2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
Türkiye Okçuluk Federasyonu (TOF)
Antalya 100. Yıl Okçuluk Sahası, 10-13 Jun 2021
2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
Show details
Compound Junior Men [Makaralı Yay Genç Erkek Sıralama Sonuçları]
Pos.SporcuÜlke50m-150m-2Tot.10+XX
1YILDIZ Yakup06AAOSK - Ankara Atlantis Okçuluk Spor K354/ 1355/ 17096130
 06AAOSK - Ankara Atlantis Okçuluk Spor K
 50m-1: 354, 50m-2: 355
2ASLIM Abdullah55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku353/ 3352/ 27055630
 55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku
 50m-1: 353, 50m-2: 352
3HANEY Emircan48MB - Muğla B.B.S.K348/ 6350/ 36985123
 48MB - Muğla B.B.S.K
 50m-1: 348, 50m-2: 350
4MEŞE Burak06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 349/ 5348/ 56974916
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 50m-1: 349, 50m-2: 348
5AKÇAOĞLU Batuhan06SOISK - Şenok Okçuluk ihtisas Spor Kul349/ 4347/ 66964925
 06SOISK - Şenok Okçuluk ihtisas Spor Kul
 50m-1: 349, 50m-2: 347
6KISA Emirhan55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku348/ 7348/ 46964923
 55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku
 50m-1: 348, 50m-2: 348
7KIRCA Eren17GYSK - Gelibolu Yarımada Spor Kulübü353/ 2340/106935517
 17GYSK - Gelibolu Yarımada Spor Kulübü
 50m-1: 353, 50m-2: 340
8ARSLAN Yunus Emre38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K346/ 8342/ 86884316
 38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K
 50m-1: 346, 50m-2: 342
9ALBAYRAK Selçuk Bora34KOSK - Keskin Okçuluk Spor Kulübü346/ 9339/126853712
 34KOSK - Keskin Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 346, 50m-2: 339
10DIRIL Efe06OSK - Onok Spor Kulübü339/17343/ 76824016
 06OSK - Onok Spor Kulübü
 50m-1: 339, 50m-2: 343
11ERYILMAZ Yusuf Bahadır06OSK - Onok Spor Kulübü342/12338/136803710
 06OSK - Onok Spor Kulübü
 50m-1: 342, 50m-2: 338
12TAŞÇI Beren17GASK - Gelibolu Altınok Spor Kulübü340/14339/116793919
 17GASK - Gelibolu Altınok Spor Kulübü
 50m-1: 340, 50m-2: 339
13DAĞ Halit Ömer34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü344/11335/166793413
 34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü
 50m-1: 344, 50m-2: 335
14ÖZDEMIR Kubilay55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku339/18337/156763412
 55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku
 50m-1: 339, 50m-2: 337
15ÇOBAN Toprak Efe07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K337/20337/146743516
 07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K
 50m-1: 337, 50m-2: 337
16ÖDEN Mert26EAÜG - Eskişehir Anadolu Üniversitesi344/10328/256723717
 26EAÜG - Eskişehir Anadolu Üniversitesi
 50m-1: 344, 50m-2: 328
17BILSEL Sinan Emre34MOSK - Marmara Okçuluk Spor Kulübü330/29341/ 9671308
 34MOSK - Marmara Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 330, 50m-2: 341
18DEĞER Bilal Emre34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K337/21334/17671248
 34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K
 50m-1: 337, 50m-2: 334
19AYGÜN Mehmet Nuri32GOS - Gizay Okçuluk S.K.D.341/13328/246693212
 32GOS - Gizay Okçuluk S.K.D.
 50m-1: 341, 50m-2: 328
20ÖZKAN Kemal34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü340/16328/27668259
 34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü
 50m-1: 340, 50m-2: 328
21ŞAKAR Atilla Bora34FOS - Fokus Okçuluk S.K.338/19328/266662610
 34FOS - Fokus Okçuluk S.K.
 50m-1: 338, 50m-2: 328
22KAYA Ahmed Emir34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K336/24329/21665289
 34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K
 50m-1: 336, 50m-2: 329
23ÇERÇI Noyan17GASK - Gelibolu Altınok Spor Kulübü336/23329/23665278
 17GASK - Gelibolu Altınok Spor Kulübü
 50m-1: 336, 50m-2: 329
24DURĞUN Semih Bender34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor 332/28331/18663268
 34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor
 50m-1: 332, 50m-2: 331
25AKGÜN Furkan38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K340/15322/36662289
 38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K
 50m-1: 340, 50m-2: 322
26SÖĞÜT Bahadır26EAÜG - Eskişehir Anadolu Üniversitesi336/22325/326612311
 26EAÜG - Eskişehir Anadolu Üniversitesi
 50m-1: 336, 50m-2: 325
27YALÇIN Alp Ege34IF - İstanbul Ferdi335/25326/286612212
 34IF - İstanbul Ferdi
 50m-1: 335, 50m-2: 326
28HIDIROĞLU Mustafa Can34IF - İstanbul Ferdi329/31330/206592710
 34IF - İstanbul Ferdi
 50m-1: 329, 50m-2: 330
29NALBANTOĞLU Mehmet Arda06BOIS - Başkent Okçuluk İht. SK330/30329/22659224
 06BOIS - Başkent Okçuluk İht. SK
 50m-1: 330, 50m-2: 329
30KARAGÖZ Mehmet Akif06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 328/36330/19658246
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 50m-1: 328, 50m-2: 330
31YURTTAŞ Yusuf Furkan34FOS - Fokus Okçuluk S.K.334/26321/40655288
 34FOS - Fokus Okçuluk S.K.
 50m-1: 334, 50m-2: 321
32EMIRMUSTAFAOĞLU Emre37KBSK - Kastamonu Belediye Spor Kulübü329/32324/33653235
 37KBSK - Kastamonu Belediye Spor Kulübü
 50m-1: 329, 50m-2: 324
33ÖZTELLI Can Doğan06BOIS - Başkent Okçuluk İht. SK329/32322/37651216
 06BOIS - Başkent Okçuluk İht. SK
 50m-1: 329, 50m-2: 322
34ÖZÇELIK Emir Çağkan34FOS - Fokus Okçuluk S.K.333/27317/45650236
 34FOS - Fokus Okçuluk S.K.
 50m-1: 333, 50m-2: 317
35KESIM Alp Soner07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi325/38325/31650206
 07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi
 50m-1: 325, 50m-2: 325
36VURAL Ata55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K324/41325/30649228
 55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K
 50m-1: 324, 50m-2: 325
37DEMIRCAN Nuri Kaan55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K327/37321/39648248
 55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K
 50m-1: 327, 50m-2: 321
38KIRATLIOĞLU Ege Gönenç34MOSK - Marmara Okçuluk Spor Kulübü328/35318/44646269
 34MOSK - Marmara Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 328, 50m-2: 318
39BIROĞLU Yiğit Şefik06BOIS - Başkent Okçuluk İht. SK325/39321/41646197
 06BOIS - Başkent Okçuluk İht. SK
 50m-1: 325, 50m-2: 321
40ÇAKAR Osman17GASK - Gelibolu Altınok Spor Kulübü324/40320/42644222
 17GASK - Gelibolu Altınok Spor Kulübü
 50m-1: 324, 50m-2: 320
41KARTAL Batuhan55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K316/45326/2964200
 55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K
 50m-1: 316, 50m-2: 326
42DÖNMEZLER Mehmet Eren63SF - Şanlıurfa Ferdi318/43323/34641205
 63SF - Şanlıurfa Ferdi
 50m-1: 318, 50m-2: 323
43SEVÜK Can Taylan06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 321/42319/43640236
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 50m-1: 321, 50m-2: 319
44YETIM Mustafa Şahin34AROSK - Artı Okçuluk Spor Kulübü316/44322/35638234
 34AROSK - Artı Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 316, 50m-2: 322
45TEMEL Cahit06AGHVSK - Ankara Gençlik Hiz. Ve Spor Ku329/34309/47638174
 06AGHVSK - Ankara Gençlik Hiz. Ve Spor Ku
 50m-1: 329, 50m-2: 309
46GÜRSES Olcay26EAÜG - Eskişehir Anadolu Üniversitesi313/46322/3863520
 26EAÜG - Eskişehir Anadolu Üniversitesi
 50m-1: 313, 50m-2: 322
47DIKEN Çağdaş68AGSK - Aksaray Gençlik ve Spor Kulübü308/48316/466242010
 68AGSK - Aksaray Gençlik ve Spor Kulübü
 50m-1: 308, 50m-2: 316
48GÜNER Umut07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K310/47297/48607124
 07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K
 50m-1: 310, 50m-2: 297
49ÖZKAN Can07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K292/49285/4957783
 07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K
 50m-1: 292, 50m-2: 285

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter