The Woking Double
The Woking Double
Woking Archery Club (WAC)
Wisley, Surrey, 12-13 Jun 2021
Participant List group by Country
AthleteTargetCategorySession
4 - ARCHERY GB
GASPAR Tamas11ACompound MenWAC Dbl - Saturday
GASPAR Tamas11ACompound MenWAC Dbl - Sunday
PARVESS Mike11DCompound MenWAC Dbl - Saturday
PARVESS Mike11DCompound MenWAC Dbl - Sunday
PEDZIWIATR Jacek12CCompound MenWAC Dbl - Sunday
MEERING Sophie4ARecurve WomenWAC Dbl - Saturday
MEERING Sophie4ARecurve WomenWAC Dbl - Sunday
79 - LLANTARNAM AC
PHILLIPS David3BRecurve Master MenWAC Dbl - Sunday
236 - THOMAS WALL A
BOURTON Chris10CLongbow MenWAC Dbl - Sunday
HOOK Darrin10DLongbow MenWAC Dbl - Sunday
246 - WOKING AC
WILSON Angus16ABarebow Master MenWAC Dbl - Sunday
HANLY Ryan12BCompound MenWAC Dbl - Sunday
DUMBLETON Keith10ALongbow MenWAC Dbl - Saturday
RUFFLE Alan10BLongbow MenWAC Dbl - Saturday
RUFFLE Edward9BLongbow MenWAC Dbl - Saturday
STEER Andrew4CRecurve MenWAC Dbl - Saturday
WOODGATE James3CRecurve MenWAC Dbl - Saturday
WOODGATE James3CRecurve MenWAC Dbl - Sunday
PIPER Eleanor1ARecurve WomenWAC Dbl - Saturday
PIPER Eleanor1ARecurve WomenWAC Dbl - Sunday
PIPER Louisa2ARecurve WomenWAC Dbl - Saturday
PIPER Louisa2ARecurve WomenWAC Dbl - Sunday
253 - REIGATE PRIORY B
LEWER Tony6CRecurve MenWAC Dbl - Sunday
RAMSDALE Matthew7CRecurve MenWAC Dbl - Sunday
259 - GUILDFORD AC
KINGSTONE Victoria12BCompound WomenWAC Dbl - Saturday
260 - FARNHAM A
HARDING Phil8BRecurve Master MenWAC Dbl - Saturday
LOTT Karen14ABarebow Master WomenWAC Dbl - Saturday
263 - CHESSINGTON B
WARD Andrew15DBarebow MenWAC Dbl - Saturday
WHITE Richard4CRecurve MenWAC Dbl - Sunday
PUNJABI Shauna2BRecurve WomenWAC Dbl - Sunday
292 - LALEHAM AC
SHORE Mark15DBarebow Master MenWAC Dbl - Sunday
SHORE Philip14DBarebow Master MenWAC Dbl - Sunday
STORE Paul10CLongbow MenWAC Dbl - Saturday
GODFREY Peter2CRecurve MenWAC Dbl - Sunday
MILLER Adam1CRecurve MenWAC Dbl - Sunday
WESTBROOK Mark2CRecurve MenWAC Dbl - Saturday
ELDER Paula14BBarebow WomenWAC Dbl - Saturday
PARKER Nadine15ABarebow WomenWAC Dbl - Saturday
295 - HAMPSTEAD B
GIST Duncan15ABarebow MenWAC Dbl - Sunday
297 - BRUNEL UNI A
BALLER Andy16BBarebow Master MenWAC Dbl - Sunday
309 - LONDON A
TWAROWSKI Michal4DRecurve MenWAC Dbl - Saturday
312 - CRYSTAL PALACE B
BRUGUIER Isabella12ACompound Cadet WomenWAC Dbl - Saturday
330 - THANET AC
HOLDEN Ryan7ARecurve MenWAC Dbl - Sunday
333 - SWAN A
SWORD Michelle11BCompound WomenWAC Dbl - Saturday
336 - MEDWAY A
PHILPOT Bradley5BRecurve MenWAC Dbl - Sunday
337 - LEAVES GREEN B
WILLIAMS Tom15CBarebow MenWAC Dbl - Saturday
WILLIAMS Tom15CBarebow MenWAC Dbl - Sunday
BARNETT Errol8DRecurve Master MenWAC Dbl - Sunday
338 - LAMORBEY PARK A
BARHAM Andrew14CBarebow MenWAC Dbl - Saturday
340 - 1065 AC
NASON-SMITH Adam9CLongbow MenWAC Dbl - Saturday
NASON-SMITH Ann9DLongbow WomenWAC Dbl - Saturday
359 - ABBEY B (KENT)
SCOTT Ajay13DCompound Junior MenWAC Dbl - Saturday
371 - HERTFORD C OF A
BROWN Peter14ABarebow Master MenWAC Dbl - Sunday
LAPUZ Jason7DRecurve MenWAC Dbl - Saturday
LAPUZ Jason7DRecurve MenWAC Dbl - Sunday
406 - TALISMAN B
HEATHCOTE Richard15BBarebow Master MenWAC Dbl - Sunday
413 - OVERTON BLACK ARROWS
BUCKNER Richard7ARecurve Master MenWAC Dbl - Saturday
420 - FORT PURBROOK C OF B
FOLEY John11BCompound Master MenWAC Dbl - Sunday
458 - MAYFLOWER A
JUDD Michael6DRecurve MenWAC Dbl - Saturday
KING Wendie1BRecurve Master WomenWAC Dbl - Saturday
483 - BRAINTREE B
BURGESS Richard14BBarebow Master MenWAC Dbl - Sunday
CHUMBER Amelia13BBarebow Cadet WomenWAC Dbl - Sunday
511 - WEST WINDSOR A
HAGUE Chris13ABarebow Master MenWAC Dbl - Sunday
MACMILLAN Gavin1DRecurve Master MenWAC Dbl - Sunday
515 - B OF WARFIELD
HICKS Oliver13CBarebow Cadet MenWAC Dbl - Sunday
SIMPSON Colin1DRecurve MenWAC Dbl - Saturday
KELLY John2DRecurve Master MenWAC Dbl - Saturday
524 - CROWTHORNE A
MALINS Iain1BRecurve MenWAC Dbl - Sunday
605 - B OF LYTCHETT
GALLOWAY Darryn10DLongbow MenWAC Dbl - Saturday
731 - MERIDEN AC
HALL Tom5CRecurve MenWAC Dbl - Saturday
HALL Tom5CRecurve MenWAC Dbl - Sunday
780 - BOWBROOK A
HALL Conor3ARecurve MenWAC Dbl - Saturday
HALL Conor3ARecurve MenWAC Dbl - Sunday
881 - ECCLES ARCHERY CLUB LIMITED
STEPHENSON Rebecca5BRecurve WomenWAC Dbl - Saturday
908 - B OF WALKER
WISE Alex4BRecurve MenWAC Dbl - Saturday
WISE Alex4BRecurve MenWAC Dbl - Sunday
984 - NORTHAMPTON AC
CHRISINAS Ioannis8BRecurve MenWAC Dbl - Sunday
1210 - NOAK HILL A
TURNER Mark14CBarebow MenWAC Dbl - Sunday
GEDALOVITCH Anthony13DBarebow Master MenWAC Dbl - Sunday
LOCK Brian12CCompound Master MenWAC Dbl - Saturday
ATTALIA Bob10ALongbow MenWAC Dbl - Sunday
LOCK Andrew7CRecurve MenWAC Dbl - Saturday
VAN KLEEF-BOLTON Wilco6ARecurve MenWAC Dbl - Saturday
HORNE Allan6CRecurve Master MenWAC Dbl - Saturday
BETTLES Sarah5ARecurve WomenWAC Dbl - Saturday
BETTLES Sarah5ARecurve WomenWAC Dbl - Sunday
1339 - RIVERNOOK B
BALE Martin10BLongbow MenWAC Dbl - Sunday
ELLIS David8CRecurve Master MenWAC Dbl - Saturday
ELLIS David8CRecurve Master MenWAC Dbl - Sunday
MILLS Donna12ACompound WomenWAC Dbl - Sunday
ELLIS Denise8ARecurve Master WomenWAC Dbl - Saturday
ELLIS Denise8ARecurve Master WomenWAC Dbl - Sunday
1557 - CANFORD MAGNA B
CARSTENSEN Matt9ALongbow MenWAC Dbl - Saturday
2109 - PHOENIX A (ESSEX)
PRETLOVE Jason13CCompound Master MenWAC Dbl - Saturday
2201 - EAST BELFAST AC
HUSTON Patrick2DRecurve MenWAC Dbl - Sunday
2272 - SEVENOAKS AC
MILLER Josh6ARecurve MenWAC Dbl - Sunday
VOS Jamie6DRecurve MenWAC Dbl - Sunday
2576 - SILVERCLOUD ARCHERS ABLE BODIE
MAHER Jonathan13BCompound MenWAC Dbl - Saturday
2625 - GRIFFIN ARCHERS
BARLOW Ru7BRecurve MenWAC Dbl - Sunday
2627 - PEACOCK ARCHERS
SANCHEZ POMBROL Daniel5DRecurve MenWAC Dbl - Sunday
TANG-RICHARDSON Mel6BRecurve MenWAC Dbl - Saturday
TANG-RICHARDSON Mel6BRecurve MenWAC Dbl - Sunday
SAGOO Jaspreet4DRecurve WomenWAC Dbl - Sunday

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter