2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
Türkiye Okçuluk Federasyonu (TOF)
Antalya 100. Yıl Okçuluk Sahası, 10-13 Jun 2021
2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
Recurve Men
1/48
1/24
1/16
1/8
1/4
1/2
Finals
1Arzuman Musa34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye
 
Arzuman MusaBye
 
0
0
Arzuman Musa6*9
Kır Fırat57
33Kır Fırat34OVSKOkçular Vakfı Spor Kulübü6
80Kaya Berat Utku32GOSGizay Okçuluk S.K.D.0
Kır Fırat6
Dağıtmaç Kubilay4
81Altınbaş Ömer Sabri34DODemka Okçuluk0
32Dağıtmaç Kubilay34AOSKAnka Okçuluk Spor Kulübü6
Arzuman Musa6
Papağan Yavuz0
17Tarakçı Taha Yiğit34BSKBaşakşehir Spor KulübüBye
 
Tarakçı Taha Yiğit7
Taç Emre3
65Çakal Mete Deniz06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor 0
48Taç Emre34FOSFokus Okçuluk S.K.6
Tarakçı Taha Yiğit3
Papağan Yavuz7
49Çavuşoğlu Yavuz06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor 6
64Güler Taha Alkın16UGSKUludağ Gürsu Spor Kulübü0
Çavuşoğlu Yavuz0
Papağan Yavuz6
 
16Papağan Yavuz06AFAnkara FerdiBye
Arzuman Musa7
Akkoyun Berkay3
9Göze Doğukan06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Bye
 
Göze Doğukan6
Akboğa Turhan2
57Kuru Yavuz Kaan34KOSKKeskin Okçuluk Spor Kulübü0
56Akboğa Turhan07AOISKAntalya Okçuluk İhtisas Spor K6
Göze Doğukan0
Gören Ali Tuğra6
41Gören Ali Tuğra22ESKEDOK Spor Kulubü6
72Altıntaş Gökay17GYSKGelibolu Yarımada Spor Kulübü2
Gören Ali Tuğra6*10
Tümer Ulaş Berkim59
89Aksakal Mehmet Emirhan68AOSKAksaray Okçuluk Spor Kulübü0
24Tümer Ulaş Berkim17GYSKGelibolu Yarımada Spor Kulübü6
Gören Ali Tuğra2
Akkoyun Berkay6
25Çayırhan Burak06ÇBGSÇubuk Belediyesi Gençlik ve SK6
88Kayakoğlu Burakcan68AOSKAksaray Okçuluk Spor Kulübü0
Çayırhan Burak6
Turan Ömer Enes0
73Dikici Yusuf68AOSKAksaray Okçuluk Spor Kulübü3
40Turan Ömer Enes55SOGSKSamsun Okçuluk Gençlik Spor Ku7
Çayırhan Burak2
Akkoyun Berkay6
0
0
 
Akkoyun BerkayBye
 
8Akkoyun Berkay34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Bye
Arzuman Musa6
Küçük Oğuzhan4
5Küçük Oğuzhan34IAASİstanbul Avc. ve Atıcılık S.KBye
 
Küçük OğuzhanBye
 
0
0
Küçük Oğuzhan6
Tek Kutay0
37Hacıeyupoğlu Bilal Bahadır55SOGSKSamsun Okçuluk Gençlik Spor Ku6
76Karar Efe34IAASİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K0
Hacıeyupoğlu Bilal Bahadır4
Tek Kutay6
85Altundaş Furkan Ahmet11BGSBilecik Gençlik S.K.0
28Tek Kutay38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.K6
Küçük Oğuzhan7
Balkan Mahmut3
21Sert Furkan06AAOSKAnkara Atlantis Okçuluk Spor KBye
 
Sert Furkan58
Arslan Ahmet Raşit6*8+
69Yücel Hamza38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.K4
44Arslan Ahmet Raşit06GSGSGeleneksel Sporlar Gençlik ve 6
Arslan Ahmet Raşit2
Balkan Mahmut6
53Uzunsoy Muhammet Selman16UGSKUludağ Gürsu Spor Kulübü6
60Özen Özgür34IBİstanbul B.B.S.K.4
Uzunsoy Muhammet Selman0
Balkan Mahmut6
 
12Balkan Mahmut34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye
Küçük Oğuzhan7
Çolakoğlu Çağrı3
13Sucu Erdem07AOISKAntalya Okçuluk İhtisas Spor KBye
 
Sucu Erdem6
Kocataşlar Berkay2
61Kocataşlar Berkay01AHSKAdana Hedef Spor K.6
52Karakoyunlu Hüseyin Safa47AOSAlp Okçuluk S.K.4
Sucu Erdem57
Taç Yunus6*X
45Taç Yunus34FOSFokus Okçuluk S.K.6
68Sokanok Gürsel07AFAntalya Ferdi0
Taç Yunus6*10
Aşik Halil Kaan59
 
20Aşik Halil Kaan07AESKAntalya Elite Spor KulübüBye
Taç Yunus2
Çolakoğlu Çağrı6
29Çolakoğlu Çağrı34DODemka Okçuluk6
84Çitil Mustafa Eren34KOSKKeskin Okçuluk Spor Kulübü0
Çolakoğlu Çağrı7
Aksoy Vedat1
77Şehit Özhan Alp55SOGSKSamsun Okçuluk Gençlik Spor Ku1
36Aksoy Vedat06AFAnkara Ferdi7
Çolakoğlu Çağrı6*10
Simav Merih59
0
0
 
Simav MerihBye
 Altın
4Simav Merih07AESKAntalya Elite Spor KulübüByeArzuman Musa6
Maraş Efe Gürkan0
Bronz
3Yıldırmış Muhammed Abdullah34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüByeKüçük Oğuzhan3
 Kırmızıtaş Harun7
Yıldırmış Muhammed AbdullahBye
 
0
0
Yıldırmış Muhammed Abdullah6
Atay Mevlüt Mert2
35Atay Mevlüt Mert38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.K6
78Durukan Arda34KOSKKeskin Okçuluk Spor Kulübü0
Atay Mevlüt Mert7
Yıldırmış Ömer Faruk3
83Sezgin Ebubekir60TBPSKTokat Belediye Plevne Spor Kul0
30Yıldırmış Ömer Faruk34OVSKOkçular Vakfı Spor Kulübü6
Yıldırmış Muhammed Abdullah6*10
İspir Yunus Emre58
19İspir Yunus Emre55SOGSKSamsun Okçuluk Gençlik Spor KuBye
 
İspir Yunus Emre6
Altıntaş Osman Aybars2
67Çankaya Muhammet Emre35DOSKDoğru Okçuluk Spor K.54
46Altıntaş Osman Aybars06GSGSGeleneksel Sporlar Gençlik ve 6*7
İspir Yunus Emre6
Erbay Vedat2
51Erol Halil07VESAVedat Erbay Spor Akademisi6
62Bilsel Mahir Mert34MOSKMarmara Okçuluk Spor Kulübü4
Erol Halil3
Erbay Vedat7
 
14Erbay Vedat07VESAVedat Erbay Spor AkademisiBye
Yıldırmış Muhammed Abdullah0
Maraş Efe Gürkan6
11Esatoğlu Doruk Ekin06AOISKAnkara Okçuluk İhtisas Spor KuBye
 
Esatoğlu Doruk Ekin6
Kim Chang Hee2
59Gürbüz Burak34MOSKMarmara Okçuluk Spor Kulübü2
54Kim Chang Hee34DODemka Okçuluk6
Esatoğlu Doruk Ekin0
Tokuşoğlu Orkun Ege6
43Akış Alp35EOISKEge Okçuluk İhtisas Spor Kulub7
70Türk Burak Emirhan34BSKBaşakşehir Spor Kulübü3
Akış Alp1
Tokuşoğlu Orkun Ege7
 
22Tokuşoğlu Orkun Ege55SOGSKSamsun Okçuluk Gençlik Spor KuBye
Tokuşoğlu Orkun Ege2
Maraş Efe Gürkan6
27Türkmen Kamil38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.K6
86Sarı Selim Emre60TBPSKTokat Belediye Plevne Spor Kul0
Türkmen Kamil6
Kaynar Ege2
75Dalkılıç Alper Murat06AFAnkara Ferdi4
38Kaynar Ege07VESAVedat Erbay Spor Akademisi6
Türkmen Kamil1
Maraş Efe Gürkan7
0
0
 
Maraş Efe GürkanBye
 
6Maraş Efe Gürkan34IAASİstanbul Avc. ve Atıcılık S.KBye
Maraş Efe Gürkan7
Kırmızıtaş Harun3
7Güneri M. Bilal35IBBSKİzmir Büyükşehir Belediyesi SpBye
 
Güneri M. BilalBye
 
0
0
Güneri M. Bilal6
Ayaz Batuhan2
39Aytekin Gökberk35EOISKEge Okçuluk İhtisas Spor Kulub6
74Ağünlü Savaş11BGSBilecik Gençlik S.K.0
Aytekin Gökberk4
Ayaz Batuhan6
87Kırıcı Bayram Buğra68AOSKAksaray Okçuluk Spor Kulübü0
26Ayaz Batuhan34OVSKOkçular Vakfı Spor Kulübü6
Güneri M. Bilal6
Çoban Mustafa Buğrahan2
23Çoban Mustafa Buğrahan06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor 6
90Çevik Muhammed Mustafa60TBPSKTokat Belediye Plevne Spor Kul0
Çoban Mustafa Buğrahan6
İnan İbrahim2
71İnan İbrahim10BGSKBalıkesir Gençlik Spor Kulübü6
42Öz Muhammet Emre34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor 2
Çoban Mustafa Buğrahan6
Arslan Efe2
55Özkoç Emir07AOISKAntalya Okçuluk İhtisas Spor K4
58Arslan Efe07AOISKAntalya Okçuluk İhtisas Spor K6
Arslan Efe6*9
Özdemir Mustafa56
 
10Özdemir Mustafa47AOSAlp Okçuluk S.K.Bye
Güneri M. Bilal4
Kırmızıtaş Harun6
15Yılmaz Yağız35IBBSKİzmir Büyükşehir Belediyesi SpBye
 
Yılmaz Yağız4
Kahraman Numan Can6
63Kahraman Numan Can34AOSKAnka Okçuluk Spor Kulübü6
50Karakuş Burak Enes34AOSKAnka Okçuluk Spor Kulübü2
Kahraman Numan Can0
Sapmaz Mesut6
47Gülaçar İ. Ethem35IBBSKİzmir Büyükşehir Belediyesi Sp4
66Bahrioğulları Muhammed Fatih63SFŞanlıurfa Ferdi6
Bahrioğulları Muhammed Fatih2
Sapmaz Mesut6
 
18Sapmaz Mesut07VESAVedat Erbay Spor AkademisiBye
Sapmaz Mesut4
Kırmızıtaş Harun6
31Erdoğan Baran Yağız34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor 6
82Balaban Emir16BBBursa B.B.S.K2
Erdoğan Baran Yağız6
Karaçolak Şahin0
79Kayalak Göktuğ Bilal71AHSKAnadolu Hedef Spor Kulübü2
34Karaçolak Şahin16UGSKUludağ Gürsu Spor Kulübü6
Erdoğan Baran Yağız0
Kırmızıtaş Harun6
0
0
 
Kırmızıtaş HarunBye
 
2Kırmızıtaş Harun34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter