2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
Türkiye Okçuluk Federasyonu (TOF)
Antalya 100. Yıl Okçuluk Sahası, 10-13 Jun 2021
2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
Compound Men
1/48
1/24
1/16
1/8
1/4
1/2
Finals
1Yıldız Yakup06AAOSKAnkara Atlantis Okçuluk Spor KBye
 
Yıldız YakupBye
 
0
0
Yıldız Yakup147
Bilsel Sinan Emre142
33Değer Bilal Emre34BBSBüyükçekmece Belediyesi S.K136
80Akçaoğlu Erturul06SOISKŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kul132
Değer Bilal Emre137
Bilsel Sinan Emre143
81Diken Çağdaş68AGSKAksaray Gençlik ve Spor Kulübü138
32Bilsel Sinan Emre34MOSKMarmara Okçuluk Spor Kulübü145
Yıldız Yakup147
Yıldırım Haydarcan142
17Yıldırım Haydarcan77YGHSKYalova Gençlik Hizmetleri SporBye
 
Yıldırım Haydarcan140
Yalçın Alp Ege139
65Doyanç Taha63SFŞanlıurfa Ferdi133
48Yalçın Alp Ege34IFİstanbul Ferdi136
Yıldırım Haydarcan143
Arslan Yunus Emre137
49Hıdıroğlu Mustafa Can34IFİstanbul Ferdi139
64Demircan Nuri Kaan55SKOSSamsun Kuzey Okçuluk S.K141
Demircan Nuri Kaan140
Arslan Yunus Emre142
 
16Arslan Yunus Emre38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.KBye
Yıldız Yakup145
Kısa Emirhan143
9Kısa Emirhan55SOGSKSamsun Okçuluk Gençlik Spor KuBye
 
Kısa Emirhan146
Yurttaş Yusuf Furkan136
57Emirmustafaoğlu Emre37KBSKKastamonu Belediye Spor Kulübü128
56Yurttaş Yusuf Furkan34FOSFokus Okçuluk S.K.130
Kısa Emirhan140
Çerçi Noyan137
41Çerçi Noyan17GASKGelibolu Altınok Spor Kulübü135
72Kartal Batuhan55SKOSSamsun Kuzey Okçuluk S.K134
Çerçi Noyan141*9+
Narin Hüseyin1419
89Saygın Cem07VOSKVira Okçuluk Spor Kulübü114
24Narin Hüseyin25EGSKErzurum Gençlik Spor Kulübü144
Kısa Emirhan142
Kaya Ahmed Emir138
25Eryılmaz Yusuf Bahadır06OSKOnok Spor Kulübü112
88Günay Hüseyin İlhan32GOSGizay Okçuluk S.K.D.79
Eryılmaz Yusuf Bahadır138
Kaya Ahmed Emir140
73Dönmezler Mehmet Eren63SFŞanlıurfa Ferdi131
40Kaya Ahmed Emir34BBSBüyükçekmece Belediyesi S.K140
Kaya Ahmed Emir143
Akçaoğlu Batuhan141
0
0
 
Akçaoğlu BatuhanBye
 
8Akçaoğlu Batuhan06SOISKŞenok Okçuluk ihtisas Spor KulBye
Yıldız Yakup147
Çağıran Evren146
5Elmaağaçlı Demir34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye
 
Elmaağaçlı DemirBye
 
0
0
Elmaağaçlı Demir141
Dağ Halit Ömer145
37Özçelik Ahmet Talha47NONokta Okçuluk137
76Temel Cahit06AGHVSKAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Ku125
Özçelik Ahmet Talha136
Dağ Halit Ömer139
85Özkan Can07AOISKAntalya Okçuluk İhtisas Spor K110
28Dağ Halit Ömer34OVSKOkçular Vakfı Spor Kulübü144
Dağ Halit Ömer141
Kırca Eren147
21Çalışkan Eyvaz07VESAVedat Erbay Spor AkademisiBye
 
Çalışkan Eyvaz145
Durğun Semih Bender138
69Karpuzcu Serhat06AFAnkara Ferdi132
44Durğun Semih Bender34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor 144
Çalışkan Eyvaz142
Kırca Eren143
53Cantürk Feyzullah06GOSKGazi Okçuluk Spor Kulübü133*9+
60Hancı Doğan25EGSKErzurum Gençlik Spor Kulübü1339
Cantürk Feyzullah141
Kırca Eren146
 
12Kırca Eren17GYSKGelibolu Yarımada Spor KulübüBye
Kırca Eren146
Çağıran Evren149
13Kılıç Ali42BSKBulcuk Spor K.Bye
 
Kılıç Ali142
Karagöz Mehmet Akif134
61Özçelik Emir Çağkan34FOSFokus Okçuluk S.K.1328
52Karagöz Mehmet Akif06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor 132*10
Kılıç Ali139
Albayrak Selçuk Bora143
45Akgün Furkan38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.K132
68Biroğlu Yiğit Şefik06BOISBaşkent Okçuluk İht. SK138
Biroğlu Yiğit Şefik129
Albayrak Selçuk Bora143
 
20Albayrak Selçuk Bora34KOSKKeskin Okçuluk Spor KulübüBye
Albayrak Selçuk Bora140
Çağıran Evren144
29Özdemir Kubilay55SOGSKSamsun Okçuluk Gençlik Spor Ku138
84Güner Umut07AOISKAntalya Okçuluk İhtisas Spor K126
Özdemir Kubilay141
Özkan Kemal136
77Gürses Olcay26EAÜGEskişehir Anadolu Üniversitesi131
36Özkan Kemal34OVSKOkçular Vakfı Spor Kulübü144
Özdemir Kubilay141
Çağıran Evren149
0
0
 
Çağıran EvrenBye
 Altın
4Çağıran Evren34DODemka OkçulukByeYıldız Yakup145
Haney Emircan146
Bronz
3Oruç Furkan34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüByeÇağıran Evren143
 Maraş Serdar Bortay142
Oruç FurkanBye
 
0
0
Oruç Furkan147
Aygün Mehmet Nuri139
35Aygün Mehmet Nuri32GOSGizay Okçuluk S.K.D.141
78Ergüder Ömer06LHÜSLokman Hekim Üni. SK.131
Aygün Mehmet Nuri141
Çoban Toprak Efe140
83Güvenç Cemal06AFAnkara Ferdi128
30Çoban Toprak Efe07AOISKAntalya Okçuluk İhtisas Spor K141
Oruç Furkan142
Üner Menderes138
19Yetim Muhammed34IBİstanbul B.B.S.K.Bye
 
Yetim Muhammed137
Üner Menderes140
67İşyener Aykan34BBSBüyükçekmece Belediyesi S.K137
46Üner Menderes06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor 138
Üner Menderes143*10
Korkmaz Bülent1439
51Nalbantoğlu Mehmet Arda06BOISBaşkent Okçuluk İht. SK135
62Kesim Alp Soner07VESAVedat Erbay Spor Akademisi131
Nalbantoğlu Mehmet Arda140
Korkmaz Bülent143
 
14Korkmaz Bülent34IBİstanbul B.B.S.K.Bye
Oruç Furkan146
Haney Emircan147
11Uslu Egemen38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.KBye
 
Uslu Egemen145
Türe Teoman136
59Öztelli Can Doğan06BOISBaşkent Okçuluk İht. SK129
54Türe Teoman07VESAVedat Erbay Spor Akademisi136
Uslu Egemen149
Altıntaş Göksel141
43Arslan Atalay07VESAVedat Erbay Spor Akademisi124
70Çakar Osman17GASKGelibolu Altınok Spor Kulübü135
Çakar Osman130
Altıntaş Göksel140
 
22Altıntaş Göksel17GYSKGelibolu Yarımada Spor KulübüBye
Uslu Egemen142
Haney Emircan143
27Yakalı Samet Can55SOGSKSamsun Okçuluk Gençlik Spor Ku140
86Korukluoğlu Fatih06ÜOISKÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor K128
Yakalı Samet Can140
Şakar Atilla Bora142
75Yetim Mustafa Şahin34AROSKArtı Okçuluk Spor Kulübü132
38Şakar Atilla Bora34FOSFokus Okçuluk S.K.136
Şakar Atilla Bora136
Haney Emircan144
0
0
 
Haney EmircanBye
 
6Haney Emircan48MBMuğla B.B.S.KBye
Haney Emircan146
Maraş Serdar Bortay145
7Meşe Burak06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Bye
 
Meşe BurakBye
 
0
0
Meşe Burak145
Aygan Erdoğan144
39Aygan Erdoğan34IBİstanbul B.B.S.K.139
74Sevük Can Taylan06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor 122
Aygan Erdoğan142
Taşçı Beren138
87Sevinç Furkan34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor 119
26Taşçı Beren17GASKGelibolu Altınok Spor Kulübü140
Meşe Burak143
Maraş Serdar Bortay145
23Diril Efe06OSKOnok Spor KulübüBye
 
Diril Efe140
Terzi Rıfat145
71Yılmaz Mustafa06OSKOnok Spor Kulübü138
42Terzi Rıfat50NFNevşehir Ferdi139
Terzi Rıfat143
Maraş Serdar Bortay146
55Uzun Atilla34DODemka Okçuluk134
58Alkan Muhammet Feyzullah63SFŞanlıurfa Ferdi133
Uzun Atilla133
Maraş Serdar Bortay144
 
10Maraş Serdar Bortay07VOSKVira Okçuluk Spor KulübüBye
Maraş Serdar Bortay146*X
Aslım Abdullah1469
15Kanaat Burak06LHÜSLokman Hekim Üni. SK.Bye
 
Kanaat Burak147
Su Şahin148
63Vural Ata55SKOSSamsun Kuzey Okçuluk S.K132
50Su Şahin34DODemka Okçuluk140
Su Şahin145
Söğüt Bahadır134
47Söğüt Bahadır26EAÜGEskişehir Anadolu Üniversitesi135
66Kıratlıoğlu Ege Gönenç34MOSKMarmara Okçuluk Spor Kulübü131
Söğüt Bahadır137
Köksal Talha Sadık133
 
18Köksal Talha Sadık34BBSBüyükçekmece Belediyesi S.KBye
Su Şahin142
Aslım Abdullah144
31Öden Mert26EAÜGEskişehir Anadolu Üniversitesi138
82Akpınar Levent06AFAnkara Ferdi124
Öden Mert143
Turan Murat138
79Kemaloğlu Hüseyin Ferhat34MOSKMarmara Okçuluk Spor Kulübü122
34Turan Murat15BFBurdur Ferdi140
Öden Mert141
Aslım Abdullah145
0
0
 
Aslım AbdullahBye
 
2Aslım Abdullah55SOGSKSamsun Okçuluk Gençlik Spor KuBye

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter