2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
Türkiye Okçuluk Federasyonu (TOF)
Antalya 100. Yıl Okçuluk Sahası, 10-13 Jun 2021
2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
Show details
Recurve Junior Men [Klasik Yay Genç Erkek Sıralama Sonuçları]
Pos.SporcuÜlke70m-170m-2Tot.10+XX
1ARZUMAN Musa34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü329/ 3332/ 26612614
 34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü
 70m-1: 329, 70m-2: 332
2KIRMIZITAŞ Harun34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü333/ 1323/ 46562610
 34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü
 70m-1: 333, 70m-2: 323
3YILDIRMIŞ Muhammed Abdullah34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü332/ 2323/ 5655289
 34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü
 70m-1: 332, 70m-2: 323
4SIMAV Merih07AESK - Antalya Elite Spor Kulübü325/ 6329/ 36543012
 07AESK - Antalya Elite Spor Kulübü
 70m-1: 325, 70m-2: 329
5MARAŞ Efe Gürkan34IAAS - İstanbul Avc. ve Atıcılık S.K317/12334/ 1651249
 34IAAS - İstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
 70m-1: 317, 70m-2: 334
6AKKOYUN Berkay34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor 319/ 8321/ 6640249
 34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor
 70m-1: 319, 70m-2: 321
7GÖZE Doğukan06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 327/ 4312/13639192
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 70m-1: 327, 70m-2: 312
8ÖZDEMIR Mustafa47AOS - Alp Okçuluk S.K.326/ 5310/16636196
 47AOS - Alp Okçuluk S.K.
 70m-1: 326, 70m-2: 310
9ESATOĞLU Doruk Ekin06AOISK - Ankara Okçuluk İhtisas Spor Ku320/ 7314/ 9634166
 06AOISK - Ankara Okçuluk İhtisas Spor Ku
 70m-1: 320, 70m-2: 314
10BALKAN Mahmut34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü318/10314/ 7632196
 34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü
 70m-1: 318, 70m-2: 314
11TARAKÇI Taha Yiğit34BSK - Başakşehir Spor Kulübü319/ 9307/20626164
 34BSK - Başakşehir Spor Kulübü
 70m-1: 319, 70m-2: 307
12SAPMAZ Mesut07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi317/11309/18626142
 07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi
 70m-1: 317, 70m-2: 309
13İSPIR Yunus Emre55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku313/15312/12625126
 55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku
 70m-1: 313, 70m-2: 312
14SERT Furkan06AAOSK - Ankara Atlantis Okçuluk Spor K313/13309/19622155
 06AAOSK - Ankara Atlantis Okçuluk Spor K
 70m-1: 313, 70m-2: 309
15ÇOBAN Mustafa Buğrahan06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 308/20312/11620153
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 70m-1: 308, 70m-2: 312
16TÜMER Ulaş Berkim17GYSK - Gelibolu Yarımada Spor Kulübü309/18311/15620144
 17GYSK - Gelibolu Yarımada Spor Kulübü
 70m-1: 309, 70m-2: 311
17ÇAYIRHAN Burak06ÇBGS - Çubuk Belediyesi Gençlik ve SK306/24314/ 8620133
 06ÇBGS - Çubuk Belediyesi Gençlik ve SK
 70m-1: 306, 70m-2: 314
18AYAZ Batuhan34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü313/14307/21620127
 34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü
 70m-1: 313, 70m-2: 307
19TÜRKMEN Kamil38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K307/22313/10620114
 38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K
 70m-1: 307, 70m-2: 313
20TEK Kutay38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K307/21311/14618174
 38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K
 70m-1: 307, 70m-2: 311
21ÇOLAKOĞLU Çağrı34DO - Demka Okçuluk305/26309/17614164
 34DO - Demka Okçuluk
 70m-1: 305, 70m-2: 309
22YILDIRMIŞ Ömer Faruk34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü308/19306/22614144
 34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü
 70m-1: 308, 70m-2: 306
23ERDOĞAN Baran Yağız34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor 310/17303/27613125
 34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor
 70m-1: 310, 70m-2: 303
24KIR Fırat34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü306/23306/23612104
 34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü
 70m-1: 306, 70m-2: 306
25ATAY Mevlüt Mert38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K304/27304/24608165
 38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K
 70m-1: 304, 70m-2: 304
26HACIEYUPOĞLU Bilal Bahadır55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku310/16294/33604143
 55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku
 70m-1: 310, 70m-2: 294
26KAYNAR Ege07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi304/28300/30604143
 07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi
 70m-1: 304, 70m-2: 300
28AYTEKIN Gökberk35EOISK - Ege Okçuluk İhtisas Spor Kulub298/30304/25602184
 35EOISK - Ege Okçuluk İhtisas Spor Kulub
 70m-1: 298, 70m-2: 304
29TURAN Ömer Enes55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku299/29302/28601102
 55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku
 70m-1: 299, 70m-2: 302
30GÖREN Ali Tuğra22ESK - EDOK Spor Kulubü297/31301/29598110
 22ESK - EDOK Spor Kulubü
 70m-1: 297, 70m-2: 301
31ÖZ Muhammet Emre34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor 293/34304/26597111
 34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor
 70m-1: 293, 70m-2: 304
32AKIŞ Alp35EOISK - Ege Okçuluk İhtisas Spor Kulub305/25290/35595165
 35EOISK - Ege Okçuluk İhtisas Spor Kulub
 70m-1: 305, 70m-2: 290
33TAÇ Yunus34FOS - Fokus Okçuluk S.K.296/32291/34587112
 34FOS - Fokus Okçuluk S.K.
 70m-1: 296, 70m-2: 291
34TAÇ Emre34FOS - Fokus Okçuluk S.K.289/36294/32583114
 34FOS - Fokus Okçuluk S.K.
 70m-1: 289, 70m-2: 294
35ÇAVUŞOĞLU Yavuz06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 296/33287/3658382
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 70m-1: 296, 70m-2: 287
36KARAKUŞ Burak Enes34AOSK - Anka Okçuluk Spor Kulübü280/38297/3157792
 34AOSK - Anka Okçuluk Spor Kulübü
 70m-1: 280, 70m-2: 297
37KARAKOYUNLU Hüseyin Safa47AOS - Alp Okçuluk S.K.290/35284/38574103
 47AOS - Alp Okçuluk S.K.
 70m-1: 290, 70m-2: 284
38UZUNSOY Muhammet Selman16UGSK - Uludağ Gürsu Spor Kulübü285/37287/3757281
 16UGSK - Uludağ Gürsu Spor Kulübü
 70m-1: 285, 70m-2: 287
39ÖZKOÇ Emir07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K278/40281/4055984
 07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K
 70m-1: 278, 70m-2: 281
40AKBOĞA Turhan07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K278/39279/44557102
 07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K
 70m-1: 278, 70m-2: 279
41KURU Yavuz Kaan34KOSK - Keskin Okçuluk Spor Kulübü274/43282/39556112
 34KOSK - Keskin Okçuluk Spor Kulübü
 70m-1: 274, 70m-2: 282
42ARSLAN Efe07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K274/44279/4555394
 07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K
 70m-1: 274, 70m-2: 279
43GÜRBÜZ Burak34MOSK - Marmara Okçuluk Spor Kulübü271/45280/4355193
 34MOSK - Marmara Okçuluk Spor Kulübü
 70m-1: 271, 70m-2: 280
44KOCATAŞLAR Berkay01AHSK - Adana Hedef Spor K.268/46281/4254900
 01AHSK - Adana Hedef Spor K.
 70m-1: 268, 70m-2: 281
45BILSEL Mahir Mert34MOSK - Marmara Okçuluk Spor Kulübü275/42269/4854493
 34MOSK - Marmara Okçuluk Spor Kulübü
 70m-1: 275, 70m-2: 269
46GÜLER Taha Alkın16UGSK - Uludağ Gürsu Spor Kulübü264/49273/4653731
 16UGSK - Uludağ Gürsu Spor Kulübü
 70m-1: 264, 70m-2: 273
47ÇAKAL Mete Deniz06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 255/51281/4153662
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 70m-1: 255, 70m-2: 281
48BAHRIOĞULLARI Muhammed Fatih63SF - Şanlıurfa Ferdi261/50265/4952621
 63SF - Şanlıurfa Ferdi
 70m-1: 261, 70m-2: 265
49ÇANKAYA Muhammet Emre35DOSK - Doğru Okçuluk Spor K.264/48258/5152272
 35DOSK - Doğru Okçuluk Spor K.
 70m-1: 264, 70m-2: 258
50YÜCEL Hamza38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K249/53270/4751963
 38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K
 70m-1: 249, 70m-2: 270
51TÜRK Burak Emirhan34BSK - Başakşehir Spor Kulübü275/41243/55518132
 34BSK - Başakşehir Spor Kulübü
 70m-1: 275, 70m-2: 243
52ALTINTAŞ Gökay17GYSK - Gelibolu Yarımada Spor Kulübü265/47246/5451154
 17GYSK - Gelibolu Yarımada Spor Kulübü
 70m-1: 265, 70m-2: 246
53DIKICI Yusuf68AOSK - Aksaray Okçuluk Spor Kulübü253/52256/5250961
 68AOSK - Aksaray Okçuluk Spor Kulübü
 70m-1: 253, 70m-2: 256
54DALKILIÇ Alper Murat06AF - Ankara Ferdi245/55259/5050452
 06AF - Ankara Ferdi
 70m-1: 245, 70m-2: 259
55KARAR Efe34IAAS - İstanbul Avc. ve Atıcılık S.K247/54247/5349441
 34IAAS - İstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
 70m-1: 247, 70m-2: 247
56DURUKAN Arda34KOSK - Keskin Okçuluk Spor Kulübü239/57243/5648251
 34KOSK - Keskin Okçuluk Spor Kulübü
 70m-1: 239, 70m-2: 243
57KAYALAK Göktuğ Bilal71AHSK - Anadolu Hedef Spor Kulübü242/56233/5747531
 71AHSK - Anadolu Hedef Spor Kulübü
 70m-1: 242, 70m-2: 233
58ALTINBAŞ Ömer Sabri34DO - Demka Okçuluk226/58213/5943930
 34DO - Demka Okçuluk
 70m-1: 226, 70m-2: 213
59BALABAN Emir16BB - Bursa B.B.S.K211/61219/5843041
 16BB - Bursa B.B.S.K
 70m-1: 211, 70m-2: 219
60SEZGIN Ebubekir60TBPSK - Tokat Belediye Plevne Spor Kul213/59200/6041332
 60TBPSK - Tokat Belediye Plevne Spor Kul
 70m-1: 213, 70m-2: 200
61ÇITIL Mustafa Eren34KOSK - Keskin Okçuluk Spor Kulübü212/60150/6436221
 34KOSK - Keskin Okçuluk Spor Kulübü
 70m-1: 212, 70m-2: 150
62ALTUNDAŞ Furkan Ahmet11BGS - Bilecik Gençlik S.K.189/62171/6336000
 11BGS - Bilecik Gençlik S.K.
 70m-1: 189, 70m-2: 171
63SARI Selim Emre60TBPSK - Tokat Belediye Plevne Spor Kul175/63182/6135711
 60TBPSK - Tokat Belediye Plevne Spor Kul
 70m-1: 175, 70m-2: 182
64KIRICI Bayram Buğra68AOSK - Aksaray Okçuluk Spor Kulübü172/64179/6235132
 68AOSK - Aksaray Okçuluk Spor Kulübü
 70m-1: 172, 70m-2: 179
65AKSAKAL Mehmet Emirhan68AOSK - Aksaray Okçuluk Spor Kulübü122/65102/6522420
 68AOSK - Aksaray Okçuluk Spor Kulübü
 70m-1: 122, 70m-2: 102
66ÇEVIK Muhammed Mustafa60TBPSK - Tokat Belediye Plevne Spor Kul94/6664/6615800
 60TBPSK - Tokat Belediye Plevne Spor Kul
 70m-1: 94, 70m-2: 64

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter