11 ROUND-900 XXIX LLIGA 2021 CLUB ARC MONTJUÏC
11 ROUND-900 XXIX LLIGA 2021 CLUB ARC MONTJUÏC
Club Arc Montjuïc (CAM)
Castell de Montjuïc - Barcelona, 28 Nov 2021
11 ROUND-900 XXIX LLIGA 2021 CLUB ARC MONTJUÏC
Llistat de Participants agrupats per Assoc./Club
ArquerDianaCategoriaTorn
ACC - ARQUERS CLUB CASTELLDEFELS
MARTÍ SIMÓ Victor Manuel4DInstintiu Veterà HomeTorn-1
GUITART COMAS Joan7CNu Sénior HomeTorn-1
NOGUEIRA NOGUEIRA Violeta6CNu Sénior DonaTorn-1
CAM - CLUB ARC MONTJUÏC
GONZÀLEZ GRAU Joan14ACompost Júnior HomeTorn-1
SOLER GELPI Marc15CCompost Sénior HomeTorn-1
MARTÍ ESTAPÉ Carles17CCompost Veterà HomeTorn-1
MUÑOZ TREJO Jose Manuel16ACompost Veterà HomeTorn-1
SANZ SANZ Vicente17ACompost Veterà HomeTorn-1
AIXA TORRES Fernando4CInstintiu Sénior HomeTorn-1
AZUAGA Rafael5DInstintiu Sénior HomeTorn-1
GALÁN MANTRANA Miguel5CInstintiu Sénior HomeTorn-1
PAPELL TRILLA Josep5BInstintiu Sénior HomeTorn-1
PÉREZ DE TUDELA BERNAL Pedro José4AInstintiu Sénior HomeTorn-1
PEREZ RIBAS FCO. JAVIER5AInstintiu Sénior HomeTorn-1
GARCIA SERRANO Ramon6BInstintiu Veterà HomeTorn-1
BUENO GALVEZ Miguel6DNu Sénior HomeTorn-1
GONZALEZ CORDON Antonio7DNu Veterà HomeTorn-1
AIXA MARTINEZ Nicolas3BRecorbat Aleví HomeTorn-1
GALÁN IGNACIO Miguel3ARecorbat Aleví HomeTorn-1
GALÁN IGNACIO Gael1ARecorbat Esquirol HomeTorn-1
GIMENO FERNÁNDEZ Pau9CRecorbat Infantil HomeTorn-1
QUINTANA SANGCHAITAWEERUX Pasid10BRecorbat Infantil HomeTorn-1
MONTERO CAPELLADES Blai11DRecorbat Júnior HomeTorn-1
ZAMORA GARCÍA Pablo11CRecorbat Júnior HomeTorn-1
ABAD ARPAL Jose12CRecorbat Sénior HomeTorn-1
EL KHATTABI IGLESIAS Karim13ARecorbat Sénior HomeTorn-1
VELASCO MARCÈ Eduard13CRecorbat Sénior HomeTorn-1
DELGADO Carlos13BRecorbat Veterà HomeTorn-1
GOMEZ ARMADA Boni12ARecorbat Veterà HomeTorn-1
DE LA HOZ SANZ M.LIDIA9DLong Bow Veterà DonaTorn-1
JIMÉNEZ GONZALEZ Itziar2ARecorbat Benjamí DonaTorn-1
PEREZ DE TUDELA ALBALAT Laia2CRecorbat Benjamí DonaTorn-1
DOMENECH TORROBA Sílvia10ARecorbat Infantil DonaTorn-1
PEREZ DE TUDELA ALBALAT Maria8BRecorbat Infantil DonaTorn-1
RUBIO MARTÍNEZ Vinyet9ARecorbat Infantil DonaTorn-1
FISA MILLAN Anna11ARecorbat Júnior DonaTorn-1
GUSTEMS MARTÍNEZ Montserrat14CRecorbat Sénior DonaTorn-1
CTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUI
JIMÉNEZ MEJÍAS Tolo4BNu Sénior HomeTorn-1
RARIS CRESPO Josep7BNu Sénior HomeTorn-1
CTAF - CLUB DE TIR AMB ARC LES FRANQU
GONZALEZ HERNANDEZ Tomas15ACompost Veterà HomeTorn-1
MUÑOZ BAÑEZ Fidel16CCompost Veterà HomeTorn-1
GALIANO HERNANDEZ Angel6ANu Júnior HomeTorn-1
RAMIREZ MORENO Miguel8ANu Sénior HomeTorn-1
RODRÍGUEZ ÁLVAREZ Luís7ANu Sénior HomeTorn-1

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter