Participant List in Alphabetical Order | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Country | Event | Session | ||
A | ||||||
ABDULLAH Muhammad Idham Lihan | 20A | MAS - MALAYSIA | Barebow 18m WA | Ses. 1 | ||
ACKX Enzo | 31C | BEL - BELGIUM | Compound 18m WA | Ses. 2 | ||
AGENBAG Hannes | 18A | RSA - SOUTH AFRICA | Recurve 18m WA | Ses. 2 | ||
AIMAN Azfar Danish | 26A | MAS - MALAYSIA | Recurve 18m WA | Ses. 1 | ||
ALLEYNE Melanie | 26D | BAR - BARBADOS | Compound 18m WA | Ses. 2 | ||
ANDRII Zavialov | 7A | UKR - UKRAINE | Recurve 18m WA | Ses. 2 | ||
ANNEL John | 7A | BAR - BARBADOS | Compound 18m WA | Ses. 3 | ||
ANNEL John | 26A | BAR - BARBADOS | Compound 18m WA | Ses. 2 | ||
ASMAWI Hatri | 13A | MAS - MALAYSIA | Barebow 18m WA | Ses. 1 | ||
AZIZAN Qalysh Arsh | 22B | MAS - MALAYSIA | Barebow 18m WA | Ses. 2 | ||
AZIZAN Qalysh Arsh | 25B | MAS - MALAYSIA | Recurve 18m WA | Ses. 1 | ||
AZIZAN Qays Amsyar | 22A | MAS - MALAYSIA | Barebow 18m WA | Ses. 2 | ||
AZIZAN Qays Amsyar | 25A | MAS - MALAYSIA | Recurve 18m WA | Ses. 1 | ||
AZIZAN Qyra Sairysh | 25C | MAS - MALAYSIA | Barebow 18m WA | Ses. 1 | ||
B | ||||||
BERGUIN Philippe | 11A | FRA - FRANCE | Compound 18m WA | Ses. 2 | ||
BIN ABU BAKAR Ahmad Riyadh | 16A | MAS - MALAYSIA | Barebow 18m WA | Ses. 1 | ||
BOURGEON Jeremy | 12A | FRA - FRANCE | Barebow 18m WA | Ses. 2 | ||
BYFORD Mike | 2A | GBR - GREAT BRITAIN | Recurve 25m WA | Ses. 2 | ||
C | ||||||
CACCIATORE Sasa | 1A | NED - NETHERLANDS | Compound 18m Vegas | Ses. 2 | ||
COOPMANS Filip | 31A | BEL - BELGIUM | Compound 18m WA | Ses. 2 | ||
CSONTOS Kincs_ | 27D | HUN - HUNGARY | Recurve 18m WA | Ses. 2 | ||
D | ||||||
DEMAREST Johan | 29B | BEL - BELGIUM | Recurve 18m WA | Ses. 2 | ||
DEMEY Louise | 25C | BEL - BELGIUM | Compound 18m WA | Ses. 2 | ||
DENIS David | 17A | FRA - FRANCE | Recurve 18m WA | Ses. 1 | ||
DEPRE' Joeri | 30A | BEL - BELGIUM | Compound 18m WA | Ses. 2 | ||
DEPTULA Martin | 24A | GER - GERMANY | Compound Scaled Target (Big Ten) | Ses. 2 | ||
DEPTULA Tanja | 24B | GER - GERMANY | Compound Scaled Target (Big Ten) | Ses. 2 | ||
DESPEYROUX Lan | 13A | FRA - FRANCE | Recurve 18m WA | Ses. 2 | ||
DIELEN Nathalie | 32A | SUI - SWITZERLAND | Compound 18m WA | Ses. 2 | ||
DIELEN Tom | 32B | SUI - SWITZERLAND | Compound 18m WA | Ses. 2 | ||
DOBOS Veronika | 33A | HUN - HUNGARY | Barebow Scaled Target (Big Ten) | Ses. 2 | ||
DWI Kanwa | 14A | INA - INDONESIA | Barebow 18m WA | Ses. 1 | ||
F | ||||||
FITRIANTHY Nila | 18A | INA - INDONESIA | Barebow 18m WA | Ses. 1 | ||
FONTES Robert | 4A | USA - USA | Compound 18m Vegas | Ses. 1 | ||
FONTES Robert | 5A | USA - USA | Compound 18m WA | Ses. 2 | ||
FOXMAN Adam | 6A | USA - USA | Compound Scaled Target (Big Ten) | Ses. 3 | ||
G | ||||||
GALL Roger | 7B | BAR - BARBADOS | Compound 18m WA | Ses. 3 | ||
GALL Roger | 26B | BAR - BARBADOS | Compound 18m WA | Ses. 2 | ||
GILIRI Amirudin | 22A | INA - INDONESIA | Barebow 18m WA | Ses. 1 | ||
H | ||||||
HAMAR Krisztofer | 33C | HUN - HUNGARY | Barebow 18m WA | Ses. 2 | ||
HIDAYAT Anang | 21A | INA - INDONESIA | Barebow 18m WA | Ses. 1 | ||
I | ||||||
IRVINE Russ | 3A | AUS - AUSTRALIA | Compound 18m Vegas | Ses. 3 | ||
IRVINE Russ | 8A | AUS - AUSTRALIA | Compound 18m WA | Ses. 1 | ||
IRVINE Russ | 9A | AUS - AUSTRALIA | Compound Scaled Target (Big Ten) | Ses. 2 | ||
K | ||||||
KÁDÁR Csaba | 33B | HUN - HUNGARY | Barebow 18m WA | Ses. 2 | ||
KELEMEN Máté | 14A | HUN - HUNGARY | Barebow Scaled Target (Big Ten) | Ses. 2 | ||
KOHL Michael | 5A | GER - GERMANY | Recurve 18m WA | Ses. 1 | ||
L | ||||||
LUTHER de Koker | 2A | RSA - SOUTH AFRICA | Compound 18m WA | Ses. 1 | ||
LYNCH Mark | 28A | RSA - SOUTH AFRICA | Recurve 18m WA | Ses. 2 | ||
LYNCH Ronan | 28B | RSA - SOUTH AFRICA | Recurve 18m WA | Ses. 2 | ||
LYNCH Sandra | 4A | BEL - BELGIUM | Compound 18m WA | Ses. 2 | ||
M | ||||||
MAHFUZ Hairee | 17A | MAS - MALAYSIA | Barebow 18m WA | Ses. 2 | ||
MCCALLUM Bruce | 9A | AUS - AUSTRALIA | Recurve Scaled Target (Big Ten) | Ses. 1 | ||
MEBIS Stijn | 28A | BEL - BELGIUM | Compound 18m WA | Ses. 1 | ||
MIEVIS Sonny | 30B | BEL - BELGIUM | Compound 18m Vegas | Ses. 2 | ||
MOHAMMAD Ismail | 27B | MAS - MALAYSIA | Barebow 18m WA | Ses. 1 | ||
MOHD FAZLEE Mohd Raid Fayyadh | 26B | MAS - MALAYSIA | Recurve Scaled Target (Big Ten) | Ses. 1 | ||
MORTIMER Robyn | 15A | AUS - AUSTRALIA | Barebow 18m WA | Ses. 1 | ||
MUHD FAIZ Onn | 7A | MAS - MALAYSIA | Barebow 18m Vegas | Ses. 1 | ||
N | ||||||
NORAZLIZAL Nur Qaireen Umairah | 10A | MAS - MALAYSIA | Recurve 18m WA | Ses. 2 | ||
NOVOKHATNII Dmytro | 6A | UKR - UKRAINE | Recurve 18m WA | Ses. 2 | ||
O | ||||||
OOSTHUIZEN Danie | 23A | AUS - AUSTRALIA | Compound 18m WA | Ses. 1 | ||
OTHMAN Ruhullah | 24A | MAS - MALAYSIA | Barebow 18m WA | Ses. 1 | ||
P | ||||||
PEERS Tim | 5A | GBR - GREAT BRITAIN | Recurve 18m WA | Ses. 3 | ||
PHOENIX Anthony | 7C | BAR - BARBADOS | Compound 18m WA | Ses. 3 | ||
PHOENIX Anthony | 26C | BAR - BARBADOS | Compound 18m WA | Ses. 2 | ||
PIETERSE Elna | 3A | RSA - SOUTH AFRICA | Compound 18m WA | Ses. 1 | ||
R | ||||||
RAMLY Muhammad Fadly | 19A | MAS - MALAYSIA | Barebow 18m WA | Ses. 1 | ||
S | ||||||
SCHMID Michèle | 32C | SUI - SWITZERLAND | Recurve 18m WA | Ses. 2 | ||
SCHROEDERS Ronald | 28B | BEL - BELGIUM | Compound 18m WA | Ses. 1 | ||
SIMONS Mark | 3A | BEL - BELGIUM | Compound Scaled Target (Big Ten) | Ses. 2 | ||
SKODJE Cecilie | 6A | NOR - NORWAY | Barebow 18m WA | Ses. 1 | ||
SOÓS László | 27A | HUN - HUNGARY | Barebow 18m WA | Ses. 2 | ||
STUYCK Silke | 2A | BEL - BELGIUM | Recurve 18m Vegas | Ses. 3 | ||
STUYCK Silke | 8A | BEL - BELGIUM | Recurve 18m WA | Ses. 2 | ||
SWANEPOEL Arrie | 11A | RSA - SOUTH AFRICA | Compound 18m WA | Ses. 1 | ||
SWANEPOEL Arrie | 12A | RSA - SOUTH AFRICA | Compound 18m Vegas | Ses. 1 | ||
SWANEPOEL Arrie | 16A | RSA - SOUTH AFRICA | Compound 18m/20Yd IFAA | Ses. 4 | ||
SZIKSZAI Anna | 27B | HUN - HUNGARY | Barebow 18m WA | Ses. 2 | ||
T | ||||||
THORNBURY Kelly | 4A | USA - USA | Recurve Para Archery | Ses. 3 | ||
TRIMMER Martin | 10A | RSA - SOUTH AFRICA | Compound 18m Vegas | Ses. 1 | ||
TRISCHLER Tamas | 1A | HUN - HUNGARY | Compound 18m/20Yd IFAA | Ses. 4 | ||
TRISCHLER Tamas | 23A | HUN - HUNGARY | Compound 18m WA | Ses. 2 | ||
V | ||||||
VAN CRUCHTEN Arno | 21A | NED - NETHERLANDS | Compound 18m WA | Ses. 2 | ||
VAN DAMME Kelly | 31B | BEL - BELGIUM | Compound 18m WA | Ses. 2 | ||
VAN STEEN Elian | 25A | BEL - BELGIUM | Compound 18m WA | Ses. 2 | ||
VAN STEEN Kyran | 25B | BEL - BELGIUM | Barebow 18m WA | Ses. 2 | ||
VANHOLLEBEKE Ruben | 29A | BEL - BELGIUM | Recurve Para Archery | Ses. 2 | ||
VISNYEI Lili | 33D | HUN - HUNGARY | Barebow Scaled Target (Big Ten) | Ses. 2 | ||
VISNYEI Zalán | 15A | HUN - HUNGARY | Barebow Scaled Target (Big Ten) | Ses. 2 | ||
W | ||||||
WALTH Courtney | 8B | USA - USA | Recurve 18m WA | Ses. 3 | ||
WALTH Janice | 8A | USA - USA | Recurve Para Archery | Ses. 3 | ||
WATTIEZ Anthony | 20A | BEL - BELGIUM | Compound 18m WA | Ses. 2 | ||
WATTIEZ Eddy | 19A | BEL - BELGIUM | Recurve 18m WA | Ses. 2 | ||
WILLASSEN Ole Petter | 1A | NOR - NORWAY | Recurve 18m WA | Ses. 3 | ||
Z | ||||||
ZAINUDDIN Nor Shalina | 27A | MAS - MALAYSIA | Barebow 18m WA | Ses. 1 | ||
ZSÁKAI Kadosa | 27C | HUN - HUNGARY | Compound 18m WA | Ses. 2 |