2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
Türkiye Okçuluk Federasyonu (TOF)
Antalya 100. Yıl Okçuluk Sahası, 10-13 Jun 2021
2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
Show details
Compound Men [Makaralı Yay Erkek Sıralama Sonuçları]
Pos.SporcuÜlke50m-150m-2Tot.10+XX
1YILDIZ Yakup06AAOSK - Ankara Atlantis Okçuluk Spor K354/ 2355/ 17096130
 06AAOSK - Ankara Atlantis Okçuluk Spor K
 50m-1: 354, 50m-2: 355
2ASLIM Abdullah55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku353/ 4352/ 37055630
 55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku
 50m-1: 353, 50m-2: 352
3ORUÇ Furkan34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü351/ 5353/ 27045730
 34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü
 50m-1: 351, 50m-2: 353
4ÇAĞIRAN Evren34DO - Demka Okçuluk355/ 1346/117015328
 34DO - Demka Okçuluk
 50m-1: 355, 50m-2: 346
5ELMAAĞAÇLI Demir34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü351/ 6348/ 76995318
 34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü
 50m-1: 351, 50m-2: 348
6HANEY Emircan48MB - Muğla B.B.S.K348/11350/ 46985123
 48MB - Muğla B.B.S.K
 50m-1: 348, 50m-2: 350
7MEŞE Burak06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 349/ 7348/ 86974916
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 50m-1: 349, 50m-2: 348
8AKÇAOĞLU Batuhan06SOISK - Şenok Okçuluk ihtisas Spor Kul349/ 7347/ 96964925
 06SOISK - Şenok Okçuluk ihtisas Spor Kul
 50m-1: 349, 50m-2: 347
9KISA Emirhan55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku348/12348/ 66964923
 55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku
 50m-1: 348, 50m-2: 348
10MARAŞ Serdar Bortay07VOSK - Vira Okçuluk Spor Kulübü345/17350/ 56954821
 07VOSK - Vira Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 345, 50m-2: 350
11USLU Egemen38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K347/13347/106944718
 38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K
 50m-1: 347, 50m-2: 347
12KIRCA Eren17GYSK - Gelibolu Yarımada Spor Kulübü353/ 3340/246935517
 17GYSK - Gelibolu Yarımada Spor Kulübü
 50m-1: 353, 50m-2: 340
13KILIÇ Ali42BSK - Bulcuk Spor K.349/ 7342/206915018
 42BSK - Bulcuk Spor K.
 50m-1: 349, 50m-2: 342
14KORKMAZ Bülent34IB - İstanbul B.B.S.K.344/20345/126894413
 34IB - İstanbul B.B.S.K.
 50m-1: 344, 50m-2: 345
15KANAAT Burak06LHÜS - Lokman Hekim Üni. SK.345/16343/166884418
 06LHÜS - Lokman Hekim Üni. SK.
 50m-1: 345, 50m-2: 343
16ARSLAN Yunus Emre38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K346/14342/226884316
 38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K
 50m-1: 346, 50m-2: 342
17YILDIRIM Haydarcan77YGHSK - Yalova Gençlik Hizmetleri Spor343/21343/17686419
 77YGHSK - Yalova Gençlik Hizmetleri Spor
 50m-1: 343, 50m-2: 343
18KÖKSAL Talha Sadık34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K349/ 7336/306854216
 34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K
 50m-1: 349, 50m-2: 336
19YETIM Muhammed34IB - İstanbul B.B.S.K.341/23344/146854019
 34IB - İstanbul B.B.S.K.
 50m-1: 341, 50m-2: 344
20ALBAYRAK Selçuk Bora34KOSK - Keskin Okçuluk Spor Kulübü346/15339/266853712
 34KOSK - Keskin Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 346, 50m-2: 339
21ÇALIŞKAN Eyvaz07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi340/26343/186834013
 07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi
 50m-1: 340, 50m-2: 343
22ALTINTAŞ Göksel17GYSK - Gelibolu Yarımada Spor Kulübü339/31344/136833813
 17GYSK - Gelibolu Yarımada Spor Kulübü
 50m-1: 339, 50m-2: 344
23DIRIL Efe06OSK - Onok Spor Kulübü339/29343/156824016
 06OSK - Onok Spor Kulübü
 50m-1: 339, 50m-2: 343
24NARIN Hüseyin25EGSK - Erzurum Gençlik Spor Kulübü337/35343/196803714
 25EGSK - Erzurum Gençlik Spor Kulübü
 50m-1: 337, 50m-2: 343
25ERYILMAZ Yusuf Bahadır06OSK - Onok Spor Kulübü342/22338/276803710
 06OSK - Onok Spor Kulübü
 50m-1: 342, 50m-2: 338
26TAŞÇI Beren17GASK - Gelibolu Altınok Spor Kulübü340/25339/256793919
 17GASK - Gelibolu Altınok Spor Kulübü
 50m-1: 340, 50m-2: 339
27YAKALI Samet Can55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku337/33342/216793714
 55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku
 50m-1: 337, 50m-2: 342
28DAĞ Halit Ömer34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü344/19335/326793413
 34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü
 50m-1: 344, 50m-2: 335
29ÖZDEMIR Kubilay55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku339/30337/296763412
 55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku
 50m-1: 339, 50m-2: 337
30ÇOBAN Toprak Efe07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K337/34337/286743516
 07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K
 50m-1: 337, 50m-2: 337
31ÖDEN Mert26EAÜG - Eskişehir Anadolu Üniversitesi344/18328/486723717
 26EAÜG - Eskişehir Anadolu Üniversitesi
 50m-1: 344, 50m-2: 328
32BILSEL Sinan Emre34MOSK - Marmara Okçuluk Spor Kulübü330/54341/23671308
 34MOSK - Marmara Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 330, 50m-2: 341
33DEĞER Bilal Emre34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K337/37334/33671248
 34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K
 50m-1: 337, 50m-2: 334
34TURAN Murat15BF - Burdur Ferdi337/36333/34670298
 15BF - Burdur Ferdi
 50m-1: 337, 50m-2: 333
35AYGÜN Mehmet Nuri32GOS - Gizay Okçuluk S.K.D.341/24328/476693212
 32GOS - Gizay Okçuluk S.K.D.
 50m-1: 341, 50m-2: 328
36ÖZKAN Kemal34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü340/28328/50668259
 34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü
 50m-1: 340, 50m-2: 328
37ÖZÇELIK Ahmet Talha47NO - Nokta Okçuluk332/49335/316673011
 47NO - Nokta Okçuluk
 50m-1: 332, 50m-2: 335
38ŞAKAR Atilla Bora34FOS - Fokus Okçuluk S.K.338/32328/496662610
 34FOS - Fokus Okçuluk S.K.
 50m-1: 338, 50m-2: 328
39AYGAN Erdoğan34IB - İstanbul B.B.S.K.335/41330/396653414
 34IB - İstanbul B.B.S.K.
 50m-1: 335, 50m-2: 330
40KAYA Ahmed Emir34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K336/40329/43665289
 34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K
 50m-1: 336, 50m-2: 329
41ÇERÇI Noyan17GASK - Gelibolu Altınok Spor Kulübü336/39329/45665278
 17GASK - Gelibolu Altınok Spor Kulübü
 50m-1: 336, 50m-2: 329
42TERZI Rıfat50NF - Nevşehir Ferdi335/42329/45664259
 50NF - Nevşehir Ferdi
 50m-1: 335, 50m-2: 329
43ARSLAN Atalay07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi333/47330/406633211
 07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi
 50m-1: 333, 50m-2: 330
44DURĞUN Semih Bender34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor 332/50331/36663268
 34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor
 50m-1: 332, 50m-2: 331
45AKGÜN Furkan38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K340/27322/64662289
 38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K
 50m-1: 340, 50m-2: 322
46ÜNER Menderes06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 330/52332/35662268
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 50m-1: 330, 50m-2: 332
47SÖĞÜT Bahadır26EAÜG - Eskişehir Anadolu Üniversitesi336/38325/586612311
 26EAÜG - Eskişehir Anadolu Üniversitesi
 50m-1: 336, 50m-2: 325
48YALÇIN Alp Ege34IF - İstanbul Ferdi335/43326/526612212
 34IF - İstanbul Ferdi
 50m-1: 335, 50m-2: 326
49HIDIROĞLU Mustafa Can34IF - İstanbul Ferdi329/57330/426592710
 34IF - İstanbul Ferdi
 50m-1: 329, 50m-2: 330
50SU Şahin34DO - Demka Okçuluk334/45325/55659246
 34DO - Demka Okçuluk
 50m-1: 334, 50m-2: 325
51NALBANTOĞLU Mehmet Arda06BOIS - Başkent Okçuluk İht. SK330/55329/44659224
 06BOIS - Başkent Okçuluk İht. SK
 50m-1: 330, 50m-2: 329
52KARAGÖZ Mehmet Akif06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 328/63330/41658246
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 50m-1: 328, 50m-2: 330
53CANTÜRK Feyzullah06GOSK - Gazi Okçuluk Spor Kulübü331/51327/516582310
 06GOSK - Gazi Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 331, 50m-2: 327
54TÜRE Teoman07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi334/46323/626571613
 07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi
 50m-1: 334, 50m-2: 323
55UZUN Atilla34DO - Demka Okçuluk325/68331/37656235
 34DO - Demka Okçuluk
 50m-1: 325, 50m-2: 331
56YURTTAŞ Yusuf Furkan34FOS - Fokus Okçuluk S.K.334/44321/70655288
 34FOS - Fokus Okçuluk S.K.
 50m-1: 334, 50m-2: 321
57EMIRMUSTAFAOĞLU Emre37KBSK - Kastamonu Belediye Spor Kulübü329/58324/59653235
 37KBSK - Kastamonu Belediye Spor Kulübü
 50m-1: 329, 50m-2: 324
58ALKAN Muhammet Feyzullah63SF - Şanlıurfa Ferdi330/53322/65652229
 63SF - Şanlıurfa Ferdi
 50m-1: 330, 50m-2: 322
59ÖZTELLI Can Doğan06BOIS - Başkent Okçuluk İht. SK329/58322/66651216
 06BOIS - Başkent Okçuluk İht. SK
 50m-1: 329, 50m-2: 322
60HANCI Doğan25EGSK - Erzurum Gençlik Spor Kulübü327/64324/60651206
 25EGSK - Erzurum Gençlik Spor Kulübü
 50m-1: 327, 50m-2: 324
61ÖZÇELIK Emir Çağkan34FOS - Fokus Okçuluk S.K.333/48317/78650236
 34FOS - Fokus Okçuluk S.K.
 50m-1: 333, 50m-2: 317
62KESIM Alp Soner07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi325/66325/57650206
 07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi
 50m-1: 325, 50m-2: 325
63VURAL Ata55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K324/70325/54649228
 55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K
 50m-1: 324, 50m-2: 325
64DEMIRCAN Nuri Kaan55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K327/64321/69648248
 55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K
 50m-1: 327, 50m-2: 321
65DOYANÇ Taha63SF - Şanlıurfa Ferdi316/74331/38647246
 63SF - Şanlıurfa Ferdi
 50m-1: 316, 50m-2: 331
66KIRATLIOĞLU Ege Gönenç34MOSK - Marmara Okçuluk Spor Kulübü328/61318/76646269
 34MOSK - Marmara Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 328, 50m-2: 318
67İŞYENER Aykan34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K328/62318/77646219
 34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K
 50m-1: 328, 50m-2: 318
68BIROĞLU Yiğit Şefik06BOIS - Başkent Okçuluk İht. SK325/67321/71646197
 06BOIS - Başkent Okçuluk İht. SK
 50m-1: 325, 50m-2: 321
69KARPUZCU Serhat06AF - Ankara Ferdi329/56316/80645268
 06AF - Ankara Ferdi
 50m-1: 329, 50m-2: 316
70ÇAKAR Osman17GASK - Gelibolu Altınok Spor Kulübü324/69320/72644222
 17GASK - Gelibolu Altınok Spor Kulübü
 50m-1: 324, 50m-2: 320
71YILMAZ Mustafa06OSK - Onok Spor Kulübü323/71319/74642145
 06OSK - Onok Spor Kulübü
 50m-1: 323, 50m-2: 319
72KARTAL Batuhan55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K316/76326/5364200
 55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K
 50m-1: 316, 50m-2: 326
73DÖNMEZLER Mehmet Eren63SF - Şanlıurfa Ferdi318/73323/61641205
 63SF - Şanlıurfa Ferdi
 50m-1: 318, 50m-2: 323
74SEVÜK Can Taylan06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 321/72319/73640236
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 50m-1: 321, 50m-2: 319
75YETIM Mustafa Şahin34AROSK - Artı Okçuluk Spor Kulübü316/75322/63638234
 34AROSK - Artı Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 316, 50m-2: 322
76TEMEL Cahit06AGHVSK - Ankara Gençlik Hiz. Ve Spor Ku329/60309/83638174
 06AGHVSK - Ankara Gençlik Hiz. Ve Spor Ku
 50m-1: 329, 50m-2: 309
77GÜRSES Olcay26EAÜG - Eskişehir Anadolu Üniversitesi313/78322/6763520
 26EAÜG - Eskişehir Anadolu Üniversitesi
 50m-1: 313, 50m-2: 322
78ERGÜDER Ömer06LHÜS - Lokman Hekim Üni. SK.313/77321/68634227
 06LHÜS - Lokman Hekim Üni. SK.
 50m-1: 313, 50m-2: 321
79KEMALOĞLU Hüseyin Ferhat34MOSK - Marmara Okçuluk Spor Kulübü307/84325/56632214
 34MOSK - Marmara Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 307, 50m-2: 325
80AKÇAOĞLU Erturul06SOISK - Şenok Okçuluk ihtisas Spor Kul311/79319/75630154
 06SOISK - Şenok Okçuluk ihtisas Spor Kul
 50m-1: 311, 50m-2: 319
81DIKEN Çağdaş68AGSK - Aksaray Gençlik ve Spor Kulübü308/82316/796242010
 68AGSK - Aksaray Gençlik ve Spor Kulübü
 50m-1: 308, 50m-2: 316
82AKPINAR Levent06AF - Ankara Ferdi310/81313/8262392
 06AF - Ankara Ferdi
 50m-1: 310, 50m-2: 313
83GÜVENÇ Cemal06AF - Ankara Ferdi308/83314/81622149
 06AF - Ankara Ferdi
 50m-1: 308, 50m-2: 314
84GÜNER Umut07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K310/80297/84607124
 07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K
 50m-1: 310, 50m-2: 297
85ÖZKAN Can07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K292/86285/8557783
 07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K
 50m-1: 292, 50m-2: 285
86KORUKLUOĞLU Fatih06ÜOISK - Ümitköy Okçuluk İhtisas Spor K293/85275/87568113
 06ÜOISK - Ümitköy Okçuluk İhtisas Spor K
 50m-1: 293, 50m-2: 275
87SEVINÇ Furkan34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor 287/87267/8955483
 34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor
 50m-1: 287, 50m-2: 267
88GÜNAY Hüseyin İlhan32GOS - Gizay Okçuluk S.K.D.277/88275/86552123
 32GOS - Gizay Okçuluk S.K.D.
 50m-1: 277, 50m-2: 275
89SAYGIN Cem07VOSK - Vira Okçuluk Spor Kulübü247/89269/8851681
 07VOSK - Vira Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 247, 50m-2: 269

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter