Participant List in Alphabetical Order | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Country | Event | Session | ||
A | ||||||
ANDERSON Frazer | 547 - BATH A | Longbow Men | Ses. 0 | |||
APLIN Antony | 10C | 654 - REDRUTH A | Longbow Men | Ses. 1 | ||
B | ||||||
BAILEY Ian | 7A | 1484 - B OF DANESFIELD | Barebow Men | Ses. 1 | ||
BARRETT Jane | 15B | 660 - EXMOUTH A | Longbow Women | Ses. 1 | ||
BENNETT Dexter | 18D | 660 - EXMOUTH A | All Juniora | Ses. 1 | ||
BENNETT Summer | 18C | 660 - EXMOUTH A | All Juniora | Ses. 1 | ||
BOLUS HAWKINS John | 2D | 667 - BRIXHAM A | Compound Men | Ses. 1 | ||
BOON Cornelis | 3A | 1439 - BARNSTAPLE AC | Compound Men | Ses. 1 | ||
BRADFORD Sophie | 17B | 660 - EXMOUTH A | All Juniora | Ses. 1 | ||
BROOKS Peter | 1554 - WELLINGTON B | Recurve Men | Ses. 0 | |||
BURRINGTON Jeffrey | 13C | 667 - BRIXHAM A | Barebow Men shooting the Metric 1 | Ses. 1 | ||
BURRINGTON LeeLee | 17C | 667 - BRIXHAM A | All Juniora | Ses. 1 | ||
C | ||||||
CHAUDHRY Saira | 11C | 662 - EXETER C OF A | Recurve Women | Ses. 1 | ||
CHOPPING Chris | 10A | 660 - EXMOUTH A | Longbow Men | Ses. 1 | ||
CONISBEE Peter | 10D | 654 - REDRUTH A | Barebow Men | Ses. 1 | ||
CONISBEE Sarah | 12C | 654 - REDRUTH A | Compound Women | Ses. 1 | ||
CREWDSON Geoffrey | 8A | 660 - EXMOUTH A | Barebow Men | Ses. 1 | ||
CROOK Clair | 537 - SOUTH WANSDYKE AC | Compound Women | Ses. 0 | |||
CROOK Harriet | 537 - SOUTH WANSDYKE AC | All Juniora | Ses. 0 | |||
CUSACK Shelagh | 13A | 2220 - JUNCTION A | Barebow Women | Ses. 1 | ||
D | ||||||
DANCE Trevor | 1A | 660 - EXMOUTH A | Recurve Men | Ses. 1 | ||
DAY Jon | 5B | 668 - B OF THE TORS | Recurve Men | Ses. 1 | ||
E | ||||||
EARLE Tara | 15C | 660 - EXMOUTH A | Longbow Women | Ses. 1 | ||
F | ||||||
FOWLER Steve | 7C | 660 - EXMOUTH A | Barebow Men | Ses. 1 | ||
G | ||||||
GLOVER Ben | 3C | 272 - OXFORD A | Compound Men | Ses. 1 | ||
GRASSIE Karen | 13B | 662 - EXETER C OF A | Barebow Women | Ses. 1 | ||
H | ||||||
HART Claire | 12A | 654 - REDRUTH A | Recurve Women | Ses. 1 | ||
HAYDEN Alan | 4D | 620 - BOURNEMOUTH AC | Compound Men | Ses. 1 | ||
HICKS Nicholas | 5C | 5008 - TAMAR VALLEY A | Recurve Men | Ses. 1 | ||
HOYLE Andrew | 4A | 660 - EXMOUTH A | Recurve Men | Ses. 1 | ||
J | ||||||
JENKIN Fynn | 18B | 660 - EXMOUTH A | All Juniora | Ses. 1 | ||
JONES Bob | 654 - REDRUTH A | Recurve Men | Ses. 0 | |||
K | ||||||
KNOWLES Saffron | 18A | 637 - B OF WADEBRIDGE | All Juniora | Ses. 1 | ||
L | ||||||
LELLIOTT Steven | 7B | 613 - OSPREY A | Barebow Men | Ses. 1 | ||
M | ||||||
MARTYN Emma | 14C | 668 - B OF THE TORS | Longbow Women | Ses. 1 | ||
N | ||||||
NASH David | 2A | 660 - EXMOUTH A | Compound Men | Ses. 1 | ||
NICHOLAS David | 4C | 2220 - JUNCTION A | Recurve Men | Ses. 1 | ||
NICHOLAS Lucy | 12B | 2220 - JUNCTION A | Recurve Women | Ses. 1 | ||
NILSEN Tony | 1B | 79 - LLANTARNAM AC | Recurve Men | Ses. 1 | ||
O | ||||||
OLLIFF Mark | 6A | 660 - EXMOUTH A | Recurve Men | Ses. 1 | ||
P | ||||||
PENGELLY George | 6D | 544 - BURNHAM C OF A | Compound Men | Ses. 1 | ||
PORTER Hannah | 14B | 538 - COASTAL A | Longbow Women | Ses. 1 | ||
PRATT Tim | 4B | 660 - EXMOUTH A | Recurve Men | Ses. 1 | ||
R | ||||||
RICHARDS Andrew | 6B | 654 - REDRUTH A | Recurve Men | Ses. 1 | ||
S | ||||||
SCOTT Andrew | 1C | 637 - B OF WADEBRIDGE | Compound Men | Ses. 1 | ||
SCOTT Chloe | 11B | 637 - B OF WADEBRIDGE | Compound Women | Ses. 1 | ||
SELTER Lönja | 7D | 5008 - TAMAR VALLEY A | Barebow Men | Ses. 1 | ||
SHAPLAND Stuart | 5A | 1439 - BARNSTAPLE AC | Recurve Men | Ses. 1 | ||
SMALE Wayne | 5D | 1439 - BARNSTAPLE AC | Recurve Men | Ses. 1 | ||
STAPLETON Michaela | 15A | 650 - PAIGNTON A | Longbow Women | Ses. 1 | ||
T | ||||||
THOMAS Alec | 2C | 570 - CLEVE A | Recurve Men | Ses. 1 | ||
TRICKEY Mark | 8B | 72 - LLANDAFF CITY B | Barebow Men | Ses. 1 | ||
TWIGG Rob | 9B | 660 - EXMOUTH A | Longbow Men | Ses. 1 | ||
TWIGG Sophie | 14A | 660 - EXMOUTH A | Longbow Women | Ses. 1 | ||
W | ||||||
WALL Oliver | 16A | 660 - EXMOUTH A | All Juniora | Ses. 1 | ||
WILLIAMS Karen | 11A | 660 - EXMOUTH A | Recurve Women | Ses. 1 | ||
WILLIAMS Rob | 3D | 637 - B OF WADEBRIDGE | Recurve Men | Ses. 1 | ||
WILLIAMS Scott | 9A | 660 - EXMOUTH A | Longbow Men | Ses. 1 | ||
WOOD Jack | 2B | 660 - EXMOUTH A | Compound Men | Ses. 1 | ||
Y | ||||||
YEATES Michael | 9C | 605 - B OF LYTCHETT | Longbow Men | Ses. 1 |