2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
Türkiye Okçuluk Federasyonu (TOF)
Antalya 100. Yıl Okçuluk Sahası, 10-13 Jun 2021
2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
Compound Women
1/48
1/24
1/16
1/8
1/4
1/2
Finals
1Bostan Yeşim34IBİstanbul B.B.S.K.Bye
 
Bostan YeşimBye
 
0
0
Bostan Yeşim0
0
33Haney Buse Başak34IBİstanbul B.B.S.K.Bye
 
Haney Buse Başak0
Altınçıbık Ezgi Gizem0
 
32Altınçıbık Ezgi Gizem32GOSGizay Okçuluk S.K.D.Bye
0
0
17Uzun Duru Dicle06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Bye
 
Uzun Duru Dicle0
0
65Dağ Burcu34IAASİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K0
48Demirci Aybüke Başak35COSKCihan Okçuluk Spor Kulübü0
0
0
49Karakuş Tülay34AOSKAnka Okçuluk Spor Kulübü0
64Aydınlı Asel Su06AGHVSKAnkara Gençlik Hiz. Ve Spor Ku0
0
Ateş Emel0
 
16Ateş Emel16SOSKSipahi Okçuluk Spor KL.Bye
0
0
9Yorulmaz Sevgi34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye
 
Yorulmaz Sevgi0
0
57Coşğun Ümran35COSKCihan Okçuluk Spor Kulübü0
56Baygın Yağmur34BBSBüyükçekmece Belediyesi S.K0
0
0
41Anıl Başak47NONokta OkçulukBye
 
Anıl Başak0
Kuruçayırlı Berrenur0
 
24Kuruçayırlı Berrenur06OSKOnok Spor KulübüBye
0
0
25Başer Yasemin34AOSKAnka Okçuluk Spor KulübüBye
 
Başer Yasemin0
Özen Şeyma Gülbin0
 
40Özen Şeyma Gülbin07VOSKVira Okçuluk Spor KulübüBye
0
Topkarcı Yasemin Begüm0
0
0
 
Topkarcı Yasemin BegümBye
 
8Topkarcı Yasemin Begüm34KAOSKKaya Okçuluk Spor KulübüBye
0
0
5Yüksel Irmak07AESKAntalya Elite Spor KulübüBye
 
Yüksel IrmakBye
 
0
0
Yüksel Irmak0
0
37Saracik İnci34KAOSKKaya Okçuluk Spor KulübüBye
 
Saracik İnci0
Yuva Begüm0
 
28Yuva Begüm07VESAVedat Erbay Spor AkademisiBye
0
0
21Emanet Ebrun34FOSFokus Okçuluk S.K.Bye
 
Emanet Ebrun0
0
69Altınışık Asude37KBSKKastamonu Belediye Spor Kulübü0
44Kayrak Sıla16BBBursa B.B.S.K0
0
0
53Özsoy Yasemin38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.K0
60Akbıyık Bergüzar Buse07AESKAntalya Elite Spor Kulübü0
0
Özcan Özlem0
 
12Özcan Özlem20DFDenizli FerdiBye
0
0
13Gürlek Büşra Nur34IBİstanbul B.B.S.K.Bye
 
Gürlek Büşra Nur0
0
61Özalp Elif63SFŞanlıurfa Ferdi0
52Aydemir Afet Ecem34FOSFokus Okçuluk S.K.0
0
0
45Demirkaya Büşra07AOISKAntalya Okçuluk İhtisas Spor K0
68Kosova Maya34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor 0
0
Okyar Derya İpek0
 
20Okyar Derya İpek34KAOSKKaya Okçuluk Spor KulübüBye
0
0
29Ataş Buse58STTSKSivas Türk Telekom Spor KulübüBye
 
Ataş Buse0
Sakıcı Ilkim Şevval0
 
36Sakıcı Ilkim Şevval38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.KBye
0
Tomruk İpek0
0
0
 
Tomruk İpekBye
 Altın
4Tomruk İpek07VESAVedat Erbay Spor AkademisiBye 0
0
Bronz
3Cüre Öznur34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye 0
  0
Cüre ÖznurBye
 
0
0
Cüre Öznur0
0
35Çitak Özden07VESAVedat Erbay Spor AkademisiBye
 
Çitak Özden0
Ocakcı İrem0
 
30Ocakcı İrem38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.KBye
0
0
19Aksoy İrem34FOSFokus Okçuluk S.K.Bye
 
Aksoy İrem0
0
67Dilaver Melisa Nil34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor 0
46Öterbülbül Rana35COSKCihan Okçuluk Spor Kulübü0
0
0
51Şahin Zeynep34FOSFokus Okçuluk S.K.0
62Kara Fazilet Hümeyra34AOSKAnka Okçuluk Spor Kulübü0
0
Yıldır Sevim0
 
14Yıldır Sevim45MBBSManisa Büyükşehir Belediye SKBye
0
0
11Sarihan Nehir07VESAVedat Erbay Spor AkademisiBye
 
Sarihan Nehir0
0
59Arslan Aleyna32GOSGizay Okçuluk S.K.D.0
54Koçak Lara Su48MBMuğla B.B.S.K0
0
0
43Yılmaz Aslıhan58SGSKSivas Gençlik Spor Kulübü0
70Karaoğlu Büşra37KBSKKastamonu Belediye Spor Kulübü0
0
Yılmaz Emine Azra0
 
22Yılmaz Emine Azra06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Bye
0
0
27Akçaoğlu Akgül06SOISKŞenok Okçuluk ihtisas Spor KulBye
 
Akçaoğlu Akgül0
Sezen Nida0
 
38Sezen Nida34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Bye
0
Oğuz Emine Rabia0
0
0
 
Oğuz Emine RabiaBye
 
6Oğuz Emine Rabia34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye
0
0
7Elmaağaçlı Gizem38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.KBye
 
Elmaağaçlı GizemBye
 
0
0
Elmaağaçlı Gizem0
0
39Akay Ceren34BBSBüyükçekmece Belediyesi S.KBye
 
Akay Ceren0
Yaka Sevda0
 
26Yaka Sevda48MBMuğla B.B.S.KBye
0
0
23Sağlam Evrim34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye
 
Sağlam Evrim0
0
71Özdemir Yağmur32GOSGizay Okçuluk S.K.D.0
42Arı Rabia68AOSKAksaray Okçuluk Spor Kulübü0
0
0
55Erdoğan Serra Nil34BBSBüyükçekmece Belediyesi S.K0
58Tuncel Pelin34MOSKMarmara Okçuluk Spor Kulübü0
0
Lök Songül0
 
10Lök Songül48MBMuğla B.B.S.KBye
0
0
15Burun Hazal48MBMuğla B.B.S.KBye
 
Burun Hazal0
0
63Karaoğlu Zeynep37KBSKKastamonu Belediye Spor Kulübü0
50Kirmizigedik Sude Naz34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor 0
0
0
47Alkan Ceren63SFŞanlıurfa Ferdi0
66Ülgü Miray03AFAfyonkarahisar Ferdi0
0
Baran Bürge Nazra0
 
18Baran Bürge Nazra34KAOSKKaya Okçuluk Spor KulübüBye
0
0
31Orbay Sude06OSKOnok Spor KulübüBye
 
Orbay Sude0
Acar Esra0
 
34Acar Esra06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Bye
0
Süzer Ayşe Bera0
0
0
 
Süzer Ayşe BeraBye
 
2Süzer Ayşe Bera26EOSKEskişehir Okçuluk Spor KulübüBye

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter