Ekebybodapilen 2021 (Cyber)
Ekebybodapilen 2021 (Cyber)
BSK Sturarna (7908)
Online, 9 May 2021
Ekebybodapilen 2021 (Cyber)
Deltagarlista sorterad efter klass
SkyttKlubbOmgångTavla
BCD - Barebow Cadet 13 Damer
LENNER Agnes4080 - TIMRÅ AIFOmg. 140A
BED - Barebow Elit Damer
ÅSÉLL Stine3818 - STOCKHOLMS BKOmg. 133A
VAN ALPHEN DE VEER Nina7904 - STRÄNGNÄS BSKOmg. 156A
DAHLÉN Maria7908 - BSK STURARNAOmg. 114A
MODIGS PYLS Carina7931 - BS GRÄSTORPOmg. 110A
BEH - Barebow Elit Herrar
HASSILA Joakim3818 - STOCKHOLMS BKOmg. 128A
LOHMANN Mark3818 - STOCKHOLMS BKOmg. 131A
HED Joakim7821 - BSK SILJANSPILENOmg. 111A
BJH - Barebow Junior 16 Herrar
SUNDBAUM Lukas7908 - BSK STURARNAOmg. 116A
BKH - Barebow Knatte 10 Herrar
LENNER Anton4080 - TIMRÅ AIFOmg. 141A
BMD - Barebow Master 50 Damer
LILJA Carina7871 - BK PANTERNOmg. 17A
BVH - Barebow Veteran 60 Herrar
OLSSON Lennart7904 - STRÄNGNÄS BSKOmg. 134A
CED - Compound Elit Damer
REPPE Zandra26335 - JÄMTLANDS BSKOmg. 119A
KÄCK Caroline40680 - JÄRNVÄGENS BFOmg. 121A
ALMGREN Sofia53001 - ÅKERSBERGA BSKOmg. 149A
KARLSSON Ida7823 - GÄVLE BKOmg. 14A
CEH - Compound Elit Herrar
TEJADA MARTINEZ Franklin26335 - JÄMTLANDS BSKOmg. 120A
CLIFFORD Patrik2797 - LINDOME BKOmg. 153A
FINLI Robert4080 - TIMRÅ AIFOmg. 138A
JOHANSSON Rickard53001 - ÅKERSBERGA BSKOmg. 150A
PERSSON Erik53001 - ÅKERSBERGA BSKOmg. 151A
HONKANEN Tobias7821 - BSK SILJANSPILENOmg. 112A
EDSTRAND Anton7823 - GÄVLE BKOmg. 12A
ERIKSSON Henrik7823 - GÄVLE BKOmg. 13A
OLSSON Linus7864 - BK GRIPENOmg. 16A
LIMÅS Joakim7874 - TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBBOmg. 146A
KULLBERG Alexander7880 - SKOGENS IF KORSVÄGENOmg. 155A
KULLBERG Andreas7880 - SKOGENS IF KORSVÄGENOmg. 155B
CJH - Compound Junior 16 Herrar
MOSÉN Simon7874 - TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBBOmg. 148A
ARLEFUR WÄLLSTEDT Marcus8661 - HASSLARPS BKOmg. 152A
CKH - Compound Knatte 10 Herrar
CLIFFORD Maximilian2797 - LINDOME BKOmg. 153B
CMH - Compound Master 50 Herrar
SUNDSTRÖM Tomas4080 - TIMRÅ AIFOmg. 144A
IEH - Instinctive Elit Herrar
HÄGER Hans53108 - KÄVLINGE BSKOmg. 122A
LEH - Longbow Elit Herrar
HÖÖG Mattias4080 - TIMRÅ AIFOmg. 139A
LMD - Longbow Master 50 Damer
KARLSSON Lotta7896 - UPPLANDS VÄSBY BSKOmg. 11A
LSH - Longbow Senior 21 Herrar
LENNER Johan4080 - TIMRÅ AIFOmg. 142A
RCD - Recurve Cadet 13 Damer
WAHLBERG Emma7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BKOmg. 136A
RED - Recurve Elit Damer
JANGNÄS Erika3818 - STOCKHOLMS BKOmg. 130A
ALLEN ÖHNSTRÖM Evelyn39828 - LINKÖPINGS SKFOmg. 124A
NILSSON Sara7948 - MJÖLBY BSOmg. 125A
REH - Recurve Elit Herrar
CLIFFORD Patrik2797 - LINDOME BKOmg. 154A
JACOBSSON Lukas2797 - LINDOME BKOmg. 123A
KALLINI Isak3522 - SATSERUPS IDROTTS & BFOmg. 126A
BENGTSSON Per3818 - STOCKHOLMS BKOmg. 127A
IRIGOYEN Gonzalo3818 - STOCKHOLMS BKOmg. 129A
PLIHON Pierre3818 - STOCKHOLMS BKOmg. 132A
WESTLING Herman7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BKOmg. 137A
MOSÉN Jacob7874 - TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBBOmg. 147A
LINDBERG Johan7908 - BSK STURARNAOmg. 115A
RJD - Recurve Junior 16 Damer
ZERROUKI Aicha2503 - IF KARLSVIKOmg. 118A
ANDERSSON Freya7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BKOmg. 135A
BOJANIC DENNIUS Niki7888 - BK DANAPILENOmg. 15A
LU PYLS Qingmei7931 - BS GRÄSTORPOmg. 19A
RJH - Recurve Junior 16 Herrar
BURMAN Fredrik2503 - IF KARLSVIKOmg. 117A
SUNDSTRÖM Albin4080 - TIMRÅ AIFOmg. 143A
RKH - Recurve Knatte 10 Herrar
CLIFFORD Maximilian2797 - LINDOME BKOmg. 154B
VINROTH William4080 - TIMRÅ AIFOmg. 145A
RMH - Recurve Master 50 Herrar
ANDERSSON Leif7908 - BSK STURARNAOmg. 113A

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter