Lokattsjakten
Lokattsjakten
BSK Edsbyn (40385)
Hällstugan, Roteberg, Edsbyn, 29 May 2021
Lokattsjakten
Deltagarlista sorterad efter klass
SkyttKlubbOmgångTavla
BCH - Barebow Cadet Herrar
NYSTRÖM Albin39816 - FÖRENINGEN WIJ BÅGSKYTTAR OCKEOmg. 115D
BED - Barebow Elit Damer
ÅSÉLL Stine3818 - STOCKHOLMS BKOmg. 124C
ANDERSSON Pernilla3993 - SÖDERTÄLJE BFOmg. 19D
ÖSTERLUND Helena3993 - SÖDERTÄLJE BFOmg. 11C
BJÖRKLUND Lina40385 - BSK EDSBYNOmg. 124B
HED Josefin7821 - BSK SILJANSPILENOmg. 14A
ROSÉN OLLAS Susanne7821 - BSK SILJANSPILENOmg. 117A
ELAMSSON Olivia7880 - SKOGENS IF KORSVÄGENOmg. 12A
BACKMAN Ulrika7951 - REJMYRE BSKOmg. 110B
BEH - Barebow Elit Herrar
LILJEGREN Jan31583 - BK FISKGJUSENOmg. 13A
HASSILA Joakim3818 - STOCKHOLMS BKOmg. 124D
PETTERSSON Lars-Ove3818 - STOCKHOLMS BKOmg. 120B
FRANK Peter3993 - SÖDERTÄLJE BFOmg. 19A
GUNNES Lars3993 - SÖDERTÄLJE BFOmg. 19C
MALMSTRÖM Yngve3993 - SÖDERTÄLJE BFOmg. 11A
BJÖRK Stoffe40385 - BSK EDSBYNOmg. 123A
JONSSON Erik40385 - BSK EDSBYNOmg. 124A
NISKANEN Jouko40385 - BSK EDSBYNOmg. 110C
PETTERSSON Leo40680 - JÄRNVÄGENS BFOmg. 120A
HED Joakim7821 - BSK SILJANSPILENOmg. 123D
HUSSIN ZADE Jafar7821 - BSK SILJANSPILENOmg. 117B
WELÉN Lars7821 - BSK SILJANSPILENOmg. 123C
LINDROTH-FRANSSON Mikael7884 - BSK VAGGERYDOmg. 13B
LUNDMARK Fredrik7908 - BSK STURARNAOmg. 18D
SVENSSON Åke7913 - BK FJÄDERNOmg. 13C
BAGGE Henning7951 - REJMYRE BSKOmg. 110A
CED - Compound Elit Damer
HED Julia2797 - LINDOME BKOmg. 14B
KARLSSON Ida7823 - GÄVLE BKOmg. 116A
LINDBERG Emma7840 - BOLLNÄS BKOmg. 114A
SÖDERSTEN Lisa7856 - PITEÅ BKOmg. 16A
LARSSON Linda7884 - BSK VAGGERYDOmg. 16B
CEH - Compound Elit Herrar
JOHANSSON Rickard53001 - ÅKERSBERGA BSKOmg. 111A
ØYEN Eddie53001 - ÅKERSBERGA BSKOmg. 111D
NILSSON Mattias7819 - KOPPARPILEN FALUN KORSNÄSOmg. 14C
HED Lennart7821 - BSK SILJANSPILENOmg. 123B
EDSTRAND Anton7823 - GÄVLE BKOmg. 116B
ERIKSSON Henrik7823 - GÄVLE BKOmg. 116C
HANSSON Stefan7829 - BS GOTHIAOmg. 111B
MALM David7840 - BOLLNÄS BKOmg. 114B
VOLUNGHOLEN Rolf7840 - BOLLNÄS BKOmg. 114C
NORDSVAN Lennart7856 - PITEÅ BKOmg. 16C
JOHANSSON Håkan7880 - SKOGENS IF KORSVÄGENOmg. 12C
KULLBERG Alexander7880 - SKOGENS IF KORSVÄGENOmg. 12B
PALMQVIST Patrik7888 - BK DANAPILENOmg. 111C
ANDERLE Mikael7908 - BSK STURARNAOmg. 18A
CVH - Compound Veteran Herrar
OLSSON Bert-Åke7840 - BOLLNÄS BKOmg. 114D
IEH - Instinctive Elit Herrar
PEDERSEN Brian39620 - KATRINEHOLMS BÅGSKYTTE KLUBBOmg. 113A
ANTMAN Robert39816 - FÖRENINGEN WIJ BÅGSKYTTAR OCKEOmg. 115A
BLOMKVIST Sven3993 - SÖDERTÄLJE BFOmg. 11B
FREDIN Magnus7823 - GÄVLE BKOmg. 116D
WESTMAN Ulf7823 - GÄVLE BKOmg. 17C
IMH - Instinctive Master Herrar
ERIKSSON Ragnar7823 - GÄVLE BKOmg. 17A
LED - Longbow Elit Damer
LUNDBLAD Irene50173 - JÄRNA IFOmg. 112B
DOMEIJ Ulla7823 - GÄVLE BKOmg. 15B
HÖGSTEDT Marie7823 - GÄVLE BKOmg. 15D
LEH - Longbow Elit Herrar
ANESUND Magnus3993 - SÖDERTÄLJE BFOmg. 112A
GUNNES Terje3993 - SÖDERTÄLJE BFOmg. 11D
LEPPÄNEN Marko3993 - SÖDERTÄLJE BFOmg. 112C
FOGELBY Mikael40479 - STENBRO BSOmg. 113C
LOVÉN Leif40680 - JÄRNVÄGENS BFOmg. 113B
BERTÄNG Inge7823 - GÄVLE BKOmg. 17D
DOMEIJ Jan7823 - GÄVLE BKOmg. 15A
HÖGSTEDT Fredrik7823 - GÄVLE BKOmg. 15C
NORÉN Peter7908 - BSK STURARNAOmg. 18B
LMH - Longbow Master Herrar
NYSTRÖM Jesper Sten39816 - FÖRENINGEN WIJ BÅGSKYTTAR OCKEOmg. 115C
PERSSON Niclas7823 - GÄVLE BKOmg. 17B
LSD - Longbow Senior Damer
FRANSSON Ami39816 - FÖRENINGEN WIJ BÅGSKYTTAR OCKEOmg. 115B
REH - Recurve Elit Herrar
ERIKSSON Kjell3993 - SÖDERTÄLJE BFOmg. 19B
CEBRIAN PUJOL Sergi7908 - BSK STURARNAOmg. 18C

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter