Participant List ordered by Event | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Country | Session | Target | |||
B8W - Barebow 18m WA | ||||||
MORTIMER Robyn | AUS - AUSTRALIA | Ses. 1 | 20A | |||
STREET Per | DEN - DENMARK | Ses. 1 | 22A | |||
DINA Kanwa | INA - INDONESIA | Ses. 1 | 38B | |||
DWIJOKO Kanwa | INA - INDONESIA | Ses. 1 | 38A | |||
SETIAWAN Andi | INA - INDONESIA | Ses. 2 | 12A | |||
MOHAMAD Ismail | MAS - MALAYSIA | Ses. 1 | 39B | |||
ZAINUDDIN Nor Shalina | MAS - MALAYSIA | Ses. 1 | 39A | |||
DIAZ Hilario | PHI - PHILIPPINES | Ses. 1 | 28A | |||
DIAZ Hilario | PHI - PHILIPPINES | Ses. 1 | 30A | |||
JOSOL Jonathan | PHI - PHILIPPINES | Ses. 1 | 11A | |||
LIGUE Shirlyn | PHI - PHILIPPINES | Ses. 1 | 16A | |||
MARTINEZ Hanzel Eric | PHI - PHILIPPINES | Ses. 1 | 21A | |||
NARANJILLA Daniel | PHI - PHILIPPINES | Ses. 1 | 26A | |||
SUELLO Gerardo | PHI - PHILIPPINES | Ses. 1 | 25A | |||
SUELLO Michelle | PHI - PHILIPPINES | Ses. 1 | 24A | |||
KLIBBE Vaughan | RSA - SOUTH AFRICA | Ses. 2 | 15A | |||
BIF - Barebow 18m/20Yd IFAA | ||||||
KLIBBE Michelle | RSA - SOUTH AFRICA | Ses. 2 | 3A | |||
BO - Barebow 70/50m Outdoor WA | ||||||
MOKHAMMAD MUNIR Mokhammad Munir | INA - INDONESIA | Ses. 2 | 5A | |||
MUHAMMAD ZAHID ABDILLAH Zahid | INA - INDONESIA | Ses. 2 | 25A | |||
BELALDIN Mohamad Fahmi | MAS - MALAYSIA | Ses. 1 | 1A | |||
BELALDIN Mohamad Fahmi | MAS - MALAYSIA | Ses. 1 | 5A | |||
BST - Barebow Scaled Target (Big Ten) | ||||||
HÖMKE Grit | GER - GERMANY | Ses. 2 | 35C | |||
COLIJN Bart | NED - NETHERLANDS | Ses. 2 | 4A | |||
PORSCH Judith | NED - NETHERLANDS | Ses. 2 | 29A | |||
PORSCH Maarten | NED - NETHERLANDS | Ses. 2 | 29B | |||
C5V - Compound 25m Vegas | ||||||
IRVINE Russ | AUS - AUSTRALIA | Ses. 1 | 10A | |||
C8V - Compound 18m Vegas | ||||||
IRVINE Russ | AUS - AUSTRALIA | Ses. 2 | 11A | |||
MIEVIS Sonny | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 17A | |||
LOTT Michael | CAN - CANADA | Ses. 3 | 8A | |||
DIELEN Nathalie | SUI - SWITZERLAND | Ses. 2 | 22A | |||
C8W - Compound 18m WA | ||||||
IRVINE Russ | AUS - AUSTRALIA | Ses. 3 | 1A | |||
DEPRE' Joeri | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 33A | |||
JANSSENS Niels | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 27A | |||
LYNCH Sandra | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 8A | |||
TURNER Keith | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 32B | |||
VAN DE WINCKEL Stephanie | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 27B | |||
BURGOS Marzel | PHI - PHILIPPINES | Ses. 1 | 19A | |||
MANANGDANG Angelo | PHI - PHILIPPINES | Ses. 1 | 36B | |||
MANANGDANG Dina | PHI - PHILIPPINES | Ses. 1 | 36A | |||
RITTINER Sandra | SUI - SWITZERLAND | Ses. 3 | 2A | |||
FONTES Robert | USA - USA | Ses. 2 | 7A | |||
CIF - Compound 18m/20Yd IFAA | ||||||
RITTINER Sandra | SUI - SWITZERLAND | Ses. 1 | 6A | |||
CO - Compound 70/50m Outdoor WA | ||||||
ACKX Enzo | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 9A | |||
BERGUIN Philippe | FRA - FRANCE | Ses. 1 | 9A | |||
PIRON Benjamin | FRA - FRANCE | Ses. 2 | 10A | |||
HARDIJZER Paul | NED - NETHERLANDS | Ses. 2 | 28A | |||
VAN CRUCHTEN Arno | NED - NETHERLANDS | Ses. 2 | 16A | |||
AZCUNA Arthur | PHI - PHILIPPINES | Ses. 1 | 3A | |||
BANTILOC Agustina | PHI - PHILIPPINES | Ses. 1 | 35A | |||
CAMPOS Allan | PHI - PHILIPPINES | Ses. 1 | 35B | |||
BENSCHJÖLD Jacob | SWE - SWEDEN | Ses. 2 | 13A | |||
CST - Compound Scaled Target (Big Ten) | ||||||
SIMONS Mark | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 2A | |||
LOTT Ella | CAN - CANADA | Ses. 3 | 8B | |||
DEPTULA Martin | GER - GERMANY | Ses. 2 | 34A | |||
DEPTULA Tanja | GER - GERMANY | Ses. 2 | 34B | |||
HEEG Tobias | GER - GERMANY | Ses. 2 | 35A | |||
SAUREN Yvo | NED - NETHERLANDS | Ses. 2 | 1A | |||
FOXMAN Adam | USA - USA | Ses. 3 | 4A | |||
R5W - Recurve 25m WA | ||||||
DE VRIES Jelle | NED - NETHERLANDS | Ses. 2 | 28B | |||
R8W - Recurve 18m WA | ||||||
ANNEL John | BAR - BARBADOS | Ses. 3 | 6A | |||
BOECKX Sonja | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 32C | |||
DEMAREST Johan | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 31C | |||
MEURRENS Kathleen | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 31B | |||
STUYCK Silke | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 32A | |||
VANHOLLEBEKE Ruben | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 31A | |||
KHAIRUL Ariffin | BRU - BRUNEI | Ses. 1 | 23A | |||
HODGSON-BATES Chris | GBR - GREAT BRITAIN | Ses. 2 | 14A | |||
SUWARTONO Adhi | INA - INDONESIA | Ses. 1 | 12A | |||
KEJA Allon | NED - NETHERLANDS | Ses. 2 | 28C | |||
SITNIKOVA Natalia | NED - NETHERLANDS | Ses. 2 | 28D | |||
BALBIN Jhon Carlo | PHI - PHILIPPINES | Ses. 1 | 14A | |||
CLIMACO Helbert | PHI - PHILIPPINES | Ses. 1 | 4A | |||
DELFINO Enrico | PHI - PHILIPPINES | Ses. 1 | 31A | |||
ETONGAN Roger | PHI - PHILIPPINES | Ses. 1 | 17A | |||
ETONGAN Roger | PHI - PHILIPPINES | Ses. 1 | 36C | |||
FRANCIA Trisha Arwen | PHI - PHILIPPINES | Ses. 1 | 18A | |||
LIM Treena Andrea Nicole | PHI - PHILIPPINES | Ses. 3 | 9C | |||
PATOC Maria Gabrielle | PHI - PHILIPPINES | Ses. 3 | 9B | |||
SANTELICES Carlo | PHI - PHILIPPINES | Ses. 1 | 34A | |||
VALENCIA Gene Patrick | PHI - PHILIPPINES | Ses. 3 | 9A | |||
VILLEGAS Lyndon | PHI - PHILIPPINES | Ses. 1 | 13A | |||
LYNCH Mark | RSA - SOUTH AFRICA | Ses. 2 | 30A | |||
LYNCH Ronan | RSA - SOUTH AFRICA | Ses. 2 | 30B | |||
VAN STADEN Michael | RSA - SOUTH AFRICA | Ses. 3 | 5A | |||
DIELEN Tom | SUI - SWITZERLAND | Ses. 2 | 23A | |||
ANDERSSON Freya | SWE - SWEDEN | Ses. 2 | 26B | |||
BURMAN Fredrik | SWE - SWEDEN | Ses. 2 | 26A | |||
LAHOVESHCHENSKA Halyna | UKR - UKRAINE | Ses. 2 | 18A | |||
LYAKHOVEN Igor | UKR - UKRAINE | Ses. 1 | 27A | |||
MASLAKOV Aleksandr | UKR - UKRAINE | Ses. 1 | 29A | |||
NOVOKHATNII Dmytro | UKR - UKRAINE | Ses. 2 | 20A | |||
OREHOVA Elena | UKR - UKRAINE | Ses. 2 | 19A | |||
ZHAKOT Yevhen | UKR - UKRAINE | Ses. 2 | 21A | |||
WALTH Courtney | USA - USA | Ses. 3 | 7B | |||
WALTH Janice | USA - USA | Ses. 3 | 7A | |||
RO - Recurve 70/50m Outdoor WA | ||||||
HERENT Vincent | FRA - FRANCE | Ses. 1 | 15A | |||
BAYLA Elizabeth | PHI - PHILIPPINES | Ses. 1 | 37A | |||
CABLOG William | PHI - PHILIPPINES | Ses. 1 | 8A | |||
GOROSPE Micheal | PHI - PHILIPPINES | Ses. 1 | 37C | |||
OLA Giovanni | PHI - PHILIPPINES | Ses. 1 | 37B | |||
SIM Sheng Xiang | SGP - SINGAPORE | Ses. 1 | 7A | |||
RST - Recurve Scaled Target (Big Ten) | ||||||
MCCALLUM Bruce | AUS - AUSTRALIA | Ses. 1 | 32A | |||
CINEGER Deirdre | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 24B | |||
DE HERDT Yari | BEL - BELGIUM | Ses. 2 | 24A | |||
RU Barlow | GBR - GREAT BRITAIN | Ses. 2 | 6A | |||
SHANMUGAM Subramani | GBR - GREAT BRITAIN | Ses. 1 | 2A | |||
SHANMUGAM Subramani | GBR - GREAT BRITAIN | Ses. 1 | 33A | |||
FUHRMANN Axel | GER - GERMANY | Ses. 2 | 35B | |||
CINI Giuliano | NED - NETHERLANDS | Ses. 3 | 3A |