Participant List group by Country | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Category | Session | |||
75 - B OF GUERNSEY | ||||||
WITHAM Gen | 10A | Compound Women | Ses. 1 | |||
374 - HERTFORD C OF A | ||||||
WILLIAMS Barbara | 5D | Barebow Women | Ses. 1 | |||
413 - OXFORD A | ||||||
PINK Graham | 3A | Barebow Men | Ses. 1 | |||
PINK Chloe | 1D | Recurve Junior Women | Ses. 1 | |||
PINK Lottie | 2A | Recurve Junior Women | Ses. 1 | |||
547 - BATH A | ||||||
SMITH Mark | 5B | Recurve Men | Ses. 1 | |||
602 - SOUTHAMPTON AC | ||||||
ARMSTRONG Chris | 4A | Barebow Men | Ses. 1 | |||
HARRISON Matthew | 3B | Barebow Men | Ses. 1 | |||
HAYBALL Nick | 2D | Barebow Men | Ses. 1 | |||
CALDWELL Gary | 4D | Compound Men | Ses. 1 | |||
CAMPBELL Rory | 6A | Recurve Men | Ses. 1 | |||
NUTMAN Andrew | 5D | Recurve Men | Ses. 1 | |||
GRAHAM Rachael | 9D | Compound Women | Ses. 1 | |||
LOADER Vicky | 9B | Compound Women | Ses. 1 | |||
MITCHELL Hannah | 10D | Recurve Women | Ses. 1 | |||
WALSH Claire | 10C | Recurve Women | Ses. 1 | |||
1142 - NEWARK CASTLE A | ||||||
ELSON Mandie | 8D | Barebow Women | Ses. 1 | |||
1255 - LIZARD PENINSULA B | ||||||
DAY Sue | 10B | Recurve Women | Ses. 1 | |||
1384 - TALISMAN B | ||||||
HEATHCOTE Richard | 2C | Barebow Men | Ses. 1 | |||
1595 - CHIPPENHAM A | ||||||
BUTLER John | 2B | Barebow Men | Ses. 1 | |||
JONES Dave | 4B | Compound Men | Ses. 1 | |||
WARK Paul | 4C | Compound Men | Ses. 1 | |||
BURFITT Pauline | 9C | Compound Women | Ses. 1 | |||
1669 - EXETER C OF A | ||||||
FOWLER Steve | 3C | Barebow Men | Ses. 1 | |||
REES Phillip | 3D | Barebow Men | Ses. 1 | |||
GRASSIE Karen | 8B | Barebow Women | Ses. 1 | |||
CHAUDHRY Saira | 11A | Recurve Women | Ses. 1 | |||
1708 - GOSPORT B | ||||||
JONES Owen | 1B | Recurve Junior Men | Ses. 1 | |||
FRENCH Colin | 8A | Recurve Men | Ses. 1 | |||
RIFFLART Don | 7B | Recurve Men | Ses. 1 | |||
FARMER Frances | 11C | Recurve Women | Ses. 1 | |||
1993 - CANFORD MAGNA B | ||||||
COTTEE Jane | 9A | Barebow Women | Ses. 1 | |||
2263 - TRACKSIDE A | ||||||
FENWICK Mark | 5A | Compound Men | Ses. 1 | |||
O'CONNOR Stephen | 1C | Recurve Junior Men | Ses. 1 | |||
BRYAN Karen | 11B | Recurve Women | Ses. 1 | |||
2395 - TENZONE B | ||||||
DAVIS Luke | 1A | Compound Junior Men | Ses. 1 | |||
DAVIS Donna | 8C | Barebow Women | Ses. 1 | |||
2408 - FOREST OF BERE B | ||||||
MEECH Terry | 7C | Recurve Men | Ses. 1 | |||
PINNELLS Michael | 6B | Recurve Men | Ses. 1 | |||
2472 - WATERSIDE A | ||||||
BAKER Christopher | 7A | Recurve Men | Ses. 1 | |||
JAMES Simon | 7D | Recurve Men | Ses. 1 | |||
PARSONS Peter | 6D | Recurve Men | Ses. 1 | |||
VAN WYK Geoffrey | 5C | Recurve Men | Ses. 1 | |||
JAMES Mollie | 11D | Recurve Women | Ses. 1 | |||
9999 - ARQUEROS MURSIYA | ||||||
BORJA SANCHEZ Jose Maria | 6C | Recurve Men | Ses. 1 |