINK Chloe | 1D | 413 - OXFORD A | Worcester Recurve Junior Women | Ses. 1 | ||
PINK Graham | 3A | 413 - OXFORD A | Worcester Barebow Men | Ses. 1 | ||
PINK Lottie | 2A | 413 - OXFORD A | Worcester Recurve Junior Women | Ses. 1 | ||
PINNELLS Michael | 6B | 2408 - FOREST OF BERE B | Worcester Recurve Men | Ses. 1 | ||
R | ||||||
REES Phillip | 3D | 1669 - EXETER C OF A | Worcester Barebow Men | Ses. 1 | ||
RIFFLART Don | 7B | 1708 - GOSPORT B | Worcester Recurve Men | Ses. 1 | ||
S | ||||||
SMITH Mark | 5B | 547 - BATH A | Worcester Recurve Men | Ses. 1 | ||
V | ||||||
VAN WYK Geoffrey | 5C | 2472 - WATERSIDE A | Worcester Recurve Men | Ses. 1 | ||
W | ||||||
WALSH Claire | 10C | 602 - SOUTHAMPTON AC | Worcester Recurve Women | Ses. 1 | ||
WARK Paul | 4C | 1595 - CHIPPENHAM A | Worcester Compound Men | Ses. 1 | ||
WILLIAMS Barbara | 5D | 374 - HERTFORD C OF A | Worcester Barebow Women | Ses. 1 | ||
WITHAM Gen | 10A | 75 - B OF GUERNSEY | Worcester Compound Women | Ses. 1 |