WA Pálya OB Kvalifikációs és CEC Pontszerző Verseny
WA Pálya OB Kvalifikációs és CEC Pontszerző Verseny
Malév SC. (MALEV)
Vilmos Endre Sportcentrum, 25 Jul 2021
WA Pálya OB Kvalifikációs és CEC Pontszerző Verseny
Résztvevők listája lőállás szerint
LőállásSportolóOrszágnévEsemény
Rangsoroló
1AGAJDOS Márk CsabaMALEV - MALÉV SCOlimpiai reflex felnőtt férfi
1BNAGY Tamás ImreELEV - ELEVEN VILÁG ÍJÁSZ EGYESÜLETOlimpiai reflex felnőtt férfi
1CMIHÁLKOVICS PéterCELLO - CÉLLÖVŐK ÍJÁSZ EGYESÜLETOlimpiai reflex felnőtt férfi
1DTIAN QiaodanALIBI - ALIBI ÍJÁSZ KLUB KÖZHASZNÚ EGYOlimpiai reflex felnőtt férfi
2AMÉZES TamásCSODA - CSODASZARVAS SEOlimpiai reflex felnőtt férfi
2BCSIKY ZoltánPENZU - PÉNZÜGYŐR SEOlimpiai reflex felnőtt férfi
2CFAZEKAS PéterNYUSE - NYERGESÚJFALU VSEOlimpiai reflex felnőtt férfi
2DKÓKAI JánosKECSK - KECSKEMÉTI ÍEOlimpiai reflex felnőtt férfi
3AMATEI LeventeMALEV - MALÉV SCOlimpiai reflex felnőtt férfi
3BÖRKÉNYI LiliKEREC - KERECSEN ÍEOlimpiai reflex felnőtt nő
3CTÓTH MónikaCELLO - CÉLLÖVŐK ÍJÁSZ EGYESÜLETOlimpiai reflex felnőtt nő
3DDEUTSCH JuditORS - ÖRS ÍJÁSZ KLUBOlimpiai reflex felnőtt nő
4AFODOR DávidNYUSE - NYERGESÚJFALU VSEOlimpiai reflex ifjúsági férfi
4BBAKÓ GáborMALEV - MALÉV SCOlimpiai reflex felnőtt férfi
4CÓNODI BoglárkaSZISE - SZEGEDI SPORTÍJÁSZ EGYESÜLETOlimpiai reflex ifjúsági nő
5AVALICSEK LászlóMALEV - MALÉV SCOlimpiai reflex master férfi
5BVESZELY AndrásBTDSE - BRÓZIK TIBOR DSE.Olimpiai reflex master férfi
5CKÓSY NándorRACKE - RÁCKEVE ÍJÁSZ SPORT KLUBOlimpiai reflex master férfi
6ASZÉKELY CsabaNYUSE - NYERGESÚJFALU VSEOlimpiai reflex master férfi
6BKANÁSZ NAGY AttilaTIPOG - TIPOGRÁFIA TEOlimpiai reflex master férfi
6CKOCSIS ImreVECSE - VECSÉSI SEOlimpiai reflex master férfi
6DBUJDOSÓ MihályEVO - EGRI VITÉZLŐ OSKOLAOlimpiai reflex master férfi
7AANTALICS PéterNYUSE - NYERGESÚJFALU VSEOlimpiai reflex kadet fiú
7BKOCSIS GáborLETIZ - DSZC-LETIZIA SC EGYESÜLETOlimpiai reflex master férfi
7CABONYI RichárdMALEV - MALÉV SCOlimpiai reflex kadet fiú
8AMAGOTSI-NAGY KristófORS - ÖRS ÍJÁSZ KLUBOlimpiai reflex kadet fiú
8CWENGER SzonjaMALEV - MALÉV SCOlimpiai reflex kadet leány
9AOROSZ ViktorLETIZ - DSZC-LETIZIA SC EGYESÜLETCsigás felnőtt férfi
9BCSERNÁK IstvánKISTO - KISTOKAJI SPORTEGYESÜLETCsigás kadet fiú
9CKARAKAS BarnabásMALEV - MALÉV SCCsigás kadet fiú
9DSCHWEICKHARDT ZsuzsaALIBI - ALIBI ÍJÁSZ KLUB KÖZHASZNÚ EGYCsigás felnőtt nő
10AFÜLÖP GáborELEV - ELEVEN VILÁG ÍJÁSZ EGYESÜLETCsigás felnőtt férfi
10BBENCZE GáborALISC - ALISCA NYILAI ÍJÁSZ EGYESÜLETCsigás ifjúsági férfi
10CBALOGH CsabaALPOK - ALPOKALJA ÍJÁSZ SPORTEGYESÜLETCsigás felnőtt férfi
10DSZOMORA AdrienALIBI - ALIBI ÍJÁSZ KLUB KÖZHASZNÚ EGYCsigás felnőtt nő
11AVARGA DávidMUJE - MÚLTUNK ÉS JÖVŐNK EGYESÜLETCsigás felnőtt férfi
11BALTMÁR ViktóriaSUTTO - SÜTTŐI SCCsigás kadet leány
11CVÁSÁRI RobertLETIZ - DSZC-LETIZIA SC EGYESÜLETCsigás felnőtt férfi
11DBÁRTFAI FanniELEV - ELEVEN VILÁG ÍJÁSZ EGYESÜLETCsigás felnőtt nő
12AKISS IstvánLETIZ - DSZC-LETIZIA SC EGYESÜLETCsigás felnőtt férfi
12BMOLNÁR FerencALSO - ALSÓÖRSI SPORTEGYESÜLETCsigás master férfi
12CTRISCHLER TamásELEV - ELEVEN VILÁG ÍJÁSZ EGYESÜLETCsigás felnőtt férfi
12DSZABÓ ZoltánSEGOS - SEGŐSDI HÍECsigás felnőtt férfi
13ASZŰCS TiborALSO - ALSÓÖRSI SPORTEGYESÜLETCsigás felnőtt férfi
13BNOVÁKOVICS AndrásALIBI - ALIBI ÍJÁSZ KLUB KÖZHASZNÚ EGYCsigás felnőtt férfi
13CHORVÁTH CsabaMATRA - MÁTRAI FARKASOK HÍEVadászcsigás felnőtt férfi
13DKERESZTES RichárdRING - RING SEVadászcsigás felnőtt férfi
14ABIHARINÉ GÁBRIEL EmeseENCS - ENCSENCSI VADÁSZÍJÁSZ EGYESÜLESzámszeríj felnőtt nő
14BDR. LÉNÁRT ÁgotaENCS - ENCSENCSI VADÁSZÍJÁSZ EGYESÜLESzámszeríj felnőtt nő
14CSVÁB SándorMALEV - MALÉV SCSzámszeríj felnőtt férfi
15ALACZKÓ GáborCSODA - CSODASZARVAS SEBarebow felnőtt férfi
15BMÁRKUS Diána MáriaHETDO - HÉTDOMBI KSEBarebow felnőtt nő
15CGULYÁS László VilmosKEREC - KERECSEN ÍEBarebow master férfi
15DBABITY DomonkosGSK - GÖDÖLLŐI SPORT KLUBBarebow kadet fiú
16AKAKAS IstvánMALEV - MALÉV SCBarebow felnőtt férfi
16BCSELŐTEI PéterCSODA - CSODASZARVAS SEBarebow master férfi
16CALTMÁR CsabaSUTTO - SÜTTŐI SCBarebow felnőtt férfi
17ATOMPA Tibor CsabaHAVIT - HAJDÚVITÉZ KSEVadászreflex master férfi
17BPOZSONYI IstvánROZSA - RÓZSASZÍN PÁRDUC TEVadászreflex master férfi
17CKUTSERA LászlóGSK - GÖDÖLLŐI SPORT KLUBVadászreflex master férfi
18AIZSÁKI SándorTTTHS - TATAI TT-HSEVadászreflex felnőtt férfi
18CDARNAY LászlóSASHA - HF SASHALMI ÍJÁSZOKVadászreflex master férfi
19AKERESZTESSY LaszloHAHUZ - HAZA-HÚZÓ ÍJÁSZ SETörténelmi master férfi
19BBOGNÁR AttilaVECSE - VECSÉSI SETörténelmi master férfi
19CVARGA FerencMUJE - MÚLTUNK ÉS JÖVŐNK EGYESÜLETTörténelmi master férfi
19DNAGY PéterTATA - TATABÁNYAI ÍETörténelmi master férfi
20AJESZTL JózsefMALEV - MALÉV SCTörténelmi master férfi
20BHAJDU LászlóHAHUZ - HAZA-HÚZÓ ÍJÁSZ SETörténelmi master férfi
20DLŐRINCZ NorbertDELTA - DELTA ÍJÁSZEGYESÜLETLongbow master férfi

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter