Participant List group by Country | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Category | Session | |||
AUS - AUSTRALIA | ||||||
MORTIMER Robyn | 15A | Barebow 18m WA | Ses. 1 | |||
IRVINE Russ | 3A | Compound 18m Vegas | Ses. 3 | |||
IRVINE Russ | 8A | Compound 18m WA | Ses. 1 | |||
OOSTHUIZEN Danie | 23A | Compound 18m WA | Ses. 1 | |||
IRVINE Russ | 9A | Compound Scaled Target (Big Ten) | Ses. 2 | |||
MCCALLUM Bruce | 9A | Recurve Scaled Target (Big Ten) | Ses. 1 | |||
BAR - BARBADOS | ||||||
ALLEYNE Melanie | 26D | Compound 18m WA | Ses. 2 | |||
ANNEL John | 7A | Compound 18m WA | Ses. 3 | |||
ANNEL John | 26A | Compound 18m WA | Ses. 2 | |||
GALL Roger | 7B | Compound 18m WA | Ses. 3 | |||
GALL Roger | 26B | Compound 18m WA | Ses. 2 | |||
PHOENIX Anthony | 7C | Compound 18m WA | Ses. 3 | |||
PHOENIX Anthony | 26C | Compound 18m WA | Ses. 2 | |||
BEL - BELGIUM | ||||||
VAN STEEN Kyran | 25B | Barebow 18m WA | Ses. 2 | |||
MIEVIS Sonny | 30B | Compound 18m Vegas | Ses. 2 | |||
ACKX Enzo | 31C | Compound 18m WA | Ses. 2 | |||
COOPMANS Filip | 31A | Compound 18m WA | Ses. 2 | |||
DEMEY Louise | 25C | Compound 18m WA | Ses. 2 | |||
DEPRE' Joeri | 30A | Compound 18m WA | Ses. 2 | |||
LYNCH Sandra | 4A | Compound 18m WA | Ses. 2 | |||
MEBIS Stijn | 28A | Compound 18m WA | Ses. 1 | |||
SCHROEDERS Ronald | 28B | Compound 18m WA | Ses. 1 | |||
VAN DAMME Kelly | 31B | Compound 18m WA | Ses. 2 | |||
VAN STEEN Elian | 25A | Compound 18m WA | Ses. 2 | |||
WATTIEZ Anthony | 20A | Compound 18m WA | Ses. 2 | |||
SIMONS Mark | 3A | Compound Scaled Target (Big Ten) | Ses. 2 | |||
STUYCK Silke | 2A | Recurve 18m Vegas | Ses. 3 | |||
DEMAREST Johan | 29B | Recurve 18m WA | Ses. 2 | |||
STUYCK Silke | 8A | Recurve 18m WA | Ses. 2 | |||
WATTIEZ Eddy | 19A | Recurve 18m WA | Ses. 2 | |||
VANHOLLEBEKE Ruben | 29A | Recurve Para Archery | Ses. 2 | |||
FRA - FRANCE | ||||||
BOURGEON Jeremy | 12A | Barebow 18m WA | Ses. 2 | |||
BERGUIN Philippe | 11A | Compound 18m WA | Ses. 2 | |||
DENIS David | 17A | Recurve 18m WA | Ses. 1 | |||
DESPEYROUX Lan | 13A | Recurve 18m WA | Ses. 2 | |||
GBR - GREAT BRITAIN | ||||||
BYFORD Mike | 2A | Recurve 25m WA | Ses. 2 | |||
PEERS Tim | 5A | Recurve 18m WA | Ses. 3 | |||
GER - GERMANY | ||||||
DEPTULA Martin | 24A | Compound Scaled Target (Big Ten) | Ses. 2 | |||
DEPTULA Tanja | 24B | Compound Scaled Target (Big Ten) | Ses. 2 | |||
KOHL Michael | 5A | Recurve 18m WA | Ses. 1 | |||
HUN - HUNGARY | ||||||
HAMAR Krisztofer | 33C | Barebow 18m WA | Ses. 2 | |||
KÁDÁR Csaba | 33B | Barebow 18m WA | Ses. 2 | |||
SOÓS László | 27A | Barebow 18m WA | Ses. 2 | |||
SZIKSZAI Anna | 27B | Barebow 18m WA | Ses. 2 | |||
DOBOS Veronika | 33A | Barebow Scaled Target (Big Ten) | Ses. 2 | |||
KELEMEN Máté | 14A | Barebow Scaled Target (Big Ten) | Ses. 2 | |||
VISNYEI Lili | 33D | Barebow Scaled Target (Big Ten) | Ses. 2 | |||
VISNYEI Zalán | 15A | Barebow Scaled Target (Big Ten) | Ses. 2 | |||
TRISCHLER Tamas | 23A | Compound 18m WA | Ses. 2 | |||
ZSÁKAI Kadosa | 27C | Compound 18m WA | Ses. 2 | |||
TRISCHLER Tamas | 1A | Compound 18m/20Yd IFAA | Ses. 4 | |||
CSONTOS Kincs_ | 27D | Recurve 18m WA | Ses. 2 | |||
INA - INDONESIA | ||||||
DWI Kanwa | 14A | Barebow 18m WA | Ses. 1 | |||
FITRIANTHY Nila | 18A | Barebow 18m WA | Ses. 1 | |||
GILIRI Amirudin | 22A | Barebow 18m WA | Ses. 1 | |||
HIDAYAT Anang | 21A | Barebow 18m WA | Ses. 1 | |||
MAS - MALAYSIA | ||||||
MUHD FAIZ Onn | 7A | Barebow 18m Vegas | Ses. 1 | |||
ABDULLAH Muhammad Idham Lihan | 20A | Barebow 18m WA | Ses. 1 | |||
ASMAWI Hatri | 13A | Barebow 18m WA | Ses. 1 | |||
AZIZAN Qalysh Arsh | 22B | Barebow 18m WA | Ses. 2 | |||
AZIZAN Qays Amsyar | 22A | Barebow 18m WA | Ses. 2 | |||
AZIZAN Qyra Sairysh | 25C | Barebow 18m WA | Ses. 1 | |||
BIN ABU BAKAR Ahmad Riyadh | 16A | Barebow 18m WA | Ses. 1 | |||
MAHFUZ Hairee | 17A | Barebow 18m WA | Ses. 2 | |||
MOHAMMAD Ismail | 27B | Barebow 18m WA | Ses. 1 | |||
OTHMAN Ruhullah | 24A | Barebow 18m WA | Ses. 1 | |||
RAMLY Muhammad Fadly | 19A | Barebow 18m WA | Ses. 1 | |||
ZAINUDDIN Nor Shalina | 27A | Barebow 18m WA | Ses. 1 | |||
AIMAN Azfar Danish | 26A | Recurve 18m WA | Ses. 1 | |||
AZIZAN Qalysh Arsh | 25B | Recurve 18m WA | Ses. 1 | |||
AZIZAN Qays Amsyar | 25A | Recurve 18m WA | Ses. 1 | |||
NORAZLIZAL Nur Qaireen Umairah | 10A | Recurve 18m WA | Ses. 2 | |||
MOHD FAZLEE Mohd Raid Fayyadh | 26B | Recurve Scaled Target (Big Ten) | Ses. 1 | |||
NED - NETHERLANDS | ||||||
CACCIATORE Sasa | 1A | Compound 18m Vegas | Ses. 2 | |||
VAN CRUCHTEN Arno | 21A | Compound 18m WA | Ses. 2 | |||
NOR - NORWAY | ||||||
SKODJE Cecilie | 6A | Barebow 18m WA | Ses. 1 | |||
WILLASSEN Ole Petter | 1A | Recurve 18m WA | Ses. 3 | |||
RSA - SOUTH AFRICA | ||||||
SWANEPOEL Arrie | 12A | Compound 18m Vegas | Ses. 1 | |||
TRIMMER Martin | 10A | Compound 18m Vegas | Ses. 1 | |||
LUTHER de Koker | 2A | Compound 18m WA | Ses. 1 | |||
PIETERSE Elna | 3A | Compound 18m WA | Ses. 1 | |||
SWANEPOEL Arrie | 11A | Compound 18m WA | Ses. 1 | |||
SWANEPOEL Arrie | 16A | Compound 18m/20Yd IFAA | Ses. 4 | |||
AGENBAG Hannes | 18A | Recurve 18m WA | Ses. 2 | |||
LYNCH Mark | 28A | Recurve 18m WA | Ses. 2 | |||
LYNCH Ronan | 28B | Recurve 18m WA | Ses. 2 | |||
SUI - SWITZERLAND | ||||||
DIELEN Nathalie | 32A | Compound 18m WA | Ses. 2 | |||
DIELEN Tom | 32B | Compound 18m WA | Ses. 2 | |||
SCHMID Michèle | 32C | Recurve 18m WA | Ses. 2 | |||
UKR - UKRAINE | ||||||
ANDRII Zavialov | 7A | Recurve 18m WA | Ses. 2 | |||
NOVOKHATNII Dmytro | 6A | Recurve 18m WA | Ses. 2 | |||
USA - USA | ||||||
FONTES Robert | 4A | Compound 18m Vegas | Ses. 1 | |||
FONTES Robert | 5A | Compound 18m WA | Ses. 2 | |||
FOXMAN Adam | 6A | Compound Scaled Target (Big Ten) | Ses. 3 | |||
WALTH Courtney | 8B | Recurve 18m WA | Ses. 3 | |||
THORNBURY Kelly | 4A | Recurve Para Archery | Ses. 3 | |||
WALTH Janice | 8A | Recurve Para Archery | Ses. 3 |