City of Medellin World Ranking Event - Pan American Junior Games Qualifier
City of Medellin World Ranking Event - Pan American Junior Games Qualifier
World Archery Colombia (WAC)
Medellín (COL), 3-9 May 2021
City of Medellin World Ranking Event - Pan American Junior Games Qualifier
Entries by Event
TargetRankNameSession
RM  Recurve Men
CHI - CHILE
50D221PAINEVIL NAVARRO JuanAfternoon Session
COL - COLOMBIA
48C80ARCILA SantiagoAfternoon Session
49C127ENRIQUEZ JorgeAfternoon Session
50C FUENTES Gildardo AnselmoAfternoon Session
49D122PILA AndresAfternoon Session
47C65PINEDA Daniel FelipeAfternoon Session
ESA - EL SALVADOR
48D124TICAS OscarAfternoon Session
PAN - PANAMA
47D494BETHANCOURTH DiegoAfternoon Session
RW  Recurve Women
CHI - CHILE
48B419ANABALON GabrielaMorning Session
49B187ANDRADES JavieraMorning Session
COL - COLOMBIA
47A93ACOSTA GIRALDO ValentinaMorning Session
49A94CONTRERAS ValentinaMorning Session
48A DIAZ ALBARRACIN AndreaMorning Session
50A77RENDON Ana MariaMorning Session
46B108SEPULVEDA MairaMorning Session
ECU - ECUADOR
47B182ESPINOSA DE LOS MONTEROS AdrianaMorning Session
ISV - VIRGIN ISLANDS, US
50B210ABERNATHY AnneMorning Session
RJM  Recurve Junior Men
ARG - ARGENTINA
33C GALLO Juan RobertoAfternoon Session
CHI - CHILE
39D FIGUEROA VicenteAfternoon Session
40D IGLESIAS GabrielAfternoon Session
41D MESA RIVAS DanielAfternoon Session
42D PEÑA LEIVA Tomás IgnacioAfternoon Session
COL - COLOMBIA
34D GONZALEZ CARDONA NicolasAfternoon Session
35D HERNANDEZ VERA DanielAfternoon Session
36D HERRERA FelipeAfternoon Session
37D MOLINA Juan JoseAfternoon Session
38D QUINTERO Jasler MauricioAfternoon Session
CRC - COSTA RICA
32D RODRIGUEZ GUTIERREZ CarlosAfternoon Session
CUB - CUBA
34C SABIDO GONZALEZ OmarAfternoon Session
DOM - DOMINICAN REPUBLIC
44C JIMENEZ HeribertoAfternoon Session
45C PINALES RAMOS OliverAfternoon Session
46C ZORRILLA ReynaldoAfternoon Session
ECU - ECUADOR
29C FREIRE MURILLO RonaldAfternoon Session
30C LOJA ARIZABALA JosueAfternoon Session
31C ROSAS VERA Jorge AdrianAfternoon Session
ESA - EL SALVADOR
40C MERCADO PALMA Kevin StanleyAfternoon Session
41C RIVERA JustinAfternoon Session
GUA - GUATEMALA
29D BERMUDEZ GabrielAfternoon Session
30D GUERRERO MÉNDEZ Javier EduardoAfternoon Session
ISV - VIRGIN ISLANDS, US
31D D'AMOUR NicholasAfternoon Session
MEX - MEXICO
35C FLORES JesusAfternoon Session
36C TREVIÑO EmilioAfternoon Session
37C URBINA CalebAfternoon Session
38C VACA CarlosAfternoon Session
PAN - PANAMA
32C YANEZ AlexisAfternoon Session
PER - PERU
33D LÓPEZ VILLA Bruno AlejandroAfternoon Session
PUR - PUERTO RICO
43D ACEVEDO Carlos JaynsquelAfternoon Session
44D ACEVEDO ROSADO Carlos JowickAfternoon Session
45D CARLOS JOANICK AcevedoAfternoon Session
46D MUÑOZ AdrianAfternoon Session
USA - USA
42C CAGLE NoahAfternoon Session
43C MERCHANT CarterAfternoon Session
VEN - VENEZUELA
39C VIVAS SANCHEZ Luis EdgardoAfternoon Session
RJW  Recurve Junior Women
ARG - ARGENTINA
42A CAROZZA Maria VictoriaMorning Session
BOL - BOLIVIA
39A PAREDES CACHI Mayte CamilaMorning Session
CHI - CHILE
29B BIAVA ROJAS María FranciscaMorning Session
28B CATALAN VILLALOBOS AixaMorning Session
COL - COLOMBIA
37B ACOSTA HENAO AlejandraMorning Session
38B ECHEVERRY PLAZAS SofiaMorning Session
36B GUERRERO ASENCIO Maria JoseMorning Session
35B ORDOÑEZ Karen SarayMorning Session
34B OSPINA QUINTANA MarianaMorning Session
33B RESTREPO LEÓN MónicaMorning Session
32B RODRIGUEZ SEPULVEDA Karen JulianaMorning Session
31B YEPES PEREZ ValeriaMorning Session
30B ZULUAGA ROBLES Allyx JhobanaMorning Session
CRC - COSTA RICA
28A HERNANDEZ BLANCO JudithMorning Session
CUB - CUBA
34A PAREDES YailinMorning Session
35A RODRIGUEZ DÍAZ Diana del RocioMorning Session
DOM - DOMINICAN REPUBLIC
39B JEREZ StefanyMorning Session
40B ORTIZ SantaMorning Session
41B ROSARIO NUÑEZ Alexa AuroraMorning Session
ECU - ECUADOR
42B CORDOVA PARALES MarieMorning Session
43B ESTEVEZ SALAZAR MelanieMorning Session
44B YAGUAR ESPINOSA Yvanna NathalyMorning Session
ESA - EL SALVADOR
40A CORTEZ MarcelaMorning Session
41A URIAS JocelynMorning Session
GUA - GUATEMALA
43A ENRIQUEZ MORALES Nancy MarcelaMorning Session
44A MÉNDEZ InésMorning Session
MEX - MEXICO
30A GONZALEZ MarianaMorning Session
31A LICEA AksharaMorning Session
32A SAUCEDO PaolaMorning Session
33A VAZQUEZ ValentinaMorning Session
PER - PERU
36A CARREÓN FRANCO María GraciaMorning Session
37A HERMOZA PORTUGAL Gianella DenisseMorning Session
38A PORTILLA SALAS Camila CelesteMorning Session
PUR - PUERTO RICO
45A RIVERA AYALA AlondraMorning Session
USA - USA
45B HOFMASTER LibertyMorning Session
29A KIM AshleyMorning Session
VEN - VENEZUELA
46A ALMERON MORENO Genesis LairetMorning Session
RCM  Recurve Cadet Men
COL - COLOMBIA
26C GIRALDO ZULUAGA LuisAfternoon Session
27C HORTUA PEREZ AlejandroAfternoon Session
GUA - GUATEMALA
26D CASTILLO EstebanAfternoon Session
MEX - MEXICO
27D FIGUEROA MiguelAfternoon Session
RCW  Recurve Cadet Women
COL - COLOMBIA
25B RUIZ RUIZ GabrielaMorning Session
GUA - GUATEMALA
26B ACEVEDO COBOS CamilaMorning Session
MEX - MEXICO
25A MORA YatanaMorning Session
26A RUIZ AnaMorning Session
RMM  Recurve Master Men
COL - COLOMBIA
24C AMAYA POLANCO Victor AlfonsoAfternoon Session
25C GARCIA HectorAfternoon Session
PUR - PUERTO RICO
24D RIVERA RobertoAfternoon Session
RMW  Recurve Master Women
ARG - ARGENTINA
23A JAPAZE Nora CristinaMorning Session
USA - USA
24B FORD-FAHERTY LeeMorning Session
23B MCAVOY MelissaMorning Session
CM  Compound Men
CHI - CHILE
2B95MARTIN ARRIAGADA Alejandro PatricioMorning Session
1B304VARGAS MANZANO Juan AndrésMorning Session
COL - COLOMBIA
1A47ARENAS SebastianMorning Session
2A111BONILLA Juan FernandoMorning Session
4A GARCIA MauricioMorning Session
3A GONZALEZ LADINO EliseoMorning Session
5A8MUNOZ DanielMorning Session
6A128SINGH MEJIA Jagdeep TejiMorning Session
ESA - EL SALVADOR
3B12HERNANDEZ RobertoMorning Session
PAN - PANAMA
7B BARRIA LuisMorning Session
PUR - PUERTO RICO
5B94ALVARADO BryanMorning Session
6B354CUADROS CAMPO Harold DaleyMorning Session
4B36PIZARRO JeanMorning Session
CW  Compound Women
BAR - BARBADOS
6D158GODDARD Charlene ChristinaAfternoon Session
CHI - CHILE
5D144CELIS SEPULVEDA CamilaAfternoon Session
COL - COLOMBIA
1C2LOPEZ SaraAfternoon Session
2C240MARCEN MajaAfternoon Session
4C22USQUIANO AlejandraAfternoon Session
5C11VALDEZ NoraAfternoon Session
6C ZAMBRANO DOMINGUEZ Ingry CarolinaAfternoon Session
PAN - PANAMA
4D LUO LinethAfternoon Session
PUR - PUERTO RICO
1D68CINTRON MarlaAfternoon Session
2D136LATORRE MariaAfternoon Session
3D177RAMIREZ GONZALEZ Paola MariaAfternoon Session
USA - USA
7C FINKEL MariannaAfternoon Session
CJM  Compound Junior Men
CHI - CHILE
17A PFISTER PeterMorning Session
16A SEYMOUR BOSSO Fabián AlfredoMorning Session
COL - COLOMBIA
15B GOMEZ ZULUAGA PabloMorning Session
14B GUAQUETA MARTINEZ William SantiagoMorning Session
13B ROJAS Juan PabloMorning Session
17B TABARES Andrés FelipeMorning Session
12B TORO VASQUEZ ManuelMorning Session
11B VELASQUEZ RUIZ AnibalMorning Session
CRC - COSTA RICA
10B GONZALEZ VARGAS BrandonMorning Session
DOM - DOMINICAN REPUBLIC
14A JIMENEZ MUSTAFA RubenMorning Session
15A VALERIO DIAZ Alan JoséMorning Session
ECU - ECUADOR
9B GUERRERO ASPIAZU DanielMorning Session
8B OLEAS RODRIGUEZ Mateo SebastianMorning Session
ESA - EL SALVADOR
8A RIVAS GerardoMorning Session
MEX - MEXICO
9A CANTU JavierMorning Session
10A GARCIA SebastianMorning Session
11A OLVERA RodrigoMorning Session
12A SANCHEZ MauricioMorning Session
PAN - PANAMA
16B BARSALLO MORENO Edgar FranciscoMorning Session
PER - PERU
18B VÁSQUEZ GANDOLFO Nicolás AlejandroMorning Session
PUR - PUERTO RICO
19A AVILA AMBERT Jandre AlexanderMorning Session
18A RIVERA DiegoMorning Session
USA - USA
13A FRENCH CooperMorning Session
CJW  Compound Junior Women
CHI - CHILE
8C VILLALOBOS RebecaAfternoon Session
9D ZUÑIGA VARELA Mariana Elena AdelinaAfternoon Session
COL - COLOMBIA
16D FERIA ManuelaAfternoon Session
17D GALLEGO LOPEZ JulianaAfternoon Session
18D GARCIA BELLO Sahara SofiaAfternoon Session
14D GONZALEZ Luz AngelaAfternoon Session
20D MARTINEZ XimenaAfternoon Session
19D SUÁREZ Maria ValentinaAfternoon Session
DOM - DOMINICAN REPUBLIC
14C CORDERO MATEO Lucia AuroraAfternoon Session
15C RAMOS IsmarlynAfternoon Session
ECU - ECUADOR
20C NAVARRETE VARGAS MiaAfternoon Session
19C RODRIGO BlancaAfternoon Session
ESA - EL SALVADOR
16C ALVARENGA FUNES CamilaAfternoon Session
17C CORADO PaolaAfternoon Session
MEX - MEXICO
10D ALANIS AsstridAfternoon Session
11D BERNAL MarianaAfternoon Session
12D HERNANDEZ AnaAfternoon Session
13D QUINTERO DafneAfternoon Session
PAN - PANAMA
18C BARRIA AstridAfternoon Session
PER - PERU
8D TRUJILLO JOYJA Milagros AlhelíAfternoon Session
USA - USA
10C DEES LarynAfternoon Session
11C HETLETVED KinleyAfternoon Session
12C SCARBROUGH AnnaAfternoon Session
13C WITHERS RachelAfternoon Session
CCM  Compound Cadet Men
COL - COLOMBIA
20A BALLESTEROS Juan EstebanMorning Session
21A VILLEGAS CORREA SebastianMorning Session
MEX - MEXICO
20B BORBOLLA DiegoMorning Session
PER - PERU
21B LEÓN SALOMÉ Mario MisaelMorning Session
CCW  Compound Cadet Women
COL - COLOMBIA
22D CASTRILLON SusanaAfternoon Session
21D TOBON BENITEZ VeronicaAfternoon Session
MEX - MEXICO
22C BERNAL ReginaAfternoon Session
21C CASTILLO AdrianaAfternoon Session
RMQ  Recurve Junior Men Pan Am Junior Games Qualifier
ARG - ARGENTINA
33C GALLO Juan RobertoAfternoon Session
CRC - COSTA RICA
32D RODRIGUEZ GUTIERREZ CarlosAfternoon Session
CUB - CUBA
34C SABIDO GONZALEZ OmarAfternoon Session
DOM - DOMINICAN REPUBLIC
44C JIMENEZ HeribertoAfternoon Session
45C PINALES RAMOS OliverAfternoon Session
46C ZORRILLA ReynaldoAfternoon Session
ECU - ECUADOR
29C FREIRE MURILLO RonaldAfternoon Session
30C LOJA ARIZABALA JosueAfternoon Session
31C ROSAS VERA Jorge AdrianAfternoon Session
ESA - EL SALVADOR
40C MERCADO PALMA Kevin StanleyAfternoon Session
41C RIVERA JustinAfternoon Session
GUA - GUATEMALA
29D BERMUDEZ GabrielAfternoon Session
30D GUERRERO MÉNDEZ Javier EduardoAfternoon Session
ISV - VIRGIN ISLANDS, US
31D D'AMOUR NicholasAfternoon Session
PAN - PANAMA
32C YANEZ AlexisAfternoon Session
PER - PERU
33D LÓPEZ VILLA Bruno AlejandroAfternoon Session
VEN - VENEZUELA
39C VIVAS SANCHEZ Luis EdgardoAfternoon Session
RWQ  Recurve Junior Women Pan Am Junior Games Qualifier
ARG - ARGENTINA
42A CAROZZA Maria VictoriaMorning Session
BOL - BOLIVIA
39A PAREDES CACHI Mayte CamilaMorning Session
CHI - CHILE
29B BIAVA ROJAS María FranciscaMorning Session
28B CATALAN VILLALOBOS AixaMorning Session
CRC - COSTA RICA
28A HERNANDEZ BLANCO JudithMorning Session
CUB - CUBA
34A PAREDES YailinMorning Session
35A RODRIGUEZ DÍAZ Diana del RocioMorning Session
ESA - EL SALVADOR
40A CORTEZ MarcelaMorning Session
41A URIAS JocelynMorning Session
GUA - GUATEMALA
43A ENRIQUEZ MORALES Nancy MarcelaMorning Session
44A MÉNDEZ InésMorning Session
PER - PERU
36A CARREÓN FRANCO María GraciaMorning Session
37A HERMOZA PORTUGAL Gianella DenisseMorning Session
38A PORTILLA SALAS Camila CelesteMorning Session
PUR - PUERTO RICO
45A RIVERA AYALA AlondraMorning Session
VEN - VENEZUELA
46A ALMERON MORENO Genesis LairetMorning Session
CMQ  Compound Junior Men Pan Am Junior Games Qualifier
CRC - COSTA RICA
10B GONZALEZ VARGAS BrandonMorning Session
DOM - DOMINICAN REPUBLIC
14A JIMENEZ MUSTAFA RubenMorning Session
15A VALERIO DIAZ Alan JoséMorning Session
PAN - PANAMA
16B BARSALLO MORENO Edgar FranciscoMorning Session
PER - PERU
18B VÁSQUEZ GANDOLFO Nicolás AlejandroMorning Session
PUR - PUERTO RICO
19A AVILA AMBERT Jandre AlexanderMorning Session
18A RIVERA DiegoMorning Session
CWQ  Compound Junior Women Pan Am Junior Games Qualifier
DOM - DOMINICAN REPUBLIC
14C CORDERO MATEO Lucia AuroraAfternoon Session
15C RAMOS IsmarlynAfternoon Session
PAN - PANAMA
18C BARRIA AstridAfternoon Session
PER - PERU
8D TRUJILLO JOYJA Milagros AlhelíAfternoon Session

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter