Deltagarlista sorterad på land/förening | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Tavla | Klass | Omgång | |||
1470 - EKERÖ IK | ||||||
SCHERLUND Thomas | 7C | Traditional Master 50 Herrar | Omg. 2 | |||
2797 - LINDOME BK | ||||||
AXELSSON Marcus | 4C | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
JACOBSSON Lukas | 7A | Recurve Elit Herrar | Omg. 2 | |||
3818 - STOCKHOLMS BK | ||||||
HASSILA Joakim | 5A | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
PETTERSSON Lars-Ove | 11D | Barebow Master 50 Herrar | Omg. 1 | |||
ÅSÉLL Stine | 6A | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | |||
FORSSELL Paulina | 8A | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | |||
3993 - SÖDERTÄLJE BF | ||||||
GUNNES Lars | 9A | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
MALMSTRÖM Yngve | 10B | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
ERIKSSON Kjell | 12B | Recurve Master 50 Herrar | Omg. 2 | |||
BLOMKVIST Sven | 3A | Traditional Elit Herrar | Omg. 1 | |||
ÖSTERLUND Helena | 8B | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | |||
7819 - KOPPARPILEN FALUN KORSNÄS | ||||||
ANGANTYR Henrik | 5A | Compound Elit Herrar | Omg. 2 | |||
LINDGREN Bo | 7B | Recurve Elit Herrar | Omg. 2 | |||
7821 - BSK SILJANSPILEN | ||||||
HED Joakim | 9B | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
HUSSIN ZADE Jafar | 5B | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
ROSÉN OLLAS Susanne | 6B | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | |||
7856 - PITEÅ BK | ||||||
EDSTRAND Anton | 5B | Compound Elit Herrar | Omg. 2 | |||
KARLSSON Ida | 6A | Compound Elit Damer | Omg. 2 | |||
7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | ||||||
KULLBERG Andreas | 4D | Compound Elit Herrar | Omg. 2 | |||
ELAMSSON Olivia | 8C | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | |||
RINGSTRÖM Jaqueline | 6C | Compound Elit Damer | Omg. 2 | |||
7885 - VETLANDA BSK | ||||||
NYBERG Sandra | 9B | Recurve Elit Damer | Omg. 2 | |||
7887 - VÄSTERVIKS BSK | ||||||
OTTOSSON Martin | 7A | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
7888 - BK DANAPILEN | ||||||
LINDBERG David | 9D | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
7895 - TYRESÖ BS | ||||||
SEGER Björne | 11A | Barebow Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | ||||||
SENTELL Ken | 11C | Barebow Master 50 Herrar | Omg. 1 | |||
ARVIDSSON Kerstin | 7C | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | |||
LINDBLOM Sandra | 5C | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | |||
7899 - ESKILSTUNA BS | ||||||
LÖÖW Veli | 2A | Barebow Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
ENERBRANTH Fredrik | 12D | Recurve Master 50 Herrar | Omg. 2 | |||
7902 - NYKÖPINGS BSK | ||||||
BERGSTRÖM Stig | 1D | Barebow Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
7903 - STALLARHOLMENS BK | ||||||
NILSSON Stefan | 9C | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
SANDGREN Per | 10D | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
ISAKSSON SNELL Tommy | 4C | Compound Elit Herrar | Omg. 2 | |||
ÅHLUND Nore | 12C | Recurve Master 50 Herrar | Omg. 2 | |||
7904 - STRÄNGNÄS BSK | ||||||
ABRAHAMSSON Jan-Åke | 10A | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
OLSSON Lennart | 1C | Barebow Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
ANDERSSON Lisbeth | 4A | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | |||
7908 - BSK STURARNA | ||||||
LUNDMARK Fredrik | 6D | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
ANDERLE Mikael | 4A | Compound Elit Herrar | Omg. 2 | |||
7925 - UMEÅ BÅGSKYTTEKLUBB | ||||||
JANSSON Sebastian | 10C | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
7942 - VÄSTERÅS BK | ||||||
KARLSSON Bozze | 10B | Compound Veteran 60 Herrar | Omg. 2 | |||
7944 - BK FRISKYTTARNA | ||||||
ARVEHELL Berryl | 12A | Recurve Master 50 Herrar | Omg. 2 | |||
ARVEHELL Harriet | 2C | Barebow Veteran 60 Damer | Omg. 1 | |||
7948 - MJÖLBY BS | ||||||
FREDRIKSSON Hans | 6D | Compound Master 50 Herrar | Omg. 2 | |||
WALLON Conny | 5C | Compound Master 50 Herrar | Omg. 2 | |||
BOSTRÖM Bo | 11B | Compound Veteran 60 Herrar | Omg. 2 | |||
LIDEMALM Arvid | 9C | Recurve Cadet 13 Herrar | Omg. 2 | |||
SVENSSON Robert | 8C | Recurve Cadet 13 Herrar | Omg. 2 | |||
BOSTRÖM Conny | 8B | Recurve Elit Herrar | Omg. 2 | |||
BOLIN Disa | 8D | Barebow Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
ERIKSSON Elvira | 9D | Recurve Cadet 13 Damer | Omg. 2 | |||
7951 - REJMYRE BSK | ||||||
BAGGE Henning | 5D | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
CLAESSON Torulf | 3C | Traditional Master 50 Herrar | Omg. 1 | |||
ONKAMO Hans | 3B | Traditional Master 50 Herrar | Omg. 1 | |||
BACKMAN Ulrika | 4B | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | |||
26880 - SÄTERS IF BSK | ||||||
BERGMAN Krister | 4D | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
31583 - BK FISKGJUSEN | ||||||
LILJEGREN Jan | 11B | Barebow Master 50 Herrar | Omg. 1 | |||
39815 - IF ULVARNA BSK | ||||||
ENERHOLM Anders | 2B | Barebow Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
FORSELL Ulla | 1B | Barebow Veteran 60 Damer | Omg. 1 | |||
39828 - LINKÖPINGS SKF | ||||||
ERIKSSON Kjell | 11C | Compound Veteran 60 Herrar | Omg. 2 | |||
40185 - NYKVARNS BSK | ||||||
VARGA Emil | 8D | Recurve Cadet 13 Herrar | Omg. 2 | |||
BETNÉR Christina | 1A | Barebow Veteran 60 Damer | Omg. 1 | |||
WALMSTEDT Kerstin | 2D | Barebow Veteran 60 Damer | Omg. 1 | |||
40385 - BSK EDSBYN | ||||||
JONSSON Erik | 6C | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
BJÖRKLUND Lina | 7D | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | |||
40479 - STENBRO BS | ||||||
BÄCKLUND Ulf | 10A | Compound Veteran 60 Herrar | Omg. 2 | |||
ANDERSSON Jonatan | 8A | Recurve Elit Herrar | Omg. 2 | |||
ASKLUND Lennart | 3D | Traditional Master 50 Herrar | Omg. 1 | |||
BÄCKLUND Viola | 11A | Compound Veteran 60 Damer | Omg. 2 | |||
40680 - JÄRNVÄGENS BF | ||||||
PETTERSSON Leo | 7B | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
KÄCK Caroline | 6B | Compound Elit Damer | Omg. 2 | |||
41659 - KALMAR BS | ||||||
BENSCHJÖLD Jacob | 4B | Compound Elit Herrar | Omg. 2 | |||
43312 - HUDDINGE BSK | ||||||
LINDBLAD Anders | 10C | Compound Veteran 60 Herrar | Omg. 2 | |||
45393 - AVESTA BÅGSKYTTEKLUBB | ||||||
ANDERSSON Niklas | 9A | Recurve Elit Herrar | Omg. 2 |