City of Medellin World Ranking Event - Pan American Junior Games Qualifier
City of Medellin World Ranking Event - Pan American Junior Games Qualifier
World Archery Colombia (WAC)
Medellín (COL), 3-9 May 2021
City of Medellin World Ranking Event - Pan American Junior Games Qualifier
Entries by Country
NameTargetCategorySession
ARG - ARGENTINA
CAROZZA Maria Victoria42ARecurve Junior Women, Recurve Junior Women Pan Am Junior Games QualifierMorning Session
GALLO Juan Roberto33CRecurve Junior Men, Recurve Junior Men Pan Am Junior Games QualifierAfternoon Session
JAPAZE Nora Cristina23ARecurve Master WomenMorning Session
FAISAL Fernanda Coach
BAR - BARBADOS
GODDARD Charlene Christina6DCompound WomenAfternoon Session
GODDARD Mark Coach
BOL - BOLIVIA
PAREDES CACHI Mayte Camila39ARecurve Junior Women, Recurve Junior Women Pan Am Junior Games QualifierMorning Session
PAREDES JIMÉNEZ Freddy Delegation Official
CHI - CHILE
ANABALON Gabriela48BRecurve WomenMorning Session
ANDRADES Javiera49BRecurve WomenMorning Session
BIAVA ROJAS María Francisca29BRecurve Junior Women, Recurve Junior Women Pan Am Junior Games QualifierMorning Session
CATALAN VILLALOBOS Aixa28BRecurve Junior Women, Recurve Junior Women Pan Am Junior Games QualifierMorning Session
CELIS SEPULVEDA Camila5DCompound WomenAfternoon Session
FIGUEROA Vicente39DRecurve Junior MenAfternoon Session
IGLESIAS Gabriel40DRecurve Junior MenAfternoon Session
MARTIN ARRIAGADA Alejandro Patricio2BCompound MenMorning Session
MESA RIVAS Daniel41DRecurve Junior MenAfternoon Session
PAINEVIL NAVARRO Juan50DRecurve MenAfternoon Session
PEÑA LEIVA Tomás Ignacio42DRecurve Junior MenAfternoon Session
PFISTER Peter17ACompound Junior MenMorning Session
SEYMOUR BOSSO Fabián Alfredo16ACompound Junior MenMorning Session
VARGAS MANZANO Juan Andrés1BCompound MenMorning Session
VILLALOBOS Rebeca8CCompound Junior WomenAfternoon Session
ZUÑIGA VARELA Mariana Elena Adelina9DCompound Junior WomenAfternoon Session
MEDINA Christian Coach
SEPULVEDA Jorge Coach
SOTO PEDRAZA David Coach
URREA Victoria Coach
COL - COLOMBIA
ACOSTA GIRALDO Valentina47ARecurve WomenMorning Session
ACOSTA HENAO Alejandra37BRecurve Junior WomenMorning Session
AMAYA POLANCO Victor Alfonso24CRecurve Master MenAfternoon Session
ARCILA Santiago48CRecurve MenAfternoon Session
ARENAS Sebastian1ACompound MenMorning Session
BALLESTEROS Juan Esteban20ACompound Cadet MenMorning Session
BONILLA Juan Fernando2ACompound MenMorning Session
CASTRILLON Susana22DCompound Cadet WomenAfternoon Session
CONTRERAS Valentina49ARecurve WomenMorning Session
DIAZ ALBARRACIN Andrea48ARecurve WomenMorning Session
ECHEVERRY PLAZAS Sofia38BRecurve Junior WomenMorning Session
ENRIQUEZ Jorge49CRecurve MenAfternoon Session
FERIA Manuela16DCompound Junior WomenAfternoon Session
FUENTES Gildardo Anselmo50CRecurve MenAfternoon Session
GALLEGO LOPEZ Juliana17DCompound Junior WomenAfternoon Session
GARCIA BELLO Sahara Sofia18DCompound Junior WomenAfternoon Session
GARCIA Hector25CRecurve Master MenAfternoon Session
GARCIA Mauricio4ACompound MenMorning Session
GIRALDO ZULUAGA Luis26CRecurve Cadet MenAfternoon Session
GOMEZ ZULUAGA Pablo15BCompound Junior MenMorning Session
GONZALEZ CARDONA Nicolas34DRecurve Junior MenAfternoon Session
GONZALEZ LADINO Eliseo3ACompound MenMorning Session
GONZALEZ Luz Angela14DCompound Junior WomenAfternoon Session
GUAQUETA MARTINEZ William Santiago14BCompound Junior MenMorning Session
GUERRERO ASENCIO Maria Jose36BRecurve Junior WomenMorning Session
HERNANDEZ VERA Daniel35DRecurve Junior MenAfternoon Session
HERRERA Felipe36DRecurve Junior MenAfternoon Session
HORTUA PEREZ Alejandro27CRecurve Cadet MenAfternoon Session
LOPEZ Sara1CCompound WomenAfternoon Session
MARCEN Maja2CCompound WomenAfternoon Session
MARTINEZ Ximena20DCompound Junior WomenAfternoon Session
MOLINA Juan Jose37DRecurve Junior MenAfternoon Session
MUNOZ Daniel5ACompound MenMorning Session
ORDOÑEZ Karen Saray35BRecurve Junior WomenMorning Session
OSPINA QUINTANA Mariana34BRecurve Junior WomenMorning Session
PILA Andres49DRecurve MenAfternoon Session
PINEDA Daniel Felipe47CRecurve MenAfternoon Session
QUINTERO Jasler Mauricio38DRecurve Junior MenAfternoon Session
RENDON Ana Maria50ARecurve WomenMorning Session
RESTREPO LEÓN Mónica33BRecurve Junior WomenMorning Session
RODRIGUEZ SEPULVEDA Karen Juliana32BRecurve Junior WomenMorning Session
ROJAS Juan Pablo13BCompound Junior MenMorning Session
RUIZ RUIZ Gabriela25BRecurve Cadet WomenMorning Session
SEPULVEDA Maira46BRecurve WomenMorning Session
SINGH MEJIA Jagdeep Teji6ACompound MenMorning Session
SUÁREZ Maria Valentina19DCompound Junior WomenAfternoon Session
TABARES Andrés Felipe17BCompound Junior MenMorning Session
TOBON BENITEZ Veronica21DCompound Cadet WomenAfternoon Session
TORO VASQUEZ Manuel12BCompound Junior MenMorning Session
USQUIANO Alejandra4CCompound WomenAfternoon Session
VALDEZ Nora5CCompound WomenAfternoon Session
VELASQUEZ RUIZ Anibal11BCompound Junior MenMorning Session
VILLEGAS CORREA Sebastian21ACompound Cadet MenMorning Session
YEPES PEREZ Valeria31BRecurve Junior WomenMorning Session
ZAMBRANO DOMINGUEZ Ingry Carolina6CCompound WomenAfternoon Session
ZULUAGA ROBLES Allyx Jhobana30BRecurve Junior WomenMorning Session
GARCIA Julian Andres Coach
GOMEZ Luz Coach
GONZALEZ ARCHILA Diego Alexis Coach
GONZALEZ Eduardo Coach
LARA CAVEDA Eduardo Coach
MANTILLA Heber Coach
MILLAN FERNANDEZ Jorge Antonio Coach
ORDOÑEZ Alvaro Coach
ORREGO Lina Maria Delegation Official
PEDRAZA Aura Cecilia Coach
PINTO Yolmar Coach
CRC - COSTA RICA
GONZALEZ VARGAS Brandon10BCompound Junior Men, Compound Junior Men Pan Am Junior Games QualifierMorning Session
HERNANDEZ BLANCO Judith28ARecurve Junior Women, Recurve Junior Women Pan Am Junior Games QualifierMorning Session
RODRIGUEZ GUTIERREZ Carlos32DRecurve Junior Men, Recurve Junior Men Pan Am Junior Games QualifierAfternoon Session
SALAZAR GONZÁLEZ David Coach
CUB - CUBA
PAREDES Yailin34ARecurve Junior Women, Recurve Junior Women Pan Am Junior Games QualifierMorning Session
RODRIGUEZ DÍAZ Diana del Rocio35ARecurve Junior Women, Recurve Junior Women Pan Am Junior Games QualifierMorning Session
SABIDO GONZALEZ Omar34CRecurve Junior Men, Recurve Junior Men Pan Am Junior Games QualifierAfternoon Session
GUANCHE Roylan Coach
REYES Aliesky Coach
DOM - DOMINICAN REPUBLIC
CORDERO MATEO Lucia Aurora14CCompound Junior Women, Compound Junior Women Pan Am Junior Games QualifierAfternoon Session
JEREZ Stefany39BRecurve Junior WomenMorning Session
JIMENEZ Heriberto44CRecurve Junior Men, Recurve Junior Men Pan Am Junior Games QualifierAfternoon Session
JIMENEZ MUSTAFA Ruben14ACompound Junior Men, Compound Junior Men Pan Am Junior Games QualifierMorning Session
ORTIZ Santa40BRecurve Junior WomenMorning Session
PINALES RAMOS Oliver45CRecurve Junior Men, Recurve Junior Men Pan Am Junior Games QualifierAfternoon Session
RAMOS Ismarlyn15CCompound Junior Women, Compound Junior Women Pan Am Junior Games QualifierAfternoon Session
ROSARIO NUÑEZ Alexa Aurora41BRecurve Junior WomenMorning Session
VALERIO DIAZ Alan José15ACompound Junior Men, Compound Junior Men Pan Am Junior Games QualifierMorning Session
ZORRILLA Reynaldo46CRecurve Junior Men, Recurve Junior Men Pan Am Junior Games QualifierAfternoon Session
BARCON Manuel Coach
BARTUMEU Manuel Coach
GUERRERO Melvin Coach
ROBIOU Jose Miguel Delegation Official
ECU - ECUADOR
CORDOVA PARALES Marie42BRecurve Junior WomenMorning Session
ESPINOSA DE LOS MONTEROS Adriana47BRecurve WomenMorning Session
ESTEVEZ SALAZAR Melanie43BRecurve Junior WomenMorning Session
FREIRE MURILLO Ronald29CRecurve Junior Men, Recurve Junior Men Pan Am Junior Games QualifierAfternoon Session
GUERRERO ASPIAZU Daniel9BCompound Junior MenMorning Session
LOJA ARIZABALA Josue30CRecurve Junior Men, Recurve Junior Men Pan Am Junior Games QualifierAfternoon Session
NAVARRETE VARGAS Mia20CCompound Junior WomenAfternoon Session
OLEAS RODRIGUEZ Mateo Sebastian8BCompound Junior MenMorning Session
RODRIGO Blanca19CCompound Junior WomenAfternoon Session
ROSAS VERA Jorge Adrian31CRecurve Junior Men, Recurve Junior Men Pan Am Junior Games QualifierAfternoon Session
YAGUAR ESPINOSA Yvanna Nathaly44BRecurve Junior WomenMorning Session
CABALLERO Yoaner Coach
ESA - EL SALVADOR
ALVARENGA FUNES Camila16CCompound Junior WomenAfternoon Session
CORADO Paola17CCompound Junior WomenAfternoon Session
CORTEZ Marcela40ARecurve Junior Women, Recurve Junior Women Pan Am Junior Games QualifierMorning Session
HERNANDEZ Roberto3BCompound MenMorning Session
MERCADO PALMA Kevin Stanley40CRecurve Junior Men, Recurve Junior Men Pan Am Junior Games QualifierAfternoon Session
RIVAS Gerardo8ACompound Junior MenMorning Session
RIVERA Justin41CRecurve Junior Men, Recurve Junior Men Pan Am Junior Games QualifierAfternoon Session
TICAS Oscar48DRecurve MenAfternoon Session
URIAS Jocelyn41ARecurve Junior Women, Recurve Junior Women Pan Am Junior Games QualifierMorning Session
JIMENEZ VASQUEZ Luis Antonio Coach
GUA - GUATEMALA
ACEVEDO COBOS Camila26BRecurve Cadet WomenMorning Session
BERMUDEZ Gabriel29DRecurve Junior Men, Recurve Junior Men Pan Am Junior Games QualifierAfternoon Session
CASTILLO Esteban26DRecurve Cadet MenAfternoon Session
ENRIQUEZ MORALES Nancy Marcela43ARecurve Junior Women, Recurve Junior Women Pan Am Junior Games QualifierMorning Session
GUERRERO MÉNDEZ Javier Eduardo30DRecurve Junior Men, Recurve Junior Men Pan Am Junior Games QualifierAfternoon Session
MÉNDEZ Inés44ARecurve Junior Women, Recurve Junior Women Pan Am Junior Games QualifierMorning Session
BONILLA Carlos Coach
MEDA Carlos Coach
MEJICANOS Maria Andrea Delegation Official
ISV - VIRGIN ISLANDS, US
ABERNATHY Anne50BRecurve WomenMorning Session
D'AMOUR Nicholas31DRecurve Junior Men, Recurve Junior Men Pan Am Junior Games QualifierAfternoon Session
D'AMOUR Kevin Delegation Official
RUIZ AVECEDO Angelo Coach
MEX - MEXICO
ALANIS Asstrid10DCompound Junior WomenAfternoon Session
BERNAL Mariana11DCompound Junior WomenAfternoon Session
BERNAL Regina22CCompound Cadet WomenAfternoon Session
BORBOLLA Diego20BCompound Cadet MenMorning Session
CANTU Javier9ACompound Junior MenMorning Session
CASTILLO Adriana21CCompound Cadet WomenAfternoon Session
FIGUEROA Miguel27DRecurve Cadet MenAfternoon Session
FLORES Jesus35CRecurve Junior MenAfternoon Session
GARCIA Sebastian10ACompound Junior MenMorning Session
GONZALEZ Mariana30ARecurve Junior WomenMorning Session
HERNANDEZ Ana12DCompound Junior WomenAfternoon Session
LICEA Akshara31ARecurve Junior WomenMorning Session
MORA Yatana25ARecurve Cadet WomenMorning Session
OLVERA Rodrigo11ACompound Junior MenMorning Session
QUINTERO Dafne13DCompound Junior WomenAfternoon Session
RUIZ Ana26ARecurve Cadet WomenMorning Session
SANCHEZ Mauricio12ACompound Junior MenMorning Session
SAUCEDO Paola32ARecurve Junior WomenMorning Session
TREVIÑO Emilio36CRecurve Junior MenAfternoon Session
URBINA Caleb37CRecurve Junior MenAfternoon Session
VACA Carlos38CRecurve Junior MenAfternoon Session
VAZQUEZ Valentina33ARecurve Junior WomenMorning Session
BOLIO Victor Medical Person
GARCIA Luis Coach
GARCIA Yaslot Coach
GONZALEZ Adolfo Coach
MARTINEZ Citlalli Coach
MONTELLANO Karen Coach
OZUNA Ingrid Medical Person
RAMIREZ Angel Coach
URQUIDY Socorro Other Function
ZAMORA Oldair Team Manager
PAN - PANAMA
BARRIA Astrid18CCompound Junior Women, Compound Junior Women Pan Am Junior Games QualifierAfternoon Session
BARRIA Luis7BCompound MenMorning Session
BARSALLO MORENO Edgar Francisco16BCompound Junior Men, Compound Junior Men Pan Am Junior Games QualifierMorning Session
BETHANCOURTH Diego47DRecurve MenAfternoon Session
LUO Lineth4DCompound WomenAfternoon Session
YANEZ Alexis32CRecurve Junior Men, Recurve Junior Men Pan Am Junior Games QualifierAfternoon Session
HERNANDEZ Gary Team Manager
PER - PERU
CARREÓN FRANCO María Gracia36ARecurve Junior Women, Recurve Junior Women Pan Am Junior Games QualifierMorning Session
HERMOZA PORTUGAL Gianella Denisse37ARecurve Junior Women, Recurve Junior Women Pan Am Junior Games QualifierMorning Session
LEÓN SALOMÉ Mario Misael21BCompound Cadet MenMorning Session
LÓPEZ VILLA Bruno Alejandro33DRecurve Junior Men, Recurve Junior Men Pan Am Junior Games QualifierAfternoon Session
PORTILLA SALAS Camila Celeste38ARecurve Junior Women, Recurve Junior Women Pan Am Junior Games QualifierMorning Session
TRUJILLO JOYJA Milagros Alhelí8DCompound Junior Women, Compound Junior Women Pan Am Junior Games QualifierAfternoon Session
VÁSQUEZ GANDOLFO Nicolás Alejandro18BCompound Junior Men, Compound Junior Men Pan Am Junior Games QualifierMorning Session
O'BRIEN TEJADA Willian Albert Coach
PUR - PUERTO RICO
ACEVEDO Carlos Jaynsquel43DRecurve Junior MenAfternoon Session
ACEVEDO ROSADO Carlos Jowick44DRecurve Junior MenAfternoon Session
ALVARADO Bryan5BCompound MenMorning Session
AVILA AMBERT Jandre Alexander19ACompound Junior Men, Compound Junior Men Pan Am Junior Games QualifierMorning Session
CARLOS JOANICK Acevedo45DRecurve Junior MenAfternoon Session
CINTRON Marla1DCompound WomenAfternoon Session
CUADROS CAMPO Harold Daley6BCompound MenMorning Session
LATORRE Maria2DCompound WomenAfternoon Session
MUÑOZ Adrian46DRecurve Junior MenAfternoon Session
PIZARRO Jean4BCompound MenMorning Session
RAMIREZ GONZALEZ Paola Maria3DCompound WomenAfternoon Session
RIVERA AYALA Alondra45ARecurve Junior Women, Recurve Junior Women Pan Am Junior Games QualifierMorning Session
RIVERA Diego18ACompound Junior Men, Compound Junior Men Pan Am Junior Games QualifierMorning Session
RIVERA Roberto24DRecurve Master MenAfternoon Session
ACOSTA Lourdes Delegation Official
COLLAZO Brenda Team Manager
REYES Maria Coach
USA - USA
CAGLE Noah42CRecurve Junior MenAfternoon Session
DEES Laryn10CCompound Junior WomenAfternoon Session
FINKEL Marianna7CCompound WomenAfternoon Session
FORD-FAHERTY Lee24BRecurve Master WomenMorning Session
FRENCH Cooper13ACompound Junior MenMorning Session
HETLETVED Kinley11CCompound Junior WomenAfternoon Session
HOFMASTER Liberty45BRecurve Junior WomenMorning Session
KIM Ashley29ARecurve Junior WomenMorning Session
MCAVOY Melissa23BRecurve Master WomenMorning Session
MERCHANT Carter43CRecurve Junior MenAfternoon Session
SCARBROUGH Anna12CCompound Junior WomenAfternoon Session
WITHERS Rachel13CCompound Junior WomenAfternoon Session
FALKS Laval Coach
HETLETVED Penny Coach
MALAVASI Leticia Team Manager
MERCHANT Robert Coach
SCARBROUGH Joy Coach
VEN - VENEZUELA
ALMERON MORENO Genesis Lairet46ARecurve Junior Women, Recurve Junior Women Pan Am Junior Games QualifierMorning Session
VIVAS SANCHEZ Luis Edgardo39CRecurve Junior Men, Recurve Junior Men Pan Am Junior Games QualifierAfternoon Session
LABASTIDA Wilfredo Jose Coach
OSORIO ROMERO Oscar Armando Coach

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter