Participant List ordered by Event | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Country or State Code | Session | Target | |||
BCS - Barebow Cadetes Senhoras | ||||||
DA COSTA Maria | TEJODHONRA - TEJO D'HONRA | Ses. 1 | 2A | |||
BJH - Barebow Juniores Homens | ||||||
PIEDADE Luis | TEJODHONRA - TEJO D'HONRA | Ses. 1 | 2C | |||
BJS - Barebow Juniores Senhoras | ||||||
PIEDADE Márcia | TEJODHONRA - TEJO D'HONRA | Ses. 1 | 3C | |||
BJV - Barebow Juvenis | ||||||
GONÇALVES Eduardo | TEJODHONRA - TEJO D'HONRA | Ses. 1 | 1A | |||
TRIGUINHO João | TEJODHONRA - TEJO D'HONRA | Ses. 1 | 1B | |||
BSH - Barebow Seniores Homens | ||||||
LOBO Angelo | AAC - ATENEU ARTISTICO CARTAXENSE | Ses. 1 | 4A | |||
RODRIGUES João | AAC - ATENEU ARTISTICO CARTAXENSE | Ses. 1 | 3D | |||
POCEIRO Carlos | CSP - CENTRO SOCIAL PRIME | Ses. 1 | 2D | |||
GUO Zhilai | FCA - FUTEBOL CLUBE DE ALVERCA | Ses. 1 | 3A | |||
MORAIS Bruno | FCA - FUTEBOL CLUBE DE ALVERCA | Ses. 1 | 2B | |||
GONÇALVES Rui | TEJODHONRA - TEJO D'HONRA | Ses. 1 | 5B | |||
SERRA Bruno | TEJODHONRA - TEJO D'HONRA | Ses. 1 | 5D | |||
TRIGUINHO Júlio | TEJODHONRA - TEJO D'HONRA | Ses. 1 | 4B | |||
BSS - Barebow Seniores Senhoras | ||||||
MARQUES Sandra | TEJODHONRA - TEJO D'HONRA | Ses. 1 | 3B | |||
BVH - Barebow Veteranos Homens | ||||||
FERREIRA Luis | AAC - ATENEU ARTISTICO CARTAXENSE | Ses. 1 | 5A | |||
SANTOS João | TEJODHONRA - TEJO D'HONRA | Ses. 1 | 5C | |||
BVS - Barebow Veteranos Senhoras | ||||||
RIBEIRO Teresa | ACAL - ARCO CLUBE AR LIVRE | Ses. 1 | 4C | |||
CSH - Compound Seniores Homens | ||||||
CÂMARA Rui | ACAL - ARCO CLUBE AR LIVRE | Ses. 1 | 11D | |||
NOBRE João | ACAL - ARCO CLUBE AR LIVRE | Ses. 1 | 12D | |||
ALMEIDA Carlos | CSP - CENTRO SOCIAL PRIME | Ses. 1 | 12B | |||
BAPTISTA Rui | CSP - CENTRO SOCIAL PRIME | Ses. 1 | 12A | |||
CARVALHO Manuel | CSP - CENTRO SOCIAL PRIME | Ses. 1 | 11C | |||
OLIVEIRA Rafael | CSP - CENTRO SOCIAL PRIME | Ses. 1 | 10C | |||
ALVES Miguel | SATA - SUBZONE ACAD. TIRO COM ARCO | Ses. 1 | 12C | |||
FÉLIX Nuno | SCP - SPORTING CLUBE DE PORTUGAL | Ses. 1 | 10D | |||
FERNANDES Adriano | SCP - SPORTING CLUBE DE PORTUGAL | Ses. 1 | 11A | |||
FILIPE Robert | SERRANA - SERRANA - A D C R | Ses. 1 | 11B | |||
PATRIARCA Artur | SERRANA - SERRANA - A D C R | Ses. 1 | 10B | |||
CSS - Compound Seniores Senhoras | ||||||
CARDOSO Liliana | ACAL - ARCO CLUBE AR LIVRE | Ses. 1 | 10A | |||
CVH - Compound Veteranos Homens | ||||||
RIBEIRO João | ACAL - ARCO CLUBE AR LIVRE | Ses. 1 | 13C | |||
ALVES António | ACC - ARCO CLUBE DAS CALDAS | Ses. 1 | 14A | |||
SANTOS José | ACC - ARCO CLUBE DAS CALDAS | Ses. 1 | 13B | |||
BRAGA António | STAAAC - STAAA COIMBRA | Ses. 1 | 14C | |||
FERNANDES Pedro | STAAAC - STAAA COIMBRA | Ses. 1 | 14B | |||
CVS - Compound Veteranos Senhoras | ||||||
SILVA Helena | ACAL - ARCO CLUBE AR LIVRE | Ses. 1 | 13A | |||
RCH - Recurvo Cadetes Homens | ||||||
LOBO Manuel | AAC - ATENEU ARTISTICO CARTAXENSE | Ses. 1 | 6C | |||
RJH - Recurvo Juniores Homens | ||||||
FERREIRA Ricardo | GCV - GINASIO CLUBE VILACONDENSE | Ses. 1 | 6A | |||
RJV - Recurve Juvenis | ||||||
FERREIRA Bernardo | CSP - CENTRO SOCIAL PRIME | Ses. 1 | 1C | |||
RSH - Recurvo Seniores Homens | ||||||
SILVA Luís | CAM - CLUBE AVENTURA DA MADEIRA | Ses. 1 | 7A | |||
FANECA António | FCA - FUTEBOL CLUBE DE ALVERCA | Ses. 1 | 7B | |||
SERRA Sérgio | FCA - FUTEBOL CLUBE DE ALVERCA | Ses. 1 | 6D | |||
SIMÕES Paulo | FCA - FUTEBOL CLUBE DE ALVERCA | Ses. 1 | 6B | |||
ALVES Gabriel | SATA - SUBZONE ACAD. TIRO COM ARCO | Ses. 1 | 7C | |||
CARNEIRO Nuno | SATA - SUBZONE ACAD. TIRO COM ARCO | Ses. 1 | 8A | |||
BASTOS Manuel | STAAAC - STAAA COIMBRA | Ses. 1 | 9A | |||
SOUSA Eduardo | STAAAC - STAAA COIMBRA | Ses. 1 | 8B | |||
RVH - Recurvo Veteranos Homens | ||||||
ROMERSA Jean-Louis | CSP - CENTRO SOCIAL PRIME | Ses. 1 | 8C | |||
DIAS Diamantino | GCV - GINASIO CLUBE VILACONDENSE | Ses. 1 | 9C | |||
BALEIZÃO José | SCP - SPORTING CLUBE DE PORTUGAL | Ses. 1 | 9B |