2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
Türkiye Okçuluk Federasyonu (TOF)
Antalya 100. Yıl Okçuluk Sahası, 10-13 Jun 2021
2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
Show details
Compound Women [Makaralı Yay Kadın Sıralama Sonuçları]
Pos.SporcuÜlke50m-150m-2Tot.10+XX
1BOSTAN Yeşim34IB - İstanbul B.B.S.K.346/ 3351/ 16974918
 34IB - İstanbul B.B.S.K.
 50m-1: 346, 50m-2: 351
2SÜZER Ayşe Bera26EOSK - Eskişehir Okçuluk Spor Kulübü343/ 8351/ 26944611
 26EOSK - Eskişehir Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 343, 50m-2: 351
3CÜRE Öznur34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü346/ 2345/ 46914518
 34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü
 50m-1: 346, 50m-2: 345
4TOMRUK İpek07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi345/ 4343/ 56884318
 07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi
 50m-1: 345, 50m-2: 343
5YÜKSEL Irmak07AESK - Antalya Elite Spor Kulübü340/12348/ 36884317
 07AESK - Antalya Elite Spor Kulübü
 50m-1: 340, 50m-2: 348
6OĞUZ Emine Rabia34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü343/ 7340/ 86833916
 34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü
 50m-1: 343, 50m-2: 340
7ELMAAĞAÇLI Gizem38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K345/ 5338/146833714
 38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K
 50m-1: 345, 50m-2: 338
8TOPKARCI Yasemin Begüm34KAOSK - Kaya Okçuluk Spor Kulübü347/ 1335/186824314
 34KAOSK - Kaya Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 347, 50m-2: 335
9YORULMAZ Sevgi34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü344/ 6337/156813717
 34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü
 50m-1: 344, 50m-2: 337
10LÖK Songül48MB - Muğla B.B.S.K341/ 9338/116793810
 48MB - Muğla B.B.S.K
 50m-1: 341, 50m-2: 338
11SARIHAN Nehir07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi338/14341/ 76793722
 07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi
 50m-1: 338, 50m-2: 341
12ÖZCAN Özlem20DF - Denizli Ferdi337/15338/126753312
 20DF - Denizli Ferdi
 50m-1: 337, 50m-2: 338
13GÜRLEK Büşra Nur34IB - İstanbul B.B.S.K.333/23342/ 66753211
 34IB - İstanbul B.B.S.K.
 50m-1: 333, 50m-2: 342
14YILDIR Sevim45MBBS - Manisa Büyükşehir Belediye SK336/16338/136743212
 45MBBS - Manisa Büyükşehir Belediye SK
 50m-1: 336, 50m-2: 338
15BURUN Hazal48MB - Muğla B.B.S.K340/13334/206743010
 48MB - Muğla B.B.S.K
 50m-1: 340, 50m-2: 334
16ATEŞ Emel16SOSK - Sipahi Okçuluk Spor KL.334/21340/ 8674277
 16SOSK - Sipahi Okçuluk Spor KL.
 50m-1: 334, 50m-2: 340
17UZUN Duru Dicle06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 340/11331/246713410
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 50m-1: 340, 50m-2: 331
18BARAN Bürge Nazra34KAOSK - Kaya Okçuluk Spor Kulübü341/10329/286703910
 34KAOSK - Kaya Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 341, 50m-2: 329
19AKSOY İrem34FOS - Fokus Okçuluk S.K.331/26336/166673415
 34FOS - Fokus Okçuluk S.K.
 50m-1: 331, 50m-2: 336
20OKYAR Derya İpek34KAOSK - Kaya Okçuluk Spor Kulübü326/35340/ 86663314
 34KAOSK - Kaya Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 326, 50m-2: 340
21EMANET Ebrun34FOS - Fokus Okçuluk S.K.335/20331/226663112
 34FOS - Fokus Okçuluk S.K.
 50m-1: 335, 50m-2: 331
22YILMAZ Emine Azra06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 331/28334/196652910
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 50m-1: 331, 50m-2: 334
23SAĞLAM Evrim34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü330/31334/216642910
 34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü
 50m-1: 330, 50m-2: 334
24KURUÇAYIRLI Berrenur06OSK - Onok Spor Kulübü331/27331/23662297
 06OSK - Onok Spor Kulübü
 50m-1: 331, 50m-2: 331
25BAŞER Yasemin34AOSK - Anka Okçuluk Spor Kulübü326/36335/17661287
 34AOSK - Anka Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 326, 50m-2: 335
26YAKA Sevda48MB - Muğla B.B.S.K333/22327/32660276
 48MB - Muğla B.B.S.K
 50m-1: 333, 50m-2: 327
27AKÇAOĞLU Akgül06SOISK - Şenok Okçuluk ihtisas Spor Kul331/25328/30659277
 06SOISK - Şenok Okçuluk ihtisas Spor Kul
 50m-1: 331, 50m-2: 328
28YUVA Begüm07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi330/32328/316582212
 07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi
 50m-1: 330, 50m-2: 328
29ATAŞ Buse58STTSK - Sivas Türk Telekom Spor Kulübü335/18322/36657287
 58STTSK - Sivas Türk Telekom Spor Kulübü
 50m-1: 335, 50m-2: 322
30OCAKCI İrem38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K331/28326/33657258
 38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K
 50m-1: 331, 50m-2: 326
31ORBAY Sude06OSK - Onok Spor Kulübü327/34330/26657256
 06OSK - Onok Spor Kulübü
 50m-1: 327, 50m-2: 330
32ALTINÇIBIK Ezgi Gizem32GOS - Gizay Okçuluk S.K.D.335/19321/38656237
 32GOS - Gizay Okçuluk S.K.D.
 50m-1: 335, 50m-2: 321
33HANEY Buse Başak34IB - İstanbul B.B.S.K.332/24322/37654227
 34IB - İstanbul B.B.S.K.
 50m-1: 332, 50m-2: 322
34ACAR Esra06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 323/37330/25653289
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 50m-1: 323, 50m-2: 330
35ÇITAK Özden07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi328/33325/35653239
 07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi
 50m-1: 328, 50m-2: 325
36SAKICI Ilkim Şevval38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K322/38330/27652217
 38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K
 50m-1: 322, 50m-2: 330
37SARACIK İnci34KAOSK - Kaya Okçuluk Spor Kulübü330/30317/406472711
 34KAOSK - Kaya Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 330, 50m-2: 317
38SEZEN Nida34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor 335/17311/466462712
 34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor
 50m-1: 335, 50m-2: 311
39AKAY Ceren34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K316/40328/29644218
 34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K
 50m-1: 316, 50m-2: 328
40ÖZEN Şeyma Gülbin07VOSK - Vira Okçuluk Spor Kulübü315/41326/34641209
 07VOSK - Vira Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 315, 50m-2: 326
41ANIL Başak47NO - Nokta Okçuluk309/46314/42623134
 47NO - Nokta Okçuluk
 50m-1: 309, 50m-2: 314
42ARI Rabia68AOSK - Aksaray Okçuluk Spor Kulübü305/50317/41622124
 68AOSK - Aksaray Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 305, 50m-2: 317
43YILMAZ Aslıhan58SGSK - Sivas Gençlik Spor Kulübü300/55319/39619246
 58SGSK - Sivas Gençlik Spor Kulübü
 50m-1: 300, 50m-2: 319
44KAYRAK Sıla16BB - Bursa B.B.S.K317/39301/52618186
 16BB - Bursa B.B.S.K
 50m-1: 317, 50m-2: 301
45DEMIRKAYA Büşra07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K306/48311/45617166
 07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K
 50m-1: 306, 50m-2: 311
46ÖTERBÜLBÜL Rana35COSK - Cihan Okçuluk Spor Kulübü302/54313/44615143
 35COSK - Cihan Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 302, 50m-2: 313
47ALKAN Ceren63SF - Şanlıurfa Ferdi307/47307/48614182
 63SF - Şanlıurfa Ferdi
 50m-1: 307, 50m-2: 307
48DEMIRCI Aybüke Başak35COSK - Cihan Okçuluk Spor Kulübü311/44301/52612126
 35COSK - Cihan Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 311, 50m-2: 301
49KARAKUŞ Tülay34AOSK - Anka Okçuluk Spor Kulübü303/52308/47611145
 34AOSK - Anka Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 303, 50m-2: 308
50KIRMIZIGEDIK Sude Naz34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor 313/42298/56611135
 34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor
 50m-1: 313, 50m-2: 298
51ŞAHIN Zeynep34FOS - Fokus Okçuluk S.K.305/51306/49611118
 34FOS - Fokus Okçuluk S.K.
 50m-1: 305, 50m-2: 306
52AYDEMIR Afet Ecem34FOS - Fokus Okçuluk S.K.294/58314/43608124
 34FOS - Fokus Okçuluk S.K.
 50m-1: 294, 50m-2: 314
53ÖZSOY Yasemin38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K306/48301/54607155
 38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K
 50m-1: 306, 50m-2: 301
54KOÇAK Lara Su48MB - Muğla B.B.S.K297/57301/55598102
 48MB - Muğla B.B.S.K
 50m-1: 297, 50m-2: 301
55ERDOĞAN Serra Nil34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K297/56297/57594114
 34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K
 50m-1: 297, 50m-2: 297
56BAYGIN Yağmur34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K311/43277/64588157
 34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K
 50m-1: 311, 50m-2: 277
57COŞĞUN Ümran35COSK - Cihan Okçuluk Spor Kulübü279/65304/51583146
 35COSK - Cihan Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 279, 50m-2: 304
58TUNCEL Pelin34MOSK - Marmara Okçuluk Spor Kulübü303/53280/63583113
 34MOSK - Marmara Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 303, 50m-2: 280
59ARSLAN Aleyna32GOS - Gizay Okçuluk S.K.D.287/60295/5858231
 32GOS - Gizay Okçuluk S.K.D.
 50m-1: 287, 50m-2: 295
60AKBIYIK Bergüzar Buse07AESK - Antalya Elite Spor Kulübü287/59292/5957992
 07AESK - Antalya Elite Spor Kulübü
 50m-1: 287, 50m-2: 292
61ÖZALP Elif63SF - Şanlıurfa Ferdi273/66306/5057963
 63SF - Şanlıurfa Ferdi
 50m-1: 273, 50m-2: 306
62KARA Fazilet Hümeyra34AOSK - Anka Okçuluk Spor Kulübü283/62283/6056691
 34AOSK - Anka Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 283, 50m-2: 283
63KARAOĞLU Zeynep37KBSK - Kastamonu Belediye Spor Kulübü279/64281/61560154
 37KBSK - Kastamonu Belediye Spor Kulübü
 50m-1: 279, 50m-2: 281
64AYDINLI Asel Su06AGHVSK - Ankara Gençlik Hiz. Ve Spor Ku286/61272/65558126
 06AGHVSK - Ankara Gençlik Hiz. Ve Spor Ku
 50m-1: 286, 50m-2: 272
65DAĞ Burcu34IAAS - İstanbul Avc. ve Atıcılık S.K310/45233/69543102
 34IAAS - İstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
 50m-1: 310, 50m-2: 233
66ÜLGÜ Miray03AF - Afyonkarahisar Ferdi262/67281/6254394
 03AF - Afyonkarahisar Ferdi
 50m-1: 262, 50m-2: 281
67DILAVER Melisa Nil34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor 281/63259/6654081
 34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor
 50m-1: 281, 50m-2: 259
68KOSOVA Maya34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor 244/69247/6749121
 34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor
 50m-1: 244, 50m-2: 247
69ALTINIŞIK Asude37KBSK - Kastamonu Belediye Spor Kulübü254/68234/6848833
 37KBSK - Kastamonu Belediye Spor Kulübü
 50m-1: 254, 50m-2: 234
70KARAOĞLU Büşra37KBSK - Kastamonu Belediye Spor Kulübü233/70213/7044640
 37KBSK - Kastamonu Belediye Spor Kulübü
 50m-1: 233, 50m-2: 213
71ÖZDEMIR Yağmur32GOS - Gizay Okçuluk S.K.D.61/71136/7119722
 32GOS - Gizay Okçuluk S.K.D.
 50m-1: 61, 50m-2: 136

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter