WA Pálya OB Kvalifikációs és CEC Pontszerző Verseny
WA Pálya OB Kvalifikációs és CEC Pontszerző Verseny
Malév SC. (MALEV)
Vilmos Endre Sportcentrum, 25 Jul 2021
WA Pálya OB Kvalifikációs és CEC Pontszerző Verseny
Show details
Korosztály- és Kategória eredmény lista - Egyéni
Poz.SportolóOrszág/Klub  Össz pontszám10+XX
Olimpiai reflex - master férfi
   60m-160m-2Össz pontszám10+XX
1KANÁSZ NAGY AttilaTIPOG - Tipográfia TE290/ 1297/ 1587134
 TIPOG - Tipográfia TE
 60m-1: 290, 60m-2: 297
2KÓSY NándorRACKE - Ráckeve Íjász Sport Klub288/ 3291/ 257952
 RACKE - Ráckeve Íjász Sport Klub
 60m-1: 288, 60m-2: 291
3SZÉKELY CsabaNYUSE - Nyergesújfalu VSE289/ 2281/ 3570152
 NYUSE - Nyergesújfalu VSE
 60m-1: 289, 60m-2: 281
4KOCSIS ImreVECSE - Vecsési SE283/ 4269/ 455251
 VECSE - Vecsési SE
 60m-1: 283, 60m-2: 269
5VALICSEK LászlóMALEV - Malév SC264/ 5264/ 552841
 MALEV - Malév SC
 60m-1: 264, 60m-2: 264
6KOCSIS GáborLETIZ - DSZC-Letizia Sc Egyesület258/ 6226/ 748400
 LETIZ - DSZC-Letizia Sc Egyesület
 60m-1: 258, 60m-2: 226
7BUJDOSÓ MihályEVO - Egri Vitézlő Oskola241/ 7232/ 647331
 EVO - Egri Vitézlő Oskola
 60m-1: 241, 60m-2: 232
8VESZELY AndrásBTDSE - Brózik Tibor DSE.222/ 8212/ 843471
 BTDSE - Brózik Tibor DSE.
 60m-1: 222, 60m-2: 212
Olimpiai reflex - felnőtt férfi
   70m-170m-2Össz pontszám10+XX
1GAJDOS Márk CsabaMALEV - Malév SC307/ 1311/ 1618154
 MALEV - Malév SC
 70m-1: 307, 70m-2: 311
2KÓKAI JánosKECSK - Kecskeméti ÍE280/ 6293/ 257350
 KECSK - Kecskeméti ÍE
 70m-1: 280, 70m-2: 293
3MIHÁLKOVICS PéterCELLO - Céllövők Íjász Egyesület283/ 4288/ 3571103
 CELLO - Céllövők Íjász Egyesület
 70m-1: 283, 70m-2: 288
4MÉZES TamásCSODA - Csodaszarvas SE290/ 2273/ 7563125
 CSODA - Csodaszarvas SE
 70m-1: 290, 70m-2: 273
5TIAN QiaodanALIBI - Alibi Íjász Klub Közhasznú Egy277/ 7282/ 655953
 ALIBI - Alibi Íjász Klub Közhasznú Egy
 70m-1: 277, 70m-2: 282
6MATEI LeventeMALEV - Malév SC267/ 8282/ 554951
 MALEV - Malév SC
 70m-1: 267, 70m-2: 282
7BAKÓ GáborMALEV - Malév SC283/ 3262/ 8545102
 MALEV - Malév SC
 70m-1: 283, 70m-2: 262
8CSIKY ZoltánPENZU - Pénzügyőr SE281/ 5256/ 953793
 PENZU - Pénzügyőr SE
 70m-1: 281, 70m-2: 256
9NAGY Tamás ImreELEV - Eleven Világ Íjász Egyesület245/10283/ 4528111
 ELEV - Eleven Világ Íjász Egyesület
 70m-1: 245, 70m-2: 283
10FAZEKAS PéterNYUSE - Nyergesújfalu VSE264/ 9243/1050763
 NYUSE - Nyergesújfalu VSE
 70m-1: 264, 70m-2: 243
Olimpiai reflex - felnőtt nő
   70m-170m-2Össz pontszám10+XX
1ÖRKÉNYI LiliKEREC - Kerecsen ÍE292/ 1297/ 1589135
 KEREC - Kerecsen ÍE
 70m-1: 292, 70m-2: 297
2TÓTH MónikaCELLO - Céllövők Íjász Egyesület286/ 2287/ 257392
 CELLO - Céllövők Íjász Egyesület
 70m-1: 286, 70m-2: 287
3DEUTSCH JuditORS - Örs Íjász Klub273/ 3287/ 256072
 ORS - Örs Íjász Klub
 70m-1: 273, 70m-2: 287
Olimpiai reflex - ifjúsági férfi
   70m-170m-2Össz pontszám10+XX
1FODOR DávidNYUSE - Nyergesújfalu VSE246/ 1250/ 149631
 NYUSE - Nyergesújfalu VSE
 70m-1: 246, 70m-2: 250
Olimpiai reflex - ifjúsági nő
   70m-170m-2Össz pontszám10+XX
1ÓNODI BoglárkaSZISE - Szegedi Sportíjász Egyesület230/ 1221/ 145131
 SZISE - Szegedi Sportíjász Egyesület
 70m-1: 230, 70m-2: 221
Olimpiai reflex - kadet fiú
   60m-160m-2Össz pontszám10+XX
1ABONYI RichárdMALEV - Malév SC305/ 1316/ 1621166
 MALEV - Malév SC
 60m-1: 305, 60m-2: 316
2ANTALICS PéterNYUSE - Nyergesújfalu VSE283/ 2257/ 354091
 NYUSE - Nyergesújfalu VSE
 60m-1: 283, 60m-2: 257
3MAGOTSI-NAGY KristófORS - Örs Íjász Klub265/ 3275/ 254081
 ORS - Örs Íjász Klub
 60m-1: 265, 60m-2: 275
Olimpiai reflex - kadet leány
   60m-160m-2Össz pontszám10+XX
1WENGER SzonjaMALEV - Malév SC260/ 1253/ 151311
 MALEV - Malév SC
 60m-1: 260, 60m-2: 253
Csigás - felnőtt férfi
   50m-150m-2Össz pontszám10+XX
1OROSZ ViktorLETIZ - DSZC-Letizia Sc Egyesület348/ 1349/ 16975120
 LETIZ - DSZC-Letizia Sc Egyesület
 50m-1: 348, 50m-2: 349
2VARGA DávidMUJE - Múltunk és Jövőnk Egyesület346/ 2340/ 36864218
 MUJE - Múltunk és Jövőnk Egyesület
 50m-1: 346, 50m-2: 340
3BALOGH CsabaALPOK - Alpokalja Íjász Sportegyesület333/ 6348/ 26813313
 ALPOK - Alpokalja Íjász Sportegyesület
 50m-1: 333, 50m-2: 348
4SZABÓ ZoltánSEGOS - Segősdi HÍE339/ 3337/ 46763415
 SEGOS - Segősdi HÍE
 50m-1: 339, 50m-2: 337
5FÜLÖP GáborELEV - Eleven Világ Íjász Egyesület333/ 5336/ 56693111
 ELEV - Eleven Világ Íjász Egyesület
 50m-1: 333, 50m-2: 336
6KISS IstvánLETIZ - DSZC-Letizia Sc Egyesület332/ 7331/ 66632614
 LETIZ - DSZC-Letizia Sc Egyesület
 50m-1: 332, 50m-2: 331
7NOVÁKOVICS AndrásALIBI - Alibi Íjász Klub Közhasznú Egy335/ 4324/ 76593414
 ALIBI - Alibi Íjász Klub Közhasznú Egy
 50m-1: 335, 50m-2: 324
8TRISCHLER TamásELEV - Eleven Világ Íjász Egyesület331/ 8322/ 86532010
 ELEV - Eleven Világ Íjász Egyesület
 50m-1: 331, 50m-2: 322
9VÁSÁRI RobertLETIZ - DSZC-Letizia Sc Egyesület308/ 9275/ 9583145
 LETIZ - DSZC-Letizia Sc Egyesület
 50m-1: 308, 50m-2: 275
Csigás - felnőtt nő
   50m-150m-2Össz pontszám10+XX
1BÁRTFAI FanniELEV - Eleven Világ Íjász Egyesület296/ 1282/ 2578125
 ELEV - Eleven Világ Íjász Egyesület
 50m-1: 296, 50m-2: 282
2SCHWEICKHARDT ZsuzsaALIBI - Alibi Íjász Klub Közhasznú Egy290/ 3288/ 157853
 ALIBI - Alibi Íjász Klub Közhasznú Egy
 50m-1: 290, 50m-2: 288
3SZOMORA AdrienALIBI - Alibi Íjász Klub Közhasznú Egy296/ 2277/ 357384
 ALIBI - Alibi Íjász Klub Közhasznú Egy
 50m-1: 296, 50m-2: 277
Csigás - ifjúsági férfi
   50m-150m-2Össz pontszám10+XX
1BENCZE GáborALISC - Alisca Nyilai Íjász Egyesület313/ 1299/ 161287
 ALISC - Alisca Nyilai Íjász Egyesület
 50m-1: 313, 50m-2: 299
Csigás - kadet fiú
   50m-150m-2Össz pontszám10+XX
1CSERNÁK IstvánKISTO - Kistokaji Sportegyesület337/ 1339/ 16763410
 KISTO - Kistokaji Sportegyesület
 50m-1: 337, 50m-2: 339
2KARAKAS BarnabásMALEV - Malév SC327/ 2321/ 2648224
 MALEV - Malév SC
 50m-1: 327, 50m-2: 321
Csigás - kadet leány
   50m-150m-2Össz pontszám10+XX
1ALTMÁR ViktóriaSUTTO - Süttői SC285/ 1297/ 1582125
 SUTTO - Süttői SC
 50m-1: 285, 50m-2: 297
Barebow - master férfi
   50m-150m-2Össz pontszám10+XX
1GULYÁS László VilmosKEREC - Kerecsen ÍE220/ 2237/ 145731
 KEREC - Kerecsen ÍE
 50m-1: 220, 50m-2: 237
2CSELŐTEI PéterCSODA - Csodaszarvas SE222/ 1209/ 243141
 CSODA - Csodaszarvas SE
 50m-1: 222, 50m-2: 209
Barebow - felnőtt férfi
   50m-150m-2Össz pontszám10+XX
1KAKAS IstvánMALEV - Malév SC310/ 1306/ 1616192
 MALEV - Malév SC
 50m-1: 310, 50m-2: 306
2LACZKÓ GáborCSODA - Csodaszarvas SE296/ 2282/ 257892
 CSODA - Csodaszarvas SE
 50m-1: 296, 50m-2: 282
3ALTMÁR CsabaSUTTO - Süttői SC268/ 3220/ 348853
 SUTTO - Süttői SC
 50m-1: 268, 50m-2: 220
Barebow - felnőtt nő
   50m-150m-2Össz pontszám10+XX
1MÁRKUS Diána MáriaHETDO - Hétdombi KSE241/ 1260/ 150191
 HETDO - Hétdombi KSE
 50m-1: 241, 50m-2: 260
Barebow - kadet fiú
   50m-150m-2Össz pontszám10+XX
1BABITY DomonkosGSK - Gödöllői Sport Klub202/ 1188/ 139010
 GSK - Gödöllői Sport Klub
 50m-1: 202, 50m-2: 188
Vadászreflex - master férfi
   30m-130m-2Össz pontszám10+XX
1TOMPA Tibor CsabaHAVIT - Hajdúvitéz KSE274/ 1288/ 156241
 HAVIT - Hajdúvitéz KSE
 30m-1: 274, 30m-2: 288
2KUTSERA LászlóGSK - Gödöllői Sport Klub221/ 2236/ 245742
 GSK - Gödöllői Sport Klub
 30m-1: 221, 30m-2: 236
3DARNAY LászlóSASHA - HF Sashalmi Íjászok208/ 3226/ 343420
 SASHA - HF Sashalmi Íjászok
 30m-1: 208, 30m-2: 226
Vadászreflex - felnőtt férfi
   30m-130m-2Össz pontszám10+XX
1IZSÁKI SándorTTTHS - Tatai TT-HSE264/ 1250/ 151452
 TTTHS - Tatai TT-HSE
 30m-1: 264, 30m-2: 250
Longbow - master férfi
   30m-130m-2Össz pontszám10+XX
1LŐRINCZ NorbertDELTA - Delta Íjászegyesület243/ 1228/ 147161
 DELTA - Delta Íjászegyesület
 30m-1: 243, 30m-2: 228
Történelmi - master férfi
   30m-130m-2Össz pontszám10+XX
1BOGNÁR AttilaVECSE - Vecsési SE243/ 1237/ 148032
 VECSE - Vecsési SE
 30m-1: 243, 30m-2: 237
2NAGY PéterTATA - Tatabányai ÍE218/ 2225/ 244341
 TATA - Tatabányai ÍE
 30m-1: 218, 30m-2: 225
3KERESZTESSY LaszloHAHUZ - Haza-Húzó Íjász SE200/ 5205/ 340520
 HAHUZ - Haza-Húzó Íjász SE
 30m-1: 200, 30m-2: 205
4HAJDU LászlóHAHUZ - Haza-Húzó Íjász SE211/ 3191/ 440220
 HAHUZ - Haza-Húzó Íjász SE
 30m-1: 211, 30m-2: 191
5JESZTL JózsefMALEV - Malév SC200/ 4181/ 538152
 MALEV - Malév SC
 30m-1: 200, 30m-2: 181
6VARGA FerencMUJE - Múltunk és Jövőnk Egyesület150/ 6133/ 628310
 MUJE - Múltunk és Jövőnk Egyesület
 30m-1: 150, 30m-2: 133
Számszeríj - felnőtt férfi
   50m-150m-2Össz pontszám10+XX
1SVÁB SándorMALEV - Malév SC344/ 1345/ 16894520
 MALEV - Malév SC
 50m-1: 344, 50m-2: 345
Számszeríj - felnőtt nő
   50m-150m-2Össz pontszám10+XX
1DR. LÉNÁRT ÁgotaENCS - Encsencsi Vadászíjász Egyesüle333/ 1335/ 16683210
 ENCS - Encsencsi Vadászíjász Egyesüle
 50m-1: 333, 50m-2: 335
2BIHARINÉ GÁBRIEL EmeseENCS - Encsencsi Vadászíjász Egyesüle332/ 2330/ 26622710
 ENCS - Encsencsi Vadászíjász Egyesüle
 50m-1: 332, 50m-2: 330
Vadászcsigás - felnőtt férfi
   50m-150m-2Össz pontszám10+XX
1KERESZTES RichárdRING - Ring SE321/ 1327/ 16482110
 RING - Ring SE
 50m-1: 321, 50m-2: 327
2HORVÁTH CsabaMATRA - Mátrai Farkasok HÍE315/ 2323/ 2638183
 MATRA - Mátrai Farkasok HÍE
 50m-1: 315, 50m-2: 323

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter