Participant List ordered by Target | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Target | Athlete | Country Name | Event | |||
Session 1 | ||||||
1A | AIMAN Azfar Danish | MAS - MALAYSIA | Recurve 18m WA | |||
2A | MEBIS Stijn | BEL - BELGIUM | Compound 18m WA | |||
3A | HILL Bryce Lee | ZIM - ZIMBABWE | Recurve 18m WA | |||
4A | GÖGEL Jane Karla | BRA - BRAZIL | Compound 18m WA | |||
5A | MERKEN Bilge | TUR - TURKEY | Recurve 18m WA | |||
6A | RAFIZAM Abdul Faathir Aqil | MAS - MALAYSIA | Compound 18m WA | |||
7A | FONTES Robert | USA - USA | Compound 18m Vegas | |||
8A | KLIBBE Vaughan | RSA - SOUTH AFRICA | Barebow 18m WA | |||
9A | IRVINE Russ | AUS - AUSTRALIA | Compound 18m WA | |||
10A | DENIS David | FRA - FRANCE | Recurve 18m Vegas | |||
11A | BARNARD Johann | RSA - SOUTH AFRICA | Recurve 18m WA | |||
12A | STREET Per | DEN - DENMARK | Barebow 18m WA | |||
13A | STREHLOW Ben | AUT - AUSTRIA | Recurve 18m WA | |||
14A | VAN STADEN Michael | RSA - SOUTH AFRICA | Recurve 18m WA | |||
15A | MOHAMMAD Ismail | MAS - MALAYSIA | Barebow 18m WA | |||
16A | HUGO Francois | RSA - SOUTH AFRICA | Compound 18m Vegas | |||
17A | IRFAN Richard | INA - INDONESIA | Recurve 18m WA | |||
18A | DE KOKER Luther | RSA - SOUTH AFRICA | Compound 18m WA | |||
18B | PIETERSE Elna | RSA - SOUTH AFRICA | Compound 18m WA | |||
18C | JACOBS Estelle | RSA - SOUTH AFRICA | Compound 18m WA | |||
18D | KIETZMANN Eric | RSA - SOUTH AFRICA | Recurve 18m WA | |||
19A | ZAINUDDIN Nor Shalina | MAS - MALAYSIA | Barebow 18m WA | |||
20A | BRUMMER Henk | RSA - SOUTH AFRICA | Barebow 18m WA | |||
21A | DWIJOKO Kanwa | INA - INDONESIA | Barebow 18m WA | |||
21B | ARRAVA ABIYASA Kanwa | INA - INDONESIA | Barebow 18m WA | |||
22A | FRANK Tino | GER - GERMANY | Compound 18m WA | |||
22B | SCHULZ Ronny | GER - GERMANY | Recurve 18m Vegas | |||
22C | AERMES Willi | GER - GERMANY | Recurve 18m Vegas | |||
22D | GRAUSNICK Jens | GER - GERMANY | Compound 18m WA | |||
23A | SIM Sheng Xiang | SGP - SINGAPORE | Recurve 18m WA | |||
Session 2 | ||||||
1A | SIMONS Mark | BEL - BELGIUM | Compound Scaled Target (Big Ten) | |||
2A | SAUREN Yvo | NED - NETHERLANDS | Compound Scaled Target (Big Ten) | |||
3A | RITTINER Sandra | SUI - SWITZERLAND | Compound 18m WA | |||
4A | CACCIATORE Sasa | NED - NETHERLANDS | Compound 18m WA | |||
5A | COLIJN Bart | NED - NETHERLANDS | Barebow Scaled Target (Big Ten) | |||
6A | MICHÈLE Schmid | SUI - SWITZERLAND | Recurve 18m WA | |||
7A | FONTES Robert | USA - USA | Compound 18m Vegas | |||
8A | GÖGEL Jane Karla | BRA - BRAZIL | Compound 18m Vegas | |||
9A | FÉLIX Nuno | POR - PORTUGAL | Compound 18m WA | |||
10A | COLIJN Bart | NED - NETHERLANDS | Barebow Scaled Target (Big Ten) | |||
11A | DMYTRO Novokhatnii | UKR - UKRAINE | Recurve 18m WA | |||
12A | ZAVIALOV Andrii | UKR - UKRAINE | Recurve 18m WA | |||
13A | OREHOVA Elena | UKR - UKRAINE | Recurve 18m WA | |||
14A | SELLEY Robin | BER - BERMUDA | Recurve 18m WA | |||
15A | IRVINE Russ | AUS - AUSTRALIA | Compound Scaled Target (Big Ten) | |||
16A | STUYCK Silke | BEL - BELGIUM | Recurve 18m WA | |||
17A | OOSTHUIZEN Danie | AUS - AUSTRALIA | Compound 18m WA | |||
18A | FRANCIS Sherwin | TTO - TRINIDAD AND TOBAGO | Compound 18m WA | |||
19A | BLAHOVESHCHENSKA Halyna | UKR - UKRAINE | Recurve 18m WA | |||
20A | AGENBAG Hannes | RSA - SOUTH AFRICA | Recurve 18m WA | |||
21A | ARNO van Cruchten | NED - NETHERLANDS | Compound 18m WA | |||
22A | KERBAUL Yves | FRA - FRANCE | Barebow 18m WA | |||
23A | BOURGEON Jeremy | FRA - FRANCE | Barebow 18m WA | |||
23B | BERGUIN Philippe | FRA - FRANCE | Compound 18m WA | |||
24A | COOPMANS Filip | BEL - BELGIUM | Compound 18m WA | |||
24B | VAN DAMME Kelly | BEL - BELGIUM | Compound 18m WA | |||
24C | SCHROEDERS Ronald | BEL - BELGIUM | Compound 18m WA | |||
25A | HARDIJZER Paul | NED - NETHERLANDS | Compound 18m WA | |||
25B | SITNIKOVA Natalia | NED - NETHERLANDS | Recurve 18m WA | |||
26A | PORSCH Judith | NED - NETHERLANDS | Barebow Scaled Target (Big Ten) | |||
26B | PORSCH Maarten | NED - NETHERLANDS | Barebow Scaled Target (Big Ten) | |||
27A | LYNCH Mark | RSA - SOUTH AFRICA | Recurve 18m WA | |||
27B | LYNCH Ronan | RSA - SOUTH AFRICA | Recurve 18m WA | |||
28A | MIEVIS Sonny | BEL - BELGIUM | Compound 18m WA | |||
28B | DEPRE' Joeri | BEL - BELGIUM | Compound 18m WA | |||
29A | DEPTULA Martin | GER - GERMANY | Compound Scaled Target (Big Ten) | |||
29B | DEPTULA Jana | GER - GERMANY | Compound Scaled Target (Big Ten) | |||
29C | DEPTULA Tanja | GER - GERMANY | Compound Scaled Target (Big Ten) | |||
30A | HÖMKE Grit | GER - GERMANY | Barebow Scaled Target (Big Ten) | |||
30B | HEEG Tobias | GER - GERMANY | Compound Scaled Target (Big Ten) | |||
Session 3 | ||||||
1A | GIONATAN Lazzeri | ITA - ITALY | Compound 18m WA | |||
2A | DIELEN Tom | SUI - SWITZERLAND | Compound 18m WA | |||
3A | DIELEN Nathalie | SUI - SWITZERLAND | Compound 18m WA | |||
4A | LOTT Michael | CAN - CANADA | Compound 18m Vegas | |||
5A | FONTES Robert | USA - USA | Compound 18m Vegas | |||
6A | CINI Giuliano | NED - NETHERLANDS | Recurve Scaled Target (Big Ten) | |||
7A | ROBERTS Trina | BER - BERMUDA | Recurve 18m Vegas | |||
8A | ROBERTS Jaydon | BER - BERMUDA | Recurve 18m Vegas | |||
9A | THORNBURY Kelly | USA - USA | Recurve Para Archery | |||
10A | IRVINE Russ | AUS - AUSTRALIA | Compound 18m Vegas | |||
11A | ANNEL John | BAR - BARBADOS | Recurve 18m WA | |||
12A | VAN STADEN Michael | RSA - SOUTH AFRICA | Recurve 18m WA | |||
13A | WILLASSEN Ole Petter | NOR - NORWAY | Recurve 18m WA | |||
14A | ACKX Enzo | BEL - BELGIUM | Compound 18m WA | |||
15A | FOXMAN Adam | USA - USA | Compound Scaled Target (Big Ten) | |||
16A | MELESHKEVICH Sergey | LAT - LATVIA | Compound 18m WA | |||
17A | WALTH Janice | USA - USA | Recurve Para Archery | |||
17B | WALTH Courtney | USA - USA | Recurve 18m WA |