2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
Türkiye Okçuluk Federasyonu (TOF)
Antalya 100. Yıl Okçuluk Sahası, 10-13 Jun 2021
2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
Show details
Compound Junior Women [Makaralı Yay Genç Kadın Sıralama Sonuçları]
Pos.SporcuÜlke50m-150m-2Tot.10+XX
1TOMRUK İpek07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi345/ 1343/ 26884318
 07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi
 50m-1: 345, 50m-2: 343
2YÜKSEL Irmak07AESK - Antalya Elite Spor Kulübü340/ 5348/ 16884317
 07AESK - Antalya Elite Spor Kulübü
 50m-1: 340, 50m-2: 348
3LÖK Songül48MB - Muğla B.B.S.K341/ 2338/ 56793810
 48MB - Muğla B.B.S.K
 50m-1: 341, 50m-2: 338
4SARIHAN Nehir07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi338/ 7341/ 36793722
 07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi
 50m-1: 338, 50m-2: 341
5BURUN Hazal48MB - Muğla B.B.S.K340/ 6334/ 86743010
 48MB - Muğla B.B.S.K
 50m-1: 340, 50m-2: 334
6UZUN Duru Dicle06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 340/ 4331/116713410
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 50m-1: 340, 50m-2: 331
7BARAN Bürge Nazra34KAOSK - Kaya Okçuluk Spor Kulübü341/ 3329/156703910
 34KAOSK - Kaya Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 341, 50m-2: 329
8AKSOY İrem34FOS - Fokus Okçuluk S.K.331/11336/ 66673415
 34FOS - Fokus Okçuluk S.K.
 50m-1: 331, 50m-2: 336
9OKYAR Derya İpek34KAOSK - Kaya Okçuluk Spor Kulübü326/18340/ 46663314
 34KAOSK - Kaya Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 326, 50m-2: 340
10EMANET Ebrun34FOS - Fokus Okçuluk S.K.335/ 9331/ 96663112
 34FOS - Fokus Okçuluk S.K.
 50m-1: 335, 50m-2: 331
11YILMAZ Emine Azra06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 331/13334/ 76652910
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 50m-1: 331, 50m-2: 334
12KURUÇAYIRLI Berrenur06OSK - Onok Spor Kulübü331/12331/10662297
 06OSK - Onok Spor Kulübü
 50m-1: 331, 50m-2: 331
13YAKA Sevda48MB - Muğla B.B.S.K333/10327/18660276
 48MB - Muğla B.B.S.K
 50m-1: 333, 50m-2: 327
14YUVA Begüm07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi330/16328/176582212
 07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi
 50m-1: 330, 50m-2: 328
15ATAŞ Buse58STTSK - Sivas Türk Telekom Spor Kulübü335/ 8322/21657287
 58STTSK - Sivas Türk Telekom Spor Kulübü
 50m-1: 335, 50m-2: 322
16OCAKCI İrem38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K331/13326/19657258
 38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K
 50m-1: 331, 50m-2: 326
17ORBAY Sude06OSK - Onok Spor Kulübü327/17330/13657256
 06OSK - Onok Spor Kulübü
 50m-1: 327, 50m-2: 330
18ACAR Esra06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 323/19330/12653289
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 50m-1: 323, 50m-2: 330
19SAKICI Ilkim Şevval38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K322/20330/14652217
 38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K
 50m-1: 322, 50m-2: 330
20SARACIK İnci34KAOSK - Kaya Okçuluk Spor Kulübü330/15317/236472711
 34KAOSK - Kaya Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 330, 50m-2: 317
21AKAY Ceren34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K316/22328/16644218
 34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K
 50m-1: 316, 50m-2: 328
22ÖZEN Şeyma Gülbin07VOSK - Vira Okçuluk Spor Kulübü315/23326/20641209
 07VOSK - Vira Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 315, 50m-2: 326
23ANIL Başak47NO - Nokta Okçuluk309/27314/24623134
 47NO - Nokta Okçuluk
 50m-1: 309, 50m-2: 314
24YILMAZ Aslıhan58SGSK - Sivas Gençlik Spor Kulübü300/32319/22619246
 58SGSK - Sivas Gençlik Spor Kulübü
 50m-1: 300, 50m-2: 319
25KAYRAK Sıla16BB - Bursa B.B.S.K317/21301/30618186
 16BB - Bursa B.B.S.K
 50m-1: 317, 50m-2: 301
26ÖTERBÜLBÜL Rana35COSK - Cihan Okçuluk Spor Kulübü302/31313/26615143
 35COSK - Cihan Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 302, 50m-2: 313
27ALKAN Ceren63SF - Şanlıurfa Ferdi307/28307/27614182
 63SF - Şanlıurfa Ferdi
 50m-1: 307, 50m-2: 307
28DEMIRCI Aybüke Başak35COSK - Cihan Okçuluk Spor Kulübü311/26301/30612126
 35COSK - Cihan Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 311, 50m-2: 301
29KIRMIZIGEDIK Sude Naz34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor 313/24298/34611135
 34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor
 50m-1: 313, 50m-2: 298
30AYDEMIR Afet Ecem34FOS - Fokus Okçuluk S.K.294/35314/25608124
 34FOS - Fokus Okçuluk S.K.
 50m-1: 294, 50m-2: 314
31ÖZSOY Yasemin38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K306/29301/32607155
 38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K
 50m-1: 306, 50m-2: 301
32KOÇAK Lara Su48MB - Muğla B.B.S.K297/34301/33598102
 48MB - Muğla B.B.S.K
 50m-1: 297, 50m-2: 301
33ERDOĞAN Serra Nil34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K297/33297/35594114
 34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K
 50m-1: 297, 50m-2: 297
34BAYGIN Yağmur34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K311/25277/40588157
 34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K
 50m-1: 311, 50m-2: 277
35COŞĞUN Ümran35COSK - Cihan Okçuluk Spor Kulübü279/40304/29583146
 35COSK - Cihan Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 279, 50m-2: 304
36TUNCEL Pelin34MOSK - Marmara Okçuluk Spor Kulübü303/30280/39583113
 34MOSK - Marmara Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 303, 50m-2: 280
37ARSLAN Aleyna32GOS - Gizay Okçuluk S.K.D.287/37295/3658231
 32GOS - Gizay Okçuluk S.K.D.
 50m-1: 287, 50m-2: 295
38AKBIYIK Bergüzar Buse07AESK - Antalya Elite Spor Kulübü287/36292/3757992
 07AESK - Antalya Elite Spor Kulübü
 50m-1: 287, 50m-2: 292
39ÖZALP Elif63SF - Şanlıurfa Ferdi273/41306/2857963
 63SF - Şanlıurfa Ferdi
 50m-1: 273, 50m-2: 306
40AYDINLI Asel Su06AGHVSK - Ankara Gençlik Hiz. Ve Spor Ku286/38272/41558126
 06AGHVSK - Ankara Gençlik Hiz. Ve Spor Ku
 50m-1: 286, 50m-2: 272
41ÜLGÜ Miray03AF - Afyonkarahisar Ferdi262/42281/3854394
 03AF - Afyonkarahisar Ferdi
 50m-1: 262, 50m-2: 281
42DILAVER Melisa Nil34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor 281/39259/4254081
 34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor
 50m-1: 281, 50m-2: 259
43KOSOVA Maya34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor 244/44247/4349121
 34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor
 50m-1: 244, 50m-2: 247
44ALTINIŞIK Asude37KBSK - Kastamonu Belediye Spor Kulübü254/43234/4448833
 37KBSK - Kastamonu Belediye Spor Kulübü
 50m-1: 254, 50m-2: 234
45KARAOĞLU Büşra37KBSK - Kastamonu Belediye Spor Kulübü233/45213/4544640
 37KBSK - Kastamonu Belediye Spor Kulübü
 50m-1: 233, 50m-2: 213
46ÖZDEMIR Yağmur32GOS - Gizay Okçuluk S.K.D.61/46136/4619722
 32GOS - Gizay Okçuluk S.K.D.
 50m-1: 61, 50m-2: 136

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter