Participant List ordered by Event | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Country | Session | Target | |||
B8V - Barebow 18m Vegas | ||||||
ONN Faiz Onn | MAS - MALAYSIA | Ses. 1 | 13A | |||
B8W - Barebow 18m WA | ||||||
STREET Per | DEN - DENMARK | Ses. 1 | 14A | |||
BOURGEON Jeremy | FRA - FRANCE | Ses. 2 | 21B | |||
AKILESH Tomo | INA - INDONESIA | Ses. 1 | 30A | |||
GILIRI Amiruddin | INA - INDONESIA | Ses. 1 | 21A | |||
KANWA Dina Anggraini | INA - INDONESIA | Ses. 1 | 15A | |||
KANWA Dwijoko | INA - INDONESIA | Ses. 1 | 30B | |||
ABDULLAH Muhammad Idham Lihan | MAS - MALAYSIA | Ses. 1 | 17A | |||
AHMAD Shamsuddin | MAS - MALAYSIA | Ses. 1 | 1A | |||
ASMAWI Hatri | MAS - MALAYSIA | Ses. 1 | 18A | |||
AZIZAN Qalysh Arsh | MAS - MALAYSIA | Ses. 2 | 19B | |||
AZIZAN Qays Amsyar | MAS - MALAYSIA | Ses. 2 | 19A | |||
AZIZAN Qyra Sairysh | MAS - MALAYSIA | Ses. 1 | 23C | |||
MAHFUZ Hairee | MAS - MALAYSIA | Ses. 2 | 14A | |||
MOHAMAD Ismail | MAS - MALAYSIA | Ses. 1 | 27B | |||
MOHAMMAD Mohd fadzli | MAS - MALAYSIA | Ses. 1 | 7A | |||
ZAINUDDIN Nor Anizan | MAS - MALAYSIA | Ses. 1 | 5A | |||
ZAINUDDIN Nor Shalina | MAS - MALAYSIA | Ses. 1 | 27A | |||
PETTIT Teresa | USA - USA | Ses. 2 | 17A | |||
C8V - Compound 18m Vegas | ||||||
IRVINE Russ | AUS - AUSTRALIA | Ses. 1 | 11A | |||
ACKX Enzo | BEL - BELGIUM | Ses. 3 | 4A | |||
ALLAERT Nick | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 15A | |||
COOPMANS Filip | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 26A | |||
DEPRE' Joeri | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 10A | |||
MEBIS Stijn | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 26B | |||
SCHROEDERS Ronald | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 3A | |||
SONNY Mievis | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 22A | |||
VAN DAMME Kelly | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 26C | |||
AHMAD Shamsuddin | MAS - MALAYSIA | Ses. 1 | 3A | |||
PARKER Noor Mohamed | RSA - SOUTH AFRICA | Ses. 1 | 22C | |||
TRIMMER Martin | RSA - SOUTH AFRICA | Ses. 1 | 22B | |||
MERKEN Mete | TUR - TURKEY | Ses. 1 | 28B | |||
FONTES Robert | USA - USA | Ses. 1 | 12A | |||
C8W - Compound 18m WA | ||||||
IRVINE Russ | AUS - AUSTRALIA | Ses. 3 | 1A | |||
OOSTHUIZEN Danie | AUS - AUSTRALIA | Ses. 1 | 26A | |||
PIKES Gavin | AUS - AUSTRALIA | Ses. 1 | 26B | |||
ANNEL John | BAR - BARBADOS | Ses. 2 | 23A | |||
GALL Roger | BAR - BARBADOS | Ses. 2 | 23B | |||
LYNCH Sandra | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 4A | |||
VERVACKE Jaron | BEL - BELGIUM | Ses. 1 | 20A | |||
BERGUIN Philippe | FRA - FRANCE | Ses. 2 | 21A | |||
BRIERE Loic | FRA - FRANCE | Ses. 2 | 21D | |||
RENAUDIN Tiphaine | FRA - FRANCE | Ses. 2 | 21C | |||
ARIFFINN Shariff | MAS - MALAYSIA | Ses. 1 | 6A | |||
FÉLIX Nuno | POR - PORTUGAL | Ses. 1 | 19A | |||
DE KOKER Luther | RSA - SOUTH AFRICA | Ses. 1 | 24A | |||
PIETERSE Elna | RSA - SOUTH AFRICA | Ses. 1 | 24B | |||
SWANEPOEL Arrie | RSA - SOUTH AFRICA | Ses. 1 | 22A | |||
DIELEN Nathalie | SUI - SWITZERLAND | Ses. 2 | 27B | |||
DIELEN Tom | SUI - SWITZERLAND | Ses. 2 | 27C | |||
RITTINER Sandra | SUI - SWITZERLAND | Ses. 2 | 27A | |||
FERREIRA Gerard | TTO - TRINIDAD AND TOBAGO | Ses. 2 | 9A | |||
FRANCIS Sherwin | TTO - TRINIDAD AND TOBAGO | Ses. 2 | 12A | |||
FONTES Robert | USA - USA | Ses. 2 | 6A | |||
CST - Compound Scaled Target (Big Ten) | ||||||
IRVINE Russ | AUS - AUSTRALIA | Ses. 2 | 5A | |||
SIMONS Mark | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 1A | |||
DEPTULA Martin | GER - GERMANY | Ses. 2 | 20A | |||
DEPTULA Tanja | GER - GERMANY | Ses. 2 | 20B | |||
FOXMAN Adam | USA - USA | Ses. 2 | 8A | |||
R8V - Recurve 18m Vegas | ||||||
STUYCK Silke | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 7A | |||
R8W - Recurve 18m WA | ||||||
SIMONS Axel | BEL - BELGIUM | Ses. 3 | 5B | |||
STUYCK Silke | BEL - BELGIUM | Ses. 3 | 5A | |||
DENIS David | FRA - FRANCE | Ses. 1 | 10A | |||
DESPEYROUX Lan | FRA - FRANCE | Ses. 2 | 11A | |||
AHMAD Shamsuddin | MAS - MALAYSIA | Ses. 1 | 2A | |||
AZFAR DANISH Aiman | MAS - MALAYSIA | Ses. 1 | 8A | |||
AZIZAN Qalysh Arsh | MAS - MALAYSIA | Ses. 1 | 23B | |||
AZIZAN Qays Amsyar | MAS - MALAYSIA | Ses. 1 | 23A | |||
MOHD SALLEHIN Nur Suhaila Solehah | MAS - MALAYSIA | Ses. 1 | 25A | |||
MUHAMAD RIFAIE Nur Umairah Husna | MAS - MALAYSIA | Ses. 1 | 29B | |||
NORAZLIZAL Nur Qaireen Umairah | MAS - MALAYSIA | Ses. 1 | 29A | |||
ZAIDI Muhammad Hifzhuddin | MAS - MALAYSIA | Ses. 1 | 4A | |||
WILLASSEN Ole Petter | NOR - NORWAY | Ses. 3 | 3A | |||
AGENBAG Hannes | RSA - SOUTH AFRICA | Ses. 2 | 16A | |||
LYNCH Mark | RSA - SOUTH AFRICA | Ses. 2 | 24A | |||
LYNCH Ronan | RSA - SOUTH AFRICA | Ses. 2 | 24B | |||
SCHMID Michèle | SUI - SWITZERLAND | Ses. 2 | 27D | |||
MERKEN Bilge | TUR - TURKEY | Ses. 1 | 28A | |||
NOVOKHATNII Dmytro | UKR - UKRAINE | Ses. 2 | 2A | |||
OREHOVA Elena | UKR - UKRAINE | Ses. 2 | 18A | |||
WALTH Courtney | USA - USA | Ses. 3 | 6B | |||
RP - Recurve Para Archery | ||||||
MEURRENS Kathleen | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 25B | |||
VANHOLLEBEKE Ruben | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 25A | |||
THORNBURY Kelly | USA - USA | Ses. 3 | 2A | |||
WALTH Janice | USA - USA | Ses. 3 | 6A | |||
RST - Recurve Scaled Target (Big Ten) | ||||||
MCCALLUM Bruce | AUS - AUSTRALIA | Ses. 1 | 16A | |||
DEBRENNE Alexandre | FRA - FRANCE | Ses. 2 | 13A | |||
MOHD RAID FAYYADH Mohd Fazlee | MAS - MALAYSIA | Ses. 1 | 9A |