2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
Türkiye Okçuluk Federasyonu (TOF)
Antalya 100. Yıl Okçuluk Sahası, 10-13 Jun 2021
2021 Ulusal Egemenlik Kupası TSP-2
Show details
Recurve Mixed Team [Klasik Yay Karışık Takım Sıralama Sonuçları]
Pos.ÜlkeSporcularToplam10+XXSO/CT 
134OVSK - Okçular Vakfı Spor KulübüYAKUPOĞLU Şevval
ARZUMAN Musa
12884117 
 YAKUPOĞLU Şevval
ARZUMAN Musa
 
206AOISK - Ankara Okçuluk İhtisas Spor KuKÖSE Zeynep
ESATOĞLU Doruk Ekin
12693912 
 KÖSE Zeynep
ESATOĞLU Doruk Ekin
 
335IBBSK - İzmir Büyükşehir Belediyesi SpÖZDEMIR Sıla
GÜNERI M. Bilal
12653512 
 ÖZDEMIR Sıla
GÜNERI M. Bilal
 
407VESA - Vedat Erbay Spor AkademisiER Aslı
ERBAY Vedat
12562911 
 ER Aslı
ERBAY Vedat
 
555SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor KuDEREBAŞI Defne
İSPIR Yunus Emre
1244247 
 DEREBAŞI Defne
İSPIR Yunus Emre
 
634IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor ÖZDEMIR Elifsu
AKKOYUN Berkay
12363110 
 ÖZDEMIR Elifsu
AKKOYUN Berkay
 
706YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor ATEŞ Buse Yaren
GÖZE Doğukan
1223304 
 ATEŞ Buse Yaren
GÖZE Doğukan
 
834DO - Demka OkçulukERYILMAZ Rabia Nilsu
ÇOLAKOĞLU Çağrı
1222324 
 ERYILMAZ Rabia Nilsu
ÇOLAKOĞLU Çağrı
 
938SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.KMARAŞLI Fatma
TÜRKMEN Kamil
1210166 
 MARAŞLI Fatma
TÜRKMEN Kamil
 
1006GSGS - Geleneksel Sporlar Gençlik ve AYCAN Fatma Buket
ARSLAN Ahmet Raşit
1205226 
 AYCAN Fatma Buket
ARSLAN Ahmet Raşit
 
1107AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor KBARBAROS Zeynep
SUCU Erdem
12043613 
 BARBAROS Zeynep
SUCU Erdem
 
1234IAAS - İstanbul Avc. ve Atıcılık S.KAKAN Nehir İlayda
KÜÇÜK Oğuzhan
1201256 
 AKAN Nehir İlayda
KÜÇÜK Oğuzhan
 
1334MOSK - Marmara Okçuluk Spor KulübüŞATIR Selin
GÜRBÜZ Burak
11882811 
 ŞATIR Selin
GÜRBÜZ Burak
 
1406AF - Ankara FerdiAKÇAN Beril
PAPAĞAN Yavuz
1169249 
 AKÇAN Beril
PAPAĞAN Yavuz
 
1568AOSK - Aksaray Okçuluk Spor KulübüYILMAZER Assıya
DIKICI Yusuf
1130268 
 YILMAZER Assıya
DIKICI Yusuf
 
1634KOSK - Keskin Okçuluk Spor KulübüSITKI Ela
KURU Yavuz Kaan
1120172 
 SITKI Ela
KURU Yavuz Kaan
 
1716UGSK - Uludağ Gürsu Spor KulübüGÖÇMEN Nazlı Didem
KARAÇOLAK Şahin
11172410 
 GÖÇMEN Nazlı Didem
KARAÇOLAK Şahin
 
1834IB - İstanbul B.B.S.K.ŞENGÜL Yağmur
ÖZEN Özgür
1103132 
 ŞENGÜL Yağmur
ÖZEN Özgür
 
1907AF - Antalya FerdiBIRCAN Meltem
SOKANOK Gürsel
1079112 
 BIRCAN Meltem
SOKANOK Gürsel
 
2010BGSK - Balıkesir Gençlik Spor KulübüAYGÖREN Ayşenur
İNAN İbrahim
1073102 
 AYGÖREN Ayşenur
İNAN İbrahim
 
2116BB - Bursa B.B.S.KBILBEY Zeynep
BALABAN Emir
98292 
 BILBEY Zeynep
BALABAN Emir
 

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter