WA Pálya OB Kvalifikációs és CEC Pontszerző Verseny
WA Pálya OB Kvalifikációs és CEC Pontszerző Verseny
Malév SC. (MALEV)
Vilmos Endre Sportcentrum, 25 Jul 2021
WA Pálya OB Kvalifikációs és CEC Pontszerző Verseny
Résztvevők listája ABC sorrendben
SportolóLőállásOrszág/KlubEseménySzakasz
A
ABONYI Richárd7CMALEV - MALÉV SCOlimpiai reflex kadet fiúRangsoroló
ALTMÁR Csaba16CSUTTO - SÜTTŐI SCBarebow felnőtt férfiRangsoroló
ALTMÁR Viktória11BSUTTO - SÜTTŐI SCCsigás kadet leányRangsoroló
ANTALICS Péter7ANYUSE - NYERGESÚJFALU VSEOlimpiai reflex kadet fiúRangsoroló
B
BABITY Domonkos15DGSK - GÖDÖLLŐI SPORT KLUBBarebow kadet fiúRangsoroló
BAKÓ Gábor4BMALEV - MALÉV SCOlimpiai reflex felnőtt férfiRangsoroló
BALOGH Csaba10CALPOK - ALPOKALJA ÍJÁSZ SPORTEGYESÜLETCsigás felnőtt férfiRangsoroló
BÁRTFAI Fanni11DELEV - ELEVEN VILÁG ÍJÁSZ EGYESÜLETCsigás felnőtt nőRangsoroló
BENCZE Gábor10BALISC - ALISCA NYILAI ÍJÁSZ EGYESÜLETCsigás ifjúsági férfiRangsoroló
BIHARINÉ GÁBRIEL Emese14AENCS - ENCSENCSI VADÁSZÍJÁSZ EGYESÜLESzámszeríj felnőtt nőRangsoroló
BOGNÁR Attila19BVECSE - VECSÉSI SETörténelmi master férfiRangsoroló
BUJDOSÓ Mihály6DEVO - EGRI VITÉZLŐ OSKOLAOlimpiai reflex master férfiRangsoroló
C
CSELŐTEI Péter16BCSODA - CSODASZARVAS SEBarebow master férfiRangsoroló
CSERNÁK István9BKISTO - KISTOKAJI SPORTEGYESÜLETCsigás felnőtt férfiRangsoroló
CSIKY Zoltán2BPENZU - PÉNZÜGYŐR SEOlimpiai reflex felnőtt férfiRangsoroló
D
DARNAY László18CSASHA - HF SASHALMI ÍJÁSZOKVadászreflex master férfiRangsoroló
DEUTSCH Judit3DORS - ÖRS ÍJÁSZ KLUBOlimpiai reflex felnőtt nőRangsoroló
DR. LÉNÁRT Ágota14BENCS - ENCSENCSI VADÁSZÍJÁSZ EGYESÜLESzámszeríj felnőtt nőRangsoroló
F
FAZEKAS Péter2CNYUSE - NYERGESÚJFALU VSEOlimpiai reflex felnőtt férfiRangsoroló
FODOR Dávid4ANYUSE - NYERGESÚJFALU VSEOlimpiai reflex ifjúsági férfiRangsoroló
FÜLÖP Gábor10AELEV - ELEVEN VILÁG ÍJÁSZ EGYESÜLETCsigás felnőtt férfiRangsoroló
G
GAJDOS Márk Csaba1AMALEV - MALÉV SCOlimpiai reflex felnőtt férfiRangsoroló
GULYÁS László Vilmos15CKEREC - KERECSEN ÍEBarebow master férfiRangsoroló
H
HAJDU László20BHAHUZ - HAZA-HÚZÓ ÍJÁSZ SETörténelmi master férfiRangsoroló
HORVÁTH Csaba13CMATRA - MÁTRAI FARKASOK HÍEVadászcsigás felnőtt férfiRangsoroló
I
IZSÁKI Sándor18ATTTHS - TATAI TT-HSEVadászreflex felnőtt férfiRangsoroló
J
JESZTL József20AMALEV - MALÉV SCTörténelmi master férfiRangsoroló
K
KAKAS István16AMALEV - MALÉV SCBarebow felnőtt férfiRangsoroló
KANÁSZ NAGY Attila6BTIPOG - TIPOGRÁFIA TEOlimpiai reflex master férfiRangsoroló
KARAKAS Barnabás9CMALEV - MALÉV SCCsigás kadet fiúRangsoroló
KERESZTES Richárd13DRING - RING SEVadászcsigás felnőtt férfiRangsoroló
KERESZTESSY Laszlo19AHAHUZ - HAZA-HÚZÓ ÍJÁSZ SETörténelmi master férfiRangsoroló
KISS István12ALETIZ - DSZC-LETIZIA SC EGYESÜLETCsigás felnőtt férfiRangsoroló
KOCSIS Gábor7BLETIZ - DSZC-LETIZIA SC EGYESÜLETOlimpiai reflex master férfiRangsoroló
KOCSIS Imre6CVECSE - VECSÉSI SEOlimpiai reflex master férfiRangsoroló
KÓKAI János2DKECSK - KECSKEMÉTI ÍEOlimpiai reflex felnőtt férfiRangsoroló
KÓSY Nándor5CRACKE - RÁCKEVE ÍJÁSZ SPORT KLUBOlimpiai reflex master férfiRangsoroló
KUTSERA László17CGSK - GÖDÖLLŐI SPORT KLUBVadászreflex master férfiRangsoroló
L
LACZKÓ Gábor15ACSODA - CSODASZARVAS SEBarebow felnőtt férfiRangsoroló
LŐRINCZ Norbert20DDELTA - DELTA ÍJÁSZEGYESÜLETLongbow master férfiRangsoroló
M
MAGOTSI-NAGY Kristóf8AORS - ÖRS ÍJÁSZ KLUBOlimpiai reflex kadet fiúRangsoroló
MÁRKUS Diána Mária15BHETDO - HÉTDOMBI KSEBarebow felnőtt nőRangsoroló
MATEI Levente3AMALEV - MALÉV SCOlimpiai reflex felnőtt férfiRangsoroló
MÉZES Tamás2ACSODA - CSODASZARVAS SEOlimpiai reflex felnőtt férfiRangsoroló
MIHÁLKOVICS Péter1CCELLO - CÉLLÖVŐK ÍJÁSZ EGYESÜLETOlimpiai reflex felnőtt férfiRangsoroló
MOLNÁR Ferenc12BALSO - ALSÓÖRSI SPORTEGYESÜLETCsigás master férfiRangsoroló
N
NAGY Péter19DTATA - TATABÁNYAI ÍETörténelmi master férfiRangsoroló
NAGY Tamás Imre1BELEV - ELEVEN VILÁG ÍJÁSZ EGYESÜLETOlimpiai reflex felnőtt férfiRangsoroló
NOVÁKOVICS András13BALIBI - ALIBI ÍJÁSZ KLUB KÖZHASZNÚ EGYCsigás felnőtt férfiRangsoroló
Ó
ÓNODI Boglárka4CSZISE - SZEGEDI SPORTÍJÁSZ EGYESÜLETOlimpiai reflex ifjúsági nőRangsoroló
Ö
ÖRKÉNYI Lili3BKEREC - KERECSEN ÍEOlimpiai reflex felnőtt férfiRangsoroló
O
OROSZ Viktor9ALETIZ - DSZC-LETIZIA SC EGYESÜLETCsigás felnőtt férfiRangsoroló
P
POZSONYI István17BROZSA - RÓZSASZÍN PÁRDUC TEVadászreflex master férfiRangsoroló
S
SCHWEICKHARDT Zsuzsa9DALIBI - ALIBI ÍJÁSZ KLUB KÖZHASZNÚ EGYCsigás felnőtt nőRangsoroló
SVÁB Sándor14CMALEV - MALÉV SCSzámszeríj felnőtt férfiRangsoroló
SZABÓ Zoltán12DSEGOS - SEGŐSDI HÍECsigás felnőtt férfiRangsoroló
SZÉKELY Csaba6ANYUSE - NYERGESÚJFALU VSEOlimpiai reflex master férfiRangsoroló
SZOMORA Adrien10DALIBI - ALIBI ÍJÁSZ KLUB KÖZHASZNÚ EGYCsigás felnőtt nőRangsoroló
SZŰCS Tibor13AALSO - ALSÓÖRSI SPORTEGYESÜLETCsigás felnőtt férfiRangsoroló
T
TIAN Qiaodan1DALIBI - ALIBI ÍJÁSZ KLUB KÖZHASZNÚ EGYOlimpiai reflex felnőtt férfiRangsoroló
TOMPA Tibor Csaba17AHAVIT - HAJDÚVITÉZ KSEVadászreflex master férfiRangsoroló
TÓTH Mónika3CCELLO - CÉLLÖVŐK ÍJÁSZ EGYESÜLETOlimpiai reflex felnőtt férfiRangsoroló
TRISCHLER Tamás12CELEV - ELEVEN VILÁG ÍJÁSZ EGYESÜLETCsigás felnőtt férfiRangsoroló
V
VALICSEK László5AMALEV - MALÉV SCOlimpiai reflex master férfiRangsoroló
VARGA Dávid11AMUJE - MÚLTUNK ÉS JÖVŐNK EGYESÜLETCsigás felnőtt férfiRangsoroló
VARGA Ferenc19CMUJE - MÚLTUNK ÉS JÖVŐNK EGYESÜLETTörténelmi master férfiRangsoroló
VÁSÁRI Robert11CLETIZ - DSZC-LETIZIA SC EGYESÜLETCsigás felnőtt férfiRangsoroló
VESZELY András5BBTDSE - BRÓZIK TIBOR DSE.Olimpiai reflex master férfiRangsoroló
W
WENGER Szonja8CMALEV - MALÉV SCOlimpiai reflex kadet leányRangsoroló

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter