Deltagarlista alfabetisk | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Tavla | Klubb | Tävling | Omgång | ||
A | ||||||
ABRAHAMSSON Jan-Åke | 8B | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | ||
ADOLFSSON Christer | 1C | 7899 - ESKILSTUNA BS | Barebow Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | ||
ANDERSSON Lisbeth | 7B | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | ||
ANDERSSON Pernilla | 4A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | ||
ANESUND Magnus | 6C | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | ||
ANTMAN Robert | 23A | 39816 - FÖRENINGEN WIJ BÅGSKYTTAR OCKE | Traditional Elit Herrar | Omg. 1 | ||
ARVIDSSON Kerstin | 6A | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | ||
B | ||||||
BÄCKLUND Ulf | 14A | 40479 - STENBRO BS | Compound Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | ||
BÄCKLUND Viola | 12B | 40479 - STENBRO BS | Compound Veteran 60 Damer | Omg. 1 | ||
C | ||||||
CARLSSON Felicia | 18B | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Traditional Junior 16 Damer | Omg. 1 | ||
CARLSSON Lennart | 24A | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Traditional Elit Herrar | Omg. 1 | ||
CLAESSON Kent | 24C | 7942 - VÄSTERÅS BK | Traditional Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | ||
CLAESSON Torulf | 24B | 7951 - REJMYRE BSK | Traditional Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | ||
E | ||||||
EDSTRAND Anton | 2A | 7856 - PITEÅ BK | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | ||
ERIKSSON Anders | 18C | 20980 - STOCKA BSK | Longbow Master 50 Herrar | Omg. 1 | ||
ERIKSSON Henrik | 10A | 7856 - PITEÅ BK | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | ||
ERIKSSON Tomas | 18D | 7907 - SIGTUNA BSK | Longbow Master 50 Herrar | Omg. 1 | ||
F | ||||||
FOGELBY Mikael | 17D | 7951 - REJMYRE BSK | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | ||
FRANK Peter | 7C | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | ||
FRANSSON Ami | 8D | 39816 - FÖRENINGEN WIJ BÅGSKYTTAR OCKE | Longbow Senior 21 Damer | Omg. 1 | ||
G | ||||||
GRAFF Lars | 19D | 7907 - SIGTUNA BSK | Longbow Master 50 Herrar | Omg. 1 | ||
GUNNES Lars | 8A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | ||
GUNNES Terje | 16A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | ||
GYLLHAG Jane | 6B | 7899 - ESKILSTUNA BS | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | ||
GYLLHAG Peter | 23D | 7899 - ESKILSTUNA BS | Traditional Senior 21 Herrar | Omg. 1 | ||
H | ||||||
HARRYSSON Lars-Erik | 16B | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | ||
HED Josefin | 4B | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | ||
HED Lennart | 1B | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | ||
HUZELIUS Jan | 9D | 7895 - TYRESÖ BS | Barebow Master 50 Herrar | Omg. 1 | ||
HÄSELBARTH Carina | 12C | 31583 - BK FISKGJUSEN | Longbow Elit Damer | Omg. 1 | ||
I | ||||||
ISENSKÖLD Björn | 24D | 7823 - NORDUPPLANDS BÅGSKYTTAR | Traditional Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | ||
J | ||||||
JOHANSSON Catharina | 19B | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Traditional Elit Damer | Omg. 1 | ||
JOHANSSON Roger | 9C | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Barebow Master 50 Herrar | Omg. 1 | ||
JOHANSSON Ulf Cenneth | 15A | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Compound Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | ||
K | ||||||
KARLSSON Bo | 17C | 7928 - BORÅS BS | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | ||
KARLSSON Eijvor | 15C | 7928 - BORÅS BS | Longbow Elit Damer | Omg. 1 | ||
KARLSSON Ida | 1A | 7856 - PITEÅ BK | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | ||
L | ||||||
LEPPÄNEN Marko | 17A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | ||
LINDBLOM Sandra | 7A | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | ||
LONG Eino | 10D | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Longbow Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | ||
LOVÉN Leif | 17B | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | ||
M | ||||||
MALMSTRÖM Yngve | 9A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | ||
MELLQVIST Jana | 15B | 7905 - KUNGSÄNGENS BK | Longbow Elit Damer | Omg. 1 | ||
MELLQVIST Nils-Erik | 10C | 7905 - KUNGSÄNGENS BK | Barebow Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | ||
MÄÄTTÄNEN Sofia | 7895 - TYRESÖ BS | Longbow Elit Damer | Omg. 1 | |||
N | ||||||
NILSSON Mattias | 2B | 7819 - KOPPARPILEN FALUN KORSNÄS | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | ||
NORBERG Emil | 18A | 7928 - BORÅS BS | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | ||
NORÉN Andreas | 10B | 7888 - BK DANAPILEN | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | ||
NORÉN Peter | 16D | 7908 - BSK STURARNA | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | ||
NORRHULT Johan | 15D | 32927 - VÄSTBO BSK | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | ||
O | ||||||
OLOFSSON Rikard | 16C | 7819 - KOPPARPILEN FALUN KORSNÄS | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | ||
OLSSON Bert-Åke | 14B | 7840 - BOLLNÄS BK | Compound Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | ||
OLSSON Lennart | 2D | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Barebow Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | ||
ONKAMO Hans | 23C | 7951 - REJMYRE BSK | Traditional Master 50 Herrar | Omg. 1 | ||
S | ||||||
SANDGREN Per | 4D | 7903 - STALLARHOLMENS BK | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | ||
SAVILUOTO Kaarina | 14C | 40185 - NYKVARNS BSK | Longbow Elit Damer | Omg. 1 | ||
SCHANDERSSON Casper | 4C | 40185 - NYKVARNS BSK | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | ||
SEGER Björne | 2C | 7895 - TYRESÖ BS | Barebow Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | ||
SIGFRIDSSON Michael | 6D | 40385 - BSK EDSBYN | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | ||
SONESTEDT Per | 1D | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Barebow Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | ||
STIGSDOTTER Jenny | 19A | 3818 - STOCKHOLMS BK | Traditional Elit Damer | Omg. 1 | ||
STRÖM Krister | 12D | 7942 - VÄSTERÅS BK | Traditional Elit Herrar | Omg. 1 | ||
SUNDBAUM Lukas | 9B | 7908 - BSK STURARNA | Barebow Junior 16 Herrar | Omg. 1 | ||
SVARTVIK Monika | 14D | 31583 - BK FISKGJUSEN | Longbow Elit Damer | Omg. 1 | ||
T | ||||||
TIMÉN Stefan | 23B | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Traditional Elit Herrar | Omg. 1 | ||
TOMTLUND Thorbjörn | 19C | 50559 - BÅGSKYTTEKLUBB SMEDPILEN | Longbow Master 50 Herrar | Omg. 1 | ||
V | ||||||
VOLUNGHOLEN Rolf | 12A | 7840 - BOLLNÄS BK | Compound Master 50 Herrar | Omg. 1 | ||
W | ||||||
WELÉN Gunnel | 8C | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Barebow Master 50 Damer | Omg. 1 | ||
WELÉN Lars | 7D | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 |