#Backtoarchery Remote 1440 Round
#Backtoarchery Remote 1440 Round
Handboogsport Nederland (NHB)
Remote Ianseo, 5 Apr - 2 May 2021
#Backtoarchery Remote 1440 Round
Deelnemers gesorteerd op wedstrijd
SporterLand / VerenigingSessieDoel
BU - Barebow Senioren (NB 50-40-30-20)
BEUKEN, VAN DEN Rik1402 - ONS GENOEGEN ROGGELSes. 126A
BUA - Barebow Aspiranten (NB 30-30-20-20)
DE VRIES Patrick1228 - HBS-ARTEMIS LELYSTADSes. 129A
ZUIDWIJK Joshua1228 - HBS-ARTEMIS LELYSTADSes. 128A
BUC - Barebow Cadetten (NB 40-30-30-20)
FIJNEMAN Julien1228 - HBS-ARTEMIS LELYSTADSes. 134A
BUM - Barebow Masters (NB 50-40-30-20)
DE GRAEF Paul1092 - BEATRIXSes. 154A
DEKKERS Gerard1092 - BEATRIXSes. 155A
ARETS Roel1107 - VZOD ZEELSTSes. 159A
VAN DER COELEN Wil1155 - DE SCHUTROESes. 14A
VULLINGS Peter1155 - DE SCHUTROESes. 143A
BLOK Pierre1249 - WATERLANDSCHUTTERSSes. 124A
DE HAAN Ron1249 - WATERLANDSCHUTTERSSes. 119A
MULDER Judith1249 - WATERLANDSCHUTTERSSes. 118A
CD - Compound Dames (WA 70-60-50-30)
CALIS Stans1249 - WATERLANDSCHUTTERSSes. 123A
KORBEE Janneke1337 - USV ROTTERDAM AFD. HANDBOOGSPOSes. 111A
CDJ - Compound Dames Junioren (WA 70-60-50-30)
JANSSEN Aurora1163 - EHSSes. 125A
CH - Compound Heren (WA 90-70-50-30)
SOEST VAN Jean-Pierre1155 - DE SCHUTROESes. 120A
VAES Tim1179 - HBS WILHELMINASes. 157A
EVERAERS Jp1199 - ROZENJAGERS STEINSes. 140A
VOERMANS Martin1228 - HBS-ARTEMIS LELYSTADSes. 12A
ZUIDWIJK Raymond1228 - HBS-ARTEMIS LELYSTADSes. 11A
MULDER Vincent1229 - ARTEMIS '79Ses. 137A
VAN DER WIEL Theun1229 - ARTEMIS '79Ses. 16A
BAREL Marten1231 - AHV CENTAURSes. 161A
BLOKKER Ijf1249 - WATERLANDSCHUTTERSSes. 156A
VAN DER MEULEN Roy1312 - HBS ALMERESes. 17A
ZWART Frank1312 - HBS ALMERESes. 19A
JANSHEN Harold1402 - ONS GENOEGEN ROGGELSes. 116A
WOLFS Tom1402 - ONS GENOEGEN ROGGELSes. 139A
DOLDERMAN Sander1404 - HBS WEERTSes. 112A
OP DEN BUIJSCH Mike1404 - HBS WEERTSes. 146A
VAES Johan1404 - HBS WEERTSes. 144A
VAN DER LOOIJ Sandra1404 - HBS WEERTSes. 113A
CHM - Compound Heren Masters (WA 70-60-50-30)
KLEIJNJANS Jos1199 - ROZENJAGERS STEINSes. 141A
VAN DER MEULEN Roy1312 - HBS ALMERESes. 15A
HEIJNEN Koos1402 - ONS GENOEGEN ROGGELSes. 127A
CACCIATORE Sasa1403 - ABC-BOOGSPORTSes. 115A
CUA - Compound Aspiranten (NB 30-30-20-20)
VERBEEK Bjarne1228 - HBS-ARTEMIS LELYSTADSes. 130A
IU - Instinctive Bow Senioren (NB 40-30-30-20)
DE JONG Bas1405 - ARCHERYSOLUTIONS RANGESes. 163A
VOS Susanna9999 - NOORDERPIJLSes. 117A
IUA - Instinctive Bow Aspiranten (NB 30-30-20-20)
BAKKER Zoë1228 - HBS-ARTEMIS LELYSTADSes. 132A
VERMEULEN Lucas1228 - HBS-ARTEMIS LELYSTADSes. 133A
IUC - Instinctive Bow Cadetten (NB 40-30-30-20)
LINDENHOLS Ruben1228 - HBS-ARTEMIS LELYSTADSes. 135A
IUM - Instinctive Bow Masters (NB 40-30-30-20)
GEERTJES Gerard1252 - TREFPUNT JOURESes. 110A
LUM - Longbow Masters (NB 40-30-30-20)
PORSCH Judith1247 - VZOS SANTPOORTSes. 121A
PORSCH Maarten1247 - VZOS SANTPOORTSes. 122A
CACCIATORE Sasa1403 - ABC-BOOGSPORTSes. 114A
RD - Recurve Dames (WA 70-60-50-30)
POLS Jennifer1001 - FREDERIK HENDRIKSes. 147A
RDC - Recurve Dames Cadetten (WA 60-50-40-30)
VAN DEN BEDEM Roos1231 - AHV CENTAURSes. 149A
RIJNTJES Lisanne1404 - HBS WEERTSes. 158A
RDM - Recurve Dames Masters (WA 60-50-40-30)
BUTLER Gillian1231 - AHV CENTAURSes. 151A
RH - Recurve Heren (WA 90-70-50-30)
SCHURING Peter1006 - HKS ZOETERMEERSes. 138A
BOUWMANS Matthijs1229 - ARTEMIS '79Ses. 18A
VAN MILTENBURG Ferdi1229 - ARTEMIS '79Ses. 142A
DE VRIES Wilfred1231 - AHV CENTAURSes. 153A
NIJMEIJER Jorren1231 - AHV CENTAURSes. 162A
HEUIJERJANS Tim1404 - HBS WEERTSes. 145A
KEES Mathijs1404 - HBS WEERTSes. 148A
RHC - Recurve Heren Cadetten (WA 70-60-50-30)
VAN DER STOK Tim1231 - AHV CENTAURSes. 160A
RHJ - Recurve Heren Junioren (WA 90-70-50-30)
BRUIJNS Tim1231 - AHV CENTAURSes. 150A
RHM - Recurve Heren Masters (WA 70-60-50-30)
SCHIPHORST Franc1006 - HKS ZOETERMEERSes. 13A
BUTLER Daniel1231 - AHV CENTAURSes. 152A
RIJNTJES Richard1404 - HBS WEERTSes. 136A
RUA - Recurve Aspiranten (NB 30-30-20-20)
BOEKHOUD Lars1228 - HBS-ARTEMIS LELYSTADSes. 131A

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter