Llistat de Participants ordenats per Esdeveniment | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Arquer | Associació/Club | Torn | Diana | |||
RCD - Recorbat Cadet Dona | ||||||
MARI RIBAS Rita | EIV - EIVISSA | Torn 1 | 15B | |||
RODRIGUEZ PARRA Luz Marie | EIV - EIVISSA | Torn 1 | 14B | |||
ROLDÁN ROIG Yaiza | EIV - EIVISSA | Torn 1 | 13B | |||
TORRES SALMORAL Alba | EIV - EIVISSA | Torn 1 | 14C | |||
TUR GUERRERO Paula | EIV - EIVISSA | Torn 1 | 16B | |||
MARTÍN BAUTISTA Tania | MAL - MALLORCA | Torn 1 | 14A | |||
NAHID HALOUI HADDOU Lina | MAL - MALLORCA | Torn 1 | 13A | |||
PASCUAL FORTEZA Pilar | MAL - MALLORCA | Torn 1 | 15A | |||
GILABERT SOLE Aina | MEN - MENORCA | Torn 1 | 16A | |||
TOLMIE Lia Marie | MEN - MENORCA | Torn 1 | 13C | |||
RCH - Recorbat Cadet Home | ||||||
SERRA TUR Pablo | EIV - EIVISSA | Torn 1 | 10C | |||
TORRES CALLE Biel | EIV - EIVISSA | Torn 1 | 11C | |||
BARCELÓ FERRÀ Hugo | MAL - MALLORCA | Torn 1 | 12A | |||
FERNÁNDEZ JANER Nils Stefan | MAL - MALLORCA | Torn 1 | 10A | |||
PONS MAIRATA Adrià | MAL - MALLORCA | Torn 1 | 11A | |||
VICENS PUIG Miquel | MAL - MALLORCA | Torn 1 | 12B | |||
ABELLA Lluc Santiago | MEN - MENORCA | Torn 1 | 11B | |||
GILABERT SOLE Gerard | MEN - MENORCA | Torn 1 | 12C | |||
MELIA CARRERAS Abel | MEN - MENORCA | Torn 1 | 10B | |||
RID - Recorbat Infantil Dona | ||||||
ALLOUCH Israe | EIV - EIVISSA | Torn 1 | 6C | |||
KHARKHOUR Safae | EIV - EIVISSA | Torn 1 | 9A | |||
NAVARRO BENÍTEZ Gisela | EIV - EIVISSA | Torn 1 | 7C | |||
OJEDA Aroha | EIV - EIVISSA | Torn 1 | 6B | |||
RAMIRO POLEY Naiara | EIV - EIVISSA | Torn 1 | 7B | |||
CHOREN Manuela | FOR - FORMENTERA | Torn 1 | 8A | |||
MAS BAUTISTA Victoria | MAL - MALLORCA | Torn 1 | 8B | |||
JULIÀ CAMPS Dora | MEN - MENORCA | Torn 1 | 6A | |||
VANRELL ESPADAS Iria | MEN - MENORCA | Torn 1 | 9B | |||
RIH - Recorbat Infantil Home | ||||||
BARRERA DE LAS HERAS Yeray | EIV - EIVISSA | Torn 1 | 2A | |||
RAMIRO POLEY Aitor | EIV - EIVISSA | Torn 1 | 3A | |||
RIBAS COSTA Mateu | EIV - EIVISSA | Torn 1 | 4C | |||
ROIG ROIG Marc | EIV - EIVISSA | Torn 1 | 5B | |||
SAMPER PYKALAINEN Tashi Neo | EIV - EIVISSA | Torn 1 | 1B | |||
SANTOLARIA MERCEDES Eduardo | EIV - EIVISSA | Torn 1 | 4A | |||
EL BOUZRATI Ahmed | FOR - FORMENTERA | Torn 1 | 5A | |||
FISCHER ROIG Xavier Vicent | FOR - FORMENTERA | Torn 1 | 2B | |||
SPAGNUOLO FERRER Alessandro | FOR - FORMENTERA | Torn 1 | 3C | |||
GARCÍA DEL BARRIO Pau | MAL - MALLORCA | Torn 1 | 2C | |||
MARTÍNEZ SÁNCHEZ Salvador | MAL - MALLORCA | Torn 1 | 4B | |||
TISCHER RODRÍGUEZ Noam | MAL - MALLORCA | Torn 1 | 1C | |||
PERELLO ORFILA Pere | MEN - MENORCA | Torn 1 | 3B |