2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
Türkiye Okçuluk Federasyonu (TOF)
Antalya 100. Yıl Okçuluk Sahası, 10-13 Jun 2021
2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
Participant List ordered by Target
HedefSporcuÜlke AdıYarışma
RM Sıralama Atışları - A-B ~ 720 Round
1AKIR Fırat34OVSK - OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜRecurve Men
1BTURAN Ömer Enes55SOGSK - SAMSUN OKÇULUK GENÇLIK SPOR KURecurve Men
2AYILDIRMIŞ Muhammed Abdullah34OVSK - OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜRecurve Men
2BİSPIR Yunus Emre55SOGSK - SAMSUN OKÇULUK GENÇLIK SPOR KURecurve Men
3AKIRMIZITAŞ Harun34OVSK - OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜRecurve Men
3BTOKUŞOĞLU Orkun Ege55SOGSK - SAMSUN OKÇULUK GENÇLIK SPOR KURecurve Men
4AYILDIRMIŞ Ömer Faruk34OVSK - OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜRecurve Men
4BŞEHIT Özhan Alp55SOGSK - SAMSUN OKÇULUK GENÇLIK SPOR KURecurve Men
5AAYAZ Batuhan34OVSK - OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜRecurve Men
5BHACIEYUPOĞLU Bilal Bahadır55SOGSK - SAMSUN OKÇULUK GENÇLIK SPOR KURecurve Men
6ABALKAN Mahmut34OVSK - OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜRecurve Men
6BKAYAKOĞLU Burakcan68AOSK - AKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜRecurve Men
7AARZUMAN Musa34OVSK - OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜRecurve Men
7BAKSAKAL Mehmet Emirhan68AOSK - AKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜRecurve Men
8ASUCU Erdem07AOISK - ANTALYA OKÇULUK İHTISAS SPOR KRecurve Men
8BDIKICI Yusuf68AOSK - AKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜRecurve Men
9AÖZKOÇ Emir07AOISK - ANTALYA OKÇULUK İHTISAS SPOR KRecurve Men
9BKIRICI Bayram Buğra68AOSK - AKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜRecurve Men
10AAKBOĞA Turhan07AOISK - ANTALYA OKÇULUK İHTISAS SPOR KRecurve Men
10BÇAVUŞOĞLU Yavuz06YOISK - YILDIRIM OKÇULUK İHTISAS SPOR Recurve Men
11AARSLAN Efe07AOISK - ANTALYA OKÇULUK İHTISAS SPOR KRecurve Men
11BÇAKAL Mete Deniz06YOISK - YILDIRIM OKÇULUK İHTISAS SPOR Recurve Men
12ATÜRKMEN Kamil38SAGS - SPOR A.Ş GENÇLIK VE S.KRecurve Men
12BÇOBAN Mustafa Buğrahan06YOISK - YILDIRIM OKÇULUK İHTISAS SPOR Recurve Men
13AYÜCEL Hamza38SAGS - SPOR A.Ş GENÇLIK VE S.KRecurve Men
13BGÖZE Doğukan06YOISK - YILDIRIM OKÇULUK İHTISAS SPOR Recurve Men
14AATAY Mevlüt Mert38SAGS - SPOR A.Ş GENÇLIK VE S.KRecurve Men
14BERBAY Vedat07VESA - VEDAT ERBAY SPOR AKADEMISIRecurve Men
15ATEK Kutay38SAGS - SPOR A.Ş GENÇLIK VE S.KRecurve Men
15BSAPMAZ Mesut07VESA - VEDAT ERBAY SPOR AKADEMISIRecurve Men
16AAKSOY Vedat06AF - ANKARA FERDIRecurve Men
16BKAYNAR Ege07VESA - VEDAT ERBAY SPOR AKADEMISIRecurve Men
17ADALKILIÇ Alper Murat06AF - ANKARA FERDIRecurve Men
17BEROL Halil07VESA - VEDAT ERBAY SPOR AKADEMISIRecurve Men
18APAPAĞAN Yavuz06AF - ANKARA FERDIRecurve Men
18BKAHRAMAN Numan Can34AOSK - ANKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜRecurve Men
19AÇITIL Mustafa Eren34KOSK - KESKIN OKÇULUK SPOR KULÜBÜRecurve Men
19BKARAKUŞ Burak Enes34AOSK - ANKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜRecurve Men
20AKURU Yavuz Kaan34KOSK - KESKIN OKÇULUK SPOR KULÜBÜRecurve Men
20BDAĞITMAÇ Kubilay34AOSK - ANKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜRecurve Men
21ADURUKAN Arda34KOSK - KESKIN OKÇULUK SPOR KULÜBÜRecurve Men
21BKIM Chang Hee34DO - DEMKA OKÇULUKRecurve Men
22AGÜLAÇAR İ. Ethem35IBBSK - İZMIR BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI SPRecurve Men
22BÇOLAKOĞLU Çağrı34DO - DEMKA OKÇULUKRecurve Men
23AYILMAZ Yağız35IBBSK - İZMIR BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI SPRecurve Men
23BALTINBAŞ Ömer Sabri34DO - DEMKA OKÇULUKRecurve Men
24AGÜNERI M. Bilal35IBBSK - İZMIR BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI SPRecurve Men
24BÖZ Muhammet Emre34IOGSK - İSTANBUL OKÇULUK GENÇLIK SPOR Recurve Men
25AKÜÇÜK Oğuzhan34IAAS - İSTANBUL AVC. VE ATICILIK S.KRecurve Men
25BERDOĞAN Baran Yağız34IOGSK - İSTANBUL OKÇULUK GENÇLIK SPOR Recurve Men
26AKARAR Efe34IAAS - İSTANBUL AVC. VE ATICILIK S.KRecurve Men
26BAKKOYUN Berkay34IOGSK - İSTANBUL OKÇULUK GENÇLIK SPOR Recurve Men
27AMARAŞ Efe Gürkan34IAAS - İSTANBUL AVC. VE ATICILIK S.KRecurve Men
27BKARAÇOLAK Şahin16UGSK - ULUDAĞ GÜRSU SPOR KULÜBÜRecurve Men
28AÇEVIK Muhammed Mustafa60TBPSK - TOKAT BELEDIYE PLEVNE SPOR KULRecurve Men
28BUZUNSOY Muhammet Selman16UGSK - ULUDAĞ GÜRSU SPOR KULÜBÜRecurve Men
29ASARI Selim Emre60TBPSK - TOKAT BELEDIYE PLEVNE SPOR KULRecurve Men
29BGÜLER Taha Alkın16UGSK - ULUDAĞ GÜRSU SPOR KULÜBÜRecurve Men
30ASEZGIN Ebubekir60TBPSK - TOKAT BELEDIYE PLEVNE SPOR KULRecurve Men
30BALTINTAŞ Osman Aybars06GSGS - GELENEKSEL SPORLAR GENÇLIK VE Recurve Men
31ATÜMER Ulaş Berkim17GYSK - GELIBOLU YARIMADA SPOR KULÜBÜRecurve Men
31BARSLAN Ahmet Raşit06GSGS - GELENEKSEL SPORLAR GENÇLIK VE Recurve Men
32AALTINTAŞ Gökay17GYSK - GELIBOLU YARIMADA SPOR KULÜBÜRecurve Men
32BSIMAV Merih07AESK - ANTALYA ELITE SPOR KULÜBÜRecurve Men
33ATARAKÇI Taha Yiğit34BSK - BAŞAKŞEHIR SPOR KULÜBÜRecurve Men
33BAŞIK Halil Kaan07AESK - ANTALYA ELITE SPOR KULÜBÜRecurve Men
34ATÜRK Burak Emirhan34BSK - BAŞAKŞEHIR SPOR KULÜBÜRecurve Men
34BGÜRBÜZ Burak34MOSK - MARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜRecurve Men
35AAYTEKIN Gökberk35EOISK - EGE OKÇULUK İHTISAS SPOR KULUBRecurve Men
35BBILSEL Mahir Mert34MOSK - MARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜRecurve Men
36AAKIŞ Alp35EOISK - EGE OKÇULUK İHTISAS SPOR KULUBRecurve Men
36BTAÇ Yunus34FOS - FOKUS OKÇULUK S.K.Recurve Men
37AAĞÜNLÜ Savaş11BGS - BILECIK GENÇLIK S.K.Recurve Men
37BTAÇ Emre34FOS - FOKUS OKÇULUK S.K.Recurve Men
38AALTUNDAŞ Furkan Ahmet11BGS - BILECIK GENÇLIK S.K.Recurve Men
38BKARAKOYUNLU Hüseyin Safa47AOS - ALP OKÇULUK S.K.Recurve Men
39AÖZEN Özgür34IB - İSTANBUL B.B.S.K.Recurve Men
39BÖZDEMIR Mustafa47AOS - ALP OKÇULUK S.K.Recurve Men
40AÇANKAYA Muhammet Emre35DOSK - DOĞRU OKÇULUK SPOR K.Recurve Men
40BBAHRIOĞULLARI Muhammed Fatih63SF - ŞANLIURFA FERDIRecurve Men
41AKAYALAK Göktuğ Bilal71AHSK - ANADOLU HEDEF SPOR KULÜBÜRecurve Men
41BÇAYIRHAN Burak06ÇBGS - ÇUBUK BELEDIYESI GENÇLIK VE SKRecurve Men
42ABALABAN Emir16BB - BURSA B.B.S.KRecurve Men
42BESATOĞLU Doruk Ekin06AOISK - ANKARA OKÇULUK İHTISAS SPOR KURecurve Men
43BKOCATAŞLAR Berkay01AHSK - ADANA HEDEF SPOR K.Recurve Men
44AİNAN İbrahim10BGSK - BALIKESIR GENÇLIK SPOR KULÜBÜRecurve Men
44BSOKANOK Gürsel07AF - ANTALYA FERDIRecurve Men
45AKAYA Berat Utku32GOS - GIZAY OKÇULUK S.K.D.Recurve Men
45BGÖREN Ali Tuğra22ESK - EDOK SPOR KULUBÜRecurve Men
46ASERT Furkan06AAOSK - ANKARA ATLANTIS OKÇULUK SPOR KRecurve Men
RW Sıralama Atışları - A ~ 720 Round
1AER Aslı07VESA - VEDAT ERBAY SPOR AKADEMISIRecurve Women
2AYILMAZER Assıya68AOSK - AKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜRecurve Women
3APAŞA İlayda Reyyan07VESA - VEDAT ERBAY SPOR AKADEMISIRecurve Women
4AGÜNTAŞ Feyzanur34OVSK - OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜRecurve Women
5AKILIÇ Raife Sude07VESA - VEDAT ERBAY SPOR AKADEMISIRecurve Women
6AYAKUPOĞLU Şevval34OVSK - OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜRecurve Women
7ATURKUT İlayda07VESA - VEDAT ERBAY SPOR AKADEMISIRecurve Women
8ADEMEZ Eslem Nisa34OVSK - OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜRecurve Women
9AÇITAK Özge07VESA - VEDAT ERBAY SPOR AKADEMISIRecurve Women
10AÖZKAN Gizem34OVSK - OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜRecurve Women
12AAYDINLAR Beril34KAOSK - KAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜRecurve Women
13AKANTEMIR Ecemsu Naz06SOISK - ŞENOK OKÇULUK IHTISAS SPOR KULRecurve Women
14ABAŞARAN Ezgi34KAOSK - KAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜRecurve Women
15ASARIALTIN Samiye Bircan06SOISK - ŞENOK OKÇULUK IHTISAS SPOR KULRecurve Women
16ADUMRAL İrem34KOSK - KESKIN OKÇULUK SPOR KULÜBÜRecurve Women
17AATAK Gülperi06SOISK - ŞENOK OKÇULUK IHTISAS SPOR KULRecurve Women
18ABAYAR Elif34KOSK - KESKIN OKÇULUK SPOR KULÜBÜRecurve Women
19ABAYRAKCI Meliha Dilara06SOISK - ŞENOK OKÇULUK IHTISAS SPOR KULRecurve Women
20ASITKI Ela34KOSK - KESKIN OKÇULUK SPOR KULÜBÜRecurve Women
21AKAYA Ezgi06SOISK - ŞENOK OKÇULUK IHTISAS SPOR KULRecurve Women
22ASELAN Rüya34IOGSK - İSTANBUL OKÇULUK GENÇLIK SPOR Recurve Women
23AÖZDEMIR Sıla35IBBSK - İZMIR BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI SPRecurve Women
24AÖZDEMIR Elifsu34IOGSK - İSTANBUL OKÇULUK GENÇLIK SPOR Recurve Women
25AGÜNERI Şueda35IBBSK - İZMIR BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI SPRecurve Women
26ACAN Merve34IOGSK - İSTANBUL OKÇULUK GENÇLIK SPOR Recurve Women
27AHABERAL Elif Deniz35IBBSK - İZMIR BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI SPRecurve Women
28AKORKMAZ Simay34IOGSK - İSTANBUL OKÇULUK GENÇLIK SPOR Recurve Women
29AAKTUNA Aybüke35IBBSK - İZMIR BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI SPRecurve Women
30AGAZOZ Melisa34IOGSK - İSTANBUL OKÇULUK GENÇLIK SPOR Recurve Women
31AKAPAN Feride10BGSK - BALIKESIR GENÇLIK SPOR KULÜBÜRecurve Women
32AEROL Gülten16UGSK - ULUDAĞ GÜRSU SPOR KULÜBÜRecurve Women
33AAYGÖREN Ayşenur10BGSK - BALIKESIR GENÇLIK SPOR KULÜBÜRecurve Women
34AGÖÇMEN Nazlı Didem16UGSK - ULUDAĞ GÜRSU SPOR KULÜBÜRecurve Women
35AGÜNEŞ Ümran10BGSK - BALIKESIR GENÇLIK SPOR KULÜBÜRecurve Women
36ABOZBEY Nehir16UGSK - ULUDAĞ GÜRSU SPOR KULÜBÜRecurve Women
37AGÜNEŞ Bahar07VOSK - VIRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜRecurve Women
38AGÜRLEKOĞLU İlayda01AG - ADANA GSKRecurve Women
39ATOSUN Perihan Sıla07VOSK - VIRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜRecurve Women
40AÖZDEMIR Saadet Azra01AG - ADANA GSKRecurve Women
41AATAY Elif07VOSK - VIRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜRecurve Women
42AUĞURLU Eylül Başak01AG - ADANA GSKRecurve Women
43AKÜÇÜKYORGANCI Sevinç07AOISK - ANTALYA OKÇULUK İHTISAS SPOR KRecurve Women
44AGÜRAN İlayda34AROSK - ARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜRecurve Women
45ABARBAROS Zeynep07AOISK - ANTALYA OKÇULUK İHTISAS SPOR KRecurve Women
46AÖZTÜRK Ece Aleyna34AROSK - ARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜRecurve Women
47AAKAN Nehir İlayda34IAAS - İSTANBUL AVC. VE ATICILIK S.KRecurve Women
48AYILDIZ Edanur Dilara06ADSK - ANKARA DSI SPOR KULÜBÜRecurve Women
49AYILMAZ Cansu34IAAS - İSTANBUL AVC. VE ATICILIK S.KRecurve Women
50AERDOĞAN Ayşe06ADSK - ANKARA DSI SPOR KULÜBÜRecurve Women
51AATEŞ Buse Yaren06YOISK - YILDIRIM OKÇULUK İHTISAS SPOR Recurve Women
52AŞATIR Serra34MOSK - MARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜRecurve Women
53AKESKIN Deniz06YOISK - YILDIRIM OKÇULUK İHTISAS SPOR Recurve Women
54AŞATIR Selin34MOSK - MARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜRecurve Women
55ADAŞTAN Alara06AGHVSK - ANKARA GENÇLIK HIZ. VE SPOR KURecurve Women
56ABILBEY Zeynep16BB - BURSA B.B.S.KRecurve Women
57ADEREBAŞI Defne55SOGSK - SAMSUN OKÇULUK GENÇLIK SPOR KURecurve Women
58AMARAŞLI Fatma38SAGS - SPOR A.Ş GENÇLIK VE S.KRecurve Women
60AMERKEN Bilge14BGMS - BOLU GENÇLIK MERKEZI S.KRecurve Women
61ATOLU Edanur06TOSK - TEZEL OKÇULUK SPOR KULÜBÜRecurve Women
62AERYILMAZ Rabia Nilsu34DO - DEMKA OKÇULUKRecurve Women
63AAYCAN Fatma Buket06GSGS - GELENEKSEL SPORLAR GENÇLIK VE Recurve Women
64AKOÇUR Ceren16BF - BURSA FERDIRecurve Women
65AKÖSE Zeynep06AOISK - ANKARA OKÇULUK İHTISAS SPOR KURecurve Women
66ABIRCAN Meltem07AF - ANTALYA FERDIRecurve Women
67AAKÇAN Beril06AF - ANKARA FERDIRecurve Women
68ADEMIREL Gökçe32IBS - ISPARTA BÖLGE SPORRecurve Women
69AÖZBEY TORUN Zehra34OVSK - OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜRecurve Women
70AŞENGÜL Yağmur34IB - İSTANBUL B.B.S.K.Recurve Women
CM Sıralama Atışları - A-B ~ 720 Round
1AÇALIŞKAN Eyvaz07VESA - VEDAT ERBAY SPOR AKADEMISICompound Men
1BİŞYENER Aykan34BBS - BÜYÜKÇEKMECE BELEDIYESI S.KCompound Men
2AARSLAN Atalay07VESA - VEDAT ERBAY SPOR AKADEMISICompound Men
2BKAYA Ahmed Emir34BBS - BÜYÜKÇEKMECE BELEDIYESI S.KCompound Men
3AKESIM Alp Soner07VESA - VEDAT ERBAY SPOR AKADEMISICompound Men
3BKÖKSAL Talha Sadık34BBS - BÜYÜKÇEKMECE BELEDIYESI S.KCompound Men
4ATÜRE Teoman07VESA - VEDAT ERBAY SPOR AKADEMISICompound Men
4BDEĞER Bilal Emre34BBS - BÜYÜKÇEKMECE BELEDIYESI S.KCompound Men
5AÖZDEMIR Kubilay55SOGSK - SAMSUN OKÇULUK GENÇLIK SPOR KUCompound Men
5BORUÇ Furkan34OVSK - OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜCompound Men
6AASLIM Abdullah55SOGSK - SAMSUN OKÇULUK GENÇLIK SPOR KUCompound Men
6BÖZKAN Kemal34OVSK - OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜCompound Men
7AYAKALI Samet Can55SOGSK - SAMSUN OKÇULUK GENÇLIK SPOR KUCompound Men
7BELMAAĞAÇLI Demir34OVSK - OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜCompound Men
8AKISA Emirhan55SOGSK - SAMSUN OKÇULUK GENÇLIK SPOR KUCompound Men
8BDAĞ Halit Ömer34OVSK - OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜCompound Men
9AMEŞE Burak06YOISK - YILDIRIM OKÇULUK İHTISAS SPOR Compound Men
10AKARAGÖZ Mehmet Akif06YOISK - YILDIRIM OKÇULUK İHTISAS SPOR Compound Men
10BYURTTAŞ Yusuf Furkan34FOS - FOKUS OKÇULUK S.K.Compound Men
11AÜNER Menderes06YOISK - YILDIRIM OKÇULUK İHTISAS SPOR Compound Men
11BŞAKAR Atilla Bora34FOS - FOKUS OKÇULUK S.K.Compound Men
12ASEVÜK Can Taylan06YOISK - YILDIRIM OKÇULUK İHTISAS SPOR Compound Men
12BÖZÇELIK Emir Çağkan34FOS - FOKUS OKÇULUK S.K.Compound Men
13AYETIM Muhammed34IB - İSTANBUL B.B.S.K.Compound Men
13BAKPINAR Levent06AF - ANKARA FERDICompound Men
14AKORKMAZ Bülent34IB - İSTANBUL B.B.S.K.Compound Men
14BKARPUZCU Serhat06AF - ANKARA FERDICompound Men
15AAYGAN Erdoğan34IB - İSTANBUL B.B.S.K.Compound Men
15BGÜVENÇ Cemal06AF - ANKARA FERDICompound Men
16AUSLU Egemen38SAGS - SPOR A.Ş GENÇLIK VE S.KCompound Men
16BBIROĞLU Yiğit Şefik06BOIS - BAŞKENT OKÇULUK İHT. SKCompound Men
17AAKGÜN Furkan38SAGS - SPOR A.Ş GENÇLIK VE S.KCompound Men
17BNALBANTOĞLU Mehmet Arda06BOIS - BAŞKENT OKÇULUK İHT. SKCompound Men
18AARSLAN Yunus Emre38SAGS - SPOR A.Ş GENÇLIK VE S.KCompound Men
18BÖZTELLI Can Doğan06BOIS - BAŞKENT OKÇULUK İHT. SKCompound Men
19AÖDEN Mert26EAÜG - ESKIŞEHIR ANADOLU ÜNIVERSITESICompound Men
19BDEMIRCAN Nuri Kaan55SKOS - SAMSUN KUZEY OKÇULUK S.KCompound Men
20ASÖĞÜT Bahadır26EAÜG - ESKIŞEHIR ANADOLU ÜNIVERSITESICompound Men
20BVURAL Ata55SKOS - SAMSUN KUZEY OKÇULUK S.KCompound Men
21AGÜRSES Olcay26EAÜG - ESKIŞEHIR ANADOLU ÜNIVERSITESICompound Men
21BKARTAL Batuhan55SKOS - SAMSUN KUZEY OKÇULUK S.KCompound Men
22ABILSEL Sinan Emre34MOSK - MARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜCompound Men
22BÇOBAN Toprak Efe07AOISK - ANTALYA OKÇULUK İHTISAS SPOR KCompound Men
23AKEMALOĞLU Hüseyin Ferhat34MOSK - MARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜCompound Men
23BÖZKAN Can07AOISK - ANTALYA OKÇULUK İHTISAS SPOR KCompound Men
24AKIRATLIOĞLU Ege Gönenç34MOSK - MARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜCompound Men
24BGÜNER Umut07AOISK - ANTALYA OKÇULUK İHTISAS SPOR KCompound Men
25AALKAN Muhammet Feyzullah63SF - ŞANLIURFA FERDICompound Men
25BERYILMAZ Yusuf Bahadır06OSK - ONOK SPOR KULÜBÜCompound Men
26ADOYANÇ Taha63SF - ŞANLIURFA FERDICompound Men
26BYILMAZ Mustafa06OSK - ONOK SPOR KULÜBÜCompound Men
27ADÖNMEZLER Mehmet Eren63SF - ŞANLIURFA FERDICompound Men
27BDIRIL Efe06OSK - ONOK SPOR KULÜBÜCompound Men
28AÇAĞIRAN Evren34DO - DEMKA OKÇULUKCompound Men
28BÇERÇI Noyan17GASK - GELIBOLU ALTINOK SPOR KULÜBÜCompound Men
29AUZUN Atilla34DO - DEMKA OKÇULUKCompound Men
29BTAŞÇI Beren17GASK - GELIBOLU ALTINOK SPOR KULÜBÜCompound Men
30ASU Şahin34DO - DEMKA OKÇULUKCompound Men
30BÇAKAR Osman17GASK - GELIBOLU ALTINOK SPOR KULÜBÜCompound Men
31ANARIN Hüseyin25EGSK - ERZURUM GENÇLIK SPOR KULÜBÜCompound Men
31BKANAAT Burak06LHÜS - LOKMAN HEKIM ÜNI. SK.Compound Men
32AHANCI Doğan25EGSK - ERZURUM GENÇLIK SPOR KULÜBÜCompound Men
32BERGÜDER Ömer06LHÜS - LOKMAN HEKIM ÜNI. SK.Compound Men
33AAYGÜN Mehmet Nuri32GOS - GIZAY OKÇULUK S.K.D.Compound Men
33BYETIM Mustafa Şahin34AROSK - ARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜCompound Men
34AGÜNAY Hüseyin İlhan32GOS - GIZAY OKÇULUK S.K.D.Compound Men
34BSEVIM Fatih Erdoğan34AOSK - ANKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜCompound Men
35AAKÇAOĞLU Batuhan06SOISK - ŞENOK OKÇULUK IHTISAS SPOR KULCompound Men
35BHIDIROĞLU Mustafa Can34IF - İSTANBUL FERDICompound Men
36AAKÇAOĞLU Erturul06SOISK - ŞENOK OKÇULUK IHTISAS SPOR KULCompound Men
36BYALÇIN Alp Ege34IF - İSTANBUL FERDICompound Men
37ASEVINÇ Furkan34IOGSK - İSTANBUL OKÇULUK GENÇLIK SPOR Compound Men
37BMARAŞ Serdar Bortay07VOSK - VIRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜCompound Men
38ADURĞUN Semih Bender34IOGSK - İSTANBUL OKÇULUK GENÇLIK SPOR Compound Men
38BSAYGIN Cem07VOSK - VIRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜCompound Men
39AALTINTAŞ Göksel17GYSK - GELIBOLU YARIMADA SPOR KULÜBÜCompound Men
39BTURAN Murat15BF - BURDUR FERDICompound Men
40AKIRCA Eren17GYSK - GELIBOLU YARIMADA SPOR KULÜBÜCompound Men
40BKILIÇ Ali42BSK - BULCUK SPOR K.Compound Men
41ACANTÜRK Feyzullah06GOSK - GAZI OKÇULUK SPOR KULÜBÜCompound Men
41BYILDIZ Yakup06AAOSK - ANKARA ATLANTIS OKÇULUK SPOR KCompound Men
42AEMIRMUSTAFAOĞLU Emre37KBSK - KASTAMONU BELEDIYE SPOR KULÜBÜCompound Men
42BÖZÇELIK Ahmet Talha47NO - NOKTA OKÇULUKCompound Men
43AALBAYRAK Selçuk Bora34KOSK - KESKIN OKÇULUK SPOR KULÜBÜCompound Men
43BTEMEL Cahit06AGHVSK - ANKARA GENÇLIK HIZ. VE SPOR KUCompound Men
44ADIKEN Çağdaş68AGSK - AKSARAY GENÇLIK VE SPOR KULÜBÜCompound Men
44BYILDIRIM Haydarcan77YGHSK - YALOVA GENÇLIK HIZMETLERI SPORCompound Men
45AHANEY Emircan48MB - MUĞLA B.B.S.KCompound Men
45BTERZI Rıfat50NF - NEVŞEHIR FERDICompound Men
46AKORUKLUOĞLU Fatih06ÜOISK - ÜMITKÖY OKÇULUK İHTISAS SPOR KCompound Men
CW Sıralama Atışları - A ~ 720 Round
1AELMAAĞAÇLI Gizem38SAGS - SPOR A.Ş GENÇLIK VE S.KCompound Women
2ASAĞLAM Evrim34OVSK - OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜCompound Women
3AOCAKCI İrem38SAGS - SPOR A.Ş GENÇLIK VE S.KCompound Women
4AYORULMAZ Sevgi34OVSK - OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜCompound Women
6ACÜRE Öznur34OVSK - OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜCompound Women
7ASAKICI Ilkim Şevval38SAGS - SPOR A.Ş GENÇLIK VE S.KCompound Women
8AOĞUZ Emine Rabia34OVSK - OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜCompound Women
9AÖZSOY Yasemin38SAGS - SPOR A.Ş GENÇLIK VE S.KCompound Women
10ASEZEN Nida34IOGSK - İSTANBUL OKÇULUK GENÇLIK SPOR Compound Women
11AŞAHIN Zeynep34FOS - FOKUS OKÇULUK S.K.Compound Women
12AKOSOVA Maya34IOGSK - İSTANBUL OKÇULUK GENÇLIK SPOR Compound Women
13AEMANET Ebrun34FOS - FOKUS OKÇULUK S.K.Compound Women
14AKIRMIZIGEDIK Sude Naz34IOGSK - İSTANBUL OKÇULUK GENÇLIK SPOR Compound Women
15AAYDEMIR Afet Ecem34FOS - FOKUS OKÇULUK S.K.Compound Women
16ADILAVER Melisa Nil34IOGSK - İSTANBUL OKÇULUK GENÇLIK SPOR Compound Women
17AAKSOY İrem34FOS - FOKUS OKÇULUK S.K.Compound Women
18AYUVA Begüm07VESA - VEDAT ERBAY SPOR AKADEMISICompound Women
19AYAKA Sevda48MB - MUĞLA B.B.S.KCompound Women
20AÇITAK Özden07VESA - VEDAT ERBAY SPOR AKADEMISICompound Women
21AKOÇAK Lara Su48MB - MUĞLA B.B.S.KCompound Women
22ASARIHAN Nehir07VESA - VEDAT ERBAY SPOR AKADEMISICompound Women
23ALÖK Songül48MB - MUĞLA B.B.S.KCompound Women
24ATOMRUK İpek07VESA - VEDAT ERBAY SPOR AKADEMISICompound Women
25ABURUN Hazal48MB - MUĞLA B.B.S.KCompound Women
26ABARAN Bürge Nazra34KAOSK - KAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜCompound Women
27ADEMIRCI Aybüke Başak35COSK - CIHAN OKÇULUK SPOR KULÜBÜCompound Women
28ASARACIK İnci34KAOSK - KAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜCompound Women
29AÖTERBÜLBÜL Rana35COSK - CIHAN OKÇULUK SPOR KULÜBÜCompound Women
30ATOPKARCI Yasemin Begüm34KAOSK - KAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜCompound Women
31ACOŞĞUN Ümran35COSK - CIHAN OKÇULUK SPOR KULÜBÜCompound Women
32AOKYAR Derya İpek34KAOSK - KAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜCompound Women
33AKAYRAK Sıla16BB - BURSA B.B.S.KCompound Women
34AAKAY Ceren34BBS - BÜYÜKÇEKMECE BELEDIYESI S.KCompound Women
35AATAŞ Buse58STTSK - SIVAS TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜCompound Women
36ABAYGIN Yağmur34BBS - BÜYÜKÇEKMECE BELEDIYESI S.KCompound Women
37ATUNCEL Pelin34MOSK - MARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜCompound Women
38AERDOĞAN Serra Nil34BBS - BÜYÜKÇEKMECE BELEDIYESI S.KCompound Women
39AÖZDEMIR Yağmur32GOS - GIZAY OKÇULUK S.K.D.Compound Women
40ABOSTAN Yeşim34IB - İSTANBUL B.B.S.K.Compound Women
41AARSLAN Aleyna32GOS - GIZAY OKÇULUK S.K.D.Compound Women
42AHANEY Buse Başak34IB - İSTANBUL B.B.S.K.Compound Women
43AALTINÇIBIK Ezgi Gizem32GOS - GIZAY OKÇULUK S.K.D.Compound Women
44AGÜRLEK Büşra Nur34IB - İSTANBUL B.B.S.K.Compound Women
45AKARAKUŞ Tülay34AOSK - ANKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜCompound Women
46AACAR Esra06YOISK - YILDIRIM OKÇULUK İHTISAS SPOR Compound Women
47ABAŞER Yasemin34AOSK - ANKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜCompound Women
48AUZUN Duru Dicle06YOISK - YILDIRIM OKÇULUK İHTISAS SPOR Compound Women
49AKARA Fazilet Hümeyra34AOSK - ANKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜCompound Women
50AYILMAZ Emine Azra06YOISK - YILDIRIM OKÇULUK İHTISAS SPOR Compound Women
51AKARAOĞLU Zeynep37KBSK - KASTAMONU BELEDIYE SPOR KULÜBÜCompound Women
52AORBAY Sude06OSK - ONOK SPOR KULÜBÜCompound Women
53AKARAOĞLU Büşra37KBSK - KASTAMONU BELEDIYE SPOR KULÜBÜCompound Women
54AKURUÇAYIRLI Berrenur06OSK - ONOK SPOR KULÜBÜCompound Women
55AYÜKSEL Irmak07AESK - ANTALYA ELITE SPOR KULÜBÜCompound Women
56AALKAN Ceren63SF - ŞANLIURFA FERDICompound Women
57AAKBIYIK Bergüzar Buse07AESK - ANTALYA ELITE SPOR KULÜBÜCompound Women
58AÖZALP Elif63SF - ŞANLIURFA FERDICompound Women
59ADAĞ Burcu34IAAS - İSTANBUL AVC. VE ATICILIK S.KCompound Women
60ASÜZER Ayşe Bera26EOSK - ESKIŞEHIR OKÇULUK SPOR KULÜBÜCompound Women
61AYILMAZ Aslıhan58SGSK - SIVAS GENÇLIK SPOR KULÜBÜCompound Women
62AÖZEN Şeyma Gülbin07VOSK - VIRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜCompound Women
63AYILDIR Sevim45MBBS - MANISA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYE SKCompound Women
64AAKÇAOĞLU Akgül06SOISK - ŞENOK OKÇULUK IHTISAS SPOR KULCompound Women
65AÜLGÜ Miray03AF - AFYONKARAHISAR FERDICompound Women
66ADEMIRKAYA Büşra07AOISK - ANTALYA OKÇULUK İHTISAS SPOR KCompound Women
67AALTINIŞIK Asude37KBSK - KASTAMONU BELEDIYE SPOR KULÜBÜCompound Women
69AATEŞ Emel16SOSK - SIPAHI OKÇULUK SPOR KL.Compound Women
70AANIL Başak47NO - NOKTA OKÇULUKCompound Women
71AARI Rabia68AOSK - AKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜCompound Women
72AÖZCAN Özlem20DF - DENIZLI FERDICompound Women
73AAYDINLI Asel Su06AGHVSK - ANKARA GENÇLIK HIZ. VE SPOR KUCompound Women

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter