Deltagarlista sorterad efter klass | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Klubb | Omgång | Tavla | |||
BCD - Barebow Cadet 13 Damer | ||||||
BOLIN Disa | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 1 | 8D | |||
BED - Barebow Damer | ||||||
FORSSELL Paulina | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 8A | |||
ÅSÉLL Stine | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 6A | |||
ÖSTERLUND Helena | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 8B | |||
BJÖRKLUND Lina | 40385 - BSK EDSBYN | Omg. 1 | 7D | |||
ROSÉN OLLAS Susanne | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Omg. 1 | 6B | |||
ELAMSSON Olivia | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 8C | |||
ARVIDSSON Kerstin | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Omg. 1 | 7C | |||
LINDBLOM Sandra | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Omg. 1 | 5C | |||
ANDERSSON Lisbeth | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Omg. 1 | 4A | |||
BACKMAN Ulrika | 7951 - REJMYRE BSK | Omg. 1 | 4B | |||
BEH - Barebow Herrar | ||||||
BERGMAN Krister | 26880 - SÄTERS IF BSK | Omg. 1 | 4D | |||
AXELSSON Marcus | 2797 - LINDOME BK | Omg. 1 | 4C | |||
HASSILA Joakim | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 5A | |||
GUNNES Lars | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 9A | |||
MALMSTRÖM Yngve | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 10B | |||
JONSSON Erik | 40385 - BSK EDSBYN | Omg. 1 | 6C | |||
PETTERSSON Leo | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 7B | |||
HED Joakim | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Omg. 1 | 9B | |||
HUSSIN ZADE Jafar | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Omg. 1 | 5B | |||
OTTOSSON Martin | 7887 - VÄSTERVIKS BSK | Omg. 1 | 7A | |||
LINDBERG David | 7888 - BK DANAPILEN | Omg. 1 | 9D | |||
NILSSON Stefan | 7903 - STALLARHOLMENS BK | Omg. 1 | 9C | |||
SANDGREN Per | 7903 - STALLARHOLMENS BK | Omg. 1 | 10D | |||
ABRAHAMSSON Jan-Åke | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Omg. 1 | 10A | |||
LUNDMARK Fredrik | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 1 | 6D | |||
JANSSON Sebastian | 7925 - UMEÅ BÅGSKYTTEKLUBB | Omg. 1 | 10C | |||
BAGGE Henning | 7951 - REJMYRE BSK | Omg. 1 | 5D | |||
BMH - Barebow Master 50 Herrar | ||||||
LILJEGREN Jan | 31583 - BK FISKGJUSEN | Omg. 1 | 11B | |||
PETTERSSON Lars-Ove | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 11D | |||
SENTELL Ken | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Omg. 1 | 11C | |||
BVD - Barebow Veteran 60 Damer | ||||||
FORSELL Ulla | 39815 - IF ULVARNA BSK | Omg. 1 | 1B | |||
BETNÉR Christina | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 1 | 1A | |||
WALMSTEDT Kerstin | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 1 | 2D | |||
ARVEHELL Harriet | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Omg. 1 | 2C | |||
BVH - Barebow Veteran 60 Herrar | ||||||
ENERHOLM Anders | 39815 - IF ULVARNA BSK | Omg. 1 | 2B | |||
SEGER Björne | 7895 - TYRESÖ BS | Omg. 1 | 11A | |||
LÖÖW Veli | 7899 - ESKILSTUNA BS | Omg. 1 | 2A | |||
BERGSTRÖM Stig | 7902 - NYKÖPINGS BSK | Omg. 1 | 1D | |||
OLSSON Lennart | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Omg. 1 | 1C | |||
CED - Compund Damer | ||||||
KÄCK Caroline | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 2 | 6B | |||
KARLSSON Ida | 7856 - PITEÅ BK | Omg. 2 | 6A | |||
RINGSTRÖM Jaqueline | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 2 | 6C | |||
CEH - Compound Herrar | ||||||
BENSCHJÖLD Jacob | 41659 - KALMAR BS | Omg. 2 | 4B | |||
ANGANTYR Henrik | 7819 - KOPPARPILEN FALUN KORSNÄS | Omg. 2 | 5A | |||
EDSTRAND Anton | 7856 - PITEÅ BK | Omg. 2 | 5B | |||
KULLBERG Andreas | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 2 | 4D | |||
ISAKSSON SNELL Tommy | 7903 - STALLARHOLMENS BK | Omg. 2 | 4C | |||
ANDERLE Mikael | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 2 | 4A | |||
CMH - Compound Master 50 Herrar | ||||||
FREDRIKSSON Hans | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 2 | 6D | |||
WALLON Conny | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 2 | 5C | |||
CVD - Compound Veteran 60 Damer | ||||||
BÄCKLUND Viola | 40479 - STENBRO BS | Omg. 2 | 11A | |||
CVH - Compound Veteran 60 Herrar | ||||||
ERIKSSON Kjell | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Omg. 2 | 11C | |||
BÄCKLUND Ulf | 40479 - STENBRO BS | Omg. 2 | 10A | |||
LINDBLAD Anders | 43312 - HUDDINGE BSK | Omg. 2 | 10C | |||
KARLSSON Bozze | 7942 - VÄSTERÅS BK | Omg. 2 | 10B | |||
BOSTRÖM Bo | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 2 | 11B | |||
RCD - Recurve Cadet 13 Damer | ||||||
ERIKSSON Elvira | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 2 | 9D | |||
RCH - Recurve Cadet 13 Herrar | ||||||
VARGA Emil | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 2 | 8D | |||
LIDEMALM Arvid | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 2 | 9C | |||
SVENSSON Robert | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 2 | 8C | |||
RED - Recurve Elit Damer | ||||||
NYBERG Sandra | 7885 - VETLANDA BSK | Omg. 2 | 9B | |||
REH - Recurve Herrar | ||||||
JACOBSSON Lukas | 2797 - LINDOME BK | Omg. 2 | 7A | |||
ANDERSSON Jonatan | 40479 - STENBRO BS | Omg. 2 | 8A | |||
ANDERSSON Niklas | 45393 - AVESTA BÅGSKYTTEKLUBB | Omg. 2 | 9A | |||
LINDGREN Bo | 7819 - KOPPARPILEN FALUN KORSNÄS | Omg. 2 | 7B | |||
BOSTRÖM Conny | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 2 | 8B | |||
RMH - Recurve Master 50 Herrar | ||||||
ERIKSSON Kjell | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 2 | 12B | |||
ENERBRANTH Fredrik | 7899 - ESKILSTUNA BS | Omg. 2 | 12D | |||
ÅHLUND Nore | 7903 - STALLARHOLMENS BK | Omg. 2 | 12C | |||
ARVEHELL Berryl | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Omg. 2 | 12A | |||
TEH - Traditional Elit Herrar | ||||||
BLOMKVIST Sven | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 3A | |||
TMH - Traditional Master 50 Herrar | ||||||
SCHERLUND Thomas | 1470 - EKERÖ IK | Omg. 2 | 7C | |||
ASKLUND Lennart | 40479 - STENBRO BS | Omg. 1 | 3D | |||
CLAESSON Torulf | 7951 - REJMYRE BSK | Omg. 1 | 3C | |||
ONKAMO Hans | 7951 - REJMYRE BSK | Omg. 1 | 3B |