#Backtoarchery Lockdown Outdoor Games
#Backtoarchery Lockdown Outdoor Games
Nederlandse Handboog Bond (NHB)
Online, 23 Jan - 28 Feb 2021
#Backtoarchery Lockdown Outdoor Games
Deelnemers gesorteerd op wedstrijd
SporterLand / VerenigingSessieDoel
BC2 - Barebow Cadetten 20 meter
VAN DER MEER Nienke1107 - V.Z.O.D ZEELSTSes. 1195A
BJ2 - Barebow Junioren 20 meter
DE BRUIJN Joann1107 - V.Z.O.D ZEELSTSes. 1186A
VAN BARSCHOT Wisse1107 - V.Z.O.D ZEELSTSes. 1196A
BS2 - Barebow Senioren en Masters 20 meter
VAN EIL Naomi1020 - CONSTANTIASes. 188A
VAN DER COELEN Wil1155 - DE SCHUTROESes. 1165A
PEETERS Heidi1157 - T TREFPUNTSes. 183A
BS3 - Barebow Senioren en Masters 30 meter
VAN DER COELEN Wil1155 - DE SCHUTROESes. 175A
VULLINGS Peter1155 - DE SCHUTROESes. 1185A
PEETERS Heidi1157 - T TREFPUNTSes. 184A
KUP Marijn1310 - GOJA SCHUTTERSSes. 153A
BS5 - Barebow Senioren en Masters 50 meter
VAN DER COELEN Wil1155 - DE SCHUTROESes. 1126A
PEETERS Heidi1157 - T TREFPUNTSes. 185A
CC3 - Compound Cadetten 30 meter
DAATZELAAR Marit1088 - DOELE WILLEM 3Ses. 116A
CC5 - Compound Cadetten 50 meter
DAATZELAAR Marit1088 - DOELE WILLEM 3Ses. 113A
TEMPELMAN Damian1312 - HBS ALMERESes. 149A
CJ3 - Compound Junioren 30 meter
DE BOER René9999 - NOORDERPIJLSes. 1118A
CJ5 - Compound Junioren 50 meter
TJIN A DJIE Jay1312 - HBS ALMERESes. 179A
CJ7 - Compound Junioren 70 meter
REULE Jelle1003 - ARC ROTTERDAMSes. 171A
CS2 - Compound Senioren en Masters 20 meter
CLAASSEN Gérard1004 - ST. SEBASTIAENSes. 1111A
ENTHOVEN Inge1004 - ST. SEBASTIAENSes. 1150A
ENTHOVEN Jan1004 - ST. SEBASTIAENSes. 1154A
NOEST Chantal1004 - ST. SEBASTIAENSes. 1114A
VAN VLODROP Olaf1004 - ST. SEBASTIAENSes. 1112A
VAN EIL Naomi1020 - CONSTANTIASes. 189A
WIERING Jochem1142 - STRIJD IN VREDESes. 15A
VAN DONGEN Johan1153 - ONS GENOEGENSes. 160A
PEETERS Heidi1157 - T TREFPUNTSes. 1167A
DAMEN Stef1199 - ROZENJAGERS STEINSes. 1106A
BLOKKER Ijf1249 - WATERLANDSCHUTTERSSes. 121A
KLAVER Kaj1249 - WATERLANDSCHUTTERSSes. 1184A
SNIJDERS Marcel1249 - WATERLANDSCHUTTERSSes. 125A
WEERDENBURG Rene1249 - WATERLANDSCHUTTERSSes. 133A
RUDAT Michael1342 - DE GRENSSCHUTTERSSes. 1163A
CACCIATORE Sasa1403 - ABC-BOOGSPORTSes. 1132A
CACCIATORE Sasa1403 - ABC-BOOGSPORTSes. 1149A
POSTMUS Janine1405 - ARCHERYSOLUTIONS RANGESes. 1180A
WAGEMAKERS Hans-Jaap1405 - ARCHERYSOLUTIONS RANGESes. 1197A
CS3 - Compound Senioren en Masters 30 meter
CLAASSEN Gérard1004 - ST. SEBASTIAENSes. 176A
ENTHOVEN Inge1004 - ST. SEBASTIAENSes. 1151A
ENTHOVEN Jan1004 - ST. SEBASTIAENSes. 1155A
NOEST Chantal1004 - ST. SEBASTIAENSes. 177A
VAN VLODROP Olaf1004 - ST. SEBASTIAENSes. 178A
VAN EIL Thomas1020 - CONSTANTIASes. 186A
DAATZELAAR Marianne1088 - DOELE WILLEM 3Ses. 114A
VAN DONGEN Johan1153 - ONS GENOEGENSes. 159A
PEETERS Heidi1157 - T TREFPUNTSes. 1168A
PEETERS Peter1157 - T TREFPUNTSes. 1176A
EVERAERS Jean pascal1199 - ROZENJAGERS STEINSes. 172A
MULDER Vincent1229 - ARTEMIS'79Ses. 130A
VEERMAN Maria1229 - ARTEMIS'79Ses. 132A
BLOKKER Ijf1249 - WATERLANDSCHUTTERSSes. 122A
CALIS Eric1249 - WATERLANDSCHUTTERSSes. 1194A
CALIS Stans1249 - WATERLANDSCHUTTERSSes. 1173A
KLAVER Kaj1249 - WATERLANDSCHUTTERSSes. 1183A
SNIJDERS Marcel1249 - WATERLANDSCHUTTERSSes. 126A
WEERDENBURG Rene1249 - WATERLANDSCHUTTERSSes. 134A
DE HOON Mark1312 - HBS ALMERESes. 155A
TEMPELMAN Saskia1312 - HBS ALMERESes. 156A
VAN DER MEULEN Roy1312 - HBS ALMERESes. 1138A
RUDAT Michael1342 - DE GRENSSCHUTTERSSes. 1164A
CACCIATORE Sasa1403 - ABC-BOOGSPORTSes. 1131A
BIEMANS Rudolf1405 - ARCHERYSOLUTIONS RANGESes. 1179A
ERKELENS Jade1405 - ARCHERYSOLUTIONS RANGESes. 1175A
POSTMUS Janine1405 - ARCHERYSOLUTIONS RANGESes. 1145A
WAGEMAKERS Hans-Jaap1405 - ARCHERYSOLUTIONS RANGESes. 1146A
ZILINSKI ThomasDE04309 - RHEYDTER TV 1847 E.V ABT. BOGESes. 196A
CS5 - Compound Senioren en Masters 50 meter
CLAASSEN Gérard1004 - ST. SEBASTIAENSes. 1107A
ENTHOVEN Inge1004 - ST. SEBASTIAENSes. 1152A
ENTHOVEN Jan1004 - ST. SEBASTIAENSes. 1156A
NOEST Chantal1004 - ST. SEBASTIAENSes. 1109A
VAN VLODROP Olaf1004 - ST. SEBASTIAENSes. 1108A
VAN EIL Thomas1020 - CONSTANTIASes. 187A
DAATZELAAR Marianne1088 - DOELE WILLEM 3Ses. 111A
VAN DONGEN Johan1153 - ONS GENOEGENSes. 158A
VAN SOEST Jean-Pierre1155 - DE SCHUTROESes. 1127A
PEETERS Heidi1157 - T TREFPUNTSes. 1169A
PEETERS Peter1157 - T TREFPUNTSes. 1177A
EVERAERS Jean pascal1199 - ROZENJAGERS STEINSes. 173A
VOERMANS Martin1228 - HBS-ARTEMIS LELYSTADSes. 151A
ZUIDWIJK Raymond1228 - HBS-ARTEMIS LELYSTADSes. 137A
MULDER Vincent1229 - ARTEMIS'79Ses. 11A
BLOKKER Ijf1249 - WATERLANDSCHUTTERSSes. 123A
CALIS Eric1249 - WATERLANDSCHUTTERSSes. 1129A
CALIS Stans1249 - WATERLANDSCHUTTERSSes. 193A
KLAVER Kaj1249 - WATERLANDSCHUTTERSSes. 152A
SNIJDERS Marcel1249 - WATERLANDSCHUTTERSSes. 127A
WEERDENBURG Rene1249 - WATERLANDSCHUTTERSSes. 135A
DE HOON Mark1312 - HBS ALMERESes. 1147A
TEMPELMAN Saskia1312 - HBS ALMERESes. 1170A
VAN DER MEULEN Roy1312 - HBS ALMERESes. 1140A
CACCIATORE Sasa1403 - ABC-BOOGSPORTSes. 1120A
BIEMANS Rudolf1405 - ARCHERYSOLUTIONS RANGESes. 1124A
POSTMUS Janine1405 - ARCHERYSOLUTIONS RANGESes. 136A
STOKKERS Michael1405 - ARCHERYSOLUTIONS RANGESes. 1125A
WAGEMAKERS Hans-Jaap1405 - ARCHERYSOLUTIONS RANGESes. 120A
ZILINSKI ThomasDE04309 - RHEYDTER TV 1847 E.V ABT. BOGESes. 197A
CS7 - Compound Senioren en Masters 70 meter
CLAASSEN Gérard1004 - ST. SEBASTIAENSes. 1110A
ENTHOVEN Inge1004 - ST. SEBASTIAENSes. 1153A
ENTHOVEN Jan1004 - ST. SEBASTIAENSes. 1157A
NOEST Chantal1004 - ST. SEBASTIAENSes. 1115A
VAN VLODROP Olaf1004 - ST. SEBASTIAENSes. 1113A
VAN DONGEN Johan1153 - ONS GENOEGENSes. 157A
VAN SOEST Jean-Pierre1155 - DE SCHUTROESes. 1187A
PEETERS Peter1157 - T TREFPUNTSes. 1178A
EVERAERS Jean pascal1199 - ROZENJAGERS STEINSes. 174A
VOERMANS Martin1228 - HBS-ARTEMIS LELYSTADSes. 1160A
ZUIDWIJK Raymond1228 - HBS-ARTEMIS LELYSTADSes. 1159A
BLOKKER Ijf1249 - WATERLANDSCHUTTERSSes. 14A
CALIS Eric1249 - WATERLANDSCHUTTERSSes. 1193A
KLAVER Kaj1249 - WATERLANDSCHUTTERSSes. 1182A
SNIJDERS Marcel1249 - WATERLANDSCHUTTERSSes. 19A
WEERDENBURG Rene1249 - WATERLANDSCHUTTERSSes. 16A
CACCIATORE Sasa1403 - ABC-BOOGSPORTSes. 1121A
BIEMANS Rudolf1405 - ARCHERYSOLUTIONS RANGESes. 1174A
ZILINSKI ThomasDE04309 - RHEYDTER TV 1847 E.V ABT. BOGESes. 198A
IS2 - Instinctive Bow Senioren en Masters 20 meter
GEERTJES Gerard1252 - TREFPUNT JOURESes. 1134A
VOS Susanna9999 - NOORDERPIJLSes. 1116A
IS3 - Instinctive Bow Senioren en Masters 30 meter
GEERTJES Gerard1252 - TREFPUNT JOURESes. 1117A
DE JONG Bas1405 - ARCHERYSOLUTIONS RANGESes. 131A
IS5 - Instinctive Bow Senioren en Masters 50 meter
GEERTJES Gerard1252 - TREFPUNT JOURESes. 1202A
LS2 - Longbow Senioren en Masters 20 meter
VULLINGS Peter1155 - DE SCHUTROESes. 1166A
DELSING Lesley1179 - HBS WILHELMINASes. 1208A
KUIPERS-HARMSEN Monique1247 - VZOS SANTPOORTSes. 142A
PORSCH Judith1247 - VZOS SANTPOORTSes. 117A
WEBER Jan1247 - VZOS SANTPOORTSes. 1123A
CACCIATORE Sasa1403 - ABC-BOOGSPORTSes. 1119A
LS3 - Longbow Senioren en Masters 30 meter
VULLINGS Peter1155 - DE SCHUTROESes. 1133A
DELSING Lesley1179 - HBS WILHELMINASes. 191A
DELSING Lesley1179 - HBS WILHELMINASes. 1209A
KUIPERS-HARMSEN Monique1247 - VZOS SANTPOORTSes. 143A
PORSCH Judith1247 - VZOS SANTPOORTSes. 118A
PORSCH Judith1247 - VZOS SANTPOORTSes. 1171A
PORSCH Maarten1247 - VZOS SANTPOORTSes. 1172A
CACCIATORE Sasa1403 - ABC-BOOGSPORTSes. 1122A
LS5 - Longbow Senioren en Masters 50 meter
DELSING Lesley1179 - HBS WILHELMINASes. 1207A
KUIPERS HARMSEN Monique1247 - VZOS SANTPOORTSes. 144A
PORSCH Judith1247 - VZOS SANTPOORTSes. 119A
CACCIATORE Sasa1403 - ABC-BOOGSPORTSes. 1148A
CACCIATORE Sasa1403 - ABC-BOOGSPORTSes. 1158A
RA3 - Recurve Aspiranten 30 meter
VON MORGEN Carice1041 - BUITEN VERWACHTINGSes. 1199A
RC2 - Recurve Cadetten 20 meter
VAN GORKUM Jarno1099 - HBV ONTSPANNINGSes. 1212A
HEUGEN Emily1107 - V.Z.O.D ZEELSTSes. 1200A
VAN DE VEN Lotte1140 - RECHT DOOR ZEESes. 1191A
DELSING Thorben1179 - HBS WILHELMINASes. 192A
HENDRIKS Jorn1289 - HBV MIDDEN-LIMBURGSes. 1142A
HENDRIKS Loek1289 - HBV MIDDEN-LIMBURGSes. 1135A
RC3 - Recurve Cadetten 30 meter
VAN BEURDEN Luciën1085 - VZOD VOLKELSes. 1105A
DAATZELAAR Marcha1088 - DOELE WILLEM 3Ses. 115A
DAATZELAAR Marit1088 - DOELE WILLEM 3Ses. 116A
VAN GORKUM Jarno1099 - HBV ONTSPANNINGSes. 1211A
VAN DE VEN Lotte1140 - RECHT DOOR ZEESes. 1190A
HENDRIKS Jorn1289 - HBV MIDDEN-LIMBURGSes. 1143A
HENDRIKS Loek1289 - HBV MIDDEN-LIMBURGSes. 1136A
RC5 - Recurve Cadetten 50 meter
DAATZELAAR Marcha1088 - DOELE WILLEM 3Ses. 112A
VAN GORKUM Jarno1099 - HBV ONTSPANNINGSes. 1201A
VAN DE VEN Lotte1140 - RECHT DOOR ZEESes. 1189A
HENDRIKS Jorn1289 - HBV MIDDEN-LIMBURGSes. 1144A
HENDRIKS Loek1289 - HBV MIDDEN-LIMBURGSes. 1137A
RC7 - Recurve Cadetten 70 meter
VAN DE VEN Fleur1140 - RECHT DOOR ZEESes. 1192A
RJ2 - Recurve Junioren 20 meter
SIJBERS Olga1289 - HBV MIDDEN-LIMBURGSes. 147A
RJ3 - Recurve Junioren 30 meter
SIJBERS Olga1289 - HBV MIDDEN-LIMBURGSes. 146A
RJ5 - Recurve Junioren 50 meter
SIJBERS Olga1289 - HBV MIDDEN-LIMBURGSes. 145A
RJ7 - Recurve Junioren 70 meter
ROEFFEN Quinty1155 - DE SCHUTROESes. 1188A
SIJBERS Olga1289 - HBV MIDDEN-LIMBURGSes. 190A
TEMPELMAN Mary-Ann1312 - HBS ALMERESes. 148A
RS2 - Recurve Senioren en Masters 20 meter
PUTTERS Annemarie1027 - DE WETS ZONENSes. 1181A
DE HAAN Chrislaine1094 - CONCORDIASes. 128A
VAN HERWIJNEN Antonie1094 - CONCORDIASes. 17A
KURINGEN-HUIJBREGTS Tonny1114 - AURORASes. 13A
ZAMMIT Jonathan1114 - AURORASes. 199A
VAN DER WIEL Theun1229 - ARTEMIS'79Ses. 138A
BONNEMA Ed1247 - VZOS SANTPOORTSes. 1198A
GEHLEN Rick1392 - THE ARCHERY CLUBSes. 1161A
DIJLST Steven1800 - SWZ WECHELDERZANDE (BELGIË)Ses. 180A
RS3 - Recurve Senioren en Masters 30 meter
MAAS Gerard1004 - ST. SEBASTIAENSes. 1128A
SCHURING Peter1006 - HKS ZOETERMEERSes. 162A
V ETTINGER Axel1006 - HKS ZOETERMEERSes. 167A
DE HAAN Chrislaine1094 - CONCORDIASes. 129A
VAN HERWIJNEN Antonie1094 - CONCORDIASes. 18A
KURINGEN-HUIJBREGTS Tonny1114 - AURORASes. 12A
ZAMMIT Jonathan1114 - AURORASes. 1100A
BOUWMANS Matthijs1229 - ARTEMIS'79Ses. 163A
VAN DER WIEL Theun1229 - ARTEMIS'79Ses. 139A
KUP Marijn1310 - GOJA SCHUTTERSSes. 1130A
VAN DER BUSSE Machiel1312 - HBS ALMERESes. 1139A
GEHLEN Rick1392 - THE ARCHERY CLUBSes. 1162A
WAGEMAKERS Wouter1405 - ARCHERYSOLUTIONS RANGESes. 124A
DIJLST Steven1800 - SWZ WECHELDERZANDE (BELGIË)Ses. 181A
ZILINSKI ThomasDE04309 - RHEYDTER TV 1847 E.V ABT. BOGESes. 194A
RS5 - Recurve Senioren en Masters 50 meter
SCHURING Peter1006 - HKS ZOETERMEERSes. 161A
V ETTINGER Axel1006 - HKS ZOETERMEERSes. 168A
DE HAAN Chrislaine1094 - CONCORDIASes. 1203A
VAN HERWIJNEN Antonie1094 - CONCORDIASes. 1205A
KURINGEN-HUIJBREGTS Tonny1114 - AURORASes. 1103A
ZAMMIT Jonathan1114 - AURORASes. 1101A
BOUWMANS Matthijs1229 - ARTEMIS'79Ses. 164A
VAN DER WIEL Theun1229 - ARTEMIS'79Ses. 140A
VAN DER BUSSE Machiel1312 - HBS ALMERESes. 1141A
DIJLST Steven1800 - SWZ WECHELDERZANDE (BELGIË)Ses. 182A
ZILINSKI ThomasDE04309 - RHEYDTER TV 1847 E.V ABT. BOGESes. 195A
RS7 - Recurve Senioren en Masters 70 meter
SCHURING Peter1006 - HKS ZOETERMEERSes. 166A
V ETTINGER Axel1006 - HKS ZOETERMEERSes. 169A
DE HAAN Chrislaine1094 - CONCORDIASes. 1204A
DE HAAN Chrislaine1094 - CONCORDIASes. 1210A
VAN HERWIJNEN Antonie1094 - CONCORDIASes. 1206A
KURINGEN-HUIJBREGTS Tonny1114 - AURORASes. 1104A
ZAMMIT Jonathan1114 - AURORASes. 1102A
VAN DIJCK Claire1130 - DE ZWARTMIKKERSSes. 170A
BOUWMANS Matthijs1229 - ARTEMIS'79Ses. 150A
VAN DER WIEL Theun1229 - ARTEMIS'79Ses. 141A
SAFT Daan1358 - HAAKSBERGSE SCHUTTERIJSes. 110A
SAFT Tim1358 - HAAKSBERGSE SCHUTTERIJSes. 154A
ZILINSKI ThomasDE04309 - RHEYDTER TV 1847 E.V ABT. BOGESes. 165A

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter