Participant List in Alphabetical Order | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Country | Event | Session | ||
A | ||||||
ACKLAND-SNOW Hannah | 6A | 272 - OXFORD ARCHERS | Cadet Women | Ses. 1 | ||
AMATA Carlos | 1A | 568 - CHELTENHAM ARCHERS | U12 Men | Ses. 1 | ||
B | ||||||
BELSHAW Emelia | 11A | 526 - BOWMEN OF BURLEIGH | Cadet Women | Ses. 1 | ||
BLYTHE Anna | 10B | 971 - WILFORD BOWMEN (NOTTS) | Cadet Women | Ses. 1 | ||
C | ||||||
CLAMPIN Ella | 5B | 464 - WEST ESSEX BOWMEN | Cadet Women | Ses. 1 | ||
CLIMPSON Abbie | 16C | 2595 - WALLINGFORD CASTLE ARCHERS | Junior Women | Ses. 1 | ||
COSTALL Megan | 15A | 778 - HAFREN FORESTERS AC | Junior Women | Ses. 1 | ||
COUTTS Lucy | 10A | 1565 - LARGS JUNIOR | Cadet Women | Ses. 1 | ||
CROOK Harriet | 6D | 537 - SOUTH WANSDYKE AC | Cadet Women | Ses. 1 | ||
E | ||||||
EVANS Hannah | 16D | 526 - BOWMEN OF BURLEIGH | Junior Women | Ses. 1 | ||
F | ||||||
FALLOUH Alia | 5C | 4 - ARCHERY GB | Cadet Women | Ses. 1 | ||
FENIK Oscar | 2A | 813 - VALLEY BOWMEN OF HUDDERSFIELD | U14 Men | Ses. 1 | ||
G | ||||||
GRAY Edward | 13A | 731 - MERIDAN ARCHERY | Cadet Men | Ses. 1 | ||
GULVIN Samuel | 2B | 1210 - NOAK HILL | U14 Men | Ses. 1 | ||
H | ||||||
HASLAM Isabelle | 5A | 1035 - DERWENT BOWMEN | Cadet Women | Ses. 1 | ||
HAVERS Megan | 4D | 1019 - BOWMEN OF GLEN | U14 Women | Ses. 1 | ||
HUGHES Emelia | 7B | 692 - REDHILL ARCHERS | Cadet Women | Ses. 1 | ||
K | ||||||
KEEN Jack | 13D | 692 - REDHILL ARCHERS | Cadet Men | Ses. 1 | ||
KHALED Sarah | 3C | 1941 - SOUTHFIELDS ARCHERY CLUB | U14 Women | Ses. 1 | ||
KNUTTON Lily | 3D | 2593 - WALLINGFORD CASTLE ARCHERS | U14 Women | Ses. 1 | ||
L | ||||||
LATOS Nicole | 4B | 2374 - SIX TOWNS COMPANY OF ARCHERS | U14 Women | Ses. 1 | ||
LEVITT Florence | 11C | 2627 - PEACOCK ARCHERS | Cadet Women | Ses. 1 | ||
LINFIELD Holly | 6B | 428 - ALTON & FOUR MARKS | Cadet Women | Ses. 1 | ||
LIVERSIDGE William | 14B | 374 - THE GREEN DRAGON BOWMEN | Cadet Men | Ses. 1 | ||
M | ||||||
MASON Cole | 12D | 853 - ASSHETON BOWMEN | Cadet Men | Ses. 1 | ||
MEDHURST Charlie | 14A | 692 - REDHILL ARCHERS | Cadet Men | Ses. 1 | ||
MOORE Zoe | 4A | 174 - ANCIENT SOCIETY OF KILWINNING | U14 Women | Ses. 1 | ||
MUNDY-GILL Katie | 10C | 780 - BOWBROOK ARCHERS | Cadet Women | Ses. 1 | ||
MUSTEY Alice | 7C | 1371 - BAMPTON AC | Cadet Women | Ses. 1 | ||
O | ||||||
OAKLEY Maxwell | 14C | 780 - BOWBROOK ARCHERS | Cadet Men | Ses. 1 | ||
ORTON Monty | 18B | 731 - MERIDAN ARCHERY | Junior Men | Ses. 1 | ||
R | ||||||
RADIGAN Cameron | 18C | 173 - AYR ARCHERY CLUB | Junior Men | Ses. 1 | ||
RAWLINGS Lauren | 15C | 780 - BOWBROOK ARCHERS | Junior Women | Ses. 1 | ||
ROBERTS Sophie | 5D | 2627 - PEACOCK ARCHERS | Cadet Women | Ses. 1 | ||
ROBERTSON Meghan | 11B | 259 - GUILDFORD AC | Cadet Women | Ses. 1 | ||
ROGERS Thea | 16B | 77 - ST KINGSMARK BOWMEN | Junior Women | Ses. 1 | ||
S | ||||||
SMART John | 12A | 1141 - THIRSK B | Cadet Men | Ses. 1 | ||
T | ||||||
TAYLOR Kathryn | 16A | 731 - MERIDAN ARCHERY | Junior Women | Ses. 1 | ||
TONKINSON Katie | 15B | 788 - THE AUDCO ARCHERS | Junior Women | Ses. 1 | ||
W | ||||||
WELLS Hannah | 7A | 544 - BURNHAM COMPANY OF ARCHERS | Cadet Women | Ses. 1 |